Batai

Japoniški sportbačiai

Japoniški sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Prekiniai ženklai

Prekiniai ženklai

Įvairūs Japonijos gamintojo sportinių batelių modeliai pasižymi ne tik aukščiausios kokybės, bet ir nežymiu, įsimintinu dizainu. Sporto batus, pagamintus kylančios saulės žemėje, pasirenka daug profesionalių sportininkų, dar kartą patvirtindami puikias sportinių batelių funkcines savybes.

Garsiausios ir populiariausios Japonijos kompanijos, užsiimančios sportinių avalynės gamyba, šiandien yra:

  • Asics, kuri gamina puikius bėgimo batus;
  • Mizuno, garsėja įvairiomis įdomiomis gamybos naujovėmis, kad atitiktų bet kurio sportininko reikalavimus;
  • „Le Coq Sportif“, kuris neseniai pasirodė Rusijos rinkoje ir gamina neįtikėtinai originalius sportinių sportinių batelių modelius, kuriuos daugelis gali rasti nuostabiu ir juokingu;

Japoniškų prekių ženklų sporto produktai jau seniai laimėjo vartotojų meilę visame pasaulyje dėl savo universalumo, dėmesio visų kategorijų klientams ir gebėjimo pasirinkti bet kokio sezono sportinių batelių modelį.

Asics

Japonų prekės ženklo „Asics“ sportbačių modeliai gaminami naudojant daugelį naujausių technologijų. Vienodas krovinio pasiskirstymas sporto veiklos metu, naujausia amortizacinė medžiaga, atsparus dėvėjimui guma ir kulnas, kurie „prisimena“ pėdos struktūrą, tapo aukštos kokybės „Asics“ sporto batelių vizitinėmis kortelėmis. Šio prekės ženklo sportbačių modeliai puikiai tinka sportiniams žaidimams, treniruotėms, asfaltui ir dirvožemiui, taip pat kasdieniam drabužiui.

Asics sportbačiai yra puiki ant kojų ir atrodo gana ryškūs ir originalūs. Nepastebėti, kad japoniško prekės ženklo batai yra neįmanomi dėl turtingų spalvų, ryškaus dekoro ir turtingų atspaudų.

Mizuno

Jau daugiau nei šimtą metų Japonijos prekės ženklo „Mizuno“ firminiai produktai pagerėjo. Prieš išleidžiant kitą sportinių batelių kolekciją, ekspertai išsamiai išanalizuoja įvairių sportininkų mokymus ir varžybas, o tada pereikite prie tyrimų ir naujausių pokyčių. Muzino produktai ypač vertinami tarp garsių tinklinio žaidėjų iš Rusijos, Japonijos ir JAV, nes jos dėka yra puiki rankena ant grindų.

Japoniško prekės ženklo sportiniai bateliai tinka sveikos gyvensenos mėgėjams, kurie nori atrodyti stilingai ir moderniai. Aukštųjų technologijų sporto batelių modeliai „Muzino“ turi kvėpuojančius paviršius, agresyvų vienintelį apsaugą, atsparumą drėgmei, neprilygstamas amortizavimo savybes ir malonumą, leidžiantį ilgą laiką sportuoti, nesijaudindami sunkiai ir pavargę.

„Le Coq Sportif“

Nepaprastai neseniai Japonijos kompanijos „Le Coq Sportif“ sportinės avalynės „NinjaShoes“ sportinė avalynė pasirodė neseniai. „Ninja“ batai anksčiau buvo gaminami tik vidaus rinkoje ir džiaugėsi didžiuliu populiarumu dėl patogumo pojūčių dėvėdami. Viršutinė aukštos kokybės sportbačių „Le Coq Sportif“ markė yra pagaminta iš aukštos kokybės ir aplinką tausojančių tekstilės gaminių, zomšinių ir natūralių įvairių ryškių spalvų odų, kurių etiketėse yra privalomas prekės ženklo pavadinimas.

Sportiniai bateliai „ninja“ batai tapo populiarūs Rusijoje dėl netradicinio modelių su skaldytų nykščių, suteikiančių laisvės ir komforto pojūtį, nes tokių batų pirštai nėra ankšta ir nesunaikinti.Išradimas iš dizainerio Masaya Hashimoto.

Japonijos dizaineris „Masaya Hashimoto“ sukūrė neįprastus sportinius batus be jokių tvirtinimo detalių, kuriuos galima uždėti ant bet kokio dydžio pėdų.Nestandartinis sportinių batelių „Furoshiki“ modelis susideda iš pado ir audinio, kuriame kojos suvyniotos pagal kareivių avalynės principą.

Šie sportiniai bateliai yra paprasta naudoti, juos lengva įdėti ir pakilti, be to, jie yra tvirtai ir tvirtai ant kojų dėl specialios medžiagos padengimo, kuris suteikia komforto ir pasitikėjimo jausmą kiekviename žingsnyje.

„Furoshiki“ batų batelių dydis gali būti lengvai keičiamas vienu paprastu judesiu, todėl sportiniai bateliai yra siauresni ir tankesni, o priešingai - laisvi. Šis sporto batelių modelis yra populiarus Japonijoje dėl savo universalumo ir patogumo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys