Batai

„Sprandi“ sportbačiai

„Sprandi“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Privalumai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Apžvalgos

Šiandien sporto pramonės pasaulyje vyksta aktyvūs ir ypatingi pokyčiai, stengiantis patenkinti visus vartotojų poreikius.

Tarp masinio, siekiančio naujovių, žymūs prekės ženklai dažnai turi įdomių dizaino sprendimų, kurie kartais perteikia visas idėjas apie batus kaip išskirtinai sportišką funkcinį dalyką.

Reikėtų atkreipti dėmesį į kolekcijų rinkinius, kurie dėkingi praeityje ir atneša estetinio suvokimo bei stiliaus elementus į jų modelių kūrimą.

90-ųjų metų stilius atkreipia dėmesį į ryškų dizaino idėjos vaizdą.

Apie prekės ženklą

„Sprandi International Limited“ įkurta neseniai (1994 m.) Honkonge, tačiau per šį laikotarpį ji pasiekė didelę sėkmę sporto pramonės batų rinkoje. Gana ryškus „Get What You Want“ („paimk savo“) šūkis pateisina kūrėjo šūkį.

Sparčiai besivystantis Kinijos prekės ženklas įsitvirtino kaip kokybiškų batų gamintojas už prieinamą kainą.

Proveržis pasaulyje prasidėjo 1995 m., Kai bendrovės produktai pradėjo atsirasti Rusijos ir Lenkijos rinkoje. Čekija susipažino su „Sprandi“ produktais jau 1997 m. Ir tuo pačiu sparčiu tempu šis produktas tapo populiarus vartotojui.

Nuo 2006 m. Kūrėjas pasirašė sutartį su „Quiksilver“, kurdamas bendrą projektą įgyvendinant supaprastintus kanalus.

Pateiktos linijos skirstomos į vyrų, moterų ir paauglių modelius.

Savybės

Sprandi gali būti teisingai vadinamas tarptautiniu prekės ženklu: projektavimo darbai vyksta Londone, konstruktyvus susirinkimas naudojant naujausias specializuotas technologijas Kinijoje, Azijoje, įgyvendinimas yra skirtas Rytų Europai.

Gamintojas surinkimo linijas skyrė sąlyginai į tris grupes:

 • „Sprandi Sport“. Pagrindinis sporto paskirties pasiūlymas. Tai sporto sportbačiai (tenisas, badmintonas, tinklinis, futbolas, bėgimas ir tt).
 • Aktyvus gyvenimas labiau tinka aktyviam gyvenimo būdui.. Toks specialiai sukurtas produktas yra būtinas kelionėms, žygiams kalnuose, alpinizmui, sportiniam poilsiui gryname ore. Modeliai gali atlaikyti kraštovaizdžio, klimato ir oro veiksnių savybes.
 • „Earth Gear“ skirta kasdieniam naudojimui, kuris atspindi šiuolaikinę miesto dinamiką. Tai patogūs kryžiai, suprojektuoti patogiai ilgą kasdienį naudojimą.

Privalumai

Pagrindinis uždavinys, kurį pats kūrėjas nustato, yra patogumo ir patogumo suderinimas su aukštos kokybės vykdymu.

Ką turėčiau ieškoti perkant?

 • Pirmiausia turite nuspręsti dėl sporto linijos krypties, nes tai priklausys nuo patvarumo ir praktinės problemos pusės. Batų naudojimas su netinkama anatomija ir netinkamomis užduotimis gali sukelti keletą problemų. Kiekviena kokybės forma suteikia lankstumo, norimo volo kiekio ir pado amortizavimo savybių.
 • Remiantis trimis paskirtomis gamintojo siūlomomis pozicijomis, kiekvienas surinkimo skyrius turi savo savybes. Norint nustatyti sportinių batelių tipą, turite apsvarstyti kojų pakėlimą.. Kai kurios specialybės parduotuvės siūlo nemokamą kojų ir liftų analizės paslaugą, kad sportinių batelių pasirinkimas būtų optimalus.
 • Reikalavimai sportinių krypčių pasirinkimui turi atitikti fizines užduotis. Tarp jų, puikus kvėpavimas, amortizuojančios padai, specialus anatominis vidpadis.
 • Kryžminiai treniruokliai paprastai turi platesnę vienpusę ir šoninę paramą šoniniams judesiams, taip pat ir atramai.
 • Dviračių batai turi kietą padą, kad būtų galima papildomai palaikyti ir perduoti energiją pedalo metu. Tokie kryžiai gali apsaugoti kojas nuo nuovargio ir išvengti spazmų.
 • Reikalavimai dienos versijai pateikiami iš praktinių sumetimų. Tokie batai turėtų būti kuo patogesni ir, be to, estetiniai, suteikiant jiems dėvėtojui ypatingą statusą.

Kaip pasirinkti?

Iš pradžių pirkėjas sutelkia dėmesį į išorines produkto savybes. Renkantis sportinius batelius yra keletas pagrindinių taisyklių, kurios gali padėti įsigyti geros kokybės prekes:

 • Pirmoji taisyklė: kulkšnies fiksavimas, galintis susidurti su didelėmis apkrovomis.
 • Antroji taisyklė: po pietų rekomenduojama nusipirkti batus. Taip yra dėl galimo nedidelio kojų dydžio pokyčio dėl ilgos dienos treniruotės. Pirkimas pirkimui ryte padidina galimybę grįžti arba keistis.
 • Montavimas turi būti atliekamas griežtai stovint ant kieto paviršiaus. Kojos dydis rodo tikrąjį dydį. Todėl bet koks apytikslis prikabinimo įtaiso svoris nesukels teigiamo rezultato.
 • Vizuali apžiūra. Aukštos kokybės originalūs sportiniai bateliai paprastai pastebimi. Tai puikus konstrukcijos našumas, be jokių matomų defektų surinkimo procese, pvz., Nešvarumai, netvarkinga išvaizda, per didelis klijai, nelygios siūlės, nemalonus kvapas. Sprandi rūpinasi savo pavadinimu, todėl tiekia puikios kokybės prekes.
 • Gamintojo logotipo buvimas.
 • Apsilankę atgal, turėtumėte atkreipti dėmesį į poros aukštį: viena pusė poros turi būti identiška kitai.
 • Patvirtinimo atramos, apsaugančios nuo nuovargio, buvimas.
 • Vidpadis turi būti nuimamas, atsakingas už kojų higieną.
 • Neturėtų būti jokių gedimų, pvz., Raukšlių, pertraukų. Forma turi būti aiški ir aukštos kokybės;
 • Šio produkto pakuotė turi didelį pranašumą prieš kopiją. Paprastai jis atliekamas tinkamu lygiu.
 • Avalynės dalys yra ypatingos aukštųjų technologijų medžiagos, atsakingos už kvėpavimą.
 • Kokybiški batai su pirštu ant kojinės keletą sekundžių yra suderinti su pirštu.
 • Pado atrama turi būti parinkta teisingai. Sunkiems kroviniams, pvz., Sporto treniruotėms, reikia gilesnio reljefo. Dažnai sekasi gerai treniruotis treniruoklių salėje ir tinka treniruotėms. Pasivaikščiojimas ir atsitiktinis variantas gali būti mažesnis.
 • Jums reikia išbandyti daugiau nei vieną batų, bet porą.
 • Nepamirškite, kad pora turėtų būti matuojama kojinėmis.
 • Patogūs batai. Jei montavimo metu yra diskomforto pojūtis, reikia atkreipti dėmesį į kitą dydį ar variantą.

Apžvalgos

Tarp garsaus prekės ženklo sportinių batelių privalumų pirkėjas atkreipia dėmesį į ilgaamžiškumą ir gerą išorinį našumą bei priimtiną kainą. Tai yra svarbus prekės ženklo pranašumas pasaulinėje rinkoje. Be to, yra keletas dizaino kompozicijos nostalgijos, stiliaus ir grožio.

Prekės ženklo batai gauna daug teigiamų atsiliepimų, vis daugiau jų gerbėjų. Pirkėjas siekia į savo drabužių spintą pridėti naują garsaus prekės ženklo produktą.

Puikus praktinis aspektas, susijęs su dizaino idėja, įgyvendinta sprogimu, ir demokratinė kaina yra motyvacija pirkti „Sprandi“.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys