Batai

Saucony sportbačiai

Saucony sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Istorija
 2. Savybės ir privalumai
 3. Kolekcijos ir modeliai
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Apžvalgos

Sporto avalynė tampa vis populiaresnė ir tvirtai įtraukta į kasdieninį įvaizdį ne tik sportui ir poilsiui, bet ir vaikščioti, dirbti ir mokytis.

Yra daug prekių ženklų, kurie specializuojasi sportinių batelių gamyboje tiek profesionaliems, tiek mėgėjų sportams, pasaulyje pirmaujantieji dizaineriai savo kolekcijose naudoja sportinius stiliaus batus ir drabužius.

Norėdami naršyti įvairiuose sporto bateliuose, turite susipažinti su pirmaujančiais pasaulio lyderiais šioje srityje. Šiandien kalbėsime apie garsiąją sportinę sportinę prekę „Saucony“.

Istorija

Saucony markė (Sauconi) buvo įkurta 1898 m. JAV Pensilvanijos valstijoje.

Yra nuomonė, kad prekės ženklas gavo pavadinimą iš kaimynystės su tos pačios pavadinimo upe. Įmonė specializuojasi vaikų ir suaugusiųjų batų gamyba. Antrojo pasaulinio karo metu gamykloje pagaminti kariniai batai. O XX a. 60-aisiais ji pradėjo gaminti astronautus kosmetikos agentūrai Nasa

Batų sporto linija buvo pradėta gaminti Saucony nuo XX a. 40-ojo dešimtmečio. Iš esmės - beisbolo batai, riedučiai, boulingo batai.

Kitas ženklo metraščių etapas buvo įvykis, kai kitas garsus amerikietis sporto batelių gamintojas „Hyde Athletic Industries“ („Hyde“) nusipirko Saucony praėjusio amžiaus 60-aisiais.

Nuo tada Saucony tapo pirmaujančiu „Hyde“ prekės ženklu, o XX a. Pabaigoje „Hyde Athletic Industries“ buvo pervadintas į Saucony.

Nuo 60-ųjų pabaigos prasidėjo sportinių batelių gamyba, kuri tapo populiari visame pasaulyje, ypač važiavimo modeliai, vadinamieji kryžminiai mokytojai. Nuo devintojo dešimtmečio pabaigos JAV gamyba buvo perkelta į Aziją.

Tada 2005 m žinoma sneaker kompanija Žygis pirko prekės ženklą Saucony. 2012 m. Prekės ženklas tapo korporacijos dalimi. Wolverine Worldwidekurioje yra apie 16 sporto prekių ženklų.

Savybės ir privalumai

Saucony gavo didelį pripažinimą kuriant bėgimo batų modelį Saucony džiazastokiu būdu prekės ženklas priartėjo prie sportinių batų lyderių lygio Puma, Reebok, Adidas ir kiti

Išskyrus bėgimo batus Saucony tapo vienu iš krepšinio sportinių batelių gamybos lyderių.

Daugelis modelių yra ribotose versijose, pakartotinai išduodami daugiau nei vieną kartą.

Saucony Savo gaminiuose jie sėkmingai naudoja aukštos kokybės medžiagas ir patentuotas technologijas, todėl jų sportbačiai labai populiarūs tiek profesionaliame, tiek mėgėjų sporte:

Specialūs įdėklai EVA (EVA) - etileno vinilo acetatas. Ši medžiaga yra lengva ir labai slopina. Jis naudojamas kaip vienintelis ortopedinių, vaikų ir sporto batelių padas. Batai Saucony naudojamas EVA dvigubas tankis, leidžiantis reguliuoti vadinamojo pronacijos lygį - metodą, kuriuo kojos išorinė pusė nustatoma apkrova, t.y. vaikščioti ir važiuoti taip, kad apsaugotų kojas ir tinkamai sugertų.

Pronacija yra vienas iš pagrindinių sportininkų sportinių sportinių batelių pasirinkimo kriterijų. Yra pernelyg didelis, normalus ir nepakankamas išraiškos laipsnis.

Grįžti į EVA sportbačiai SauconyŠi medžiaga gali padidinti atbaidomą poveikį važiavimo ir vaikščiojimo metu, taip pat padidina sportinių batelių ilgaamžiškumą. Padažas naudoja EVA + ir SSL EVA, Impulsas EVA, SMEVA, IMEVA.

 • Speciali plokštelė pagaminta iš termoplastiko, užtikrinanti elastingumą riedant nuo kulno iki kojų.
 • Termoplastinė šerdis, esanti vidurinėje plokštumoje, kad sukietėtųsi.
 • Slopinimo sistema Progrid, taip pat padeda užtikrinti lygų ritinį nuo kulno iki kojų.Be to, jis gali priimti ir paskirstyti tolygiai smūgį, kai jis liečia batų paviršių apkrovos metu.
 • Putų gumos vidpadis, kurio ląstelės yra gerai vėdinamos, suteikia papildomą amortizaciją, apsaugo nuo mikrobų susidarymo.
 • Termostatinė medžiaga, užtikrinanti maksimalų komfortą skirtingose ​​temperatūrose.
 • „Flexfilm“ - tai lankstumo ir ilgaamžiškumo medžiaga, leidžianti naudoti minimalų skaičių siūlių ir suteikia lengvumo batus.
 • Ypač sportinių batelių fono struktūra, tvirtinantis kulną pagal apkrovą. Taip pat technologijos Sauc-fit už pėdos vidurį, atsakingas už jo saugumą judėjimo metu.
 • Patentuota Saucony anglies specialusis gumos padas su puikiu sukibimu su paviršiu ir ilgaamžiškumu.

Jis žymimas XT ir turi svyravimus, kurių stiprumas didėja - 600, 900 ir 1200.

 • Dangos viršūnę padengia atspindinčiu efektu, matomu tamsoje.
 • Specialaus sportinių batelių ir kulnų pirštų dugno struktūra, kuri suteikia švelnią smūgį.
 • Technologija, kuri suteikia sklandų eismą ir suminkština smūgį.
 • Specialios putos, turinčios atminties efektą, esančios ant batų kulno, skirtos geresniam pėdos fiksavimui, pritaikant jos struktūrą.
 • Anatominis dizainas, kad geriau atitiktų koją.
 • Apsauga nuo akmenų ir pažeidimų.
 • Viena, kuri apsaugo nuo slankumo ant paviršių ir suteikia stabilumą ir geresnį sukibimą su paviršiais.
 • Užfiksuokite elastinę medžiagą, kad kojos forma būtų patogi.
 • Kvėpuojanti medžiaga iš specialios akies viršaus, kuri užtikrina vėdinimą.
 • IsoFit - specialus įdėklas, kuris leidžia saugiai pritvirtinti koją.

Kolekcijos ir modeliai

Ypatinga vieta prekės ženklo kolekcijoje pasižymi bėgimo batų modeliu. Saucony džiazas. Šis modelis tapo toks populiarus, kad jis tapo tikru klasikiniu bėgimo bateliu. „Retro“ modelis yra išleidžiamas iš naujo ir ribotas kolekcijas. Ypatingas populiarumas Saucony džiazas Įgyta Japonijoje ir Amerikoje. Dabar šis modelis žinomas visame pasaulyje.

Šio modelio grožis yra jo ypatingas dizainas, lengvumas ir komfortas. Valdovas Džiazas Ji turi 30 metų istoriją ir naujos technologijos yra taikomos kiekvienam pakartotiniam spausdinimui. Sauconypalikdami tą patį dizainą, patogumą ir patogumą. Yra Saucony džiazas vaikams, moterims ir vyrams.

Kitas populiarus serijos pakeitimas. „Jazz-Low Pro“, kuris turi plonesnę padangę, minkštumą ir anatominį. Pripažįstama, kad šie sportbačiai yra stabilesni, patogesni ir patvaresni. Šioje eilutėje veganų modelis netgi buvo sukurtas - Saucony Jazz Low Pro Vegan. Jie nenaudoja gyvūninės kilmės medžiagų, įskaitant klijus, audinius. Jis laikomas ekologiškiausiais sportiniais bateliais.

Remiantis Žemas pro pasirodė kitas modelis - „Shadow“ originalas. Kitas atėjo modelis Grid 9000 su ryškiomis spalvomis ir daugeliu papildomų elementų bei detalių.

Visi šie modeliai yra retrospektyvūs, tačiau šiandien jie nepraranda populiarumo ir vis dažniau skelbiami ne tik sporto, bet ir atsitiktinio stiliaus.

Šiuolaikiniai modeliai tęsė valdovą Uraganas taip pat iš įvairių slidinėjimo treniruoklių, turinčių mažą greitį ir ilgus atstumus, su unikaliu nusidėvėjimui atspariu padu ir nedideliu svoriu.

Modelis Saucony Kinvara 4 yra trumpas atstumas, veikiantis dideliu greičiu. Savybės yra plonas padas, nedidelis aukščio skirtumas tarp kulno ir kojų.

Taip pat vadinamas kitas ilgų maratono atstumų modelis Saucony triumfas, turintys aukštą ir tolygų vienuolį, aukštą kilimą, lengvas.

Yra daug modelių Saucony kasdieniam drabužiui, kitam sportui - sporto, krepšinio, šokinėjimo, bėgimo, teniso ir vaikščiojimo.

Kaip pasirinkti?

Renkantis sportinius batelius, visų pirma reikia nuspręsti, ką jie bus skirti - sportui (kokios rūšies), kasdieniam drabužiui.Tai priklausys nuo modelio, našumo medžiagos, savybių ir technologijų.

 • Saucony bateliai būna gana tikslūs, todėl reikia lyginti su rusų kalba specialiame matmenų tinkle.
 • Batai turėtų būti lengvi, patogūs, amortizuojantys kulną ir pirštą.
 • Geriau nusipirkti sportinius batelius su prisegimu, kad galėtumėte individualiai ir patikimai pritvirtinti pėdą.
 • Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į viršutinę medžiagą, vidpadį, kėlimo aukštį, dugno struktūrą, siūlių kokybę.
 • Nuspręskite spalvų dizainą.
 • Saucony sportbačiai labai vertina jos reputaciją ir neleidžia net menkiausių savo batų technologijų ir kokybės pažeidimų.

Apžvalgos

Populiarumas Sauconi pasaulyje nuolat auga, įskaitant ir mūsų šalį. Remiantis atsiliepimais, tai tikrai patikima ir lengva, labai patogi sportinė avalynė. Nešvarus, geras vėdinimas ir termoreguliavimas. Turi minkštumą ir anatominį. Išlaikyti oro, kritulių pokyčius ir išlaikyti jų formą. Judėjimo metu nesukelia nepatogumų, pėdos „kvėpuoja“, nesusilieja.

Akivaizdus sportinių sportinių batelių privalumas Saucony yra jų lanksti kainų politika. Yra ekonomiškų, vidutinių kainų segmentų ir aukštų modelių. Vidutinis sportbačiai Saucony kainuoja daugiau nei daugelis masinių prekių ženklų. Avalynės pirkimas Saucony Jūs gausite komfortą, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys