Batai

Batai su pirštais

Batai su pirštais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai

Ką tiesiog nesukūrėme įrenginių, skirtų geresniam komfortui sportuojant! Viena iš naujausių tokių naujovių yra neįprasti bėgimo bateliai su atskirais pirštais. Šis avalynės tipas leidžia jums kiek įmanoma atlaisvinti pėdą, sukuriant jausmą, kad mieste vaikščioti basomis.

Savybės ir privalumai

Pirštų batai yra tiksli koja. Mūsų šalyje tokie batai vis dar reti, tačiau Europoje ir JAV šie originalūs sportbačiai yra gana paklausūs ne tik tarp sportininkų ir turistų, bet ir tarp paprastų žmonių.

Tokių sportinių avalynės gamybai naudojamos medžiagos, turinčios gerą vėdinimą, todėl jose esanti koja buvo labai patogi.

Specialūs antibakteriniai intarpai apsaugo nuo nemalonių kvapų.

Gaminiuose yra tvirtas guminis padas, kuris leidžia pajusti visus žemės pažeidimus ir sukuria vaikščiojančių basomis poveikį. Būdamas tokiuose bateliuose, atliekamas pastovus pėdų masažas.

Beje, gamintojai sako, kad galite net vaikščioti ant stiklo pirštais be pirštų! Nors rizika, žinoma, nėra verta.

Kitas sneaker modelių su pirštais pranašumas yra apkrovos trūkumas kulno srityje, kuri turi labai teigiamą poveikį raumenų ir kaulų sistemai. Važiuojant pirštais, pradeda dirbti raumenys, kurie neįsijungia vaikščiojant tradiciniuose sporto batelių modeliuose, o tai sumažina plokščių pėdų ir stuburo problemų riziką. Be to, tokie batai yra daug lengviau išlaikyti pusiausvyrą.

Laisvalaikio bateliai su pirštais garantuoja kitų dėmesį savo savininkui. Štai kodėl juos renkasi aktyvūs ir pasitikintys žmonės.

Modeliai

Yra daug skirtingų sportinių batelių modelių su pirštais. Taigi, yra parinkčių, skirtų fitneso, plaukimo, kasdienių pasivaikščiojimų, taip pat važiavimo modeliams.

Italijos bendrovė Vibramas siūlo šiuos pirštų batų tipus:

  • Klasikiniai - bateliai su visiškai atviru viršumi, be nėrinių. Išvaizda jie labiau panašūs į mokasinus.
  • KSO - uždarytos parinktys.
  • „Sprint“ - batai su dirželiu, tvirtinantys kėlimo kojas.
  • Srauto - vandens sporto modeliai.

Be to, bendrovė gamina modelius su odos įdėklais.

Naujausias Vibramo veikimo modelis Spyridonas LS. Šie sportbačiai yra pavadinti iš Graikijos ganytojo, pavadinto Spiridon Louis, kuris 1896 m. Laimėjo maratoną olimpinėse žaidynėse. Ir sportininkas bėgo ant grubaus purvo kelio ir uolų kalvų. Šis modelis yra tiksliai pritaikytas prie kelio.

Svarbiausias šių sportinių batelių bruožas yra novatoriškas padas, pagamintas iš plono, bet sunkiosios gumos, kurios storis yra tik 3,5 milimetrai, sustiprintas poliesterio tinkleliu. Šis dizainas patikimai apsaugo koją nuo akmenukų, aštrių šakelių ir kitų daiktų, be jokios žalos lankstumui.

Šio bato protektoriaus reljefinis modelis garantuoja puikų sukibimą su paviršiumi, net jei jis yra drėgnas akmuo ar purvas. Bėgikai lygina šį kalną su kalnų dviračių padangomis.

„Spyridon LS“ viršuje yra elastinga tinklelis su poliamidu. Taip pat gaminant naudojamas specialus pluoštas, kuris sugeria drėgmę, padeda išlaikyti sportininko kojas visada sausas.

„Dri-Lex“ vidpadis su antimikrobiniu poveikiu taip pat prisideda prie higienos. Jos dėka jūs negalite nerimauti dėl nemalonaus sportinių batelių kvapo.

Kad važiuoti saugiai tamsoje, šis sportinių batelių modelis turi atspindinčius elementus.

Taip pat yra speciali kilpų sistema: nėriniai sugriežtinami beveik vienu judesiu, kuris tikrai yra labai svarbus pliusas profesionaliems sportininkams, kurie kas antrą kartą suranda varžybas.

Šie batai yra labai lengvi: viena pora sveria tik 255-368g.

Šio modelio spalvų paletę vaizduoja juodi ir kombinuoti modeliai su oranžiniais, pilkais, alyvuogių įdėklais.

Dar vienas įdomus modelis - sportbačiai. Oro platforma iš bendrovės Nike su šakės nosies dalimi. Juose nykštis yra atskirtas nuo visų kitų.

Norėdami sukurti šį modelį 1996 metais, prekės ženklą įkvėpė Kenijos bėgikai, kurie laikomi geriausiais pasaulyje. Kadangi didysis pirštas yra labiausiai judantis, dizaineriai jį atskirė nuo kitų. Laikui bėgant šie sportiniai bateliai buvo patobulinti ir dabar yra labai populiarūs tarp sportininkų.

Adidas taip pat sukūrė savo penkių pirštų sneaker modelį - Adipure treneris. Jie yra itin lengvi ir plastikiniai, puikiai vėdinami ir puikiai tinka kojai.

Tačiau mes nedelsdami pastebime, kad šie batai, skirtingai nei gerai žinomas Vibram Fivefingers, skirti tik treniruoklių salėje, bet ne važiuoti ant žemės, asfalto, o dar daugiau - šiurkščiai. Sportininkas juos gali treniruoti tik ant kėglių takelio!

Kaip pasirinkti

Jūs negalite rasti avalynės su pirštais rinkoje ar įprastoje batų parduotuvėje. Jei norite nusipirkti tokius batus, patikrinkite juos prekės ženklų parduotuvių svetainėje.

Kaip ir kiti sportiniai bateliai, pirštų batai turėtų būti kuo patogesni. Jų specifiškumas - nukopijuoti kojos formą, kitaip kiltų pavojus susižaloti ir kilti kitų rimtų problemų su kojomis.

Bandymas dėl tokių batų prieš perkant yra būtinas! Ši nemokama galimybė teikiama net internetinėse parduotuvėse. Jūs galite atlikti montavimą, kai kurjeris atneša batus į namus.

Montuodami, abiejose kojose būtinai dėvėkite sportinius batelius. Buvę ant batų, šiek tiek vaikščiokite aplink butą - turėtumėte jaustis visiškai patogiai.

Norint tiksliau nustatyti norimą dydį, pirkinio išvakarėse patartina atlikti šiuos veiksmus:

  • Po pietų, kai kojos jau yra šiek tiek patinusios, stovėkite basomis ant popieriaus lapo;
  • Skubiai apibūdinkite pėdos kontūrą;
  • Išmatuokite jo ilgį su valdikliu, pradėkite nuo nykščio;
  • Apvalinkite skaičių iki 0,5 cm;
  • Raskite savo dydį naudodami matmenų tinklelį.

Apžvalgos

Nedelsiant pastebime, kad sportiniai bateliai su pirštais gali sukelti prieštaringų nuomonių potencialių pirkėjų. Kažkas žavisi jų egzotiška išvaizda, ir kažkas ją vertina labai kritiškai, nes tokios batų kojos atrodo kaip pirštinės. Ne visi nusprendžia pirkti tokius sportinius batelius.

Dauguma teigiamų atsiliepimų apie tokius batus priklauso sportininkams, kurie patyrė patogią sportinę avalynę.

Ypač džiaugiasi apgalvotu dizaino padėklų dizainu ir protektoriaus pirštinių batų kokybe, kurios leidžia lengvai ir greitai paleisti nešvarumus ir akmenis.

Taip pat labai svarbu sportininkams, kad batai su pirštais apsaugo kojų nuo pažeidimų. Visos šios batų savybės tiesiogiai veikia jų savininkų sportinius pasiekimus.

Pasak tų, kurie jau išbandė penkis pirštuosius sportinius batelius, jie sukuria pėsčiųjų pėdų pojūtį. Beje, sportininkai dėvi šiuos batus ant pliko kojos, atsižvelgdami į kojinių netinkamą pridėjimą.

Žinoma, šis batas bus vertinamas tik patiriant visus savo privalumus ir trūkumus sau. Pirštų sportbačiai jums jaustis ne kaip šiuolaikinis žmogus, bet kaip senovės pasaulio gyventojas, tarsi paliekant urvą ieškant grobio savo šeimai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys