Batai

Ralf Ringer Sneakers

Ralf Ringer Sneakers

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Pagrindiniai privalumai ir funkcijos
  3. Naršykite populiariausius modelius

Kiek istorijos

Populiarios Rusijos batų prekės ženklo „Ralf Ringer“ įkūrimo metai yra 1996 metais. Nepaisant įmonės „jaunimo“, šis prekės ženklas greitai įgijo pripažinimą ir pasitikėjimą ne tik iš rusų, bet ir iš kitų šalių.

Tuo metu prekės ženklas pradėjo gaminti tik vyrams skirtus batus, iš kurių gimė pavadinimas „Ralf Ringer“, o tai reiškia „kovotojas Ralph“. Bendrovė pagamino savo gaminius kaip Europos kokybės avalynę, kuri iš tikrųjų buvo teisinga. Dėl aukštos kokybės prekės ženklas per trumpą laiką pastūmėjo į vieną populiariausių ir ieškomų Rusijos batų prekių ženklų.

Kiekvienais metais bendrovė augo ir plėtėsi, didindama pardavimų augimą įspūdingais skaičiais. 2002 m. Gamintojas gavo pirmąjį svarbų apdovanojimą „Metų ženklas“, kuris savo steigėjams siekė sėkmės ateityje. Nuo to laiko „Ralf Ringer“ ženklas vis labiau atpažįstamas Rusijos rinkoje.

2003 metais šis prekės ženklas tapo pirmuoju gamintoju Rusijoje, naudojančiam San Crispino technologiją avalynės gamybai. 2004 m. Jis tapo „Rusijos prekės ženklo“ laureatu, o šį kartą jis laimėjo auksą „Brand of the Year“ konkurse. Atrodo, kad šis gamintojas siekė sėkmės ir nesilaikė.

Visai neseniai prekės ženklas pradėjo galvoti apie batų gamybos ir moterų modelius. Pirmoji kolekcija buvo išleista 2010 m. Ypač populiarūs šios įmonės sporto modeliai.

Pagrindiniai privalumai ir funkcijos

Moterų „Ralf Ringer“ sportbačiai yra populiarūs tarp patogumo ir aktyvaus gyvenimo būdo. Visų pirma jie skirti kasdieniniam vežimui, jei jie yra intensyviai sportuojami.

Prekės ženklas užtikrino, kad jų batai pritrauktų klientus ne tik dėl neabejotinos aukštos kokybės produktų, bet ir dėl įdomaus dizaino kartu su nuostabiu komfortu ir praktiškumu tuo pačiu metu.

Praktiškai kiekvienas modelis papildytas unikaliais patentuotais šio prekės ženklo kūriniais, kurie ne tik padidina jau išvardytų savybių lygį, bet ir žymiai sumažina sąnarių apkrovą. Be to, naudojant specialiąsias technologijas gali sumažėti rizika, kad jų savininkas patirs traumų vaikščiojant. Ne kiekvienas batų gamintojas gali pasigirti tokiomis naujovėmis gamyboje.

Neginčijamas „Ralf Ringer“ prekės ženklo privalumas taip pat yra originalus sportinių sportinių batelių dizainas, galintis derinti trumpumą ir paprastumą su neprilygstama elegancija. Papildomi apdailos ir visų detalių apdailos metodai daro šį batų populiarumą tarp klientų, kurie yra visada stilingi.

Naršykite populiariausius modelius

Platus Rusijos prekės ženklo pasirinkimas leidžia mergaitėms ir moterims rinktis iš daugelio modelių, kurie atitiks visus jų reikalavimus. Prieš perkant, turėtumėte susipažinti su populiariausiais gamintojo Ralf Ringer sportbačiais.

Jei mergaitė ieško kažko neutralaus ir nepastebimo, bet tuo pat metu gana stilingo, ji turėtų atkreipti dėmesį į sudėtingą klasikinį modelį, pagamintą šviesiai rudos spalvos. Jis pagamintas iš natūralios odos ir su pamušalu suede, kuris puošia gaminio foną ir kulną. Elegancija šiuo atveju yra visur: tiek lakoniškoje, tiek nepastebimoje įtvaroje, ir mažame perforavime, kuris puošia didžiąją dalį batų.Šis modelis bus puikus praktinis sprendimas universalumo mėgėjams - sportbačiai puikiai tinka bet kuriam vaizdui ir pabrėžia puikų jo savininko skonį.

Jaunoji mergaitė tikrai mėgsta kitą gamintojo „Ralf Ringer“ sportinių batelių modelį. Jis tiekiamas dviem atspalviais: baltu ir tamsiu auksu. Platus padas pagamintas iš stebėtinai lengvos medžiagos ir idealiai pabrėžia mažo augimo savininkų kojas.

Pagrindinis dekoratyvinis elementas yra raštai, pagaminti iš garbanotojo šiurkšto perforavimo, kuris yra visame batų diapazone. Plokščiasis dygsnis saugiai pritvirtina skirtingas batų dalis, o jo išvaizda dar labiau įdomi. Tokie sportbačiai harmoningai įsilieja į bet kokio stiliaus vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys