Batai

Neperšlampami sportiniai bateliai

Neperšlampami sportiniai bateliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Kaip rūpintis?
 5. Gamintojai

Savybės

Pagrindinė vandens nepraleidžiančių sportinių sportinių batelių ypatybė - medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Populiariausi batai - sintetinė daugiasluoksnė medžiaga, oda, lietpalčiai arba membraninė danga. Žiemos variantai yra kailiniai.

Tokių batų padas yra pagamintas iš PVC medžiagų, atsparių žemai temperatūrai. Be to, padas turi aukštą protektorių stabilumui ir šilumai.

Madinga technologija, kurią naudoja gamintojai - „Core-Tex“: tokie batai neleidžia drėgmei viduje, išsiskiria prakaitu, o tai reiškia, kad tokios poros savininkas bus šiltas ir sausas.

Modeliai

Neperšlampami sportiniai bateliai gali būti skirtingi sezonai ir tikslai:

 • Ruduo-pavasario modeliai - turi šviesią izoliaciją, padas gali būti aukštas ir žemas. Šių batelių svoris daugiau nei vasaros modeliai. Pagaminta iš odos ir jos pakaitalų bei sintetinių medžiagų.
 • Žiemos - brangūs modeliai su kailio ir aukšto reljefo apsauga. Tokių sportinių batelių medžiaga yra odos arba lietpalties audinys.
 • Bėgimui - pagamintas iš vandeniui atsparių medžiagų. Padas yra tiesus ir lengvas, todėl važiavimas bus paprastas ir patikimas.

Kaip pasirinkti?

Renkantis vandeniui atsparius sportinius batelius atsižvelgiama į šiuos aspektus:

 • atsparūs vandeniui - batai turėtų apsaugoti nuo drėgmės. Medžiagos pasirinkimas priklauso nuo jūsų batelių funkcijos. Gerai tinka membraninei danga, lietaus paltai. Pėsčiomis - kvėpuojanti oda.
 • padas. Atkreipkite dėmesį į standumą ir protektorių. Kuo minkštesnė ir geriau išlenkta liemenė, tuo mažesnė slydimo rizika. Žieminės versijos atveju idealus sluoksnis nuo slydimo. Toliau žiūrime į platformos reljefą. Jei perkate batus aktyviam laisvalaikiui ir treniruotėms, tuo labiau pastebimas vienintelis, tuo patogiau bus paleisti. Nepamirškite, ar ant padėklo yra tinkamas apkrovos pasiskirstymas. Daugelis gamintojų pasinaudojo tokiais papildymais kaip slydimo nuo slydimo. Jie gali būti tiesiogiai ant pado arba nuimami.
 • vėdinimas. Batai turi būti ne tik atsparūs vandeniui, bet ir kvėpuoti. Jei jūsų batai susideda tik iš sintetinių medžiagų, susidaro „šiltnamio efektas“. Nereikia kalbėti apie atsparumą vandeniui, nes kojos bus drėgnos ir nepatogios, o tai sukelia įvairias ligas.
 • izoliacija. Svarbi žieminių sportinių batelių dalis.

Renkantis vandeniui atsparų sportinę avalynę, pažiūrėkite į dėžutę ir ieškokite santrumpa GTX, Core-Tex santrumpa, kuri yra aiškus vandens nepralaidžios ir kvėpuojančios medžiagos ženklas.

Kitas naudingas bruožas yra atspindinčių elementų buvimas. Tamsoje ir ryškioje aplinkoje ši funkcija leis jums likti matoma, o tai reiškia, kad tai yra pliusas jūsų saugumui.

Batai turėtų patogiai sėdėti ant kojų. Norėdami rasti tinkamą dydį, po pietų pasirinkite batus, kai kojos yra šiek tiek patinusios. Nepamirškite, kad žieminiai batai yra dėvimi su pirštu storesni, taigi negrįžkite su galimybe „užpakalis“.

Natūralu, kad kokybiški batai turėtų atrodyti tinkami - be per daug klijų, įbrėžimų, išsikišusių siūlų ir kitų gamybos defektų.

Kaip rūpintis?

 1. Kad batai ilgą laiką tarnautų jums ir neprarastų savo savybių, po kiekvieno važiavimo reikia gerai išdžiūti.
 2. Jei norite, kad batai nepatektų kvapo kvapo, naudokite pėdų dezodorantą. Dažnai plaukite vidpadžius ir nuvalykite batus.
 3. Idealiai tinka, kai turite pora čempionatų.Biudžeto sąmoningumui šis pora gali būti ne tokia brangi ir aukštos kokybės, tačiau ji turi apsaugoti kojas nuo drėgmės.

Gamintojai

Populiariausi vandeniui atsparių sportbačių gamintojai yra Nike, Adidas, Asics, Salomon. Jie turi savo moterims ir vyrams atsparius batus. Universali parinktis - unisex batai, t. tinka visiems Bet skirtumas, kurį jie vis dar turi - masyvumas, dydis ir nusidėvėjimas. Todėl modelio pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų skonio.

Nike

Nike - batai yra vandeniui atsparūs, tačiau geriau važiuoti į sniegą, nei lietus, kitaip pėdos bus šlapios. Jie taip pat turi avalynę naktinėms kelionėms su atšvaitais. (nemokama 5.0 skydas)

Asics

Asics - labai lengvi vandeniui atsparūs modeliai. Nepalikite nė vieno abejingo. Jie kvėpuoja ir gerai šyla. Šio gamintojo išskirtinis bruožas - nuimami šuoliai. (gelis-arktis 4)

Salomonas

Salomonas - turėti prieinamą kainą. Jie yra lengvi ir ne didelių gabaritų. Puikiai atstumti drėgmę ir keleto didelių svorių sąskaita truks ilgai. Turėkite gumos padą su geru protektoriu. Aktyviems bėgėjams ir vaikščioti drėgnu oru.

Saucony

Saucony - membranos vandeniui atsparūs sportiniai bateliai su lašeliu, kuris leidžia taupyti jėgas ir energiją bėgimui ilgais atstumais. Jie atrodo tvarkingi, todėl puikiai atrodys pėsčiomis ir vaikščiojant.

Vandeniui atsparių sportbačių pasirinkimas - atsakingas dalykas. Jūsų sveikata ir komfortas tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų batų rūšies.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys