Batai

Mėtų sportbačiai

Mėtų sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Populiariausi modeliai
  2. Atspalvio ypatybės
  3. Ką dėvėti?
  4. Stilingi vaizdai

Populiariausi modeliai

Yra nemažai kryžminių modelių, bet ne visi yra labai populiarūs kasdieniame naudojime.

Pavyzdžiui, klasikinis modelis su plonomis padais yra labiau paplitęs tarp sportininkų, tačiau storesnės, minkštos padai yra vis labiau paplitę tarp mados.

Sėkmės ir mėtų sportiniai bateliai ant pleišto, kurie taip pat vadinami snickeriais, taip pat tinklinės medžiagos modeliai, aukštos batai ir modeliai su dekoratyviniais elementais, pvz., Apšvietimas.

Atspalvio ypatybės

Mėtų atspalvis jokiu būdu nėra susijęs su augalo, kurio pavadinimu jis yra, spalva. Šį atspalvį galima priskirti šviesiai mėlyna spalva, pridėjus žalią lašą. Jis atrodo ne tik labai švelnus ir šviežus, bet ir labai moteriškas.

Mėtų spalva paprastai priskiriama šaltoms spalvoms, tačiau atrodo gana harmoninga su šiltesniais atspalviais. Pavyzdžiui, šiltas smėlio atspalvis puikiai atrodo su mėtų atspalviu, taip pat tinka šilti citrinų ir persikų spalvų atspalviai.

Be to, mėtų spalva gerai tinka baltoms ir juodoms spalvoms ir tokioms šaltoms spalvoms kaip šviesiai pilka, mėlyna, smaragdinė ir šviesi alyva.

Ką dėvėti?

Anksčiau sportiniai bateliai priklausė išskirtinai sportiniam stiliui ir tik neseniai madingi stilistai pradėjo leisti derinti šio tipo avalynę su drabužiais įvairiais stiliais. Pavyzdžiui, mėtų sportbačiai padės susilpninti klasikinį vaizdą, kurį sudaro liesos kelnės ir švarkas.

Tokio atspalvio sportiniai bateliai puikiai tinka daugeliui vasaros išvaizdų su skirtingų modelių ir ilgių sijonais ir suknelėmis. Būtina išskirti tik maksimumo ilgį, nes jis kategoriškai nėra derinamas su sportiniais batais.

Mėtų spalvos sportiniai bateliai puikiai atrodo su rausvais džinsais ir vaikinu džinsais, kuriuos papildo geriausias važiavimas atsitiktiniu stiliumi. Šiltesniame sezone tinka įvairūs šortai - tai džinsinio modelio arba lengvesnės šifono, medvilnės ar linų versijos.

Kalbant apie viršutinius drabužius, dauguma modelių švarkai, švarkai ir švarkai darys. Paltai ir tranšėjos paltai yra tinkami, svarbiausia yra pasirinkti modelį, kuris tinka spalvų schemai.

Stilingi vaizdai

Kalyklos „Nike“ bateliai su juoda „Nike“ emblema gali atskleisti net nuobodiausią vaizdą. Todėl jie puikiai įsitaisys į suknelę su siaurais juodais džinsais ir veltinio sluoksniu dideliame stiliumi.

Moteriškas išvaizda, susidedantis iš šviesiai pilkai rudos spalvos megztinio, pagaminto iš storo verpalų, ir tvirtą mini sijoną su Indijos stiliaus spauda. Mėsos aukštos batai puikiai papildo šį aprangą.

Stilinga, atsitiktinė išvaizda susideda iš nuplėšusių džinsų - draugo su rankogaliais ir laisvo mėtų marškinėliai. Laisvalaikio batai atitinka puikų šio derinio derinį, o didelis krepšys veiks kaip neįprasta, ryški informacija.

Stilinga šviesios, pieniškos spalvos palaidinė, dėvima džinsinio marškinėliai su ilgomis rankovėmis. Mėtų sportbačiai pabrėžia neįprastą derinį ir šiek tiek atspalvį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys