Batai

Bosco sportbačiai

Bosco sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Apie prekės ženklą
  2. Modelių aprašymas
  3. Apžvalgos

Apie prekės ženklą

Bendrovės sukūrimas įvyko 2001 metais. Bendrovė greitai įgijo populiarumą tarp Rusijos pirkėjų. Skirtingas šio prekės ženklo bruožas yra tai, kad visi sporto reikmenys yra rusų kalba, išreikšti trijų spalvų Rusijos vėliavos ir liaudies amatų tonais. Ypač išsiskiria kitų gamintojų patriotizmo ir ryškių spalvų drabužių ženklas.

Bet koks prekės ženklo modelis pereina dizainerių plėtros etapus, o vėliau gaminamas užsienio gamyklose. Tarp jų yra Italijos, Kinijos ir Turkijos gaminiai.

Trys sritys, kurios išsiskiria iš kitų: originalus, aktyvus / fitnesas ir mados, yra prekės ženklo produktų pagrindas. HČia rasite viską gyvenimui ir aktyviam sportui.

Be to, bendrovė tiekia drabužius Rusijos olimpinei komandai, nuo 2009 m. - Ukrainos olimpinės komandos drabužių tiekėja. Drabužiai taip pat naudojasi Ukrainos nacionalinėmis spalvomis: geltona ir mėlyna.

Drabužių ženklas „Bosco Sport“ yra skirtingas naudojant medžiagas, kurios drėkina drėgmę, ir, priklausomai nuo oro sąlygų, leidžia organizmui žiemą neužkliūti ir vasarą perkaitinti. Be to, drabužių medžiagos turi stiprumą ir lengvumą, kuris yra labai svarbus sportininkams.

Modelių aprašymas

Patrioto senoji mokykla. Viršutiniai vyriški bateliai, dekoruoti sintetine medžiaga. Modelių asortimente yra storas padas ir kompanijos logotipas, vaizduojamas ant pado ir nugaros. Užsegimas pagamintas iš nėrinių.

Spalvų parinktys ribotos trimis svarstyklėmis: balta, raudona ir mėlyna. Geometrinis modelis trijų spalvų kvadratų pavidalu retro stiliumi užpildo dizainą originalumu ir sportine dvasia.

Sportbačiai. Ši kolekcija pasižymi tamsiai mėlynos ir raudonos spalvos deriniu, o vienintelėje pusėje pastebima papildoma baltos spalvos spalva, kuri suteikia išraiškingumą sportiniams sportininkams. Ornamentas baltų deimantų pavidalu sujungia dinamiškumą ir sportiškumą.

Apžvalgos

Kai kurie sportininkai neigiamai vertina Rusijos nacionalinės komandos įrangą. Visų pirma, ant pašildytų bosco sportbačių. Vaikinai iš kelių valandų naudojo avalynę.

Tačiau paprastieji vartotojai kalba tik teigiamai. Tarp teigiamų prekės ženklo sportinių batelių savybių, ypač geros kokybės, komforto, dizaino, mažos kainos ir paprastos priežiūros sąlygos išsiskiria.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys