Batai

Kanye Vakarų sportbačiai

Kanye Vakarų sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Nike air yeezy
  2. Yeezy padidinti
  3. Ką dėvėti?
  4. Modeliai vaikams
  5. Nauji elementai

Garsus reperis rimtai susidomėjo dizaino naujovėmis ilgą laiką, kuris aiškiai pasirodė esąs puikus. Iš pradžių „Kanye“ bendradarbiavo su garsiu sporto verslo rykliu - „Nike“ ir išleido du neįtikėtinai populiarius ir ryškius aukštos kokybės sportinių batelių modelius. Vis dėlto, „rapper“ ir „Nike“ bendradarbiavimas baigėsi dėl prekės ženklo „godumo“ ir „Kanye“ noro rūpintis savo šeima, o ne prarasti laiko nuostolingiems pokyčiams.

Šiek tiek vėliau, reperis susivienijo su labiausiai artimais jo partnerių „Adidas“ konkurentais, kurie gana stipriai paveikė sportinių batelių dizainą - jis tapo glaustesnis ir mažiau spalvingas.

Nike air yeezy

Kaip minėta pirmiau, bendradarbiaujant su Nike Kanye sukurta labai ryškių ir akį traukiančių modelių, kurių nepavyko pamiršti minioje, nes jų egiptiečių temos ir roplių odos imitacija, nepaisant dienos laiko, nes Nike Air Yeezy turi vieną įdomų ypatumas yra švytintis padas, kuris neabejotinai kreipiasi į visus drąsus ir stilingus žmones. Tada Nike Air Yeezy 2 buvo išleistas, bet jokiu būdu ne prastesnis nei jo pirmtakai nei dizaino originalumo, nei populiarumo.

Spalvingi ir mažai tikėtini sportinių sportinių batelių modeliai, atsiradę rinkoje dėl „Kanye“ ir „Nike“ bendradarbiavimo, koncertų, spektaklių ar reguliarių pasivaikščiojimų metu matomi daugelyje įžymybių. Originalus ir akį traukiantis „Nike Air Yeezy“ dizainas tinka jauniems, drąsiems ir pasitikintiems žmonėms, kurie nori pabrėžti savo individualumą ryškiomis spalvomis, siluetais ir detalėmis.

Yeezy padidinti

Nuo rapperio bendradarbiavimo su „Adidas“ pradžios „Kanye“ sukurtos sportinės sportinės batelės labai pasikeitė. Daugelis tikėjosi, kad bus tęsiami kontrastingi ir spalvingi modeliai, kurių jūs negalite praeiti, nepastebėdami jų, tačiau rapperis išleido visiškai kitokius sportinius batelius: lakoniškus ir vienspalvius.

„Kanye“ ir „Adidas“ sportiniai bateliai turi įdomų ir akį traukiantį modelį trumpų brūkšnelių pavidalu arba siuvinėjimu, kuris iš tikrųjų yra bendras modelis, kuris, be abejonės, skiriasi nuo anksčiau gaminamų dalykų, o „Yeezy Boost“ taip pat atstovauja vieno tono modeliai su Kontrastingos baltos įtvaros. „Adidas“ gamina vaikiškus sportinius batelius ir skiriasi nuo tik suaugusiųjų versijos.

„Adidas“ gamina vaikiškus sportinius batelius ir skiriasi nuo tik suaugusiųjų versijos.

„Yeezy Boost“ sportbačiai neapsiriboja aukštais modeliais.

Ką dėvėti?

„Kanye West“ „Nike Air Yeezy“ sneaker modeliai yra gana praktiški ir atrodo brangūs ir harmoningi su visiškai skirtingais drabužių stiliais: tai laisvi džinsai arba bet kokio supjaustymo džemperiai su t-marškinėliais, megztiniais ir netgi verslo švarkais vyrams ir laisvi sportiniai suknelės ir šortai mergaitėms.

„Yeezy Boost“ modeliai yra griežtesni, jie retai derinami su ryškiomis spalvomis drabužiuose, paprastai tokie batai gerai atrodo kartu su lakoniškomis ir monochromatinėmis kelnėmis ir megztiniais miesto ar sporto stiliumi.

Be to, verta paminėti, kad „Kanye“ sportbačiai puikiai dera su visų metų laikų drabužiais: nesvarbu, ar tai lengvas marškinėliai ir pėdkelnės, ar šiltas paltas su minkštu megztiniu ir storais antblauzdžiais, kurie akivaizdžiai rodo jų universalumą. Žinoma, visa tai yra tik nepatogios rekomendacijos, nes „Nike Air Yeezy“ ir „Yeezy Boost“ tinka beveik bet kokiems drabužiams.

Modeliai vaikams

„Nike Air Yeezy“ vaikams yra labai mieli ir įdomūs sportiniai bateliai, ypač mažiems dandyms, ir jie nesiskiria nuo suaugusiųjų batų. „Nike Air Yeezy“ vaikams yra tos pačios ryškios spalvos, kurios džiugina vaikus, nes visi žinome, kad labai mažai tarsi panašūs į sultingas spalvas ir jiems patinka toks šviečiantis išorinis padas.

„Baby Adidas Yeezy Boost 350“, kaip ir suaugusiųjų modeliai, nesiskiria spalvų ryškumu ir ryškiu dizainu, tačiau puikiai tinka berniukams ir mergaitėms, norinčioms rinktis griežtesnius drabužius. „Mini Yeezy Boost 350“ yra „Turtle Dove“ ir „Pirate Black“ spalvos, todėl galėsite pasirinkti vaikui batus tiek pagal šviesius, tiek tamsesnius drabužius.

Nauji elementai

2017 m. Vasario pradžioje Rusijoje pasirodė pirmieji nauji „Yeezy Boost 750“ bateliai iš Kanye West. Naujovė Maskvoje atsirado Petrovsky bulvaro viduje „Brandshop“ parduotuvėje, kur greitai susikūrė didelis garsiosios reperis. Naujam modeliui atsirado nauja spalva.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys