Batai

Italijos sportbačiai

Italijos sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip pasirinkti?
 2. Prekiniai ženklai
 3. Ką dėvėti?

Kiekviena mados moteris kada nors susimąstė, kaip pasirinkti batus tarp „patogių“ ir „gražių, bet ne patogių“. Italų dizaineriai, turintys didelę meilę moteriškam seksui, komfortui ir rafinuotumui, sukuria geriausius sportinius batelius, kad tokie klausimai nebėra.

Kaip pasirinkti?

Italija yra aukšto mados, virtuvės, kokybės įstatymų leidėjo, produktų patogumo šalis. Jų lygis yra aukštas. Ji nesikreipė aplink, ir šluotos, kurios dabar yra masinės. Šis batas skirtas ne tik sportui, bet ir poilsiui, kelionėms, o ne socialiniams renginiams.

Pirmenybė teikiama sportiniams bateliams, pagamintiems iš natūralios medžiagos: oda, zomšas.

 • Šiltuoju metų laiku yra modeliai su tekstilės intarpais. Aukštos kokybės batų padas yra lankstus, ištiesintas, kai suspaustas.
 • Yra modeliai su storu dugnu, su padidintu nugaros paviršiumi - tai daroma siekiant didesnio pėdos komforto. Pėsčiomis jie yra šiek tiek lankstūs, amortizacija yra graži.
 • Priklausomai nuo jūsų poreikių, pasirinkite šiuos sportinius batelius: važiuojant - ant stabilios storos pado; vasaros kelionei į gamtą - su membraniniu paviršiumi, ant nėrinių - tai geriau pritvirtina koją; vaikščioti su draugais - ryškus, įdomių atspaudų.

Prekiniai ženklai

Daugelis žinomų dizainerių - „John Galliano“, „Empirio Armani“, kurie specializuojasi sudėtingoje madoje, nepaisė šio sporto batų. Ji yra elegantiška, elegantiška. Yra modelių su cirkoniais, blizgučiais, siuvinėjimais su metalizuotais siūlais. Chic, blizgesys, grožis!

 • Priemoka yra jaunas italų prekės ženklas, laimėjęs savo vietą madoje „Olympus“. Jie pasižymi įdomiu vieninteliu vaizdu, o ne monofoniniu. Kai kurie modeliai su natūralaus kailio apdaila: astrachanė, triušis, meškėnas.
 • Le Silla - teisingai vadinama „merginomis“. Ant plonos, tvirto pado, dulkių ant odos bloko - stilingas dizainas, skirtas madingoms moterims. Daug spalvų.
 • Trussardi džinsai - diskretiška prabanga. Dėl karalienės treniruoklių salės ar keliautojų, kurie nori būti dėmesio centre.
 • Lew-Jo yra ekstravagantiškas, skirtingai nei dauguma jo draugų. Kūrybinis dizainas, pavasario padas leidžia savininkui būti tik „kosminiu princesė Žemėje“. Ši bendrovė visada stengiasi nustebinti net pačius sudėtingiausius klientus.

Ką dėvėti?

Atrodo, su tuo, ką galite dėvėti itališkus sportinius batelius, išskyrus treniruoklius?

Peržiūrėkite parinktis:

 • su antblauzdžiais ir liesais džinsais;
 • su šortais ir kelnėmis;
 • su sportiniu pjaustytu sijonu ir megztomis arba džinsinėmis suknelėmis;

Viršutinė dalis atrenkama pagal dugną, jei dėvėti džinsus - dėvėti marškinius, megztinį, megztinį. Marškinėliai, marškinėliai, džemperis, bombonešis švarkas - atitinkama visų aukščiau paminėtų pora.

Negalima dėvėti sportinių sportinių batelių su klasikine sijonu, su didelėmis kelnėmis su didele juosmens apranga. Paimkite maišelį pagal vaizdą. Tabu - sankabos, rankinės, puoštos sodriomis gėlėmis.

Italijos sportbačiai - batai, kurie nebus nepastebėti. Pirmaujančios įmonės apskaičiavo viską: modeliai yra skirti jai, gyvenimo būdui ir atsipalaidavimui, logiškam suderinamumui su pasirinktais drabužiais. Patogumas, kokybė, patogumas - bet kokių šio saulėtų, linksmų, blizgių pietų šalies emocijų batų palydovai!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys