Batai

Bėgimo bateliai

Bėgimo bateliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Veikimo modeliai
 2. Tinkamas pasirinkimas
 3. Kaip rūpintis?
 4. Apžvalgos

Sportas yra ne tik naudingas, bet ir pavojingas, nes galite sužeisti fitneso metu.

Kojos ir stuburas susiduria su sunkia apkrova, tačiau tinkamai pasirinkti bėgimo bateliai padeda išvengti problemų su jais.

Yra keletas kriterijų, pagal kuriuos galite lengvai apsaugoti save pasirinkdami tinkamus batus treniruotėms:

 • Labai rekomenduojama įsigyti vieną dydį sportinius batelius. Fizinio krūvio metu kraujas aktyviai skubėja į kojų, dėl ko kojos laikinai padidėja. Papildoma vieta batus taip pat suteiks sportininkui ventiliacijos funkciją.
 • Bėgimo takeliu batai turi būti šviesūs. Nereikia pridėti papildomo svorio kojoms, todėl venkite masinių modelių.
 • Batai su užtrauktuku neveiks! Sportiniai drabužiai turi būti nėriniai.
 • Dėl nusidėvėjimo jis bus labai lengva, nes apkrova ant kojų sumažinama iki minimumo. Nusidėvėjimas yra oro tarpas, t.

Veikimo modeliai

Batai, skirti praktikoje, turi įsigyti specializuotą, o ne universalią. Yra tinkamiausias variantas - sportbačiai „maratonas“. Jie pagaminti iš lengvos medžiagos. Jie pasižymi ploniausiu padu. Tačiau šie sportbačiai turi didelį trūkumą - jie yra beveik vienkartiniai. Geriau rinktis sportinius batus su svertinėmis padais: jie ilgai tarnaus ištikimai.

Yra įdomus važiavimo metodas, kuriame profesionalūs sportininkai surado daug rėmėjų. „Barefoot“ veikimo būdas yra mažiau trauminis, nes žmogus nusileis pirštu, o ne kulnu. Manoma, kad tokio tipo važiavimas yra natūralus žmogaus organizmui.

Blauzdos bėgimo technikos batai beveik nejaučiami kojomis, bet užtikrina patikimą fiksavimą. Prieš perkant šį batų, jums reikia pasikonsultuoti su gydytoju, o žmonės, kurie praeityje sužeidė kojų pirštus, turės atsisakyti šio metodo.

Tinkamas pasirinkimas

 • Tekstilės ir odos derinys laikomas idealu. Oda suteikia drėgmės sugerties ir šilumos išlaikymo kartu su puikia ventiliacija.
 • Atkreipkite dėmesį į batų viršutinės dalies ir pado sąnarį - neturi būti jokių programinės įrangos pėdsakų.
 • Rėmas turi būti kuo standesnis, kad batai nebūtų deformuoti.
 • Jei bėgimo batų gamyboje buvo naudojamas klijai, šis modelis netaps net keliais maršrutais. Norint įsitikinti, kad batai yra kokybiški, reikia sulenkti sportinius batelius ir pažvelgti į vietą, kurioje audinys jungiasi prie pado. Jei nėra klijų pėdsakų, nedvejodami pasiimkite produktą ir eikite į kasą.

Kaip rūpintis?

Tikrai geri bėgimo batai yra brangūs, todėl, jei nenorite vėl ir vėl dalyvauti dideliuose muiluose, turite pasirūpinti savo batus.

 • Nenaudokite specializuotų bėgimo batelių kasdieniniam naudojimui, taip pat žaisdami juos futbole. Sporto batelių padas pritaikytas specialiai bėgimui, o miesto reljefas gali jį sugadinti.
 • Po kiekvieno važiavimo reikia išplauti nuimamas vidpadis ir nuplauti dulkes ir kitus nešvarumus nuo batų.
 • Odos įdėklams reikalingos cheminės medžiagos. Juos galite nusipirkti batų parduotuvėje, pasikonsultavus su pardavėju.
 • Draudžiama išdžiovinti sportinius batelius, skirtus bėgimui ant akumuliatorių ir radiatorių. Yra specialios džiovyklos, kurios įdedamos į sportinę avalynę.

Vadovaudamiesi šiomis pagrindinėmis taisyklėmis, galite ilgą laiką prailginti savo mėgstamų bėgimo batelių gyvenimą, išsaugoti jų reprezentatyvumą ir visas savybes, kuriomis siekiama apsaugoti kojas ir pirštus nuo pažeidimų.

Apžvalgos

Šimtai procentų pirkėjų buvo patenkinti bėgimo takeliu - tiek sportininkų, tiek pradedančiųjų profesionalais. Po bėgiojimo patogiuose sportiniuose bateliuose mano kojos nekenkia, o ne mažiausias diskomfortas jaučiamas.

Batai suteikia ne tik patogumo, bet ir įspūdingus. Sportiniai batai gali skirtis įvairiais atspalviais ir atspaudais, kurie mėgsta mergaites ir vyrams, siekdami išvaizdos bet kokioje situacijoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys