Batai

Bėgimo batai žiemai

Bėgimo batai žiemai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės

Kaip sakoma, gamta neturi blogų oro sąlygų, yra ne sezono įranga. Taigi, atėjo laikas į spintą įdėti rudens batus ir pasirūpinti šiltu ir patogiu žiemu.

Žiemos sportbačiai pasirenka aktyvius žmones, kurie žaidžia visus metus, taip pat tiems, kurie tiesiog mėgsta komfortą.

Savybės

Žiemos sportbačiai pagaminti iš dirbtinių medžiagų - leidžiama naudoti tik nedidelius įdėklus, pagamintus iš natūralios odos.

Natūralios žaliavos padarytų jas sunkias ir nepatogias, o sintetinių medžiagų dėka tokie batai yra labai lengvi, jų kulnas yra sunkus, o paviršius yra minkštas.

Šių savybių dėka, snukio žiemos batai yra labai stabilūs.

Ant šio bato esantis padas yra minkštas ir lengvai sulenkiamas.

Esant stipriam šalčiui, jis nesusikaupia ir nesprogsta.

Žiemą ant žieminių sportinių batelių siuvami taip, kad būtų išvengta sniego patekimo į bagažinę.

Štai kodėl kabliukai ar kilpos yra dažniausiai naudojamos tvirtinimui - tokie fiksavimo metodai išsaugo batų laikiklį nuo sniego patekimo į nėrinių skyles.

Žiemos bateliai, skirtingai nuo kitų žiemos batų, yra specialiai skirti sportui ir aktyviam gyvenimo būdui.

Jų dėka, mokantis žmogus jaustis patogiai, o jo treniruotės nieko nekenks.

Medžiagos

Žieminių sportinių batelių gamybai pasirinkti šiltas ir funkcines medžiagas. Pavyzdžiui, natūrali arba dirbtinė oda, nubukas ar zomšas.

Vilna ir veltinys naudojami viršūnėms dirbti - šios medžiagos laikomos šiltesnėmis. Šildytuvas pagamintas iš dirbtinio ar natūralaus kailio, kuris gali išlaikyti didelį šilumos kiekį ir greitai išdžiūti. Be to, gaminant izoliaciją, naudojami technologiniai intarpai, pagaminti iš sintetinės medžiagos - dažniausiai tai yra nepralaidi kvėpuojanti membrana

Natūrali guma naudojama dugnui, kuris suteikia reikiamą sukibimą prie paviršiaus, kuris nebijo didelių šalnų ir nesugeba pėsčiomis.

Taip pat ant pado yra specialus traktoriaus profilis, kuris sukuria puikų sukibimą bet kuriame paviršiuje.

Populiariausi modeliai

Šiuolaikinė rinka siūlo didžiulę žiemos sportbačių pasirinkimą įvairiose kainų kategorijose, prekės ženkluose ir modeliuose.

  • Klasikinis modelis. Jis sukurtas specialiai šiurkštoms žiemoms. Tokie sportbačiai turi labai šiltą kailį ir gumos padą, kuri užtikrina gerą sukibimą lede.
  • Kvailas modelis - apskritai nepripažįsta sportinių batelių su kailiu atšilimu. Jis neužšąla bet kokiu oru. Ant tokių batų yra tarpinė padas, kurio dėka kojos neužšąla net ir esant mažam aktyvumui.
  • Aukštos žiemos sportbačiai - Tokių modelių aukštis yra apie 10-15 cm nuo pado. Avalynė uždengia kulkšnį ir liežuvį, o liemenės eina į pačią viršūnę, kuri leidžia išlaikyti visą koją šilta.
  • Žemas žiemos sportbačiai - Šis modelis netinka kasdieniam naudojimui. Jūs galite nešioti juos tik šiltu ir sausu oru, kitaip drėgmė patenka į bagažinę ir suteikia daug savybių.

Populiarūs prekės ženklai

  • Timberland. Šis prekės ženklas surinko visas sportui ir kasdieniniam drabužiui reikalingas savybes.

Šio prekės ženklo sportbačiai turi stiprią ir susilaikantį padą, kuri neleidžia kristi net ant slidžiausių kelių, o jų anatominė forma neleidžia kojoms pavargti net ir ilgą laiką. Ši avalynė yra labai nusidėvėjusi, nes jos gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.Kailio izoliacija šildo kojas, o unikali technologija jiems sukurs optimalią temperatūrą.

  • NIKE. Šis gamintojas sukuria vyrų ir moterų sportinius batelius kiekvienam skoniui.

Jis bando savo batus sunkiausiomis sąlygomis. Tokie sportbačiai turi sutankintą padą, turinčią specialų įdėklą, kuris išlaiko šilumą ir turi stipresnį poveikį. Juose esanti koja yra tvirtai pritvirtinta, kuri apsaugo asmenį nuo sužeidimų. Šio prekės ženklo batus sukuria unikali technologija, kurios dėka drėgmė nepatenka į vidų, o kojos išlieka šiltos ir sausos. Padas užtikrina puikų sukibimą ledo metu.

  • ADIDAS. Šio gamintojo bateliai gali būti naudojami ne tik sportui, bet ir kasdieniame gyvenime.

Jų aukštas apsauginis nuo slydimo įtaisas turi stiprinamąjį poveikį, kuris neleidžia pėdoms pavargti. Gamyboje naudojama labai aukštos kokybės medžiaga, kurios dėka šlepetės pasižymi drėgmės ir vėjo savybėmis. Kailio izoliacija neleidžia užšaldyti net labai šalta.

  • REEBOK. Šie sportbačiai skirti aktyviems žmonėms.

Gaminant naudojamos tik novatoriškos technologijos ir aukštos kokybės medžiagos, kurios neleidžia kojoms sudrėkti arba užšaldyti ir apsaugoti savo naudotoją nuo sužeidimų. Avalynės padas skirtas specialiai ledo paviršiams.

Kaip padaryti teisingą pasirinkimą?

Batai turi įsigyti sezoną. Pasirenkant, turėtumėte atkreipti dėmesį į padusį: jis turi būti pagamintas iš gumos ir gerai prigludęs prie paviršių. Be to, jis turėtų lengvai sulenkti ir turėti aiškų protektoriaus raštą.

Ant batų turėtų būti specialios membranos, kurios padėtų išlaikyti orą ir vidpadžius - jie padeda išlaikyti šilumą.

Aukštos kokybės avalynės vidpadžiai yra lengvai ištraukiami, kad juos išdžiūtų. Klijuotos vidpadžiai kalba apie žemos kokybės sportinius batelius.

Blauzdos galas turi būti sunkus, nesuspauskite.

Tačiau užpakalinis ir batų viršus turi būti minkštas - tai suteikia komfortą vaikščiojant.

Prieš perkant batus turite pabandyti. Ji turėtų patogiai sėdėti ant kojų, o vaikščiojant neturi sukelti diskomforto. Žiemos sportbačiai jokiu būdu neturi sukelti nepatogių pojūčių.

Apžvalgos

Nėra beveik jokių neigiamų atsiliepimų apie žiemą. Jei jie yra aukštos kokybės ir tinkamai atrinkti, tada žiemą šie batai bus tik jų savininkui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys