Batai

„Reebok Black“ sportbačiai

„Reebok Black“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Surinkimo linijos paskirtis

„Reebok“ prekės ženklas užima pirmaujančią poziciją sportinių batelių gamyboje. Prekės ženklo produktai visame pasaulyje yra gana aktyvūs ir laimėjo vartotojų pagarbą, tampa drabužinės mėgstamiausia.

Gamintojo pagamintos linijos diapazonas yra įvairus. Ypatingą vietą juose atstovauja juodos „Reebok“ sportbačiai, pabrėžiant ypatingą savininko statusą ir pirmenybę teikiant sportiniams bateliams. Moterų gerinimo principas pridedant erškėčius daro produktus sėkmingais.

Savybės

Kolekcija yra sukurta specialiai aktyvaus gyvenimo mėgėjams. Šis persilaužimas užtikrino bendrovės populiarumą, pristatydamas kūrėją kaip aukštos kokybės funkcinių batų tiekėją sporto pramonės rinkoje. Produkto tinkamumas nepalieka savo pozicijos per visą jos egzistavimą.

Įdomu tai, kad prekės ženklas tapo moterų sporto avalynės pradininku.

Prioritetiniai uždaviniai yra laikomi praktišku, kokybiniu aspektu ir deramu dizainu. Autorius tai sėkmingai sprendžia.

Juoda Reebok sportinių batelių privalumai:

 • patogumo pagalvėlės, prisimindamos pėdos anatomiją;
 • ilgas tarnavimo laikas;
 • atsparumas dilimui dėl tam tikrų sintetinių komponentų naudojimo;
 • natūralios odos viršuje;
 • stiprus pėdos fiksavimas dėl specialių technologijų naudojimo. Vartotojas pastebi lengvumo jausmą, komfortą ir didelę apkrovą.
 • EVA amortizatoriaus kojelė pakankamai sugeria smūginę energiją;
 • Lankstinis tekstilinis vidpadis patogumui;
 • aukštos kokybės gumos padas, užtikrinantis gerą sukibimą;
 • stilingas juodos spalvos dizainas.

„Reebok classic“ monochrominė juoda versija turi savo nurodymus:

Klasikinis nailonas

Pagrindo variacija turi ypatingą kvėpuojamąjį tinklelį, kuris užtikrina gerą oro pralaidumą sporto veiklos metu. Produkto ilgaamžiškumas atsirado dėl to, kad ant dirbtinės medžiagos yra užpakalinių ir kojų pirštų.

„Reebok Classic Leather“

Reikšmingą indėlį į kolekciją gamina „Reebok Classic Leather“, pasižyminti tuo, kad jų gamyboje pirmą kartą buvo naudojama Italijoje pagaminta aukštos kokybės natūrali oda.

Ši linija siūlo vartotojams du modelius:

 • Klasikinė oda, tęsianti klasikinio stiliaus egzistavimą;
 • „Reebok City Classic Leather“, sukurta prekės ženklo jubiliejui.
 • Trečiasis vadovas, „Reebok Classic Leather Vintage“. Juodasis sneaker modelis sukurtas atsitiktinio stiliaus. Originalus produktas, sumontuotas „Classic“ pagrindu, atitinka kokybės standartus. Sukurta diegiant naujoviškas technologijas. Viršelis pagamintas iš minkštos zomšos. Produkto apdaila gali būti gyvūnų spausdinimas, skiriantis tokius kryžius nuo įmonės linijos.

Naudojant specialią technologiją, klasikinis „Reebok“ apsaugo nuo taršos, drėgmės, akmenų ir kitų bandymų taškų naudojimo procese. Puikiai tinka klasikinei pėdai, matyt, jie atrodo gana prestižiniai, tai puiki galimybė įkrauti sporto salėje, veikiančią asfaltu ir nešvarumais.

 • „Reebok Classic Winter Black“ - nepriekaištingi prekės ženklo batai. Kailio interjeras yra prioritetinis modelis. Puikus sprendimas šaltuoju metų laiku. Žiemos sporto prekės, gerai žinomos prekės ženklo, nėra prastesnės už šiltus batus ar batus. Dėvėti be kokybės praradimo kelis sezonus.

Kiekvienas šablonas yra kruopščiai išbandytas ir apgalvotas iki mažiausios detalės. Šiuose kryžiuose savininkui suteikiama maksimali apsauga nuo šalčio. Ši technologija užtikrina apsaugą nuo drėgmės.Dizainui sukurti naudojama oda, zomšas arba tekstilė. Kai kurios žiemos versijos gali būti derinamos ne tik su sportiniais drabužiais, bet ir su ansambliu arba trumpu kailiu.

Surinkimo linijos paskirtis

Jei gaminys iš pradžių reiškė sporto funkcionalumą, tada didinant teritorijų įvairovę, bendrovė, kartu su klasikiniu naudojimu, pradėjo siūlyti pirkėjų modelius, kuriuose batai buvo laikomi laisvalaikio galimybe arba kultiniu atributu.

Šiandien „Reebok Classic“ išlieka sporto avalynės pasaulyje.

Prekės ženklas siūlo prekes stiprioje kartono dėžutėje su įmonės logotipu. Pakuotėje numatyta, kad vartotojui yra prieinama kontrolės informacija (modelio pavadinimas, dydis, brūkšninis kodas ir kilmės šalis, naudojimo sąlygos). Kokybės medžiagos užtikrina patvarumą. Vertas reprezentatyvus rinkinys. Vidpadžio dydis yra toks pat, kaip nurodyta. Optimalus daugiametis turtingo gyvenimo ritmo variantas. Prekės, apgalvotos iki mažiausios detalės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys