Veido priežiūra

Veido fotoreportavimas: kas tai yra, privalumai ir trūkumai

Veido fotoreportavimas: kas tai yra, privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Procedūros ypatybės
 2. Rūšis
 3. Naudojimo indikacijos
 4. Kontraindikacijos
 5. Vėlesnė odos priežiūra
 6. Galimos komplikacijos
 7. Apžvalgos

Šiuolaikinė estetinė medicinos sritis (kosmetologija) turi daug skirtingų metodų ir procedūrų. Su jų pagalba apmokyti specialistai kuo labiau pašalina kosmetinius defektus ir prisideda prie jaunos odos išsaugojimo. Vienas iš naujausių metodų yra asmens, kuris prieš dvejus metus atsirado paslaugų rinkoje, fotorajonavimas, bet jau yra labai paklausus tarp sąžiningos lyties.

Procedūros ypatybės

Fotorecializacija atliekama specialiu aparatu, veikiančiu odą intensyviais šviesos impulsais su skirtingais dažniais. Tačiau toks plačiajuosčio ryšio srautas neišskiria ultravioletinės spinduliuotės ir nesukelia dermos sužeidimo pavojaus. Priklausomai nuo kliento užduoties ir individualių savybių, specialistas reguliuoja bangos ilgį ir nustato optimalų ekspozicijos laiką.

Procedūra turi tam tikrą poveikį veido odai.

 • Išgrynina odos spalvą, ją balina. Pagal fizinius įstatymus šviesa atspindi šviesos srautus, o tamsi, priešingai, jį pritraukia. Oda reaguoja taip pat - įvairūs pigmentiniai dėmės, kraujagyslių tinklai ir strazdanos yra veikiami taškinio šildymo būdu. Melaninas sunaikinamas, pigmentacija mažėja, o mažieji laivai pradeda susitarti. Šviesos impulsas gali prasiskverbti į epidermį 2-3 cm.
 • Atkuria kai kurias odos savybes: gebėjimas tempti be pažeidimų ir atsispirti deformacijai. Šviesos blyksniai sukelia kolageno ir elastino sintezę pagreitintu greičiu, tokiu būdu sustiprindami regeneracinius procesus ir biochemines reakcijas. Visa tai lemia elastingumo padidėjimą - raukšlės išlyginamos, randai tampa mažiau matomi. Susiaurėja veido veidas, normalizuojamas riebalinių liaukų darbas, susiaurėja išsiplėtusios poros.
 • Jis turi terapinį poveikį. Didelio intensyvumo šviesos spinduliavimo technika naikina patogeninę mikroflorą ir visas kenksmingas bakterijas, veiksmingai gydo įvairius pažeidimus ir spuogus, apsaugo nuo spuogų pasikartojimo ir herpeso viruso paūmėjimo.

Toliau aprašoma procedūros nauda ir nauda.

 1. Odos būklė pasikeičia teigiamai, metodo poveikis yra patvarus, nors užtrunka šiek tiek laiko.
 2. Lokalizacija neapsiriboja tik veido zona - metodas sėkmingai taikomas kaklo, kaklo ir net rankose.
 3. Nėra mechaninės žalos odai, dėl to randų ar randų nėra.
 4. Pati procedūra yra gana neskausminga. Tačiau žmonės, turintys mažą skausmo slenkstį, gali patirti nemalonių ar skausmingų pojūčių.
 5. Sesijų skaičius atskirai skiriasi, tačiau trukmė vidutiniškai neviršija pusės valandos.
 6. Jis puikiai derinamas kartu su kitais anti-senėjimo būdais.
 7. Reabilitacijos laikotarpis yra skirtingas komfortas, nes nereikia hospitalizuoti. Visi nustatyti apribojimai yra paprasti įgyvendinti ir neturi įtakos kasdieniam gyvenimo ritmui.
 8. Leidžiama naudoti dekoratyvinę kosmetiką.

  Procedūros trūkumai ir trūkumai aprašyti keliose pozicijose.

  1. Griežta kontraindikacija kai kurioms ligoms.
  2. Prieš apsilankydami specialiste, svarbu įsitikinti, kad jis yra kvalifikuotas ir gerai informuotas. Nekvalifikuoto kosmetologo įsikišimas gali nudeginti.
  3. Visas kursas yra gana ilgas atsižvelgiant į pertraukas tarp sesijų, kurios gali būti iki 6 mėnesių.
  4. Sesijos gali būti vykdomos tik minimalaus saulės veiklos mėnesiais - nuo spalio iki balandžio.
  5. Oda turi būti atidžiai apsaugota nuo saulės nudegimo.
  6. Jei oda yra jautri ir jautri, gali atsirasti laikinas, bet nuolatinis dirginimas.
  7. Pradėtas ląstelių atsinaujinimo procesas reikalauja tam tikro laiko, todėl atjauninantis efektas visiškai pasireiškia tik po 1-2 mėnesių.
  8. Photorejuvenacijos procedūra yra gana brangi, lyginant su kitomis odos jaunimo išsaugojimo priemonėmis.

  Anti-senėjimo efektas trunka nuo 6 mėnesių iki 4 metų - viskas priklauso nuo kliento amžiaus, individualių savybių ir nuo to, kaip atidžiai laikomasi kosmetologo rekomendacijų.

  Tinkamas pasirengimas sesijai - pirmasis žingsnis siekiant gauti puikų rezultatą. Būtina griežtai laikytis tam tikrų taisyklių prieš išvykdami į grožio saloną ir ypač po jo.

  Parengimas susideda iš kai kurių veiksmų, kuriuos reikia atlikti.

  1. Visų pirma verta pasikonsultuoti su profesionaliu dermatologu. Klientas turi teisinę teisę susipažinti su visais dokumentais, patvirtinančiais kapitono kvalifikaciją, jo patirtį ir naudojamos įrangos kokybę.
  2. Užbaigti atsisakymą deginti apie mėnesį iki nustatytos datos.
  3. Atsisakymas tuo pačiu metu taikyti rauginimą.
  4. Lupimo procedūros apribojimas prieš 14 dienų iki sesijos.
  5. Atsisakymas lankyti baseinus ir saunas prieš 7-14 dienų iki būsimos sesijos.
  6. Prieš 4–7 dienas prieš gydymą verta apriboti farmakologinių vaistų - antibiotikų, aspirino, vaistų, kurių sudėtyje yra vitamino A, ibuprofeno, diklofenako - naudojimą.

  Šios rekomendacijos neturėtų būti ignoruojamos, nes tai yra įvairių komplikacijų prevencija. Pavyzdžiui, vartojant šiuos vaistus gali atsirasti poodinių kraujavimų.

  Dėl moralinio mokymo jums reikia žinoti, kaip veikia procedūra, kaip ji vykdoma.

  1. Pacientas tinka ant sofos ir užima patogią padėtį.
  2. Odos plotas, kuriame bus atliekama procedūra, kruopščiai apdorojamas toniku. Jei oda yra jautri, atliekama vietinė anestezija.
  3. Norėdami apsaugoti akis nuo spinduliuotės, gydytojas suteikia jums dėvėti akinius, tvarsčius ar kaukę.
  4. Oda, ant kurios bus atliekama procedūra, yra apdorojama specialiu gelu, siekiant apsaugoti epidermį nuo karščio ir pagerinti šviesos impulsų pralaidumą.
  5. Tada pradeda apdoroti taškų šviesos impulsus keliose serijose. Pirmoji serija veikia epidermį, o antroji jau paveikia gilesnius odos sluoksnius.
  6. Fotorecializacija atliekama atsargiai, o ne greitai, sesijos trukmė svyruoja nuo 10 iki 60 minučių, priklausomai nuo apdorotos odos tikslo ir ploto.
  7. Procedūros pabaigoje pašalinama akių apsauga, pašalinamas likęs gelis, o odai taikoma raminamoji medžiaga.

  Procedūrą galima atlikti namuose.

  1. Visų bendrųjų rekomendacijų laikymasis ir išankstinė konsultacija su kosmetologu.
  2. Dėmesingas susipažinimas su instrukcija.
  3. Tikrinama blykstė, skirta patikrinti odos jautrumą. Jei po 24 valandų nėra sunkios hiperemijos ir degimo, tuomet galima atlikti procedūrą.
  4. Iš anksto turi būti laikomasi visų pasirengimo priemonių - jokiu būdu jų nereikėtų pamiršti.
  5. Darbo paviršius nuvalomas toniku be alkoholio turinčių medžiagų.
  6. Jei nurodyta instrukcijose, užtepkite specialų gelį.
  7. Būtinai apsaugokite akis.
  8. Tada galite pradėti apdoroti. Jis atliekamas taškiniu būdu - vienas poveikis vienai sesijai. Antgalis turėtų būti perkeliamas palei masažo linijas. Ekspozicijos laikas nustatomas pagal instrukcijas.
  9. Pašalinama akių apsauga ir pašalinamos gelio liekanos.
  10. Taikomas gydomasis agentas.
  11. 24 valandos neplaukia gydomos odos srities.
  12. Po to turite griežtai laikytis reabilitacijos laikotarpio taisyklių, kad oda tinkamai išgydytų.

  Rūšis

  • Lazerinė technika. Šiuo metodu šviesos impulsų šaltinis yra kietosios būsenos lazerinis skleidėjas. Su juo galite nustatyti bangos ilgį priklausomai nuo tikslo. Teigiama lazerio pusė yra taškas ir gilus smūgis, kai odos poliravimas yra nedidelis. Dėl to ji pradeda intensyviai atnaujinti, susidaro koaguliacijos struktūros, dėl kurių kapiliarai ištuštinami.
  • IPL technikas Intensyvi impulsinė šviesa - darbas su didelio intensyvumo šviesos impulsais. Šviesos srautas veikia tam tikrą ilgą ir gana aukštą reguliuojamąjį intensyvumą. Speciali įranga leidžia pašalinti ne tik kraujagyslių tinklus, bet ir pigmentines vietas.
  • ELOS technika. Elektrooptinė sinergija. Technikos bruožas yra šviesos impulsų su elektriniais impulsais derinys. Dviejų tipų energijos poveikis vienu metu padidina odos atsinaujinimą ir atjauninimą.
  • Kolageno fotoreportavimo technika. Ši technika apima specializuotų raudonų žibintų, taip pat vadinamų kolageno lempomis, naudojimą. Dėl raudonos šviesos skverbimosi į odą iki hipodermio ypatumų impulsai paverčiami organinių medžiagų cheminių jungčių energija, kuri stimuliuoja fibriliarinio baltymo gamybą.
  • LED technologija. Šviesos diodas - LED terapija. Tai yra švelniausias metodas, kuriuo visiškai neįtraukiama infraraudonųjų spindulių ir ultravioletinė šiluma. Darbui specialistai naudoja skirtingo ilgio impulsus ir veikia tam tikrus epidermio ir dermos sluoksnius, taip pasiekdami norimą efektą.
  • Technika BBL. Plačiajuostė linija - plačiajuosčio ryšio spinduliuotė. Procedūrą galima atlikti platformoje „Joule Sciton“, naudojant naujausius įrenginius. Technika apima impulsyvios šviesos galios panaudojimą energijai tiekti tam tikrose srityse ir tam tikru gyliu. Šviesą absorbuoja ir kaupia melaninas, kraujo pigmentas ir vanduo, todėl prasideda kolageno susidarymas. Dėl to atsiranda atjauninimas.

  Naudojimo indikacijos

  Veido fotorecializacija nėra chirurginis ar kitas mechaninis įsikišimas į odos vientisumą, todėl yra tam tikrų požymių, kurios yra svarbios aptarti su kosmetologu ir išsiaiškinti, kaip oda gali keistis ir koks bus procedūros poveikis.

  Turėtų būti nedelsiant pasakyta, kad, nepaisant technologijų pažangos, ji nepakeis ryškių su amžiumi susijusių pokyčių patinusiose veido formose, nykstančioje odoje, giliuose raukšlėse ir didelėse cicatricial formacijose.

  Nuotraukų jauninimo nuorodos apima:

  1. apatinė odos turgorė;
  2. mažų raukšlių atsiradimas;
  3. nedideli randai ir kiti panašūs paviršiniai pažeidimai;
  4. odos nervingumas;
  5. švarkų ar amžiaus dėmių buvimas;
  6. spuogų ir rožinės spalvos poveikis;
  7. kraujagyslių tinklų ir žvaigždžių vystymas;
  8. porų išplitimas;
  9. problemiška, riebi arba pernelyg sausa oda.

   Metodas turi tam tikrų amžiaus ribų, tiesiogiai susijusių su norimu efektu. Kitaip tariant, jei tikslas yra pašalinti strazdanų ar pigmentacijos, procedūra gali būti atliekama net ir vaikams. Jei pagrindinis tikslas yra atjauninimas, procedūra taikoma po 30 metų, būtent tuo metu, kai atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. Metodo veiksmingumas šiuo metu dėl silpno su amžiumi susijusių pokyčių.

   Tačiau technikos tikslingumas yra optimalus iki 50-55 metų. Tai nereiškia procedūros atsisakymo, tačiau naudojimo efektyvumas labai sumažėja.Bet kuriuo atveju, šiame amžiuje, prieš pradedant fotografuoti, būtina pasikonsultuoti su kompetentingu specialistu ir nepamiršti atskirų savybių.

   Kontraindikacijos

   Kontraindikacijos fotorezeneracijai skirstomos į absoliutus ir santykines.

   Absoliutus kontraindikacijos:

   1. onkologinės ligos;
   2. kraujo ligos, turinčios sutrikimų ar bet kurių kraujo ląstelių struktūrą;
   3. endokrininės sistemos sutrikimai;
   4. bet kokio tipo ir etiologijos diabetas;
   5. lėtinės ir ūminės odos ligos;
   6. akių ligos;
   7. operacijos vietoje esančių apgamai ir gimtadieniams;
   8. labai tamsi oda iš gamtos;
   9. hormonų pusiausvyros sutrikimas ir paskesnis plaukuotumas;
   10. amžius nuo 75 iki 90 metų.

   Toliau aprašoma giminaitis, ty laikinos, kontraindikacijos, ignoruojant tai, kas gali sukelti didelę žalą odai.

   1. Saulės ciklas su didžiausiu saulės spindulių aktyvumu. Optimalus sesijos laikas yra rudens-žiemos laikotarpis.
   2. Moteris nešant nėštumo ir žindymo.
   3. Procedūrą galima atlikti ne anksčiau kaip po 2 savaičių po saulės deginimo ir dirbtinio įdegio.
   4. Herpeso viruso paūmėjimas. Prieš sesiją svarbu visiškai gydytis.
   5. Padidėjusios kūno temperatūros laikotarpis.
   6. Kai kurių farmakologinių medžiagų priėmimas.
   7. Pažeidimas odos apdorotoje srityje.

   Vėlesnė odos priežiūra

   Reabilitacijos laikotarpis yra ne mažiau svarbus nei pati procedūra. Dirginančiai odai reikalinga gera ir tinkama priežiūra, kad visi mikroduomenys išgydytų be nemalonių pasekmių.

   Priežiūros produktai:

   1. per savaitę būtina sutepti odą regeneruojančiais kremais ar tepalais, kuriuos kapitonas rašo;
   2. veidą galima nuvalyti kosmetiniu pienu ir toniku tik tada, kai sudėtyje nėra alkoholio;
   3. laikytis vandens režimo, gerti bent 1,5-2 litrų gryno vandens per dieną;
   4. pasiimti vitamino ir mineralinio komplekso kursą;
   5. 2-3 savaites nepalikite namo be apsaugos nuo saulės, kai SPF yra ne mažesnis kaip 30 (jei saulė šviečia labai šviesiai, tada ne mažiau kaip 50).

    Reabilitacijos laikotarpiu turite apriboti tam tikrą veiklą.

    1. 14 dienų būtina apriboti deginimą.
    2. Tą patį laikotarpį griežtai atsisakote aplankyti sauną, vonias ir baseinus. Per šį laikotarpį perkaitimo ir chloro turinčios medžiagos vandenyje yra labai žalingos.
    3. Kosmetika, kurioje yra alkoholio ir garų vonios, yra nepageidaujamas.
    4. Bent savaitę pageidautina apriboti ar atsisakyti vartoti alkoholį ir rūkyti.

    Galimos komplikacijos

    Kiekviena moteris toleruoja sesiją skirtingai: viena komplikacija, išskyrus paraudimą, gali būti neveiksminga, o kita - stiprus patinimas ir mėlynės. Taip yra dėl individualių kūno savybių ir blogai kontroliuojama.

    Tačiau dažniausios išorinės komplikacijų priežastys yra šios:

    1. ignoruojant mokymo priemones;
    2. manipuliacija su kontraindikacijomis;
    3. neprofesionalus kosmetologas;
    4. reabilitacijos laikotarpiu.

     Lengvas poveikis gali pasireikšti ir po procedūros.

     1. Nedidelis hiperemija ir dirginimas - reiškiniai išnyksta vidutiniškai po dviejų valandų po sesijos.
     2. Skausmingo erzinimo jausmas ir stiprus deginimo pojūtis praeina po dviejų valandų.
     3. Pigmentacijos tamsinimas, plutos susidarymas. Šis procesas yra susijęs su pigmento sunaikinimu. Šis reiškinys praeina per savaitę. Gautas pluta dingsta, o jos vietoje išlieka tik sveikas epidermis.

     Jai jautri oda yra jautresnė ir kartais gali sukelti rimtą diskomfortą. Gijimo laikas yra šiek tiek ilgesnis, tačiau apskritai tokie efektai pasidaro savaime.

     Po procedūros yra ir kitų pasekmių.

     • Veido veido patinimas. Tai gana dažna komplikacija, kuri trunka vidutiniškai 2-3 dienas. Jei patinimas nėra labai ryškus ir gerai eina, jums nereikia nieko daryti.Jei edema trunka ilgiau nei tris dienas, būtina apsilankyti salone, kuriame vyko sesija. Kosmetologas turi išsiaiškinti ilgos gijimo priežastis ir paskirti pagalbines priemones.
     • Pernelyg didelis hiperemija su odos skausmupo dviejų dienų. Kartais tai vyksta kartu su patinimu. Šiuo atveju jums reikia kuo greičiau apsilankyti kosmetologe.
     • Hematomos. Sutrikimai atsiranda, jei neteisingai parenkama pulso galia arba draudžiama vartoti draudžiamų narkotikų prieš sesiją. Gydymas atliekamas su gydomosiomis medžiagomis ir užima daug laiko.

     Nebijokite galimų rūpesčių ir venkite fotografavimo. Jie išvystomi tik 2% atvejų iš visų atliktų sesijų, o juos galima išvengti kruopščiai atrenkant saloną ir laikantis visų rekomendacijų.

     Apžvalgos

     Dauguma pacientų yra patenkinti veido atjauninimo rezultatais. Be to, klientai (ypač iki 45 metų) teigiamai veikia tik valandą po procedūros. Oda prieš ir po sesijos patyrė dramatiškus pokyčius, beveik jokių šalutinių poveikių, mėlynės ir patinimas.

     45 metų ir vyresni pacientai turėjo keletą kartų atlikti operaciją, kad matytų pokyčius, tačiau jie taip pat buvo patenkinti. Gilios raukšlės, paveikusios gilius epidermio sluoksnius, iki pat hipodermio, visiškai neišnyko, bet oda tapo gaivesnė, raukšlės tapo mažiau aštrios, o veido kontūrai ir dribsniai sugriežtėjo.

     Neigiamos apžvalgos daugiausia grindžiamos diskomfortu ir baime. Labai svarbu rengti ne tik fiziškai, bet ir moraliai, nes baimė moterims kelia nerimą ir išlaiko įtampą, dėl ko padidėja skausmo jausmas ir nepasitikėjimas procedūra.

     Profesionalių kosmetologų nuomonė taip pat yra teigiama. Ekspertai mano, kad ši technika yra tikra alternatyva chirurginėms intervencijoms. Tačiau jie pažymi, kad maksimalią naudą iš operacijos galima pasiekti tik tada, kai ji pasiekia 35 metus.

     Tačiau nereikėtų eiti į klaidingus klaidingus suvokimus apie fotorajono visagalybę. Šis įvykis pašalins nedidelius trūkumus, tačiau nebus esminių pokyčių. Siekiant padidinti poveikį, senėjimo problema turi būti sprendžiama komplekse, įvedant papildomas terapijas ir procedūras.

     Kaip minėta anksčiau, nekvalifikuotas personalas ir neteisinga procedūra gali sukelti rimtų pasekmių ir sužalojimų. Todėl svarbu pasirinkti gerą saloną, sužinoti jo reputaciją ir laiką, kurį jis praleido rinkoje. Galite paklausti ir gauti atsiliepimus apie specialius teminius forumus ir svetaines.

     Kiekvienas pacientas turi visas teises žinoti visus procedūros niuansus ir galimas komplikacijas, pamatyti sertifikatus, patvirtinančius įrangos kokybę, dermatologo licenciją. Be to, nebūtų nereikalinga kalbėti su pacientais ir sužinoti jų nuomonę apie kliniką ir paslaugų kokybę.

     Svarbu atsižvelgti į tai, kad ši procedūra yra brangi, skiriasi priklausomai nuo naudojamos įrangos klasės, apdorotos odos ploto, naudojamos technikos. Jei paslaugos kaina yra įtartinai maža, turėtumėte galvoti apie įrangos kokybę. Žinoma, regionuose kainos yra šiek tiek mažesnės.

     Kaip atliekama asmens fotoreportavimo procedūra, peržiūrėkite šį vaizdo įrašą.

     Parašykite komentarą
     Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

     Mada

     Grožis

     Ryšys