Treniruokliai

„Bosco Tracksuit“

„Bosco Tracksuit“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Istorija ir pasiekimai
  2. Kolekcijos
  3. Medžiagos
  4. Kaip pasirinkti?

Rusijos prekės ženklas Bosco Sport, kuris gamina sportinius drabužius, tapo vienu populiariausių ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. Bendrovės įkūrėjai įrodė, kad Rusija gali gaminti aukštos kokybės prekes ir padaryti precedento neturinčius pasiekimus pasaulio mastu.

Nuo to laiko įmonės specialistai atlieka beveik visą gamybos ciklą, išskyrus tiesioginį pritaikymą Ši užduotis atliekama Italijos ir Kinijos gamyklose. Dėl šio požiūrio Bosco Sport produktai pasižymi ne tik aukštos kokybės, bet ir prieinama kaina.

Istorija ir pasiekimai

2001 m. „Bosco Sport“ prekės ženklas tapo Bosco di Ciliegi šeimos filialu. Naujasis padalinys buvo skirtas profesionalių sportininkų kostiumų kūrimui, gamybai ir tiesioginiam pardavimui, ir jis gerai susidorojo su užduotimi. Kiekvienas kostiumo modelis buvo kruopščiai apgalvotas, nes buvo svarbu sukurti patogiausią, kokybiškesnį ir praktiškesnį dalyką. Vizų kūrime dalyvavo geriausi italų specialistai, kurie padėjo sukurti sportinius kostiumus su originaliu dizainu ir ryškiu rusų skoniu.

Nuo 2002 m. „Bosco“ pradėjo teikti sportinius drabužius Rusijos sportininkams, dalyvaujantiems olimpinėse žaidynėse, ir kitiems konkursams. Toks apgalvotas žingsnis leido bendrovei reklamuoti savo gaminius prie masių ir padaryti jį atpažįstamą visame pasaulyje. Po 2 metų „Bosco Sport“ drabužiai gali būti vertinami ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir įprastiems filistinams. Dėl komforto ir universalumo vartotojai kasdieniame gyvenime pradėjo nešioti ne tik stadioną, bet ir sportinius drabužius.

Drabužių ir sporto įrangos gamintojo parodoje „Bosco“ buvo apdovanotas pavadinimu „Naujasis metų ženklas“, kuris buvo jo įėjimas į pasaulinę rinką. Šiandien gamintojas yra sporto kostiumų tiekėjas parolimpinių ir olimpinių komandų nariams, o ne tik rusų, bet ir ukrainiečių. Be to, paprastiems vartotojams taip pat yra sporto, kasdienio gyvenimo ar lauko užsiėmimai.

Kolekcijos

„Bosco“ prekės ženklas gamina didžiulį moterų ir vyrų sporto drabužių asortimentą tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Produktai pateikiami 3 kolekcijose, kurių kiekvienas turi savo savybes.

  • Originalus yra populiariausias kostiumų, pagamintų ne tik tradicinėse raudonos, baltos ir mėlynos spalvos, linija, bet ir violetinė, rožinė ir turkis. Pateikiami ir vyrų, ir moterų gaminiai, papuošti užrašu „Rusija“.
  • Aktyvi sportinė apranga, skirta aktyviam laisvalaikio laisvalaikiui. Ji yra labai patogi ir patraukli. Rinkinį sudaro kelnės ir striukė arba dviratininkas su gaubtu.
  • Mada - sportinių kostiumų kolekcija iš veliūro, turinti unikalų pjūvį, pabrėžiant figūros orumą. Tokiuose drabužiuose patogu sportuoti gatvėje ar sporto salėje, bet taip pat tinka kasdieniam drabužiui. Produktai gaminami iš įvairių spalvų ir puošia emblema „Rusija“ ant krūtinės.

Medžiagos

„Bosco“ prekės ženklas garsėja aukštos kokybės produktais, kurie pirmiausia pasiekiami naudojant natūralias medžiagas - trikotažą, medvilnę, veliūrą, vilną. Be to, naudojami aukštos kokybės poliesterio, poliamido ir audinių audiniai su elastano pluoštu. Šios medžiagos atitinka aukštą elastingumą, stiprumą ir ilgaamžiškumą.Jie netrukdo natūraliam oro mainui ir suteikia visišką veiksmų laisvę, todėl treniruočių metu sportininkai jaustis patogiai.

Lengvai prižiūrimi kostiumai, juos galima nuplauti rankiniu būdu arba naudojant automatinę mašiną. Netgi esant intensyviam nusidėvėjimui, produktai išlaiko savo formą ir spalvų sodrumą.

Kaip pasirinkti?

Platus sportinių kostiumų asortimentas dažnai sukelia sunkumų pasirinkus modelį. Norint gauti tinkamiausią variantą, svarbu nustatyti jo paskirtį. Pavyzdžiui, jei planuojate žaisti sportą vėsioje sezonoje, pirmenybę reikėtų teikti šiltiems produktams, pvz., Kelnėms, striukėms ar dviratininkams. Šiltuoju metų laiku tinka lengvi megzti arba medvilniniai kostiumai, kuriuos sudaro sportinės kelnės ir švarkas, tačiau rekomenduojama į komplektą įtraukti marškinėlius.

Spalvų asortimento pasirinkimas priklauso nuo vartotojo pageidavimų. Kasdieniam dėvėjimui ir dažnai treniruotėms geriau pasirinkti tamsias spalvas, nes jie yra praktiškesni ir kitais atvejais lengvi kostiumai, įskaitant baltus kostiumus. Prieš perkant svarbu atidžiai apžiūrėti prekes santuokai, taip pat pabandyti suprasti, kaip tai patogu tai sportiniam modeliui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys