Puodai

Puodai "Katun": modelių ir patarimų dėl pasirinkimo apžvalga

Puodai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Trūkumai
 3. Produktų asortimento apžvalga
 4. Patarimai, kaip pasirinkti ir veikti

Nerūdijančio plieno indai šiandien yra labai populiarūs. Su santykinai maža kaina vizualiai, ji atrodo reprezentatyvi. Parduotuvėse galima patenkinti didelį įvairių gaminių nerūdijančio plieno gaminių asortimentą. Geras pasirinkimas bus Rusijos prekės ženklo „Katun“ produktai.

Privalumai

Patiekalai „Katun“ turi teigiamų atsiliepimų ir yra paklausūs tarp pirkėjų. Vartotojai yra pritraukti ne tik universaliu dizainu, tinkančiu bet kokiam interjero stiliui, bet ir palyginti mažomis sąnaudomis, palyginti su analogais. Klientų patogumui parduotuvės siūlo atskiras kopijas, kurias galite sukurti savo konteinerių rinkinį, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Taip pat galite nusipirkti paruoštus puodų rinkinius. Kai kurių serijų patiekalai parduodami dovanų dėžutėje.

Katun katilai nebijo metalo tinklelio, taip pat ir kitų aštrių daiktų įbrėžimai, jie gali būti plaunami indaplovėse. Atsižvelgiant į tai, kad plienas turi mažą šilumos laidumą, maisto produktai nerūdijančio plieno puodai ilgiau atvėsina. Be to, tokiuose patiekaluose maistas yra ilgesnis.

Katun kompanijos keptuvės yra universalios ir tinkamos tiek dujų, tiek elektrinėms viryklėmsįskaitant stiklo keramikos plokštes. Kai kurios kolekcijos yra specialiai skirtos indukcinėms viryklėms. Santykinai mažai buitiniam naudojimui skirtų puodų stiklo dangteliai (su metaliniu ratlankiu) su garo anga, per kuriuos patogu stebėti virimo procesą.

Profesionalios serijos indai yra su metaliniais dangteliais ir prisukamomis rankenomis.

Trūkumai

Dėl visų savo privalumų nerūdijančio plieno indai yra be trūkumų, o „Katun“ indai nėra išimtis. Šis metalas nepatinka staigiems temperatūros pokyčiams. Todėl, prieš plaunant keptuvę, būtina leisti jam atvėsti, kad išvengtumėte vaivorykštinių dryžių, kurie sugadina patiekalų išvaizdą. Kai kurie modeliai turi nepakankamą dugno storį, todėl jie netinka gaminti patiekalus, kuriems reikia ilgalaikio terminio apdorojimo: maistas pradeda degti ir praranda savo skonį. Ne visi patiekalai turi pakankamai saugias rankenas.

Kai kuriais atvejais jie suvirinami, nors kniedės rankenos laikomos patvaresnėmis.

Produktų asortimento apžvalga

Šiuo metu gamintojo „Katun“ asortimentas yra apie 2 dešimtis įvairių patiekalų rinkinių virimui. Pagrindinės linijos yra paklausios.

 • ASTELL. Šios serijos keptuvės turi stiklinius dangtelius su tvirtu ir kitokiu tūriu: 1,4–4,8 l. Išorinis sieninio veidrodžio paviršius. Virtuvės įranga tinka indukcinėms plokštėms.
 • "Aurora". Karščiui atsparaus stiklo dangtelis su metaliniu kraštu, rankenomis ant dangčio ir ant padėklo yra apsaugotas silikono pamušalu, todėl patogu rankomis. Tomas 2,2–5,2 litrų. Visoje serijoje yra termiškai kaupiantis 3 sluoksnių dugnas, leidžiantis tolygiau paskirstyti šilumą ir sutrumpinti virimo procesą.
 • "Altyn". Tai specialios virimo aparatų rinkinys: garų keptuvė su dugno skersmeniu 22-26 cm, susideda iš 3 arba 4 skyrių, leidžiančių vienu metu paruošti kelis patiekalus. Stiklo skaidrus dangtelis, plastikinės nešildomos rankenos. Indukcinės plokštės nėra tinkamos.
 • Alta. Rinkinyje yra atskirų puodų nuo 1,6 iki 5,2 litrų, taip pat 3 įvairių dydžių konteinerių rinkiniai su stiklo dangteliais. Išorinė danga yra matinė ir blizga. Strypų rankenos tvirtinamos suvirinant.
 • "Anthea". Visi šios kolekcijos virtuvės indai yra chromuoti ir tinka indukcinėms viryklėms. Dugno storis 2 mm, sienos - 0,5 cm Be papildomos dangos, atskiroje pakuotėje.
 • "Gretta". Šioje serijoje išplėstas įvairių dydžių patiekalų asortimentas: 1,6–11 l. Keptuvės su kapsulės dugnu, t.y. su įdėtu aliuminio sluoksniu. Sienos storis 0,4 cm.
 • "Diana". Indai, kurių talpa 1,8–6 l. Stiklinis dangtis su garo išleidimo anga, kapsulės apačia gali būti naudojamas indukcinėms kaitlentėms.
 • "Irida". Tūris 2,2–6,2 litrų. Dengiamasis stiklas, rankenos su silikono šliuzais. Paviršius yra lygus veidrodis. Serija tinka visų tipų plokštelėms.
 • „Lyra“. Keptuvės 1.6–5.2 l. Ši kolekcija siūlo D16 cm kibirus su dangčiu arba be jo, taip pat 3 puodų rinkinius. Sijos rankenos, pritvirtintos taškiniu suvirinimu. Visų indų, esančių indukcinėje viryklėje, apačioje.
 • "Louise". Šio serijos indai turi didesnį storį: 0,6 mm. Ji taip pat turi originalų dizainą: matinio ir blizgaus dangos derinį. Rankenos pritvirtintos kniedėmis. Tinka visų rūšių viryklėms.
 • "Medea". Ši kolekcija turi platų įvairių dydžių gaminių asortimentą: 1,6–5,2 litrų. Taip pat yra kibirai su prailginta rankena, su dangčiu ir be jos. Rinkiniai yra supakuoti į dovanų dėžutę.
 • „Muse“. Jam būdingas sferinis korpusas, poliruotas veidrodis, strypų rankenos, suvirinto taško metodas. Minimalus visos talpos tūris yra 1,9 l, maksimalus - 6,4 litrų.
 • "Nick". Šios serijos patiekalams būdinga kapsulinė danga, suvirintos rankenos, veidrodžio paviršius. Minimali talpa yra 1,6 litrų, didžiausia 5,2 litrų. Linija apima kaušą su stiklo dangčiu ir puodų rinkiniais.
 • "Maitinimas". Šis patiekalų, kurių tūris padidėjo 14,5–50 l, serija buvo sukurta specialiai profesionalioms įstaigoms. Kūnas yra besiūlių, sienos storis 0,8 cm, apačia - 0,9 cm, didelės patogios formos rankenos su kniedėmis. Dangtis yra vientisas plienas.
 • "Titanas". Ši serija taip pat sukurta maitinimui. Priklausomai nuo dydžio, keptuvės yra 6.4–14.5 litrai su įprastu arba sutirštintu dugnu.
 • "Fortūna". 3 puodų kolekcija su chromo apdaila nuo 1,8 iki 3,5 litrų. Vidiniame paviršiuje yra skysčio tūris. Valdo kampinę formą, pritvirtintą taškinio suvirinimo būdu.
 • „Erica“. Pagamintų keptuvų su kapsuliniu dugnu tūris yra 1,6–5,2 l. Dengiamasis stiklas su garų šalinimo įrenginiu. Išorinis paviršius yra matinis, viduje keptuvėje su veidrodžio blizgesiu. Rankenos suapvalinti su kniedėmis. Puodelių forma šiek tiek plečiasi iš apačios į viršų.

Patarimai, kaip pasirinkti ir veikti

Renkantis nerūdijančio plieno puodus Nebus nereikalinga atkreipti dėmesį į kai kuriuos punktus.

 • Dugno ir sienų storis: jis turi būti ne mažesnis kaip 0,5 cm.
 • Maisto rūšis. Skirtingi patiekalų tipai tinka įvairiems patiekalams. Pavyzdžiui, verdančiam pienui geriau pasirinkti dvigubą dugną, kad būtų užkirstas kelias prilipti, o maisto garavimui patogu naudoti manevrą.
 • Plokštės tipas. Ne visos šios markės produktų linijos tinka indukcinėms viryklėms. Tai galite patikrinti naudodami magnetą: jei jis pritraukiamas į indo dugną, galite jį saugiai pasirinkti.
 • Panelio dydis. Standartiniai kiekiai bus tinkami naudoti vidaus reikmėms, o profesionalių virėjų paslaugoms viešosioms įstaigoms sukurtos specialios serijos, kurių apimtis yra didesnė.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kokių rūšių „Katun“ yra.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys