Kardigai

Ažūriniai megztiniai

Ažūriniai megztiniai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Mezgimo gairės
 3. Populiarios spalvos
 4. Ką dėvėti?

Ažūriniai megztiniai vis labiau populiarėja tarp stilingų mados moterų. Jie yra gražūs, patogūs ir stilingi.

Spalvų schema stebina savo įvairovę. Be spalvų įvairovės, dizaineriai siūlo daugybę ažūrinių megztinių modelių.

Norite būti šviesus - dėvėkite raudoną ažūrinį megztinį. Norite būti harmonijoje su rudens oru - dėvėti geltoną arba pilką megztinę.

Keletas sezonų iš eilės rankomis pagamintų megztinių tendencija. Tokie megztiniai sujungia meistrus, kad jie atitiktų savo kūrybines idėjas ir kliento skonį.

Kaip padaryti teisingą pasirinkimą, atsižvelgiant į modelių įvairovę? Kaip derinti spalvas ir tai, ką dėvėti tokį madingą dalyką? Skaitykite apie tai ir toliau.

Modeliai

Gerai žinomų couturiers, rankų darbo įrenginių parodos apie ažūrinių megztinių modelių įvairovę. Galite rinktis senovinius modelius, panašius į mūsų močiutės, arba šiuolaikinius ažūrinius megztinius, pavyzdžiui, per didelius.

Derliaus megztinis

Žemiau aprašome kai kuriuos populiarius ažūrinių megztinių modelius.

Sutrumpintas

Apkarpyti megztiniai gali būti skirtingo ilgio. Kai kurie dizaineriai siūlo labai trumpus ažūrinius megztinius.

Jie gali būti nupiešti, būti dekoruoti stiliaus boho, pavyzdžiui, su pakraštyje ar plunksnuose.

Sutrumpintas susagstomasis megztinis ilgis iki juosmens teigiamai išryškina figūrą, ypač „kriaušės“ tipo figūrą.

Norėdami atrodyti stilingai trumpesnėje ažūrinėje megztinėje, pasirinkite didelius papuošalus kaip priedus

Apkarpyti modeliai derinami su apmušalų suknelėmis arba griežtomis ryškiomis palaidinukėmis.

Pailgos

Iš Anglijos atėjo pernelyg ilgi megztiniai. Žemdirbiai išgelbėjo medieną ir žiemą atšildė šaltas, megztas pailgintas megztines.
Ilgi ažūriniai megztiniai gali būti skirtingų spalvų. Kai kurie modeliai yra šiek tiek žemiau klubų, kiti - iki kelių. Veršelių viduryje yra modelių.

Fantazijos modeliai pailgieji megztiniai yra skirtingi - nuo mažų mielų rožių iki vertikalių linijų visam produkto ilgiui. Kai kurie modeliai yra susiję su kitų sriegių dirželiu, yra nešiojami megztiniai be mygtukų ir skersinių.

Tokiuose džemperiuose tai jaukus ne tik šaltomis žiemos dienomis, bet ir pėsčiomis palei jūrą.

Grįžtant atgal

Tokie megztiniai yra populiarūs tarp jaunesnių mados kartų. Ažūrinis modelis gali būti išilgai visą nugaros ilgį ir galbūt iš dalies pritvirtintas.

Ant nugaros esantis atsitiktinis modelis gali būti trikotažinių kvadratų arba rombų pavidalu.

Be to, modelis gali būti megztas apskritimo formos su gėlėmis. Ažūriniai apdailai amatininko nugaroje yra megzti atskirai nuo pagrindinio produkto, o tada įsiūti į pagrindinę drobę.
Jei dėvite ryškų marškinėlį arba viršutinį viršutinį apatinį megztinį, tada ant nugaros esantis modelis stilingai išsiskirs nuo viso produkto fono.

Su atvira lenta

Megztinis su nėrinių apdaila gali papuošti bet kokią madą. Tepalo dirželis gali būti megztas per visą megztinio ilgį.

Be to, tokios rankovės gali būti papuoštos rankovėmis ir apačia, pavyzdžiui, šviesiai žalios spalvos pailginta megztinė su ažūriniais rombo juostelėmis bus šviesus papildymas vasaros lankui

Kaip pavyzdį ant plokštės, galite pasirinkti geometrines figūras, tokias kaip mados šį sezoną.

Kai kurie dizaineriai parenka volumetrines gėles kaip modelį, kuris yra ypač svarbus vasarinių ažūrinių megztinių modeliams.

Ypač įspūdingi trumpesni kailiai, dekoruoti ažūriniu lentu fantazijos modelių grandinės pavidalu.

Su ažūriniu jungikliu

Ažūrinis krapetas - paprastas būdas papuošti savo megztinį.

Apvalių jungų išgalvoti modeliai bus atskiesti savo kasdienį lanką ir pridėti ryškumą savo išvaizdą.

Nėrinių košetę galima megzti iš tos pačios spalvos siūlų, kaip ir pagrindinis produktas, arba gali būti skirtingos spalvos.

Ant jungo galima megzti geometrines figūras deimantų ar apskritimų pavidalu, arba iš „floros ir faunos“ temų.

Be to, nėrinių košetė gali būti papuošta rožių piešiniais, kurie suteiks jūsų biurui romantiškumo.

Vasaros modeliai

Jūsų mėgstamiausias dalykas taps vasaros ažūriniai megztiniai, pagaminti iš įvairių ilgų ar trumpų mezgimo metodų!

Dažniausiai vasaros susagstomi megztiniai nuo nuotaikos.

Craftswomen pasirenka plonas medvilnės siūlus. Šie siūlai puikiai kvėpuoja, o tai leidžia pajusti vasaros karščio vėsumą.

Jei megzti nėrimo ažūrinį megztinį, pasirinkite storus natūralius siūlus, pvz., „Iris“. Norėdami sukurti megztinį su adatomis, geriau rinktis šiek tiek susukimo siūlą su akrilo priedu.

Lininiai verpalai taip pat puikiai tinka vasaros atvirkštiniams megztiniams, todėl jų elastingumas yra puikus.

Žiemos modeliai

Kad žiemos ažūrinis megztinis ne tik puoštų jūsų lanką, bet ir šildytų, atkreipkite dėmesį į siūlų, iš kurių megztas yra megztas, sudėtį

100% natūralių gijų neužtikrina jų formos ir ištraukiami. Dėl šios priežasties išgalvotas modelis gali būti deformuotas dėvint. Tai negali paveikti jūsų išvaizdos.

Šukuosiai, megzti iš alpako vilnos arba kitų storų siūlų su nėrinių įdėklais ant nugaros, yra puikus pasirinkimas šilumos ir grožio naudai. Tokie megztiniai yra patogūs dėvėti po žiemos parkais.

Mezgimo gairės

Jei norite tapti stilinga, neišeisite iš savo namų, galite būti mezgimo ar nėrimo gerbėjas. Sukurkite stilingą lanką, vadovaudamiesi paprastomis stilistų rekomendacijomis.

 1. Jei norite, kad žieminės ažūrinės megztinės versijos būtų subtilios ir plonos, susukite jį iš plonų vilnos siūlų, pvz.
 2. Vasaros atvirukai, pagaminti iš atvirkščiai, geriau megzti medvilnės siūlus, pridėjus viskozę.
 3. Apkarpytiems megztiniams tinkami maži arba vidutiniai išgalvoti modeliai.
 4. Klasikiniams megztiniams galite pasirinkti bet kokį jus dominančią modelį, nes drobės plotis ir ilgis leidžia sukurti bet kokio dydžio išgalvotus raštus.
 5. Ilgi vasariniai megztiniai yra geriausi, jei norite megzti angorą iš geriausių siūlų.
 6. Tiems, kurie pirmą kartą nusprendė megzti savo ažūrinį megztinį, rekomenduojame pasirinkti paprastus raštus, naudojant mezgimo adatas arba nertus
 7. Jei megztinis yra megztas tik iš išgalvoto modelio. Neperkraukite papildomo dekoro.

Populiarios spalvos

Tokie gražūs ir jaukūs ažūriniai megztiniai turi įvairių spalvų paletę.

Vasaros modeliai ažūriniai megztiniai gaminami iš ryškių, turtingų ir šviesių spalvų, pavyzdžiui, koralų ar raudonų spalvų.

Taip pat įdomu žiūrėti žalias ir jo atspalvius.

Sezono tendencija yra geltona. Jis gali būti sumuštas tokiais atspalviais, kaip Kanarų geltona, klasikinė geltona arba citrina geltona.
Baltas ir jo atspalviai, pavyzdžiui, linas, migdolai ar sausainiai, bus ideali vasaros atvirkštinio megztinio spalva.

Išlieka atitinkama juoda ir balta gama. Be to, megztinis gali būti pagamintas iš dviejų spalvų derinio, arba gali būti megztas klasikine juoda spalva, pavyzdžiui, iš mohairo siūlų.

Ryškiai raudonas ažūrinis megztinis sušildys jus žiemą. Norėdami pabrėžti raudonojo gaminio grožį, dėvėkite daiktus iš viso baltos arba juodos spalvos
Ramūs pilka ir jos atspalviai taip pat išlieka madinga šio sezono spalva.
Šeštadienio spalvos, pavyzdžiui, smėlio spalvos, žiemos sezono metu įdomesnės dėvėti, kai norite pajusti šilumą.

Ką dėvėti?

Nėriniai megztiniai yra universalus jūsų drabužių spinta. Jis tinka ne tik plonoms, madingoms moterims, bet ir merginoms bei jų dydžiui.Suderinus ažūrinį megztinį pagal stilistų rekomendacijas, galite lengvai paslėpti savo figūros trūkumus ir pabrėžti jo bruožus.

Ažūrinis megztinis gali sukurti romantiškus vaizdus. Dėvėkite dūminę rožinę megztinę su balta apvalkalo apranga. Kaip priedus, pasirinkite ploną žalias pušies spalvas.

Žalias megztinis su ažūriniu gėlių jungu su ilgaamžiu marškinėliai ir džinsai klasikinės mėlynos spalvos, kad būtų sukurtas atsitiktinis stilius. Atskleiskite savo išvaizdą metalinėmis dekoracijomis.

Tai geriau dėvėti turkio spalvos suknelę su monofoninėmis. Todėl dėvėkite baltą dramblio kaulo spalvą suknelę su juodu kraštu ir mažais mygtukais ant skersinio. Mygtukas toks didelis megztinis ant didžiosios sagės ant juosmens, taigi jūs prikelsite savo lankui romantiką.

Papuoškite baltą ažūrinį megztinį, pagamintą iš mohairo siūlų, su juosta, susieta su dideliu lanku. Diržo audinys geriau pasirinkti tą pačią tekstūrą ir spalvą, kaip ir palaidinė.
Baltas ažūrinis pailgintas megztinis gali būti lengvai sujungtas su mėlynais džinsais ir tamsiu marškinėliai. Šis megztinis puikiai papildys sniego baltą suknelę.
Dėvėkite baltą nertą vasaros megztinę su tamsiomis džinsais ir šviesų viršų.

Sujunkite geltoną ilgą megztinį su ažūriniu pynimu su riešutais su rudais liesais džinsais. Laikykitės trijų spalvų taisyklių, dėvėkite šviesią blondinę palaidinę. Kaip priedus, pasirinkite pakabuką ir maišelį, kad atitiktų džinsus.

Naudojant pailgą megztinį, lengvas kelnes ir marškinėlius, lengva sukurti bendrą baltą vaizdą. Šis vaizdas idealiai tinka vakare pasivaikščioti vasarą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys