Išdavystė

Mergina pakeitė vaikiną: kokios yra priežastys ir ką daryti?

Mergina pakeitė vaikiną: kokios yra priežastys ir ką daryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Perkėlimo priežastys
 2. Kaip elgtis?
 3. Ar galite atleisti ir ar tęsti santykius?
 4. Kaip pamiršti?
 5. Psichologo patarimai

Mylimosios poros jų santykių metu patiria daug bandymų ir nepasitenkinimo. Kartais jauni žmonės susiduria su nemalonia ir skausminga situacija, kai mergina pasiduoda, keičiasi su kitu. Nedelsiant jie pradeda kankinti klausimus: „Kodėl ji tai padarė? Šiame straipsnyje bus kalbama apie moterų svetimavimo priežastis ir kaip elgtis panašioje situacijoje.

Perkėlimo priežastys

Merginos ir moterys retai pasikeičia atsitiktinai, tiesiog dėl aplinkybių. Faktas yra tas, kad skirtingai nuo stipresnės lyties, jų psichologijoje seksualinėje sferoje nėra „sporto interesų“. Žmonių ir vyrų pasąmonėje vyrai siekia skleisti savo sėklą ir suteikti kuo daugiau palikuonių. Kitaip tariant, vyrai yra sutelkti dėmesį į užduotį sujungti kuo daugiau partnerių.

Moterų individai į stabilią patogią aplinką. Partnerių skaičius jiems nėra svarbus, pasitikėjimo ir saugumo jausmas yra daug svarbesnis.

Nesvarbu, kaip grubus palyginimas su gyvūnais gali skambėti, daugelis pagrindinių ir svarbiausių psichikos aspektų yra panašūs į mus. Žinoma, visuomenė daugelį amžių paliko savo ženklą moralinėms normoms ir žmonijos atstovų asmenybei. Mes galime kontroliuoti instinktus, reguliuoti elgesį, vadovautis ne tik refleksais, bet ir moraliniais aspektais priimant sprendimus. Tačiau psichologai patvirtina, kad yra gana didelių moterų ir vyrų lytinio pobūdžio skirtumų, kaip apibendrinta aukščiau.

Nėra jokių išimčių iš vyrų ir moterų. Bet jie paprastai yra labai šviesūs ir aiškiai išsiskiria. Pavyzdžiui, nymphomaniac, patiriantis didelį patrauklumą įvairiems seksualiniams pojūčiams.

Jei mergina pasikeitė savo vaikinu, būtina radikaliai išanalizuoti santykius. Labiausiai tikėtina, kad po kasti rimtai jie atskleis daug problemų.

 • Dažnai yra atvejų, kai vaikinas yra priverstas būti kariuomenėje ar tiesiog dėl savo mylimo. Po kelių mėnesių mergaitė jį keičia. Deja, ne visi santykiai yra atskyrimo bandymas. Nuotoliai jausmai gali pablogėti. Arba dėl kokių nors priežasčių pats partneris pradės susidaryti įspūdį, kad jos jaunuolis, toli nutolęs, prarado susidomėjimą ja.
 • Mergina negali atsispirti ir keisti su savo buvusia. Tai gali atsitikti, jei ji jausis jam. Arba jos ex-boyfriend nepalieka bandymų grąžinti santykius, o mergaitė pasidavė jo gudrybėms ir įtikėjimui.
 • Moteris gali nuspręsti atlikti svetimavimą, turėdama tikslą keršyti partnerį. Jei žmogus periodiškai leidžia eiti į kairę, jis sukelia stiprią nusikaltimą ir žemina jo partnerį. Mergaitė gali pradėti patirti savęs abejones, nepilnavertiškumo jausmą. Kaip rezultatas, bent kartą pasikeitęs, ji atkuria savo moteriškumą akyse, kartu bandydama pakenkti netinkamo partnerio jausmus ir tuštybę.
 • Santykių pradžioje dauguma vaikinų aktyviai rūpinasi savo aistra. Ji maudosi komplimentais, švelniais žodžiais, romantiškomis staigmenomis ir dovanomis. Bet kuo stipresnės obligacijos, tuo silpnesnės partnerio dėmesio požymiai, su laiku, daugeliu atvejų, visiškai nesiekiant nieko. Tokioje situacijoje moteris pradeda jaustis nereikalinga.Nepritarimo mylimam žmogui jausmų nebuvimas gali būti painus.

Tokiu metu moterį lengva suvilioti atkreipiant dėmesį. Dažnai merginos pereina prie kito jaunuolio. Ir, savo ruožtu, jis taupo jokių pastangų išreikšti savo jausmus, gali lengvai įsimylėti kažkieno aistrą.

 • Tarp partnerių tarpusavio supratimo stoka dažnai tampa veiksniu, kuris verčia moterį ieškoti sielos draugo. Jei žmogus beveik nepalaiko savo partnerio, jie turi mažai bendrų ir stiprių disocijuotų interesų, o santykiai greičiausiai nebus patogūs ir šilti. Išsipūtus aistringai meilei, moteris gali atkreipti dėmesį į kitą asmenį, kuris yra daug artimesnis jai, nei ji šiuo metu randasi.
 • Sutuoktinių lytinio gyvenimo sutrikimai gali sugadinti santykius ir dažnai sukelti išorinį partnerį rasti seksualinį partnerį. Dažnai poros yra drovios arba negali tarpusavyje aptarti savo intymios sferos.

Nepatenkinimas seksualumu gali paskatinti ką nors iš poros ieškoti naujų pojūčių.

 • Išdavyste, keistai, gali būti finansiškai motyvuota. Kai kurios moterys yra pasirengusios susitikti su jaunuoliu tik dėl savo materialinės gerovės, nesijaudindamos nuoširdžiais jausmais. Natūralu, kad anksčiau ar vėliau toks asmuo greičiausiai susitiks su tuo, su kuriuo jis tikrai įsimyli. Tačiau, nenorėdamos prarasti finansinės gerovės, tokiose situacijose moterys dažnai nusprendžia palikti turtingą žmogų, tačiau tuo pačiu metu turi mylimąjį.
 • Dalis sąžiningos lyties yra pasižymi padidėjusiu seksualumu ir smalsumu intymioje srityje. Jie nuolat nori patirti naujų pojūčių, išbandyti kažką nežinomo. Tokios mergaitės išlaikymas iš išdavystės bus labai sudėtingas.
 • Kaip jau minėta, dauguma moterų nesąmoningai siekia rasti paramą ir apsaugą žmogui. Ir tai gali suteikti tik pasitikintį, moraliai stabilų ir drąsų jaunuolį. Jei vaikinas silpnai parodo valios savybes, nėra pasitikintis savimi ir nesėkmingas, moteris gali jam atvėsti, nematydama perspektyvų ir nesijaučdama „stiprios peties“.

Kaip elgtis?

Negalima pateikti visuotinių rekomendacijų ir nurodymų, kaip elgtis jo mylimojo išdavystės atveju. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos: jūsų santykių pobūdžio ir trukmės, jūsų jausmų ir partnerio abipusiškumo dėl priežasčių, dėl kurių moteris pasikeitė.

 • Sužinoję apie mylimojo neištikimybę, pabandykite nieko nedaryti „karšta galva“. Nepakankamas, pernelyg emocinis elgesys gali pakenkti šioje situacijoje, skatinant bėrimą.
 • Patikrinkite informaciją, jei ji buvo pateikta iš trečiųjų šalių arba anonimiškai. Galbūt kas nors užsirašo prieš jūsų aistrą ir tiesiog šmeižė ją.
 • Pabandykite išsiaiškinti, ar tai buvo vienkartinis ryšys, ar moteris turi ilgą ir nuolatinį ryšį.

  Pirmuoju atveju tyliai pasikalbėkite su savo mylimuoju. Paklauskite jo apie tokio elgesio priežastis. Labiausiai tikėtina, kad kažkas jūsų santykiuose jai netinka. Leiskite jai žinoti, kad esate pasirengęs dirbti su savimi ir kad santykiai turėtų būti grindžiami abipusiu pasitikėjimu, o ne neveikimu.

  Antroji situacija, kai partneris turi nuolatinį meilužį, yra sunkiau. Sužinokite, ar ji turi jausmų kitam žmogui.

  Galbūt jums tam tikrą laiką reikia suskaidyti. Tai padės jums suprasti, kiek jūsų santykiai turi vertę jai ir jums.

  Ar galite atleisti ir ar tęsti santykius?

  Kai mylimasis pasikeitė, daugeliui vyrų gali būti labai sunku atgauti prarastą pasitikėjimą ja. Jei vaikinas nori toliau susitikti su savo mylimuoju, jis turės sugebėti atleisti šią nemalonią padėtį ateityje.

  Dažnai pati moteris, po išdavystės, labai kenčia nuo savo sąžinės, ji nuoširdžiai atgailauja, kas atsitiko.Ir jei partneris nusprendė nutraukti santykius su ja, ji bando ją grąžinti, prašydamas atleisti.

  Tuo atveju, kai žmogus vis dar nusprendžia nutraukti netinkamą praėjimą, jis susiduria su sunkiu plyšimo laikotarpiu. Ir jei stiprus jausmas, kad mergaitė nepasitraukė, atskyrimas dažnai yra labai skausmingas. Tačiau, jei pakeista moteris aiškiai neatgailauja dėl savo darbų, arba neištikimybės epizodai buvo pakartoti kelis kartus, galbūt geriausias pasirinkimas yra atsiskyrimas.

  Kitas sprendimas yra išdavystės atleidimas ir santykių tęsinys. Tačiau daugeliui vaikinų taip pat nėra lengva. Paprastai atleiskite ir pamiršite, kas atsitiko, stipriai apsunkina suvaržytas išdidumas, pasipiktinimas. Dauguma vyrų beveik visada jaučia įtampą ir nepasitikėjimą savo partneriais. Toks santykių epizodas, kaip ir išdavystė, dažnai sukelia pavydo pojūtį partneryje.

  Tokioje situacijoje viskas priklausys nuo realių moters jausmų ir tolesnio jo elgesio. Jei jai pavyktų nutraukti nepasitikėjimo ir pasipiktinimo ledą savo partnerio širdyje, pora gali turėti galimybę grįžti į normalius santykius laikui bėgant.

  Kaip pamiršti?

  Su mumis vykstantys įvykiai suteikia mums galimybę kaupti vertingą gyvenimo patirtį ir ištaisyti klaidas. Todėl, net ir tokį nemalonų epizodą, kaip mylimojo išdavystę, neturėtumėte gyventi per daug.

  Didelė klaida yra samoing ir nuolatinė patirtis, sąmoningai prisimindama šią problemą. Gyvenimas nenustoja. Kai vaikas sudegina ant karšto virdulio, jis gauna vertingą pamoką: jums reikia būti atsargiems su šiuo elementu ir jums nereikia paliesti jo rankomis. Ir šis įgūdis, be abejonės, jam padeda gyvenime.

  Panašiai, kiekvienas įvykis, netgi sunkūs ir skausmingi, turi sugebėti ištverti kažką svarbaus ir naudingo sau. Išgyvenęs situaciją, ją analizuodamas ir padaręs išvadas, priversti save nustoti grįžti į ją. Ir, žinoma, palikite sukauptą patirtį su jumis, bet išstumkite sunkius prisiminimus.

  Norėdami išsiblaškyti, vedkite aktyvų gyvenimo būdą. Išbandykite sportą ar naują hobį. Nuolat bendrauti su draugais, neužrakinkite. Išimkite iš buto dalykų, kurie jums aiškiai primins, kas atsitiko.

  Psichologo patarimai

  • Nenukreipkite absoliučiai visų kaltinimų dėl išdavystės merginų tik patys. Kiekvienas žmogus turi trūkumų, ir jie iš dalies gali būti laikomi neištikimybės priežastimi. Pabandykite juos atsižvelgti ir nustatyti jų nustatymą.
  • Nepažymėkite save kaip „nenaudingus“ ar „nemokius“ vyrus. Dažnai vaikinai po pasikeitimo praranda pasitikėjimą savimi. Jie gali sąmoningai ar nesąmoningai uždrausti susitikti ir ieškoti naujų pažįstamų su priešinga lytimi.

  Bet tai yra labai neteisingas elgesio modelis. Atminkite, kad pasaulyje yra daug moterų, jie visi turi visiškai skirtingas asmenines savybes ir simbolius. Todėl labai kvaila ir nepriimtina bausti save su meilės "asketizmu" dėl vieno nesėkmės.

  • Jei vis dar nuspręsite pagerinti santykius ir pasilikti su savo drauge po svetimavimo, pabandykite sutramdyti pavydo apraiškas. Tai labai sunku, bet susilaikyti nuo savo telefono, sąskaitos socialinių tinklų ir asmeninių pranešimų tikrinimo. Jei aistra tikrai jus kvaila, ji vis dar pasirodys. Ir jūsų bandymai kontroliuoti tiesiog geriau paslėpti.
  • Jei moteris nuoširdžiai atgailavo ir iš tiesų jums iš tikrųjų teisinga, toks pavydus elgesys ją labai pažemins ir laikys jį įtemptai.
  • Stenkitės išmokti kalbėtis tarpusavyje. Išreikštą baimę, patirtį, pretenzijas, pageidavimus ir pageidavimus galima įgyvendinti bendromis pastangomis. Konfidenciali komunikacija pora žymiai sustiprina santykius.

  Tačiau praleidimai, emocinis artumas, arba, atvirkščiai, pernelyg didelė agresija ir skandalai sustiprina situaciją, susilpnina meilę pora vienas nuo kito.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys