Horoskopo zodiako ženklai

Vėžio ar Leo pasienio ženklas: savybės ir asmenybės bruožai

Vėžio ar Leo pasienio ženklas: savybės ir asmenybės bruožai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Asmenybės bruožai
  2. Smūgio vibracija
  3. Asmeninis gyvenimas
  4. Kokie yra bruožai?
  5. „Cusp Born“ patarimai

Daugelis žmonių tiki horoskopais, skaito ateinančios dienos, savaitės, mėnesio prognozes. Džiaukitės, jei tiesa bus tiesa. Esame įsitikinę, kad visi Avinas yra užsispyrę, o Dvyniai yra keičiami. Bet kas, jei jūs tikrai nesuprantate, koks zodiako ženklas priskirtinas sau?

Jei asmuo gimė liepos 23 d. - jo ženklas yra vėžys ar liūtas ir koks jo horoskopas turėtų būti skaitomas? Ir jei liepos 21, 22 ar 25? Pabandykime išsiaiškinti, ką apie tai pasakoja astrologai.

Taigi, pasienio laikotarpis tarp dviejų ženklų vadinamas smailiu. Vėžio-Leo smailė trunka savaitę - nuo liepos 19 iki 25 d. Per šį laikotarpį gimę žmonės turi abiejų ženklų savybes. Juos vienu metu kontroliuoja du vienas kitą išskiriantys elementai - vanduo ir ugnis, jie yra Mėnulio ir Saulės globoje. Žodis „dvejonė“ labai aiškiai atspindi šių žmonių esmę: vėžio slaptumas ir jautrumas jais prieštarauja Leo atvirumui ir emociniam spaudimui.

Asmenybės bruožai

Žmonės, gimę vėžio ir Leo pasienyje, linkę skubėti ir keisti savo sprendimus. Jie mėgsta judėti, o ne tik tiesiogine prasme: keliauti, perkelti, sportuoti; bet ir vaizdiniame: dvasiškai augti, keisti savo nuomonę, įpročius. Jie linkę smarkiai pradėti projektus, turinčius tikrai įnirtingą veiklą, o vėliau energijos pakilimą galima pakeisti ramiu ir tolygiu atsiskyrimu. Vėžiui-liūtui svarbiausia yra rasti vidinę pusiausvyrą, kad emocionalumo sinusoidai nešoktų taip smarkiai, nes jis iš pradžių jį išmeta.

Žmonės, gimę pagal šią viršūnę, mėgsta įveikti kliūtis, kurias jie dažnai sukuria sau.

Sportas jiems yra labai svarbus, nes jie nori atrodyti grakštus, klostantys, erdvūs, bet iš gamtos tai, deja, daugeliui nėra suteikta.

Smūgio vibracija

Astrologai šaukia laikotarpį nuo liepos 19 d. Iki liepos 25 d. Vibracijos viršūnėje, nes šitą laiką gimę žmonės suteikia įprotį skubėti iš vieno krašto į kitą. Raki-Lions turi linksmą ir išraiškingą rūšį, žino, kaip mylėti ir suteikti meilę. Tačiau vėžio jautrumas, susidūręs su Leo išraiškingumu, gali labai apsunkinti šių savybių savininką.

Dažnai šių savybių derinys gali pasireikšti taip: Išoriškai žmogus yra kuklus, drovus ir tylus, bet jame virsta tikros aistros, sukelia daug nepatogumų.

Kartais taip pat atsitinka, kad vėžio-liūto viduje ugninės liepsnos gali išsiveržti anksčiau ar vėliau, o žmonės aplink (ar dažniau arti) bus nustebinti šiluma ir drama, kuri jiems atsitiks. Kadangi išorinis ramumas ir netgi kai kurie šių žmonių nuolankumas nereiškia, kad jie sugeba tokį šviesų ir dinamišką emocijų vaizdą.

Asmeninis gyvenimas

Tai temperamento šuoliai, kurie sukelia didelių problemų asmeninių žmonių, gimusių nuo 19 iki 25 d., Santykiuose. Šie asmenys linkę taupyti tam tikrą laiką ieškinio viduje arba nepatenkinti partneriu (nors pats partneris daugeliu atvejų net nesuvokia, kad yra problemų), ir tam tikru momentu, pasiekęs vidinio virimo tašką, pasirūpinti didingu skandalu. Natūralu, kad partneris, kuris nebuvo įtaręs nieko prieš savo pradžią, buvo nuostolingas - kodėl anksčiau nieko nebuvo pasakyta? Tai sukelia priešiškumą ir dėl to santykių aušinimą.

Vėžys Leos turi išmokti ramiai pasikalbėti apie tai, ko jiems nepatinka, nesuteikia patys emocinių pėdsakų. Galbūt reikalinga joga ar meditacija.

Be to, jums reikia bendrauti su žmonėmis, neuždaryti vidinėje patirtį.

Kokie yra bruožai?

Astrologai sutinka, kad žmonės, gimę nuo liepos 19 iki liepos 22 d., Turi stipresnius „rachchi“ bruožus, o tuos, kurių gimtadienis patenka į liepos 24–25 d., Dominuoja liūtai.

Ir tik tie, kurie gimė ženklų „sankryžoje“ (liepos 23 d.), Yra vienodai padalinti iš kiekvieno iš dviejų žymenų. Paprastai jiems sunkiausia rasti pusiausvyrą, kuri leis dviem poliniams simboliams vieningai gyventi kartu viename asmenyje. Jie didžiuojasi ir drovūs, drąsūs ir jautrūs, kūrybiškai aktyvūs ir beviltiškai reikalingi saviraiškai. Vėžio intuicija tokiuose žmonėse yra sujungta su Leo atkaklumu ir jėga, o dvasinės harmonijos akivaizdoje žmogus gali pasiekti didelę sėkmę gyvenime.

Gimė 19 liepa, daug daugiau vėžio nei liūtai. Jie yra jautrūs spalvai ir garsui, pasiima mažiausius atspalvių niuansus ir geba spalvoti, dizainuoti, architektūrą. Šiems žmonėms tikrai reikia patvirtinimo ir pripažinimo. Jie yra drausmingi ir atsakingi. Tuo pačiu metu tokie žmonės gali lengvai įsitraukti į tuos, kurie apgavo savo pasitikėjimą ir tęsia savo gyvenimą.

Žmonės, gimę liepos 20 d., Yra praktiškesni. Jie yra svajingi, bet jei jie nusprendžia, ko nori ir kas jiems tikrai svarbu, jie gali daug pasiekti. Jų prigimtis yra tokia, kad harmonija yra jų esminė savybė, jie neturi kovoti su savimi. Su tariamai „rachih“ funkcijų rinkiniu šie žmonės turi gryną liūto kokybę - kovoti už teisę būti pagrindiniu.

Gimė liepos 21 d. Jie yra kilę iš puikių psichologų, nes žino, kaip pastebėti mažiausius žmogaus elgesio niuansus ir suprasti tarpasmeninius santykius.

Jei tokie žmonės gerai pažįsta save ir pasitiki vidiniu balsu, net ir pačios sunkiausios viršūnės jiems lengvai pasiduos.

Kai kurių šio gimimo laikotarpio atstovų intuicija yra tokia stipri, kad netgi galima kalbėti apie ekstrasensorinius sugebėjimus. Tokio rakolvovo protas yra tikrai puikus. Tačiau jiems reikia nuolatinio maitinimo, nuolatinio naujų žinių įgijimo ir senų įgūdžių tobulinimo.

Žmonės, gimę liepos 22 d., Yra draugiškesni ir energingesni, nei paprastai yra Raki, ty jie turi daugybę Leo savybių. Jie yra ambicingi, gerai apmokyti (ir labai mėgsta), galintys įtikinti, originaliai galvoti. Be to, jie gali gerai planuoti ir plėtoti veiksmų seką.

Jei šie žmonės išmoksta išvengti priežasčių apgauti ir visada išliks sąžiningi (bent jau su savimi), tada jie bus labai sėkmingi. Mes neturėtume palikti nuoširdaus asmeninio žavesio, būdingo tiems, kurie gimė liepos 22 d.

Asmenys, gimę liepos 24 d., Yra tikri idealistai. Jie yra puiki taktika ir įgimtos organizatoriai, jei nori, jie gali padaryti karjerą bet kurioje srityje. Jie turi daug talentų, o gerai išvystyta intuicija, kaip Rakov. Jų silpnumas yra pernelyg užsispyręs ir netgi tam tikras agresyvumas siekdamas savo tikslų. Jie turi išmokti bendrauti su žmonėmis ir taip pat pripažinti, kad jo didingi idealai ne visada atitinka savo galimybes.

Žmonės, gimę liepos 25 d. Nuo vėžio savybių, turi tik intuiciją, kuri, deja, ne visada pasikliauna. Priešingu atveju tai yra tikri liūtai. Jie mėgsta spindėti, būti dėmesio centre, turi puikų meniškumą ir dosnumą. Jų smalsus protas padeda pasiekti giliausią objektų ir reiškinių esmę, turi platų pomėgių spektrą, bet niekada nepamiršta savęs išsaugojimo.

Vidiniai prieštaravimai tarp intuicijos ir sąžiningumo gali jiems labai trukdyti, todėl tokie leonai turėtų išmokti pasitikėti savimi.

„Cusp Born“ patarimai

Kiekvienas, gimęs nuo liepos 19 d. Iki liepos 25 d., Turėtų įsisavinti aštrių kampų išlyginimo meną ir nustoti skubėti iš vieno krašto į kitą. Jūs turite išmokti savidiscipliną, išlaikydami mąstymo gyvumą ir originalumą. Jūs neturėtumėte sutelkti dėmesio į tai, kas atsitiks ateityje, sutelkiant dėmesį į tai, kas vyksta dabar. Tai padės sumažinti streso lygį gyvenime ir greitai išspręsti dabartines problemas.

Lyderiams labai svarbu rasti pusiausvyrą tarp noro būti lyderiu ir likti „pilka kardinolas“. Tokios asmenybės mėgsta taupyti pinigus, prabangos prekės yra ypač aistringos: juvelyriniai dirbiniai, kvepalai, gražūs aksesuarai, namų daiktai. Visų, ką jiems patinka, Racolves jaučiasi geriau ir „vertingesni“. Žinoma, dažnai turėtumėte užduoti sau klausimą: „Kodėl aš jį nusipirkau? Ar man tikrai reikia? ".

Priešingu atveju, jūs galite be reikalo pasinerti į materialinę gyvenimo pusę, pakeisdami kitus apsipirkimo džiaugsmus.

Nepaisant gerų norų būti vienišais, darbo ir problemų sprendimas žmonėms, gimusiems nuo 19 iki 25 d., Yra geresnis komandoje.

Tik tęstinis savęs auginimas padės tokiems žmonėms. Sportas padės atsikratyti pernelyg didelio nervų perviršio, išleisti po emocinių bangų.

Pageidautina, kad tokie žmonės sukurtų santykius su tais, kurie gimė Libra-Scorpion ir Capricornus-Aquarius perioduose.

Sužinokite daugiau apie vėžio ir Leo pasienio ženklą šiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys