Horoskopo zodiako ženklai

Kaip išsiskiria įvairių zodiako ženklų atstovai?

Kaip išsiskiria įvairių zodiako ženklų atstovai?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Skyrybos statistika
  2. Kokios savybės lemia nenuoseklumą?

Ne tik jo auklėjimas ir temperamentas, bet ir jo zodiako ženklas įtakoja tai, kaip žmogus bus šeimos gyvenime. Astrologinės asmenybės savybės ne tik parodo, kaip vyras ir moteris bendrauja kartu, bet ir apie tai, kaip viskas vyksta atskirai, jei pora vieną kartą priims tokį sprendimą.

Skyrybos statistika

Pasak Rosstat, šiandien Rusijoje iki 53% porų, kurių santuoka buvo oficialiai įregistruota, yra išsiskyrę. Poros, kurios buvo susituokusios nuo 5 iki 9 metų, dažniau nei kitos - tokios situacijos sudaro daugiau kaip 28,5% visų skyrybų. Dažniau nei vyrai pateikia santuokos nutraukimo ir santuokos nutraukimo procesą (68% viso skyrybų skaičiaus). Dažniausios sutuoktinių pateiktos priežastys yra susijusios su nuomonės apie partnerį pasikeitimu: iki 42% šių skyrybų vadina santuoką neteisingu sprendimu. Po to seka blogi įpročiai, išdavystė, pernelyg poliariniai simboliai, dėl kurių neįmanoma rasti bendros kalbos.

Dėl vidaus nesaugumo 3% porų išsiskyrė, tik 0,8% šeimų, kurios kreipėsi dėl santuokos nutraukimo, kalba apie nepasitenkinimą lytine gyvenimo puse su savo sutuoktiniu.

Astrologai saugo savo statistiką, skirtą patvirtinti ar paneigti pagrindines idėjas apie tai, kaip šie ar kiti zodiako ženklai yra suderinami.

Oro ženklai

Dvyniai vyrai ir Avinas moterys gyvena santuokoje, tik apie penktąją sąjungą išsiskiria (22%). Moteris, gimusi pagal Tauro ženklą, yra sunkiau gyventi: santuokos nutraukimas su tokiu deriniu yra 36,7%. Geresnis gyvenimas su „Twin Lady“ (apie 25% porų yra išsiskyrę). Dažniausiai vyrai, gimę po Gemini ženklu, dažnai išsiskiria savo iniciatyva su moterimis Vėžys, Skorpionai ir Šaulys (atitinkamai 38,5%, 42% ir 39,7%). Stipriausi, pasak astrologinės statistikos, yra santuokos, kurias Dvyniai gamina su Vandeniu ir Ožiaragiu (ne daugiau kaip 13% skyrybų).

Vyrų skalės dažniausiai išsiskiria nuo mergelių „mergelių“ (39%), Avinas ir Dvyniai (kiekvienas - 37%), „Scorpios“ (34,5%). Vidutiniškai 23–28 proc. Skyrybų įvyksta poromis, kurios stipresnės sekso skalės sukuria su moterimis Jautis, Vėžys, Svarstyklės, Šaulys, Ožiaragis, Žuvys ir Vandenis. Geriausia iš visų „Libra“ kartu su moterimis „Lions“ (tik 17% skyrybų).

Vyrai, gimę po Vandenio ženklu, gyvena gerai ir palaiko santuokinius santykius su moterimis Taurus (9% skyrybų).

Santykiai su šeima su Avinu ir Dvyniais (atitinkamai 17 ir 13 proc.) Su vėžiu (19 proc.) Gali būti gana palankūs. Kiekviena ketvirtoji santuoka vidutiniškai suskirsto poromis, kuriose „Libra“, „Skorpionas“, „Ožiaragis“ ir „Žuvys“ moterys veikia kaip Vandenio vyrų partnerės. Kiekviena trečioji santuoka (apie 30% ar daugiau skyrybų) sugenda, jei Vandenis gyvena su Lady Leo, Mergelė, Šauliu ir Vandeniu.

Gaisro ženklai

Avinas vyrai dažniau išsiskyrę, jei jų partneriai yra moterys, gimusios pagal Skorpiono, Šaulio ir Ožiaragio ženklus (37–38%), tik blogesnė yra su Vandenio moterimis (40% tokių santuokų baigiasi skyrybomis). Mažiau arba apie 30% skyrybų randama Avino ir Taurus, Dvynių, Vėžių, Devų ir Žuvų vyrų sąjungoje. Geriausias būdas yra Aries ir Aries, Aries ir Leo bei Aries ir Libra santykiai. Tokiais atvejais išsiskiria ne daugiau kaip 1,5 poros iš 10.

Vyrai, išdidžiai žengę po Leo ženklu, išsiskyrė dažniau nei kiti, jie gana ginčytini.Ir, pasak statistikos, stiprios santuokos su moterimis „Libra“ (18,3% skyrybų) vystosi. Su likusiais ženklais Lvovo skyrybų skaičius yra toks pat: nuo 25 iki 32% santuokų suskaido. Labiausiai dramatiškos santuokos yra su Šauliu ir Žuvimis (beveik 33% tokių porų suskaido).

Stipresnės lyties Šaulys atstovai beveik 40% atvejų išsiskyrė moterys Avinas ir Vandenis.

Šiek tiek mažiau sunku, bet vis dar neigiamai vystosi santykiai su Dvyniais, Jaunavedžiais, Vėžiais, Skorpionais. Su Ožiaragiu, Žuvimis ir Šauliu, kiekviena trečioji santuoka sugenda. Geriausi vyrai - tai arklys, turintis Jautis, liūtai, Svarstyklės (22–24% skyrybų).

Vandens ženklai

Vyrai Vėžys labai blogai susitinka su Vandenio grožiu, maždaug pusė tokių santuokų baigiasi skyrybomis. Su moterimis Avinas ir Šaulys, kiekviena trečioji santuoka sugenda. Vyrų vėžio atvejų 20–30% skyrybų skaičius stebimas su liūtomis, mergelėmis, Libra, Skorpionais, Ožiaragiais ir Žuvimis. Geriausias iš visų šių vyrų kartu su Taurus ir Gemini (atitinkamai 18,2 ir 19,2% skyrybų).

Vyrai „Scorpios“ stato „Bole“ stiprią santuoką su šauliu (18% skyrybų) ir žuvimis (19%). Dažniausiai šeimos susiskaido, jei vyras yra Skorpionas ir moteris yra Vandenis (40%) arba Avinas (38,5%). Kiekviena trečioji santuoka nutraukia „Scorpions“ su dvyniais, „Virgos“. 20–27 proc. Skyrybų registruojami visais kitais ženklais.

Vyrai Žuvys gyvena gerai su moterimis Žuvys, Svarstyklės ir Virgos, Skorpionai (išsiskyrė ne daugiau kaip 15% porų). Blogiausia visų žmonių, Žuvys gyvena su moterimis Dvyniai (38% skyrybų), Vandenis ir Ožiaragis (36 ir 37%). Su kitais stipresnės lyties atstovų ženklais Žuvys auginamos maždaug tuo pačiu dažniu: apie 22–25%.

Žemės elementas

Vyrai Jautis gyvena geriausiai su žmonomis, gimusiomis pagal Svarstyklės ir Ožiaragio ženklą (17% skyrybų). 46% atvejų poros, kurias šie vyrai sukuria su moterimis Vėžys suskaido. Yra didelė skyrybų tikimybė (35–37%) poromis su moterimis Avinas, Jautis, Šaulys. Likusiems ženklams tokie vyrai gerai sekasi, o santuokos nutraukimo atvejai vidutiniškai įrašomi tik vienoje 5 poroje.

Mergelė yra labiau linkusi nutraukti moteris iš Avino, Ožiaragio, Vandenio, Skorpiono ir Leo (tikimybė daugiau nei 36%).

Geriausias santykis su Žuvimis yra (ne daugiau kaip 18,2% skyrybų). Pažymėtina, kad su kitais ženklais, „Virgo“ vyrai dažnai išsiskiria: beveik visa tikimybė yra daugiau nei 30%. Vyrai Ožiaragiai sėkmingiausi vedybos sudaro moterys Ožiaragis, Šaulys, Virgos (apie 16% skyrybų). Blogiausia, kad jie turi gyventi kartu su Avinu (38% skyrybų), Vandeniu (37%) ir Žuvimis (36%).

Kokios savybės lemia nenuoseklumą?

Nepriklausomai nuo to, kuris sutuoktinis priklauso zodiako ženklui, skyrybų tikimybė dėl neištikimybės didėja, jei vienas iš partnerių yra linkęs flirtuoti ir pomėgius šonuose (kaip ir Mergelė), jei vienas iš sutuoktinių yra linkęs įsimylėti ir įsitraukti ( Liūtas). Avinas gali vairuoti partnerį su savo perfekcionizmu, kartu su nuodugnumu, ir tai yra priežastis, dėl kurios Avinas dažnai išsiskiria pagrindine priežastimi. Vandenis išeina su idėjomis, idealais, pažadais, o pusė jų negali įvykdyti. Ir jis yra labai jautrus ir pavydus, kaip nurodė Vandenio partneriai skyrybų metu.

Tauruses yra užsispyręs, sunku su jais ginčytis, o jei partneris yra karštas ir nori teisingumo, byla taip pat baigiasi skyrybomis. Tačiau apskritai verta ieškoti nenuoseklumo priežasčių ne zodiako charakteristikose, bet sutuoktinių psichologijoje ir konkrečios šeimos gyvenimo aplinkybėse. Santykių nutraukimas visada yra stipri įtempta situacija, kai skirtingi ženklai pasireiškia įvairiais būdais.

Ugnis

Priešgaisriniai ženklai išblaškė linksmai: su emocijų fejerverkais ir pykčiu. Bet jie greitai ir greitai degina prisitaikymą prie skyrybų. Avinas (tiek vyriškos, tiek moteriškos) yra labai tikėtinas, kad sukels skandalą apie patiekalus.Bet po poros savaičių nuo pykčio išliks ne pėdsakas. Avinas išgyveno ilgą laiką, todėl greitai surado pakaitalą. Jei Avinas nusprendžia palikti šeimą, jis nesibaigs. Jis tai padarys greitai, be papildomų agonijų. Atgal Avinas paprastai negrįžta.

Liūtas kenčia kaip žvėrių karalius. Jo galva laikoma aukšta, kad niekas nematytų, kad jo ego yra sužeistas. Jis nužudys savo žaizdas su orumu vienatvėje ir nusikaltimu. Įžeistas liūtas grąžina dovanas, sunaikina bendras nuotraukas ir pareiškia, kad nenori daugiau sužinoti.

Tada jis gali karališkai persvarstyti savo sprendimą, tačiau tai mažai tikėtina.

Šaulys lengvai ir lengvai nusižengia. Jis ne skandalas ir nekritina orą, kaip Avinas, ne riaumoja kaip liūtas, bet tik ištroškina demonstracinį lagaminą su daiktais. Jis tai daro lėtai, sukeldamas sau ir savo partneriui kančias. Lapai, grįžta, palieka. Ir taip toliau, kol jis ar partneris nuobodu apsvarstyti epizodinius bagažo rinkinius.

Oras

Laisvę mylintis ir nepriklausomas oras pasirašo emociškai, bet po kurio laiko jie gali tapti patikimais draugais ir puikiais partneriais buvusiems partneriams: jie vertina laisvę daugiau nei bet kas kitas, todėl jie yra filosofiniai dėl atsiskyrimo. Dvyniai, atsiskyrę savo iniciatyva arba atsisveikindami partnerio iniciatyva, virsta egoistais ir samojedais. Bet kokiu atveju, jie pradeda garsiai analizuoti, kodėl taip, kodėl gi ne kitaip, kas trūksta, kodėl jie tai padarė, ir dėl to jie atneša kitus aplinkui, kurie yra priversti klausytis visų šių šuolių, į baltą šilumą. Tačiau kitų Gemini jausmų po išsiskyrimo nerūpi. Jis rūpinasi tik savo patirtimi.

Ilgą laiką svarstykitės nedvejodami, negalite priimti sprendimų dėl išvykimo. Jei jie yra palikti, kančia nežino ribų.

Su dideliais sunkumais skaitykite, kaip paleisti praeitį. Svarstyklės gali skambinti ilgą laiką ir paprašyti susitikimo, rašyti pranešimus, bandyti grąžinti partnerį. Bet tada jie atvėsta ir tampa ištikimi ir ištikimi draugai.

Vandenis gali išnykti nepastebimai: tiesiog susiraskite ir palaukite, o niekas namuose nėra. Tačiau tuo pačiu metu, prieš išvykdamas, jis gali surengti didelę apžvalgą - tai priklauso nuo jo nuotaikos. Pamestas Vandenis kenčia ir kenčia, bet mažesniu mastu ir ne ilgiau, nei Svarstyklės.

Žemė

Visi Žemės dalies požymiai yra sunkūs, sunkūs ir ilgai išgyventi. Jautis yra ypač paveiktas. Jie išgyvena labai ilgai, atleidžia viską, bet kai kantrybė pasiekia smailę, jie išeina ir tada kenčia. Sunkiausias Taurus po išdavystės partneris. Nežinoma mergaitė yra labai nusiminusi, tačiau jos širdyje ji yra pasirengusi atleisti ir priimti. Jei partneris nenori būti atleistas ir grąžintas, Mergelė gali išslaptinti savo paslaptį, padaryti jį juokantįjį, apskritai, elgiasi geriausiu būdu. Jei Mergelė pirmiausia palieka, tai daro ją šiek tiek nepatogiai ir kaltingai. Bet greitai ir užtikrintai.

Ožiaragiai sugeba paversti jūsų gyvenimą ir gyvenimą į pragarą, jei jie iš anksto informuojami apie artėjančią santuokos nutraukimą. Jei Ožiaragis palieka, jis dažnai netgi nemano, kad būtina paaiškinti priežastis.

Vanduo

Vandens ženklai yra labai susirūpinę ir tikrai tikisi grąžinti viską. Vėžys gali būti uždarytas „namuose“ ir paskelbti karą visam pasauliui. Jei Vėžys palieka save, jis tai daro lėtai, tuo pačiu metu paaiškindamas visus jo sprendimus ir motyvus, kad nieko nežinoma. Skorpionai linkę keršto. Jei jie bus išmesti, kerštas gali būti žiaurus. „Scorpions“ patys be jokių papildomų nuotaikos, visiems laikams ištrina buvusį partnerį iš savo gyvenimo, atminties ir telefonų knygos.

Žuvys kenčia meniškai, kartais, eina į depresiją ir verkia net ne todėl, kad jie yra tokie blogi, bet tiesiog iš meilės menui.

Atrodo, kad jie elgiasi patys save prieš save ir pasveikina save. Jie tiki patys.Jei žuvis pirmiausia palieka, ji vis dar sugrįžta pasigrožėti, o atsiskyrimo efektas gali atsipalaiduoti už atsisakytą partnerį, užuojautą. Tačiau, norint suteikti tikrą pagalbą bėdoje, negalite.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys