Gelio lako manikiūras

Ar gelis yra kenksmingas, kaip jis veikia jūsų sveikatą ir ar galite dažnai tai padaryti?

Ar gelis yra kenksmingas, kaip jis veikia jūsų sveikatą ir ar galite dažnai tai padaryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Sudėtis
 2. Įvykiai
 3. Trūkumai
 4. Vartojimas nėštumo metu
 5. Ar galiu visą laiką atlikti šį manikiūrą?

Manikiūro paslaugų spektras yra labai įvairus. Vienas iš pagrindinių nagų plokštės dekoratyvinių dangų tipų tapo medžiaga, vadinama gelio laku arba šelaku, kuris iš esmės yra vienas ir tas pats. Gelio nagų lakas populiarėja dėl daugelio neabejotinų pranašumų, kurie iš esmės yra prastesni nei paprastas nagų lakas, net jei jis yra itin aukštos kokybės. Kaip ir bet kuris cheminės kilmės produktas, šelakas turi savo privalumų ir trūkumų - apie tai šiandien kalbėsime mūsų straipsnio tema.

Sudėtis

Produktas, vadinamas gelio laku, buvo suprojektuotas kaip dviejų komponentų - polimero gelio, kuris imituoja nagų formą ir ilgį bei įprastą dekoratyvinį laką, kad būtų sukurta spalvinė danga nagų plokštės viršuje, simbiozė. Rezultatas yra šelako produktas, kuris leidžia dažyti nagus beveik bet kokiame spalvos atspalvyje, o pati danga yra patvaresnė ir nereikalauja papildomų koregavimų 7–10 dienų. Sutinku, šis rezultatas yra labai įspūdingas. Dėl polimero kompozicijų, kurių pagrindiniai komponentai nepasikeitė iš įvairių gamintojų, buvo galima pasiekti didesnį dažų dangos atsparumą šiam produktui.

 • Paviršiaus plėvelės sudedamoji dalis - tai yra polimerinė kompozicija, sukietėjusi ultravioletinių spindulių spinduliams. Plėvelė yra lygi, blizga, atspari cheminiams ir fiziniams poveikiams, taip pat turi tam tikrą plastiškumo laipsnį, atlaikant silpnuosius lenkimus ar tempimą.
 • UV sugeriantis komponentas - Tai specialus cheminis junginys, kuris, veikdamas ultravioletinių spindulių, įsijungia į aktyvią būseną, kartu su molekulių dezintegravimu, ir dėl to susidaro foto dalelės. Šis procesas yra būtinas polimerizacijos procesui pradėti - tai yra paviršiaus plėvelę sudarančios medžiagos katalizatorius. Paprastai jame yra benzoinesterių, įvairių fenolių grupių ir fosfino oksidų.
 • Komponentai, reikalingi norimam produkto nuoseklumui užtikrinti - tai yra monomeriniai akrilo esteriai. Jie reikalingi, kad gelis būtų klampus ir patogus naudoti. Ši tekstūra yra gerai priklijuota prie nagų plokštės paviršiaus ir todėl suteikia papildomą stiprumą visai danga.
 • Komponentai, sukurti spalvų paletę - Šios medžiagos vadinamos dažymo pigmentais. Dėl jų naudojimo gaminys turi savo specifinę spalvą. Įvairių gamintojų pigmentai gali skirtis - jie yra organiniai arba neorganiniai kilmės. Šis komponentas yra geras, nes jis neištirpsta likusiuose produkto ingredientuose ir netrukdo ultravioletinių spindulių patekti į juos.

Be pagrindinių sudedamųjų dalių, skirtingos gamybos įmonės pagal savo receptą gali pridėti papildomų priedų, kad galutinis produktas šiek tiek labiau pasižymėtų tam tikromis savybėmis, pavyzdžiui, siekiant padidinti blizgesį arba padidinti elastingumą arba gauti labiau klampią produkto struktūrą.

Įvykiai

Kad rankos atrodytų gerai prižiūrimos ir reprezentatyvios, daugelis šiuolaikinių moterų, turinčių šelaką, aktyviai pradėjo pereiti prie jo naudojimo, atsisakydamos įprastinio nagų lako. Ir yra gerų priežasčių, nes naudojant šį produktą atsiranda ne tik dekoratyvinis efektas, bet ir praktinė nauda. Verta atsižvelgti į pagrindinius gelio poliravimo privalumus.

 • Gelio danga ant nagų ilgą laiką išlaiko šviežumą - jis gali būti dėvimas mažiausiai tris ar net keturias savaites be pataisymų. Danga nebijo vandens, temperatūros pokyčių, atspari lustams ir įtrūkimams. Jo išvaizda visada yra tobula, net ir po rimtų darbų.
 • Danga ne tik sulygina nagų plokštę, bet tam tikru mastu ištaiso jo formą, bet taip pat apsaugo jį su patikimu storu polimerinės medžiagos sluoksniu nuo bet kokio poveikio. Pagal šios medžiagos dangtelį savo nagai nėra sluoksniuoti ir yra apsaugoti nuo užsikimšimo ir kramtymo. Tokia apsauga yra tiesiog dievybė moterims, kurios savo natūraliais duomenimis nėra gražių ir stiprių nagų savininkai. Be to, naudojant gelį, galite ištaisyti skaldytą nagų plokštės dalį, kad būtų išvengta tolesnio jo sunaikinimo.
 • Gražus manikiūras gali būti atliekamas ne tik salone su šeimininku, bet ir namuose. Tarkime, jums reikia nusipirkti tam tikrus priedus, bet tai dar vienas klausimas. Svarbiausia - paprastas pritaikymas, kuriam nereikia specialių įgūdžių ir žinių. Net ir nesukuriant nagų, šis produktas gali būti labai vertas.
 • Gelio lakai nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Jų naudojimas nėra susijęs su atšiauriais ir nemaloniais kvapais, nes šie polimeriniai produktai neturi formaldehido ar acetono komponentų, kurie kartais nulemia paprastus nagų lakus ir emalius.
 • Šiuolaikinio šelako pasirinkimas yra labai įspūdingas. Šiandien jūs galite rasti krekingo lakus, kurie yra krekingo, vizualinio poveikio lakai, vadinami katės dujomis, atspindintys, neonai, matiniai, su pūkeliais, žėručiais, blizgučiais ir netgi su holografija. Spalvų asortimentas gali patenkinti bet kurį, net ir pačius reikliausius mados skonius.

Nė vienas lakas, nesvarbu, koks jis būtų, galėtų suteikti tiek daug privalumų, palyginti su šiuolaikiniu produktu. Gelio poliravimo spalvos atrodo turtingesnės ir ryškesnės, o jų rankose jie atrodo įspūdingesni ir tvarkingesni.

Trūkumai

Nesvarbu, koks gelis tinka, tačiau šis patogus ir modernus produktas turi trūkumų. Todėl, prieš nuspręsdami pereiti nuo standartinio manikiūro dekoratyvinio lako į šelaką, susipažinkite su žala, kurią polimero produktas gali jums pristatyti, ir įvertinti, kaip tai gali būti reikšmingas trūkumas jums. Taigi, gelio lakas turi keletą trūkumų.

 • Norint paruošti bet kokį polimerą ant gyvos nagų plokštelės, reikia ją paruošti. Nagai, būdami odos audiniai, taip pat odos, gali išskirti drėgmę ir riebalus į išorinę aplinką, pašalinti riebalus ir išvalyti paviršių prieš dengiant gelio laką, nagai kruopščiai poliruojami naudojant smulkiagrūdį nagų failą. Šio manipuliavimo metu pašalinamas viršutinis sluoksnis. Nėra jokios žalos iš to - vinis sugeba labai greitai atgaivinti, o atkūrimo procesas pažodžiui ne daugiau kaip savaitę. Jei toks poliravimas vyksta nuolat, daugelį savaičių ar net mėnesių, šio proceso žalingumas bus akivaizdus.

Nagų plokštelė bus smarkiai pažeista, neturės laiko atkurti. Dėl to jūsų nagas taps minkštas kaip popierius, trapus ir sluoksniuotas. Tokiame nage ne viena dekoratyvinė danga neliks ir yra prieš daugelį mėnesių nagų plokštelės regeneravimo ir apdorojimo.

 • Polimerų geliai sukietėja tik esant ultravioletinei spinduliuotei. Tam naudojama speciali lempa. Džiūvimo procese, ir trunka iki 8-10 minučių, lempos spinduliuotė gali sukelti tam tikrą degimo pojūtį. Kuo storesnis panaudotos medžiagos sluoksnis, tuo labiau jausmas yra šis jausmas. Žinoma, gražių nagų labui jūs galite būti kantrūs, tačiau ši pastaba galioja tik visaverčiai nagų plokštelei. Jei nagai skiedžiami dažnai pasitraukiant, tai gali būti tiesiog neįmanoma toleruoti degimo.
 • Kadangi kiekvienas žmogaus kūnas yra individualus, įskaitant jo hormoninį foną, kiekvieno žmogaus nagų augimas gali pasireikšti skirtingais tempais. Jei turite didelį nagų plokštelės augimą, per 3-4 savaites mažai tikėtina, kad grožitės nuostabiais nagais - manikiūras taps negražus dėl spartaus nagų augimo per kelias savaites, o tai reiškia, kad būsite priversti daryti daug dažniau nei kiti korekcija, bet kiekvieną kartą sužeisdami gyvą nagą. Yra ir kita savybė, kuri taip pat yra susijusi su organizmo charakteristikomis. Yra toks dalykas, kaip drėgnas nagas - tai reiškia, kad nagų plokštelė labai gausiai ir kruopščiai išleidžia drėgmę į išorinę aplinką. Paprastai šie žmonės ir rankos yra šlapios.

Jei esate tokios savybės savininkas, polimerinės dangos nėra skirtos jums. Jie paprasčiausiai neliks jūsų nagų, o geriausias būdas šiuo atveju būtų paprastų nagų lako naudojimas.

 • Gelio dangos koregavimas ir pašalinimas taip pat gali pakenkti nagams, nes ši procedūra reikalauja tikslumo ir kai kurių įgūdžių. Polimerinę medžiagą galima pašalinti dviem būdais - jis gali būti išpjautas arba pašalintas specialiai šiam tikslui sukurtu skysčiu. Kai paduodate, galite ploną nagų plokštelę, ir, pašalinus su skystais nagais, galite pradėti aktyviai pleiskanoti. Faktas yra tai, kad tokiame skystyje yra gana stiprių tirpiklių, kurie sušvelnina kietą polimero sluoksnį, kiekvienas pirštas yra suvyniotas į medvilninį tamponą, sudrėkintą su šiuo junginiu, ir kad jis neišdžiūsta, padengtas folija.

Laikykite kompoziciją ant rankos, užtruks labai ilgai. Tai kupina ne tik nagų, bet ir odelių ir net piršto odos išdžiūvimo.

Apskritai, tai yra visi pagrindiniai dalykai, kurie gali nuvilti jus naudojant gelio kompozicijas nagams. Daugelis jų gali būti vengiama naudojant įgūdžius ir supratimą apie procesą, todėl lengva pasirinkti iš privalumų ir trūkumų santykio.

Vartojimas nėštumo metu

Dažnai nėščios moterys kreipiasi į manikiūrininkus, turinčius klausimų, kaip saugu naudoti gelio blizginimo priemones. Ištyrę šios polimerinės medžiagos sudėtį, galime daryti išvadą, kad šelakas nėra pavojingas nėščioms moterims ir jų vaikui. Reguliarus manikiūro lakas šiuo atžvilgiu yra kenksmingesnis nei gelio sudėtis, kurioje nėra tokių pavojingų komponentų kaip toluenas ir formaldehidas. Net patys kapitonai negali nutraukti savo darbo, būti nėščia, atsižvelgiant į sanitarinius standartus ir asmeninių apsaugos priemonių naudojimą.

Jei stebite rankų ir darbo vietos švarumą, nedelsdami uždarykite visas chemines talpyklas, taip pat dėvėkite respiratorių, kai pateikiate polimerinių medžiagų rinkmeną. Siekiant išvengti polimero patekimo į jūsų kūną, pabandykite ne valgyti šalia šių medžiagų ir atlikti visas darbo procedūras gerai vėdinamoje vietoje.

Polimerų naudojimas nagų dizainui nėštumo metu turi savybių. O jei nėštumo momentu neturite problemų su geru nagų ir polimero sukibimu, vaisingo laikotarpio metu viskas gali pasikeisti.Dažniausiai nėščios moterys turi didelį odos ir nagų drėgmės kiekį, taip pat padidina riebalų išsiskyrimą per nagų plokštelę. Vizualiai tai gali būti nepastebima, tačiau, panaudojant medžiagą toks nėščio organizmo bruožas gali atlikti savo vaidmenį, todėl medžiaga ant nagų nebus fiksuota.

Patyrę meistrai nedelsdami įspėja apie šią moterį, dažnai pasirenkant šiuos produktus patenka į įprastą nagų laką.

Ar galiu visą laiką atlikti šį manikiūrą?

Nepaisant to, kad šelakas yra geras paprasto lako pakaitalas, niekas negalėjo jį nuolat naudoti, nekenkdamas jų nagams. Kad nenukentėtų nagai, manikiūro specialistai rekomenduoja reguliariai atnešti nagų plokštelę. Geriausia tai padaryti bent kartą per 2-3 mėnesius. Po 1–2 savaičių poilsio ir maitinančių aliejų panaudojimo nagų plokštelė atkuriama ir vėl pasirengusi naudoti polimerines medžiagas. Geriausia, kad paprastai pakeistų gelio dangų naudojimą naudojant paprastus lakus ar emalius.

Žemiau esančio vaizdo įrašo meistras pasakys, ar gelio lakas yra kenksmingas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys