Gelio lako manikiūras

Ar gelio nagų lakas yra kenksmingas?

Ar gelio nagų lakas yra kenksmingas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas ir sudėtis
 2. Gelio poliravimo žala ir nauda
 3. Ar manikiūro džiovinimo lemputė yra pavojinga?
 4. Kaip sumažinti manikiūro žalą?
 5. Kaip išgydyti nagus?
 6. Prevencija

Nauja nagų meno technologija - gelio nagų lako danga greitai populiarėjo. Skirtingai nuo klasikinių dengimo galimybių, šis išradimas išlaiko savo pradinę išvaizdą 1-2 savaites. Ilgalaikis poveikis atsiranda dėl kietos dispersijos terpės sukūrimo ant nagų plokštės paviršiaus, kuris yra atsparus mechaniniams pažeidimams.

Be ilgaamžiškumo lakas dengia gelį, pasižymi gausiu spalvų diapazonu ir greitai džiūstant ultravioletiniais spinduliais. Dėl sintetinių medžiagų gausos produkto sudėtyje ir šviesos spinduliuotės poveikio daugeliui žmonių kyla klausimas, ar gelio lakas yra žalingas nagų struktūrai.

Aprašymas ir sudėtis

Kiekvienas gelio dangos tipas turi atskirą nagams pritaikytą technologiją. Labiausiai atsparus sukibimas stebimas šelakas. Taikant nagų plokštelę nebūtina iš anksto poliruoti. Norint dažyti nagus Shellac gelio laku, būtina pašalinti karnizuotą negyvų odelių ląstelių ir odos ritinių sluoksnį, atlaisvinti nagų paviršių nuo riebalų sluoksnio. Kitiems prekių ženklams reikalingos papildomos procedūros.

Lako dangos pašalinimas atliekamas naudojant panašią technologiją bet kokiems kosmetikos gaminiams - nagų plokštelė yra suvyniota į medvilnę, kuri anksčiau buvo sudrėkinta acetonu. Ant medvilnės tampono padengiamas folijos sluoksnis. Norint pašalinti minkštintą gelio sudėtį, būtina padengti dangą specialiu lazdele. Sunkesni gelio sluoksniai turi būti supjaustyti nagų rinkmena, tačiau tai nepageidaujama, nes nagų struktūra mechaniniu būdu tampa plonesnė.

Lipnus gelio sluoksnis turi sudėtingą cheminę struktūrą, kuri per trumpą laiką leidžia džiovinti produktus ir apsaugo juos nuo dezaminacijos. Siekiant apsaugoti nagus nuo neigiamo lako poveikio, turėtumėte susipažinti su veikliosiomis medžiagomis jo sudėtyje. Saugiausi komponentai yra keletas junginių.

 • Dažymo pigmentai. Būtinas norint gauti norimą spalvų diapazoną. Jų cheminę struktūrą galima gauti iš natūralių augalinių medžiagų.
 • Kino kūrėjas. Ši medžiaga yra jautriausia ultravioletinei spinduliuotei. Jo sudedamosios dalys yra tolygiai paskirstytos ant taikomosios gelio sudėties. Todėl putų agentas suteikia lako dangos ilgaamžiškumą ir elastingumą.
 • Natūralūs ar sintetiniai skiedikliai. Pridedant šiuos komponentus, gelio struktūra įgauna lako konsistenciją, kuri leidžia sustiprinti galutinį priklijuoto mišinio sukibimą su nagų plokšte.
 • Fotoiniciatorius. Cheminis junginys aktyviai sugeria ultravioletinę spinduliuotę, kurios metu kiekvienas lako sluoksnio sluoksnis sukietėja.
 • Papildomos užpildai. Sintetiniai arba natūralūs ingredientai, suteikiantys lako elastingumą, blizgesį ir klampumą. Jie gaunami cheminėse laboratorijose iš augalų ekstraktų ar ekstraktų.

Gamtinės žaliavos yra brangūs produktai, todėl gamintojai pageidauja sukurti dirbtinių cheminių junginių pagrindu pagamintus gelio lakus. Tokių priedų dėka produktai pasižymi skaniu, įsimintinu aromatu ir ilgaamžiškumu.

Labiausiai kenksminga medžiaga, įtraukta į pagrindinę gelio dangos sudėtį, yra formaldehidas. Sintetinis junginys prailgina produkto galiojimo laiką ir suteikia jam stabilumo. Tuo pat metu formaldehido nerekomenduojama naudoti kosmetikai gaminti, nes jis sukelia stiprų apsinuodijimą. Todėl Europos šalyse griežtai kontroliuoja šios medžiagos turinį gelio lako sudėtyje - šis skaičius neturėtų viršyti 0,2%.

Antrąją vietą užima toluenas, sintetinis junginys, gautas naftos perdirbimo metu. Jis yra pavojingas nervų sistemos ląstelėms, ypač kai jis patenka į kraują per pažeistą epitelį. Toluolo apsinuodijimą lydi pykinimas, bėrimas, galvos svaigimas. Apsinuodijimo požymiai pasirodo lėtai, nes medžiaga pasižymi minkštųjų audinių kaupimu.

Pavojingoms medžiagoms, kurios papildo gelio poliravimo struktūrą, yra dibutilftalatas. Medžiaga naudojama kaip tirpiklis. Dibutilftalatas turi neigiamą poveikį hormonams, patenka į kraują per odą ir nagus.

Kai kurie produktai gali būti rasti kamparo aliejus - stiprus alergenas. Be to, šis komponentas sukelia kepenų intoksikaciją. Todėl perkant lėšas reikia atkreipti dėmesį į jo sudėtį ir gamintojus.

Gelio poliravimo žala ir nauda

Gelio lako neužima daug laiko, todėl tai tinka žmonėms, turintiems daug laiko darbe. Lakas su geliu turi keletą privalumų.

 • Didelis patvarumas. Ankstesnės kartos lako danga netgi neleido plauti indų, nes vanduo ir plovikliai nulupė kosmetikos gaminius. Gelis gali būti laikomas 3 savaites, neatsižvelgiant į atliktą darbą.
 • Natūralaus nagų plokštės struktūros stiprinimas. Ilgaamžė gelio danga apsaugo nagą nuo žalos, kuri reikalinga mergaitėms su trapiais nagais. Dėl savo didelio stiprumo galima auginti nagus be sluoksnių dirbtinių nagų.
 • Gelio danga leidžia užsandarinti skaldytas nagų vietas. Kaip pagrindą galite naudoti arbatos maišelį. Iš tinklelio popieriaus turėtų nukirpti juostelę ir klijuoti ant nago, suteikiant natūralią formą. Po to nagų laką ir arbatos maišelį galima uždėti gelio nagų laku.
 • Skirtingai nuo paskutinės kartos lako gelio leidžia pašalinti maksimalų pažeidimų skaičių paslėpkite nagų plokštės deformaciją. Kai kuriems žmonėms dėl mineralinių ar vitamino junginių trūkumo nagų paviršius tampa šonkauliu, kuris tampa labiau matomas naudojant klasikinį laką. Gelis leidžia paslėpti pažeidimus iki visiško natūralios nagų struktūros atkūrimo. Norėdami ištaisyti situaciją, reikia gerti multivitaminų.
 • Želė lenkai ilgą laiką nepraranda blizgesio ir originalios spalvos. Danga nėra įtrūkusi ir neišskleidžia, todėl galite išsaugoti estetinį gerai prižiūrimų rankų vaizdą.
 • Yra gelio produktų asortimentas. Skirtingai nei klasikinės dangos, gelio lakai neturi aštraus kvapo.

Nepaisant didelio privalumų skaičiaus, gelio lakas, netinkamai pritaikytas ar nepaisydamas ekspertų rekomendacijų, gali pakenkti rankų nagams ir odai. Yra keletas kosmetikos gaminių trūkumų.

 • Taikant laką reikia tam tikrų įgūdžių. Nuo šio veiksnio priklauso nuo rankų sveikatos ir manikiūro kokybės.
 • Procedūra nerekomenduojama vartoti moterims, kurioms spartesnis nagų augimas. Sparčiai atnaujinus ląsteles po 3 savaičių, atsiras klausimas, kaip pakeisti gelio sluoksnį.
 • Norint sukurti manikiūrą, jums reikės įsigyti specialių medžiagų lakui įdėti, džiovinti ir pašalinti. Jų didelės išlaidos gali labai paveikti jų finansinę gerovę.Atsižvelgiant į tai, klasikiniai pigūs lakai naudingi, kurių taikymas nereikalauja nieko kito, išskyrus butelį lako ir medvilnės vatos su acetonu.
 • Kas 3 mėnesius turėtumėte pertraukti ir nesinaudoti gelio danga 7-14 dienų. Per šį laikotarpį nagų struktūra gali būti visiškai atnaujinta. Aktyvuojami ląstelių atsigavimo procesai, išnyksta lėtinio intoksikacijos pėdsakai.
 • Lakui pašalinti reikia patirties ir specialių medžiagų įsigijimo. Acetonas reikalingas, kad nagai būtų ilgesni nei įprasta, o tai padidina plokštelių ir sausos odos trapumo riziką.
 • Dėl didelio dangos atsparumo dėvėjimo trukmė gali turėti žmonių, kurie mėgsta įvairovę. Dažnai šalinant ir pakartotinai naudojant gelio laką reikia daug laiko, pinigų ir atsargaus rankų priežiūros.
 • Laikas sukurti manikiūrą užima daugiau, o tai padidina odos ir nagų nepageidaujamų reakcijų riziką.

Gelio pagrindu dažai negali būti naudojami dažnai dėl kenksmingos cheminės sudėties. Be to, gelis tvirtai nusėda ant nago paviršiaus ir neleidžia orui patekti į ląsteles. Dėl ilgalaikio gelio lako dėvėjimo apsauginė plėvelė nagų plokštelėje yra pažeista. Nagai tampa jautrūs mechaniniams pažeidimams. Dažnai dengiant gelio laką be pertraukos gali atsirasti nemalonių pasekmių:

 • nagų stratifikacija dėl paviršiaus sluoksnio pjaustymo;
 • ląstelių išeikvojimas;
 • padidėjęs pažeidžiamumas;
 • nuobodumas, geltonumo išvaizda;
 • krekingo;
 • nagų deformacija.

Komplikacijos gali atsirasti naudojant prastos kokybės produktus. Kad išvengtumėte pasekmių, rekomenduojama naudoti produktą 2 kartus per mėnesį ir periodiškai palikti audinius, kad jie visiškai atsigautų.

Gelio pagrindu būtina kruopščiai susipažinti su nagų lako pašalinimo technologija ir taisyklėmis.

 • Su stipraus paviršiaus sluoksnio pjaustymo ar kitokiais kosmetikos įrankiais galite pažeisti apsauginę plėvelę ant nagų plokštės. Manikiūras su vėlesne aplikacija taps mažiau estetinis, nagai tampa trapūs. Gali sukelti dirginimą, odelių džiovinimą.
 • Jūs negalite palikti tuščio po gelio sluoksniu. Oro slėgis sugadina nagus ir deformuoja plokštelę.
 • Pleiskant laką griežtai draudžiama nuplėšti gelio gabalus savo rankomis. Svarbu prisiminti, kad kosmetikos gaminiai yra tvirtai pririšti ir sukietėja nagų plokštės struktūroje. Ir jei stipriai ištraukite atskirą gelio plotą, galite sugadinti nagą.
 • Negalima sutepti lako aštrių daiktų. Esant tokiai situacijai, galite netyčia sužeisti nagų plokštelę, kuri sukels kraujavimą ir vėlesnį viso nago pleiskanojimą.
 • Poliravimui rekomenduojama paimti 400 grūdų kietumą ir nagų drožlių - ne daugiau kaip 240 grūdų.
 • Nedėkite lakų ant plonų nagų. Taip pat draudžiama naudoti produktus žmonėms, kurie yra linkę į alerginių reakcijų vystymąsi. Jei po pirštų niežėjimo reikia greitai pašalinti produktus iš nagų. Jei po pašalinimo rankos sužeis, turite kreiptis į dermatologą.

Norėdami pašalinti laką, nereikia per daug nuvalyti nago, nes galite netyčia sugadinti apsauginį nagų sluoksnį.

Ar manikiūro džiovinimo lemputė yra pavojinga?

Ultravioletinė lempa kartu su kitomis šiuolaikinėmis technologijomis turi tam tikrą radioaktyviąją spinduliuotę. Tačiau jo našumas yra toks mažas, kad jie negali pažeisti ar pernešti audinio. Silpnos bangos negali sugriauti nagų ir odos struktūros. Be to, veikiant ultravioletinių šviesų nagų plokštelėms, krenta tik 10-30 sekundžių, per kurias gelio lakas visiškai džiūsta ir tvirtai prilimpa prie nago. Šis laikas nepakanka vėžinių ląstelių degeneracijai. Gamintojai gamina nekenksmingas LED lempas, skirtas sumažinti žalingo ultravioletinės spinduliuotės pavojų.

Siekiant išvengti neigiamo poveikio vystymosi ir sumažinti šalutinio poveikio tikimybę, Turėtų būti laikomasi šių rekomendacijų:

 • nereikia džiovinti gelio poliravimo UV spinduliais tiems žmonėms, kurie turi odos, gimimo žaizdų, vabzdžių įkandimų;
 • kapitonas turi turėti sertifikatą, nurodantį, kad specialistas turi reikiamų įgūdžių tvarkyti įrangą;
 • Mažiausiai pavojingos lempos - tai prietaisai, kurie ilgą laiką sausina gelį.

Kad apsaugotumėte minkštus audinius nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, procedūros metu turite dėvėti specialias pirštines. Jie turėtų atskleisti tik paskutinius pirštų fangus. Galite naudoti apsaugos nuo saulės priemones.

Tepalas tepamas tik ant odos. Jūs negalite leisti lėšų ant nagų plokštės.

Kaip sumažinti manikiūro žalą?

Manikiūro ir pedikiūro specialistai rekomenduoja prilipti prie kelių taisyklės, kuriomis siekiama sumažinti neigiamą gelio dangos poveikį.

 • Draudžiama naudoti laką gelio pagrindu žmonėms su pažeistais nagais arba dermatologinėmis ligomis. Pavojus yra moterims, turinčioms įtrūkimų plokštelėse arba grybelinėje infekcijoje. Nerekomenduojama naudoti gelio žmonėms su ryškiu nagų ryšiu.
 • Norint vartoti maisto papildų, kurių sudėtyje yra vitamino-mineralinio komplekso, jei nagai pradėjo prarasti natūralią spalvą, jie tapo nuobodu, odos aplink plokšteles pradėjo nykti.
 • Reguliariai uždenkite nagų plokštelę bespalviu medicinos laku, kad atkurtumėte natūralią nago struktūrą. Ši procedūra rekomenduojama kartą per mėnesį. Ir taip pat reikia pertrauką kas 90 dienų pailsėti savo nagams.
 • Kepenėlės turi būti nuolat tepamos vazelinu po to, kai dengiama ir pašalinama gelis, kad prisotintų riebalų rūgštimis ir esminiais vitaminais.
 • Siekiant išlaikyti sveikatą, turėtumėte pasirinkti tik profesionalų kapitoną su atitinkamu sertifikatu. Dažant laką gelio pagrindu, rekomenduojama atidžiai ištirti informaciją apie visus jo taikymo ir pašalinimo etapus.
 • Naudojant tamsus atspalvius, reikia uždėti gelį keliais sluoksniais, kad būtų išvengta nagų plokštelės dažymo.
 • Nagų lakui pašalinti nerekomenduojama naudoti acetono. Ilgalaikis sąlytis su sintetiniu agentu neigiamai veikia nagų sveikatą.

Vadovaujantis rekomendacijomis, galima išvengti šalutinių poveikių rankų nagams ir odai, kad būtų išvengta lėtinio vidaus organų ir kūno sistemų intoksikacijos.

Sintetinės medžiagos gelio dangos sudėtyje gali patekti į kraują ir cirkuliuoti kraujagyslėse, patekdamos į ląsteles.

Būtina pasirinkti aukštos kokybės lakus. Gelio produktai neturėtų turėti pavojingų junginių. Labiausiai nekenksmingi produktai yra keli prekės ženklai.

 • Saugiausias gelio lakas yra prekės pavadinimas. Kodi. Lakas gaminamas remiantis natūraliais aliejais, kurie yra reikalingi visam nagų paviršiui tiekti. Produkto sudėtyje esanti guma patenka į orą ir netrukdo natūraliam nagų kvėpavimui.
 • Produktai iš Irisk turi hipoalergines savybes ir neturi sintetinių priedų. Augalų eteriniai aliejai, esantys cheminėje produktų struktūroje, suteikia maistą nagų plokštelei. Lakas greitai džiūsta net ir nenaudojant UV spindulių.
 • Produktai iš Ibd Jie taip pat yra pagaminti iš natūralių augalinių medžiagų ir jiems būdingas visiškas sintetinių priedų nebuvimas. Skirtingai nuo kitų kosmetikos gelio lenkų, pagamintų tamsiojo stiklo buteliuose, kurie apsaugo produktą nuo neigiamo saulės šviesos poveikio.
 • Prekės ženklas Ingarden Leidžiama vartoti žmones, turinčius ryškią šveitimą ir didelį nagų trapumą. Produkte yra natūralių silikonų, augalinės kilmės maistinių medžiagų ir natūralių dervų.
 • Gamintojas Visiškai didelis atsparumas nagų apsaugai nuo pažeidimų. Argano ir alyvuogių aliejai yra kosmetikos sudėtyje, kurie maitina ir drėkina nagus. Kad būtų sukurtas sultingas atspalvis, gamintojas naudoja natūralų žėrutį, kuris papildomai suteikia blizgesį dangai.

Kad pašalintumėte gelio laką iš „Axxium OPI“, nereikia kelti pavojaus nagams, pjaustant viršutinį sluoksnį. Tai sumažina pažeidimo riziką ir prisideda prie nagų plokštės stiprinimo.

Kodi
Irisk
Ingarden

Kaip išgydyti nagus?

Nagų plokštės restauravimo procedūros yra klasifikuojamos į 3 pagrindinės grupės:

 • naudojami profilaktikai;
 • naudojamas namuose remiantis liaudies gynimo priemonėmis;
 • naudojami grožio salonuose.

Nepaisant didelio efektyvumo, ne visi metodai gali garantuoti 100% nagų atstatymą per trumpą laiką. Procedūros leidžia grąžinti natūralią spalvą ir sustiprinti nagų plokštės struktūrą. Galutinis regeneravimas galimas tik visiškai pakeičiant nagą.

Nagų vaškas

Namai

Namų valymas atliekamas naudojant tradicinius receptus. Alternatyvios medicinos priemonės gali atsikratyti odos sudirginimo, atstatyti nagą, maitinti minkštus audinius vitaminais ir mineralais, stiprinti plokštelę nuo smulkinimo. Skirtingai nuo salonų procedūrų, po alergijos galima naudoti vaistus. Efektyviausi yra keli populiarūs metodai.

 • Padėklai su jūros druska. Kepimui reiškia, kad reikia ištirpinti vandenyje 1 valgomasis šaukštas. l kristalinis komponentas. Gatavame tirpale laikykite nagus 15-20 minučių. Jei norite balinti nagų plokšteles, galite pridėti 5 lašus citrinos sulčių arba eterinio aliejaus, gauto iš žievės.
 • Jodas Alkoholio tirpalas turėtų būti dedamas ant nagų smulkiu tinklu, kad būtų išvengta nagų džiovinimo. Vaisto sudėtis apima etanolį, kuris iš audinių traukia vandens molekules.
 • Vitaminai ir mikroelementai. Rekomenduojama pridėti prie dietos žuvies, kiaušinių, pieno produktų, riešutų ir kitų geležies ir cinko turinčių maisto produktų. Maitinimas turėtų būti subalansuotas. Jūs galite įtrinti į nagų pagrindą multivitaminų kompleksų kapsulių, anksčiau atskiestų vandeniu ar aliejumi, turinį. Pastaruoju atveju rekomenduojama naudoti nerafinuotą alyvuogių aliejų.
 • Uogų kaukė. Vitaminas C yra labai svarbus stipriai nagų struktūrai. Norėdami paruošti kaukę, reikia sumaišyti vienodos masės rūgščių uogų (spanguolių, šaltalankių, aviečių, serbentų) veislių ir taikyti ant nagų plokštės. Produktą nuplaukite po 10-15 minučių.
 • Vonia nagams su alyvuogių aliejumi. Įrankis turi apimti visą nago paviršių iki jo pagrindo ir odelės. Vinys plaukioja tokioje vonioje 10 minučių. Po to galite nuplauti alyvą arba patrinti į odą, kad būtų išvengta odos džiūvimo ir dirginimo.

Atlikę įvairias procedūras naudojant liaudies gynimo priemones, rekomenduojama tepti alyvą iš abrikosų branduolių arba daigintų kviečių grūdų ant nagų ir odelių. Tai būtina siekiant išvengti odos drebėjimo ir džiovinimo, įtrūkimų ant nagų plokštelių susidarymo.

Pernelyg pageltus nagus, citrinos sultys turi būti užpilamos 2-3 minutes. Po reikiamo laiko reikia kruopščiai nuplauti nagus tekančiu vandeniu.

Salone

Gydyti nagai gali būti grožio salonuose. Procedūros, kurias atlieka specialistai, leidžia atkurti nagus net ir su ryškiu sunaikinimu. Pateikiame efektyviausius gydymo metodus.

 • Naudojant specialų įrankį ant nagų. Norėdami pataisyti, jums reikės iš anksto paruošti medaus ir propolio sudėtį. Pažeistose vietose naudojama homogeniška masė ir masažo judesiais pradeda įtrinti į nagus. Dėl to plokštelė yra padengta apsaugine plėvele, kuri tampa elastingesnė ir trapesnė.
 • Parafino terapija. Vaškas leidžia prisotinti odą ir nagus būtinais riebalais.Medžiaga minkština raginius audinius, lėtina senėjimą ir pašalina odos lupimą. Procedūros trukmė - 20 minučių.
 • Vaistinės dangos. Nagų atkūrimo įrankyje turėtų būti ląstelių gelio lakas, mineralai ir vitaminai normaliam nagų plokštės augimui. Junginiai, kurie sudaro medicininę dangą, leidžia stiprinti nagų struktūrą, užkertant kelią įtrūkimams.

Galite pereiti prie tokių procedūrų kaip prevencija.

Prevencija

Taikant gelio laką, reikia laikytis prevencinės priemonės. keletas rekomendacijų:

 • Prieš dengimą būtina atidžiai patikrinti produkto tinkamumo laiką;
 • Norėdami pašalinti gelio laką, nereikėtų plauti nagų vandenyje ar šepečiu standžiu šepečiu - rekomenduojama naudoti acetoną;
 • Po acetono padengimo rankas reikia nuplauti ir odą sutepti vazelinu.

Kad nepažeistumėte nagų, reguliariai sudrėkinkite odeles ir ant rankų uždėkite kremą. Kiekvieną naktį prieš miegą galite naudoti kokoso aliejų. Odos priežiūros produktai padės užkirsti kelią nagų plokštelės išskyrimui. Prieš naudojant lako dangą, grietinėlė turi būti padengta.

Be nagų šėrimo lauke, turėtumėte atkreipti dėmesį į kasdienę mitybą, kuri turi būti subalansuota. Jei jame nėra kalcio ir kasdien suvartojamų vitaminų, padidėja trapūs nagai. Kaip rezultatas, jie patenka įtrūkimų, regrown kraštai greitai pertrauka.

Plėtojant hipovitaminozę, reikia vartoti multivitaminų kompleksą.

Nagų restauravimo procesas po gelio lako, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys