Mes atliekame manikiūro gelio laką

Rūgštinis nagų gruntas: kas tai yra ir kaip ją naudoti?

Rūgštinis nagų gruntas: kas tai yra ir kaip ją naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra gruntas?
 2. Sudėtis
 3. Manikiūras su gelio laku ir šelaku
 4. Reguliarus manikiūras ir pratęsimai
 5. Privalumai ir trūkumai be rūgšties
 6. Gamintojo pasirinkimas
 7. Kur pirkti?
 8. Kaip naudotis?
 9. Apžvalgos

Nepriklausomai nuo to, kur norite daryti manikiūrą (grožio salone ar savarankiškai), turite naudoti papildomas lėšas dažymui. Tarp jų yra pagrindas, viršutinė danga ir gruntas - normalus ir be rūgšties. Kiekviena iš šių priemonių atlieka savo užduotis, jų nepakeičia viena kitai.

Kas yra gruntas?

Gruntas yra specialus skystis, kurio paskirtis - užtikrinti ryšį tarp natūralaus nago ir dirbtinės žolės. Jis paruošia plokštelę procedūrai. Gruntų sudėtis yra suskirstyta į rūgštį be rūgščių, dažniausiai įrankis supakuotas į stiklainius, konteinerius ir buteliukus. Susilietus su oru, gruntas džiūsta, todėl ilgai laikykite jį atvirą, nerekomenduojama. Naudojimo metu gali atsirasti nemalonus pojūtis dilgčiojimo, skirtingo intensyvumo traukiamojo poveikio forma. Tačiau tai yra trumpalaikis šalutinis poveikis, kuris neturi įtakos rezultatui.

Sudėtis

Skystis turi ploną konsistenciją, turinčią vandeninę arba želė panašią rūšį, kuri neturi atspalvio ir dažnai neturi kvapo. Pakuotė paprastai yra nepermatoma, nes šviesa turi destruktyvų poveikį kompozicijos struktūrai ir sumažina galiojimo laiką. Cheminiu požiūriu sudėtis nėra paprasta:

 • metakrilo rūgštis;
 • etilacetatas;
 • 2-hidroseletilmetilaminas.

Būtent šios medžiagos suteikia agentui galimybę susieti dirbtinę plokštę su natūraliu.

Priklausomai nuo rūgšties kiekio, gruntai yra klasifikuojami kaip rūgštūs ir rūgštūs. Pirma, rūgštys nėra visiškai nebūna, jos yra tik mažesniame kiekyje ir mažiau agresyviai veikia nagą, neišdžiovina. Susilpnintiems ploniems nagams tokie produktai yra rekomenduojami, pvz., Be rūgščių grunto ir paruošiamojo grunto. Pastarasis yra pats geriausias visų galimų dangų.

Jis pasižymi minkštu poveikiu, jis neprasiskverbia į gilų plokštės sluoksnį, palaiko drėgmės balansą, apsaugo nuo dehidratacijos.

Tačiau jis netinka statyboms ir gelio dangoms, nes klijų savybės yra prastos.

Manikiūras su gelio laku ir šelaku

Kad danga būtų tolygi ir stipri, natūrali plokštė turi būti riebaluota aukštos kokybės. Gruntas išsprendžia šias problemas:

 • nagų paviršiaus nuriebalinimas;
 • išdžiovina viršutinį nagų plokštės sluoksnį, nesunaikindamas gilių;
 • dezinfekuoja;
 • apsaugo nuo plokščių stratifikacijos ir deformacijos;
 • apsaugo nuo agresyvių dangų;
 • padidina sukibimą, taigi ir dangos eksploatavimo laiką.

Gruntui reikia tikslumo, būtina vengti sąlyčio su odelėliu, rankų oda. Nenaudokite grunto visais įmanomais atvejais, jei nagų plokštelė yra visiškai plokščia, neišplėsta, neskiedžiama. Šiuo atveju pakanka pagrindinio aprėpties. Svarbu laikytis naudojimo instrukcijos, nes bet koks produktas gali sukelti nudegimus.

Reguliarus manikiūras ir pratęsimai

Net jei jūs paprasčiausiai uždengiate nagus normaliu, nestabiliu pigmentu, nereikia išskirti grunto iš algoritmo. Jis puikiai pradės nagą, paruošia plokštelę, užtikrins ilgalaikį nusidėvėjimą be smulkinimo ilgą laiką. Be to, įrankis veiks kaip barjeras tarp pigmento ir natūralaus nago. Sėkmė sumažės sklandžiau ir sklandžiau.

Negalima atlikti nagų pratęsimo procedūros be grunto. Šio tipo manikiūre jis yra ne tik efektyviausias, bet ir būtinas.

Privalumai ir trūkumai be rūgšties

Jei produkte nėra metakrilo rūgšties, tai vadinama rūgštimi. Ji taip pat džiūsta ir apsaugo nagą, suteikia prikabinimą su dirbtiniu naglu, bet mažiau trauminio poveikio plokštelei. Sudėtis yra švelnesnė, bet mažiau veiksminga. Tai idealiai tinka džiovintiems ir labai silpniems, ploniems nagams. Tai visiškai netinka naudoti su pedikiūro.

Abiejų rūšių produktai pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau rūgštis yra ryškesnė rūpestingumo, retų šalutinių poveikių, nudegimų.

Gamintojo pasirinkimas

Šiandien nagų meno rinkoje esančių prekių ženklų įvairovė yra labai didelė. Kai kurie rūgštiniai pradmenys yra labai populiarūs tarp profesionalų ir mėgėjų.

 • Vykdymas Ji turi skystą kompoziciją, dėl kurios ji trunka ilgai. Nepaisant mažo pakavimo, jame nėra rūgščių. Greitai džiūsta, tinka visoms gelio dangoms.
 • Kodi. Labai dažnas įrankis, ekonomiškas. Neveikia agresyviai ant odelių, nesukelia nudegimų, tinka gelio dangoms, taip pat akrilo pratęsimams. Kaina yra prieinama, o įrankį galima įsigyti bet kurioje profesionalioje parduotuvėje.
 • „Bluesky“ Kvapus, panašus į augalinio aliejaus tekstūrą, nereikia džiovinti specialioje lempoje. Šepečiu naudokite kaip įmanoma patogiau. Tarp nusidėvėjimo yra ilgas džiovinimo laikas. Tarp privalumų - labai maža kaina.
 • TNL. Labai patogus šepetys, greitai džiūsta, suteikia puikų prikabinimą, tačiau gali sukelti nudegimus. Tai nėra lengva taikyti, jis gali deformuoti plokštę.
 • Vogue nagai. Jis turi ryškų kvapą, puikiai išlaiko gelio paviršių, užtikrina ilgalaikį patvarumą. Bet sudėtis yra agresyvi, gali sugadinti plokštelę.
 • Ponia Pergalė. Gruntas įrodė save profesionalioje rinkoje, butelio tūris yra gana didelis.
 • „Le Vole Ultra Bond“. Įmonė gamina kelių tipų rišiklius ir gruntus, galite pasirinkti bet kokio dengimo įrankį. Priemonės hipoalergiškai, patogiai naudoti, nesukelia plokštės ir odos pažeidimų.
 • Ez Flow. Yra mažas kiekis, o įrankių linija yra labai plati. Kompozicijos yra įvairios, leidžia jums pasirinkti įrankį bet kokio tipo nagams ir dangos tipui, labai greitai džiūsta, nuoseklumas yra skystas.
 • IBD. Suteikia aukštą sukibimo laipsnį, tačiau neturi rūgšties. Puikiai sureguliuoja plokštę, užpildo visus deformuotus įtrūkimus ir pažeidimus, todėl reikia džiovinti lempoje, panašiai kaip gelis.

Kur pirkti?

Geriau rinktis profesionalių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių, oficialių konkrečios įmonės atstovų svetainių naudai. Kartais vyksta ir prekybos mugės. Prieš pasirinkdami šį segmentą turite ištirti ne tik savo šalies rinkose, nes užsakymas iš kitos šalies oficialios svetainės paprastai yra daug pelningesnis.

Gruntų kainų kategorija yra gana plati, kaina svyruoja nuo 150 iki 2 000 rublių. Kalbant apie be rūgščių esančias lėšas, jos yra daug pigesnės. Jūs neturėtumėte rinktis pigiausios priemonės, jums reikia išnagrinėti profesionalų ir mėgėjų atsiliepimus ir pasirinkti tinkamiausią variantą. Nebrangios lėšos skiriasi nuo agresyvios sudėties ir prastos ištvermės.

Kaip naudotis?

Visų pirma, jūs turite atidžiai laikytis su buteliumi pateikiamų instrukcijų. Yra bendrieji profesionalų naudojimo principai ir paslaptys, tinkančios bet kokio tipo gruntui:

 • taikomas po higieninio manikiūro, apipjaustant odeles, formuojant nagus, bet prieš naudojant pagrindinį sluoksnį;
 • būtina pašalinti paviršių;
 • judesiai naudojimo metu turi būti labai atsargūs, kad kompozicija nepatektų ant odos;
 • iš pradžių šepetys turėtų būti paimtas iš galo į centrą, tik tada paskirstomas į šonus;
 • būtinai išspauskite šepetį taip, kad sluoksnis nebūtų sandarus;
 • skystos kompozicijos išdžiovinamos savarankiškai;
 • gelio tipo gruntai turi lipnią paviršių, jie išdžiūsta ilgiau ir reikalauja ypač plono taikymo;
 • jei paviršius yra drėgnas net po kelių minučių, jis sudrėkinamas servetėlėmis.

Gruntas gali būti pakeistas lašiniu arba paruoštu, bet tik gelio dengimo arba įprastinio nestabilaus lako atveju. Jie nesuteikia ypatingo ilgaamžiškumo, tačiau jų sudėtis yra gana patogi ir nesugadina nagų.

Jei prieš padengiant reikia tiesiog nuvalyti plokštelę, nedvejodami naudokite alkoholį, nagų lako nuėmiklį ar acto. Atsižvelgiant į talpą, gruntas negali būti pakeistas nieko, nes jam reikalingas labai patikimas sukibimas, užtikrinantis dirbtinio nago ilgaamžiškumą.

Apžvalgos

Apskritai, rūgštinių gruntų apžvalgos turi teigiamą kryptį. Pirkėjai atkreipia dėmesį į teigiamą poveikį, jei jie naudojami dėl susilpnėjusių plokščių, vidutinio atsparumo manikiūrui, naudojimo patogumo: nėra jokių tiesioginių kvapų. Skysti gruntų mišiniai yra ekonomiškesni, juos lengviau naudoti ir iš karto išdžiūti. Neigiamos apžvalgos dažniausiai siejamos su gelio tipo junginiais, kuriuos sunkiau taikyti ir išdžiūti ilgiau.

Jei norite sužinoti, kuris gruntas pasirinkti, rūgštus arba be rūgščių, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys