Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su pusiau saulės sijonu - paveikslėlio kvaila

Suknelė su pusiau saulės sijonu - paveikslėlio kvaila

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Ką dėvėti?

Šiuolaikinės mergaitės yra neįtikėtinai pasisekusios, nes turime prieigą prie visų žinių ir patirties drabužių ir mados srityje, kurią mūsų protėviai sukaupė tūkstančius metų. Mūsų žinioje yra didžiulis medžiagų ir įrankių pasirinkimas siuvimui, mados žurnalai, parduotuvės ir studijos. Štai kodėl mada šiandien yra tokia keista: mes galime paversti tikrove bet kokią fantaziją, bet kokią neįprastą aprangą. Beveik kiekvieną sezoną mados dizaineriai primena tolimos praeities tendencijas ir suteikia jiems naują gyvenimą. Šiandieniniame straipsnyje mes kalbame apie pusę saulės suknelę su sijonu - suknelę, kurią dėvėjo taurios moterys viduramžių Europoje.

Savybės

Pusiau saulės sijonas yra artimas saulės sijonas. Tai, ką paskutinis atrodo, yra žinomas visiems: pūkuotas sijonas, pritaikytas apskritimui iš vieno audinio gabalo. Ant sijono saulės paprastai nėra šoninių siūlių, jokių gabalų, nėra užtrauktukų. Dažniausiai ši suknelė su nuimamu juosmens.

Pusiau saulės sijonas yra labai panašus į jį, bet jis yra mažiau purus, nes jis yra siuvamas iš pusapvalės medžiagos. Atitinkamai tokia sijonas visada turi bent vieną siūlę. Išimtis yra modeliai su kvapu: jie paprastai besiūlių.

Suknelės su pusiau saulės sijonu gali būti bet kokio ilgio: yra grindų modeliai, midi ir labai trumpos suknelės. Šiandien populiariausi modeliai yra vidutinio ilgio, tankūs, pusapvalės iškirptės ir ilgos rankovės. Tokios retro stiliaus suknelės atrodo labai mielos ir romantiškos. Jie yra siuvami iš tankių audinių, kurie išlaiko savo formą.

Suknelės su pusiau saulės sijonu yra gana diskretiška apranga, nepaisant to, kad lankstytas sijonas suteikia vaizdui flirto. Tokia suknelė būtų tinkama beveik visur. Jame galite saugiai eiti į studijas, dirbti, į teatrą, restoraną ar draugišką susitikimą.

Kas yra tinkamas?

Pusiau saulės suknelė su sijonu yra labai sėkmingas modelis, atitinkantis skirtingus kūno tipus. Dėl tankaus kūno ir dugno, suknelė sudaro labai moterišką figūros proporcijas.

Liekniausios mergaitės atrodys tokioje suknelėje, kaip subtilios gėlės. Tačiau jaunos ponios, kurios gali pasigirti apetitinėmis formomis, nebijokite tokio silueto. Uždarytas viršutinis šulinys maskuoja pečių ir rankų pilnumą, bet jis neslepia nuostabios krūtinės. Tamsūs klubai slėpiasi po pilnu sijonu.

Ši suknelė puikiai padės užmaskuoti šiuos paveikslo trūkumus:

 • Jei manote, kad jūsų skrandis yra probleminė zona, tada pusiau saulės suknelė su sijonu sėkmingai paslėps šį trūkumą. Tankus viršutinės medžiagos audinys netelpa į bulges, o pūkuotas sijonas, pasodintas ant jungo, atitraukia dėmesį nuo juosmens.
 • Jei turite knibždinių kojų, geriau rinktis suknelę su sijonu, kuris nėra virš kelio vidurio. Toks modelis gali subalansuoti sunkią dugną, ypač esant aukštiems kulniukams.
 • Kita problema, kad pusiau sijonas padės susidoroti su tuo, kad klubai yra per siauri (būdingi mergaitėms su „stačiakampio“ tipo). Išsipūtęs sijonas padidina skirtumą tarp juosmens ir klubų, todėl figūra tampa puošniausiu idealu.

Ką dėvėti?

Drabužiai

Pusiau saulė suknelė su sijonu taps vienu iš pagrindinių jūsų drabužių spintos elementų, dėl kurių galėsite sukurti skirtingus originalius vaizdus. Jis bus gerai derinamas su verslo stiliaus striukė ir liemenė iš džinsinio audinio. Vėsiame ore galite dėvėti lietaus paltą arba odinę striukę.

Batai

Kiekviena suknelė labiau harmoningai atrodo su batus ant kulno ir „pusė saulės“ - nėra išimtis. Klasikiniai bateliai arba grakštūs sandalai - geriausias šios aprangos priedas. Tačiau elegantiški aukštakulniai batai atrodys taip pat gerai. Šiuolaikinė mada leidžia moterišką suknelę su sportinėmis bateliais arba sunkiais batus - mėgsta eksperimentus su stiliumi.

Priedai

Pusiau saulė suknelė su sijonu puikiai tinka įvairiems priedams praėjusio amžiaus 50–60 m. Stiliuje: mažos apvalios rankinės su trumpomis rankenomis, dideli saulės akiniai, ryškios pirštinės, ratlankiai su lankais ir tt Dažnai mergaitės dėvi tokias sukneles su odiniais diržais aplink juosmens.

Dekoracijos

Pusė saulė suknelė su sijonu nereikalauja daugelio juvelyrinių dirbinių, tik vienas ryškus, intriguojantis detalė, pavyzdžiui, masyvi karoliai, pagaminti iš karoliukų, žiedas su dideliu akmeniu arba neįprastos formos auskarai.

Komentarai
 1. Aleksandra
  25.02.2016

  Man patinka suknelės su tokiais sijonais! Flare prideda moteriškumo figūrai, daro klubus labiau apvalius.

 2. Olya
  22.02.2016

  Kas graži raudona suknelė Dita Von Teese!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys