Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su traukiniu - ypatinga proga

Suknelė su traukiniu - ypatinga proga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Vakaro galimybės
 2. Kreivi
 3. Prom suknelės
 4. Su atvirais elementais
 5. Kasdien
 6. Su nuimamu kabeliu
 7. Audiniai
 8. Ilgis
 9. Srauto ilgis
 10. Populiarios spalvos
 11. Ką dėvėti?
 12. Priedai
 13. Batai

Suknelė su traukiniu yra vienas iš prabangiausių ir žavingiausių. Tokios suknelės mergaičių laikysena tampa didinga ir kilni. Šiuo atveju traukinys gali būti vadinamas ne tik gražiu, bet ir gana rizikingu suknelės detaliu: svarbu, kad toks elementas būtų tinkamas.

Vakaro galimybės

Dažniausiai suknelės, kuriose yra traukinys, yra vakarinės suknelės.

Jie yra labai įvairūs stiliaus, spalvos ir apdailos srityse, todėl bet koks grožis gali pasirinkti tinkamą šventės modelį.

Dažniausiai tokie vakaro suknelės stiliai su traukiniu:

 • Modelis su aukštu juosmens.
 • Suknelė su įmontuotu klasikiniu siluetu, šiek tiek pailgėjusiu žemyn.
 • Modelis su pūkuotu sijonu.
 • Suknelė su metų sijonu.

Kreivi

Suknelių modeliai, turintys daugiasluoksnę arba pūkuotą sijoną, ypač kaip moterys, turinčios didelius klubus. Tokios suknelės sėkmingai slepia ne idealią zoną ir sudaro moterišką proporcinį siluetą.

Labai įspūdingos suknelės, kuriose viršutinę dalį sudaro korsetas, o dugnas yra sodrus ir jį papildo ilgas traukinys.

Prom suknelės

Suknelė su traukiniu dažnai pasirenkama kaip puošmena, nes toks įvykis yra svarbus bet kurios mergaitės gyvenime.

Šio stiliaus suknelėje jaunoji ponia sugebės sukurti rafinuotą ir trapų vaizdą, tačiau tuo pačiu metu ji atrodys labiau subrendusi.

Su atvirais elementais

Merginos, turinčios lieknas kojas, dažnai renkasi suknelės modelį su traukiniu, kuriame priekinė sijono dalis yra trumpa ir gale yra ilgas audinys. Dažnai tokių suknelių nugarėlė yra sudėtinga.

Suknelėse, kuriose yra traukinys, atsiveria atviras atgal. Šią suknelę, esant puikiai laikysenai, galite sukurti labai viliojančią vaizdą.

Kita seksuali suknelės versija - su plikais pečiais.

Kad sukurtų elegantišką ir gražią išvaizdą, reikia tokios mergaitės padėties, kuri yra tokia suknelė.

Atidaryti iškirptę suknelėje su traukiniu yra labai tinkama, ji pabrėžia paveikslo moteriškumą, o esant V formos žiedui, figūrą lengviau padaryti.

Kasdien

Tokie suknelių modeliai su traukiniu yra gana reti. Dažnai tai vasaros komplektai, kuriuose traukinys nėra per ilgas, o priekinė sijono dalis sutrumpinama.

Šioje suknelėje eikite į datą, susitikite su draugėmis ar vasaros pėsčiomis. Jei tokia suknelė bus pagaminta į suvaržytą spalvų schemą, o priekinė sijonas ilgis bus kitoks nei kelio, toks apranga taip pat bus tinkamas kaip biuro apranga.

Su nuimamu kabeliu

Modeliai, kuriuose traukinys gali būti atlaisvintas, yra labai praktiški ir paklausūs tais atvejais, kai mergaitė vyksta į šventinį renginį su šokiais.

Vakaro pradžioje ji gali įrodyti savo aprangos grožį traukiniu, o kai prasideda aktyvi dalis, pašalinkite šį masyvų elementą ir šokį be apribojimų.

Audiniai

Laced

Nėrinių suknelė su traukiniu atrodo labai minkšta ir viliojanti. Taip pat dažnai naudojami modeliai, kuriuose nėriniai naudojami tik kaip nedideli įdėklai.

Pasirinkusi nėrinių audinio suknelę su tvirtu siluetu, mergaitė akcentuos savo tobulą kūną.

Satinas

Suknelės, kurių gamybai naudojamas satinas arba satinas, apšviečiant stebėtinai blizgantys ir blizgantys, todėl tokios suknelės yra geriausias pasirinkimas šventiniams drabužiams.

Puikus

Vakaro suknelės, pagamintos iš šio audinio, yra įspūdingiausios ir patraukliausios.

Jei blizgus audinys pateikiamas tik viršutinėje suknelės dalyje, jis atkreipia dėmesį į krūtinę ir gražią juosmens liniją. Tokių medžiagų spindesys suteiks prabangų ir šokiruojantį vaizdą.

Airy

Šilko komplektai yra prabangiausi su traukiniu.

Taip pat pastebimas įspūdingas vaizdas produktams, kurių viršutinė dalis yra tankesnė, o sijonas ir uodega yra pagaminti iš organzos, šifono ar kitos panašios erdvios medžiagos.

Ilgis

Ilga iki grindų

Tai yra labiausiai paplitę elegantiškų suknelių modeliai, papildyti traukiniu. Šios suknelės gali būti su korsetu, atvira iškirpte, plonu dirželiu, vienos peties dirželiu arba V tipo iškirpte.

Merginos, kurių figūra panaši į smėlio laikrodį, dažnai pasirenka ilgus „žuvų“ modelius.

Suknelė su graikų stiliaus traukiniu tinka jaunoms moterims, turinčioms bet kokį figūrą, nes aukštas juosmuo padeda paslėpti klubų ir pilvo pilnumą.

Trumpas

Šiandien labai populiarūs kokteilių suknelės su trumpu sijonu, kuriuos papildo šviesos ar tekančio audinio traukinys. Tokioje suknelėje mergaitė atkreipia dėmesį į savo plonąsias kojas.

Srauto ilgis

Nedidelės šio stiliaus suknelės gali būti papuoštos trumpu traukiniu nuo 20 cm.

Epatažo ir prabangių vakarinių suknelių atveju traukinys gali labai skirtis. Čia nėra jokių apribojimų.

Populiarios spalvos

Balta

Baltos suknelės, turinčios traukinį, atrodo patrauklios ir elegantiškos. Šie drabužiai geriausiai atrodo ant raugintos odos. Jų apdailoje naudojami karoliukai, nėrinių įdėklai, rhinestones, originalios drapuotės, siuvinėjimas.

Juoda

Juoda suknelė su traukiniu turi paslaptingą ir didingą išvaizdą. Ši suknelė pritraukia dėmesį ir puikiai dera su aukso, raudonos ar sidabro priedais.

Mėlyna

Modeliai su šios spalvos traukiniu atrodo labai rafinuoti ir kilni. Šviesesni mėlyni atspalviai pasirenkami jaunų merginų, o tamsiai mėlynos suknelės puikiai tinka moterims jų 30-mečiuose.

Raudona

Raudona suknelė, papuošta traukiniu, bet kuri mergina jausis kaip karalienė. Šis apranga atrodo seksualus ir šiek tiek gudrus.

Ką dėvėti?

Apranga, kurioje yra traukinys, atrodo patraukli, skara ar liemenė su kailiu. Vakaro modeliams su atviru viršumi bolero bus sėkmingas papildymas. Atsitiktinė suknelė su traukiniu gali būti dėvima su odine striukė arba trumpu švarku.

Priedai

Pats traukinys jau yra ornamentas, tačiau apranga su šiuo elementu taip pat gali būti papuošta kitais priedais. Auskarai, karoliai ir žiedai kartu su jais.

Tačiau, jei suknelės dekoras naudoja ryškias spausdinimo, apdailos rhinestones ar kitas akį traukiančias medžiagas, priedai turėtų būti naudojami kuo mažiau.

Batai

Sėkmingiausia vakarinės suknelės su traukiniu versija bus sandalai arba aukštos stiliaus batai.

Tik aukštos mergaitės, uždėjusios panašų aprangą, gali pasiimti batus be kulnų. Lengvos kojinės taip pat tinka batų laikymui.

Komentarai
 1. Tikėjimas
  13.02.2016

  Traukinys suteikia iškilmingumą. Man ypač patinka trumpi variantai su traukiniu - suknelės pasirodo esančios žaismingos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys