Suknelės stiliai ir modeliai

Shift suknelės - paprastos ir elegantiškos tuo pačiu metu

Shift suknelės - paprastos ir elegantiškos tuo pačiu metu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Ką dėvėti?
 5. Priedai
 6. Batai

Auditoriaus Audrey Hepburn įvaizdis iš garsiojo 1961 m. „Tiffany pusryčių“, kuris pasirodė priešais suknelės pamainą, nepaliko nė vieno abejingo, ir šis suknelės modelis tapo amžinai mados istorijoje.

Perėjimo (pamainos, poslinkio) sąvoka, kuri suteikė šiam stiliui pavadinimą, pradėjo simbolizuoti jaunų žmonių kultūros perėjimą nuo visų pažįstamų. Atsipalaidavusios moterys turėjo turėti suknelę, kuri suteikė jiems galimybę dirbti patogiai, šokti ir tiesiog laisvai judėti ištisus metus.

Kabantis ant pečių, trumpas glaustas, lygus suknelė tapo klasika. Ji pelnytai užėmė savo nišą mados pasaulyje, kuris buvo populiarus ir mylimas visame pasaulyje.

Labai patogi, praktiška suknelė šiandien yra mėgstamiausia apranga, skirta tiek biurui, tiek šventėms.

Savybės

„Shift“ suknelė yra trumpas, laisvai tekantis suknelė su tiesiomis linijomis, tiesios arba trapecijos formos. Šis stilius neišryškina juosmens ir figūros kreivių. Greičiau kaip pailga viršūnė, ji paprastai pasiekia ilgį virš kelio ar šlaunies vidurio. Skirtingai nuo originalios versijos su atvirais pečiais, šiuolaikinė suknelė „Shift“ taip pat siuvama bet kokio ilgio rankovėmis.

Klasikinė suknelė - ovalo formos iškirptė arba valtis, apykaklės - mažas "apatinis" apvalinimas arba kampas.

Retro stilius pabrėžia pleistro kišenes ar juosmens žemyn po juosmens.

Lakoniškas, laisvas suknelės pamainos pjūvis leidžia jaustis atsipalaidavęs ir slepia kūno defektus nuo smalsių akių.

Kas yra tinkamas?

Universali suknelė „Shift“ su savo lojalumu leidžia jums atrodyti elegantiškai ir lengvai su kitokiu statiniu: su berniukais arba stačiakampiais figūromis, ant pilvo ir tūrio klubų savininkų.

Pažymėtina, kad dėmesio trūkumas juosmeniui gali suteikti šiek tiek nutukimo vaizdui, todėl trupiniams rekomenduojami nemokami gabalai. Jūs galite eksperimentuoti su plonu dirželiu arba diržu prie suknelės. Papildomi kilogramai juosmens juostoje paslėpti įsišaknijusius į stiliaus apačią.

Suknelės „midi“ versija bus patrauklesnė brandesnėms moterims. Modelio ypatybės užtems pilvo ir šlaunų perteklių, o išskirtinai kuklus vaizdas bus maloniai diversifikuotas pagal jūsų skoniui pasirinktas spalvas, audinius ir aksesuarus.

Ir, be abejo, „shiftdress“ yra laimingas aukštų merginų, turinčių plonas kojas, laimėjimas. Tie, kurie nori parodyti nepriekaištingą figūrą, gali patikimai pasirinkti daugiau formą pritaikančią suknelę.

Patarimai, kaip pasirinkti

Vienas iš variantų suknelė-Shift, šis pusiau gretimas siluetas.

„Žanro klasika“, suknelėje „Shift“ yra trumpas ilgis. Žinoma, verta atsižvelgti į suknelės amžių, kojų formą ir paskirtį. Galų gale, kvadratinis pjaustymas, be blyksnio, sukelia suknelę dar trumpesnę. Vis dėlto, jei jūs esate pasiryžę ir nenorite eiti į biurą, galite įdėti suknelę su įtemptomis pėdkelnėmis, tamsiomis monofoninėmis antblauzdėmis.

Medžiaga skiedžia supjaustymo paprastumą: turtingus atspalvius, detalių kontrastų žaidimą, visų rūšių spaudinius, raštus, ląstelių ir polka taškus.

Renkantis audinį rekomenduojama naudoti gerai laikančią medžiagą, karštame sezone tinkama linai ir medvilnė, o žiemą juos sušildys trikotažas, vilna ir megzti audiniai.

Ką dėvėti?

Suknelės pamainas yra vertingas pagrindinės drabužių spintos atstovas. Klasikinė be rankovių versija, stilingas išvaizdos derinys su kilpa, megztas megztinis.

Biure pasirinkite išsamesnę suknelės versiją.

Po suknelė su atviromis rankomis galite dėvėti ilgomis rankovėmis pasižyminčią palaidinę. Be to, verslo susitikime „shiftdress“ atrodys ekologiškai su švarku.

Atvėrusiu laiku, jums bus patogu įdėti suknelę arba trumpą odinę striukę.

Kaip minėta pirmiau, mylimojo problema, bet per trumpa suknelė su sodrus klubais, gali būti išspręsta dėvėdami storas pėdkelnes, antblauzdžius ar įtemptas kelnes.

Priedai skaros pavidalu arba pabrėžiant elegantiškos juostos juosmenį įvairina diskretišką aprangą.

Priedai

„Dress Shift“ leidžia naudoti keletą akį traukiančių papuošalų: karoliai su pakabuku, masyvi apyrankė, daugiasluoksnės karoliukai.

Ši savybė leidžia moterims su tokiu kukliu siluetu visada atrodyti kitaip.

Tačiau nepiktnaudžiaukite - jei monochromatinė suknelė gali būti skiedžiama ryškiu kaklo papuošalu, žiedu, diržu, tada prie spalvos suknelės priedas turi būti derinamas su audiniu.

Batai

Gerai suderinta su mūsų modeliu ir suteikia komfortiškus batus su mažomis padais, sandalais, batus ir mažais batus, batus su mažu plačiu kulnais.

Žiemą įspūdingas poslinkis su aukštais batus ant lygaus pado arba su mažu kulnu, taip pat batai, kurie dėvimi su įtemptais pėdkelniais.

Be iškilmingų progų, suknelės pamainas bus puiki kompanija, turinti aukštus kulno batus.

Suknelė pamainomis bus gera paslauga kiekvienos moters garderoboje, suteikianti jai savitą komfortą ir tuo pačiu metu pabrėždama gerą skonį ir stiliaus jausmą.

Komentarai
 1. Olga
  27.02.2016

  Oh, Audrey Hepburn ... kaip nuostabi ji yra ...

 2. Alina
  20.02.2016

  Suknelė Shift universalus - bet kokia forma tinka. ir priedai gali lengvai pakeisti vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys