Suknelės stiliai ir modeliai

Sarongas - įspūdingas paplūdimio drabužių spintos elementas

Sarongas - įspūdingas paplūdimio drabužių spintos elementas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Kaip susieti?
  3. Ką dėvėti?
  4. Priedai

Paplūdimio madoje yra daugybė drabužių iš viso pasaulio. Jei pareo tapo pažįstama vasaros drabužių spinta, jie vis dar žiūri į sarongą.

Namuose jis gali būti vadinamas kitaip, įskaitant „Mundu“.

Sarong yra kvadratinė arba stačiakampė skara su gana ilga puse - apie 2 m.

Būtent jos ilgio metu sarongas skiriasi nuo pareo, kuris jau tapo mūsų gyvenimo dalimi. Ilgiausia pusė yra 1,4 m.

Yra daug būdų susieti sarongą, todėl vienas toks skara gali pakeisti keletą dalykų. Daugiafunkciškumas yra labai svarbus turistams, todėl patariame atkreipti dėmesį į tai!

Savybės

Vietiniams gyventojams sarongas yra pilnas drabužis, vidurys tarp sijono ir suknelės. Skirtingose ​​tautose tik moteriškoji ar tik vyriška drabužių spinta, kiti turi viską. Priklausomai nuo nacionalinių tradicijų stabilumo, sarongas virto šventiniu ir religiniu kostiumu, kuris įprastai dėvimas išskirtiniais atvejais arba tapo išskirtiniu aborigenų elementu, sudarančiu neatskiriamą kasdienio drabužių dalį.

Gimtoji žmonės naudoja nosines iš praktinių natūralių tradicinių spalvų audinių, o turistai renkasi lengvas, paklusnias ir plaukiojančias sarongas, pagamintas iš medvilnės, šilko, šifono, satino. Specialūs žiedai ir sagtys tvirtina sarongą, kuris yra labai patogus dėvėti. Thais dažnai tvirtina audinį ant kūno, imituodamas kelnes.

Specialus malonumas, kad drabužiai suteikia moterims, sklandų judėjimą ir gebėjimą lengvai pakeisti savo formą, atnešė dizainerių sarongo objektą. Taigi vasaros drabužių spinta buvo papildyta visuotine ir gražią detalę, suteikiančia vaizdui paslaptį. Taip pat buvo sukurtos nestandartinės spalvos, jų deriniai ir išgalvoti modeliai, kad atitiktų skara.

Be tradicinių siūlų dažymo ir audimo metodų, jie pradėjo naudoti dažus ant audinio (pvz., Batikas arba ikatas).

Atnešus sarongo namus, tai gali būti meno objektas (maišelis, skarelė ar kaklo skara) ar net interjero elementas (užuolaidos, lovatiesės, skydelio, staltiesės pavidalu). Ir jūs galite įdėti į lagaminą, laukdami naujų kelionių.

Kaip susieti?

Sarongas turi didelį dydį, todėl, jei turite vaizduotę, galite sukurti romantiškus ar etninius vaizdus. Dažniausiai sarongas yra pririštas prie klubų ar juosmens, kaip sijonas.

Apsvarstykite bendruosius sarongo susiejimo būdus. Daugelis iš jų yra paprasti ir nereikės daug laiko.

Karibų kalba

Leidžia pasirinkti šaliko aukštį ant kūno: ant klubų ar aukštų po krūtimi. Pasukdami nosinę, reikia susieti uodus prieš mazgą (galite palikti juos laisvai ir paslėpti). Elegantiškesnis būdas skiriasi tuo, kad mazgas yra perkeliamas: vienas galas yra paimtas, o kaip antroji mazgo uodega, jie tiesiog perima audinio gabalėlį išilgai viršaus. Likusioji dalis yra suskirstyta kaip kvapas, švelniai ją užsilenkianti aplink juosmenį ir užmaskuodama mazgą.

Tajų kalba

Jie išdėsto audinį vertikaliai, trumpą kraštą apvynioja aplink kūną ir susieja jį priešais. Skaros apačia yra susukta vienoje ar dviejose pusėse, galai pakeliami iki juosmens, o pirmasis mazgas paslėptas. Jūs galite laikyti audinį žemiau kojų, todėl Haremo kelnės. Ši parinktis yra patikima ir paprasta naudoti.

Burmoje

Suvalkite sarongą trumpuoju kraštu, palikdami per skyles.Dėvint „vamzdį“, kuris perima viršutinį kraštą „uodegą“, susiejant juos į priekį, gaunami į vidų žiūrintys raukšlės. Į vidų suvynioti mazgų. Šis metodas padės apversti šaliką į sijoną ar suknelę.

Paprasčiausias variantas yra sulenkti audinį, apvynioti audinį aplink klubus ir susieti viršutinius kraštus. Taigi miniskirtis bus paruošta. Gražūs asimetriniai sijonai gaunami pridedant kvadratinę sarongą.

Meistriškumo klasės padės suknelę per kelias sekundes:

  • Praleidus audinį už nugaros, perkelkite viršutinius galus ant krūtinės, sukite juos į kryptis ir susukite juos ant kaklo.
  • Palikite vieną kraštą į šoną, pakelkite sarongą ant krūtinės, laikykite šaliką už nugaros ir apvyniokite aplink kūną, ant nugaros pasidarys audinio sutapimas. Pabandykite palikti apatinį skaros skydą virš audinio. Antrasis viršutinis kampas taip pat gali būti ant šono. Šie galai bus naudojami kaip diržai: pakelkite juos į viršų nuo pažastų, susieti juos kaklo gale.
  • Panašiai trumpesnis nosinė gali būti susietas ant vienos peties: Sarongo vidurys yra nukreiptas į vieną pusę, kita vertus, pažastys sutampa su audiniu, skara kampai yra sulankstyti į pynes po šio kryžiaus, pakelti į petį ir pririšti prie peties. Pasirodo, asimetriška suknelė su senoviniu stiliumi.

Tai yra populiariausi būdai. Verta eksperimentuoti, kad surastumėte savo versiją, nes gerai parinktas modelis ir tinkamai susietas sarongas pridės eleganciją figūrai.

Pavyzdžiui, moterys, turinčios nuostabų krūtinę, geriau susietos kaip svajonė, o miniatiūrinė - kad sukurtų krūtinę. Teisingas išsamumas padės teisingai vertikaliai arba įstrižai. Pridėkite augimo nosinę, susietą virš juosmens. Kuo siauresni pečiai, tuo aukštesnis turėtų būti sarongas.

Ką dėvėti?

Vietiniai žmonės nešioja šiuos sijonus su specialiomis palaidinukėmis. Tačiau likusio pasaulio dalis nori naudoti sarongą kaip paplūdimio aprangos dalį, derindama juos su atskirais ir monolitiniais maudymosi kostiumėliais, viršūnėmis ir lengvais atvirais batais.

Elegantiškos ir išskirtinės kaklaskarės gali būti dėvimos vasaros vakarėliuose kaip suknelė, papildančios aprangą su sandalais ant kulno ar platformos. Paprastas flip flops ir paplūdimio flip flops užbaigti bet atrodo su sarong. Bus įdomūs variantai su batai ant kaklaraiščių, kai juostelės, juostos „apgaubia“ kojas.

Priedai

Atsižvelgiant į tokių vasaros drabužių specifiką, iš priedų galite pasilikti skrybėlėse, galvos juostose ir kaklaskarėse. Šviesūs brangakmeniai ras jų vietą. Tai gali būti nebrangūs papuošalai, spalvingi auskarai, apyrankės, masyvūs akmenų ar stiklo kaklo papuošalai. Įdomūs kriauklių, koralų, plunksnų rinkiniai.

Paplūdimio vaizdai, pavyzdžiui, maišeliai iš natūralių medžiagų: medvilnė, šiaudai ir tt Didelės arba mažos, kietos arba minkštos, kaip kotomotochki, įvairiausios formos - tai priklauso nuo jūsų pageidavimų ir būtinybės.

Specialūs sagtys-mygtukai saugiai apsaugo aprangą, kaip ir šalikai. Jie būna įvairių formų, o tai leidžia padaryti vaizdą dar sudėtingesnį ir elegantiškesnį. Įdėję sarongą kaip suknelę, galite jį užtepti. Šiuolaikinis interpretavimas tai leidžia.

Vasaros įvaizdis nedaro be didelių saulės akinių, nes tokie akiniai padės apsaugoti akis nuo degančio spindulio. Sarongas, kaip apranga, yra ne tik duoklė madai ir grožiui, bet ir labai funkcionalus patogus dalykas, kuris gali tapti pagrindiniu vaizdo elementu. Verta gauti pora sarongo šalikų, kad kiekvieną dieną pakeistumėte savo išvaizdą!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys