Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su korsetu - už puikią išvaizdą

Suknelė su korsetu - už puikią išvaizdą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kiek istorijos
 3. Kas yra tinkamas?
 4. Su pilnu sijonu
 5. Nėriniai korsetas
 6. Skaidrus korsetas
 7. Vintage suknelės
 8. Spalvos
 9. Ilgis
 10. Kaip suvilioti korsetą?
 11. Mados tendencijos
 12. Ką dėvėti?
 13. Priedai
 14. Batai

Kiekvienos moters svajonė apie ploną juosmenį sėkmingai įgyvendinama korsetais. Suknelės, kuriose viršutinę dalį sudaro korsetas, prideda malonę ir viliamumą bet kuriam moteriškam figūrai.

Savybės

Šiuolaikinės suknelės su korsetais yra patogios ir pagamintos iš minkštos medžiagos. Korsetas yra viršutinis (dėvimas ant viršaus) ir apatinis (esantis po audinio sluoksniais). Dažniausiai korsetas matomas vakaro suknelėse, tačiau yra ir kasdienių suknelių su korsetais modeliai.

Korsetai skiriasi savo forma, kaulų buvimu ir jų vieta. Tai leidžia jums sukurti daug korseto suknelės variantų.

Suknelės su šiuo elementu yra skirtingo ilgio - su mini sijonu ir ilgomis grindimis. Galima rasti tinkamą suknelės modelį su korsetu bet kokiai progai ir bet kokio tipo figūroms.

Kiek istorijos

Pirmieji „korsetai“ pasirodė moterų garderoboje 12-ajame amžiuje. Tai buvo reguliariai nėriniai, galintys susiaurinti juosmenį ir šiek tiek pakelti krūtinę. Korsetas įgijo įprastą išvaizdą XVI a. Pradžioje. Iš pradžių korseto skeletas buvo pagamintas iš metalo strypų, o vėliau jie pradėjo taikyti banginių ūsų, todėl produktas buvo švelnesnis moteriškam kūnui.

XVIII amžiuje korsetų suknelės buvo pastebėtos dėl jų pompos (jų sijonai buvo ant lankų), o 20-ajame amžiuje korsetas tapo mažesnis (prie kojinės buvo pritvirtintos kojinės).

Šiandien korsetai nėra tokie dažni kaip moterys, kaip ir patogesni drabužiai. Tačiau korseto taikymo sritis tapo daug platesnė.

Kas yra tinkamas?

Suknelė, kurioje yra korsetas, tinka mergaitei su bet kuriuo kūnu. Yra modeliai su žemu, taip pat su pervertinta juosmens linija. Šis korsetas padės ištaisyti siluetą. Tikras atradimas gali būti vadinamas suknelė su korsetu mergaitėms su nuostabiu paveikslu.

Pagrindiniai korseto privalumai:

 • Padeda sutelkti dėmesį į ploną juosmenį.
 • Pakelia krūtinę.
 • Padeda paslėpti perteklių.
 • Pagerina laikyseną.
 • Padaro mergaitę labiau pasitikinčia savimi.

Su pilnu sijonu

Korsetinių suknelių modeliai su įsišaknijusiais sijonais yra labai paplitę kaip suknelė ypatingoms progoms. Jie pateikiami platų asortimentą ir yra siuvami iš įvairių audinių.

Tokia suknelė būtų geras pasirinkimas. Ypač patrauklios yra suknelės, kuriose sijonas yra daugiasluoksnis.

Nėriniai korsetas

Įdėjusi suknelę su nėrinių korsetu, mergaitė gali vizualiai padidinti jos krūtinę. Panašius suknelės modelius pasirenka moterys, turinčios nedidelį krūties dydį. Tokie korsetai dažnai yra karoliukai.

Ypatingas dėmesys skiriamas nėrinių suknelėms su korsetu. Jie yra neįtikėtinai moteriški ir patrauklūs.

Skaidrus korsetas

Korsetinių suknelių modeliai, kuriuose korsetas yra skaidrus, tapo labai populiarūs. Dekoruojant dekorą jie neatrodo vulgarūs, bet priešingai, labai viliojanti ir gražus.

Tačiau dėvėti tokias sukneles yra tik grožiui, kuris gali pasigirti puikiomis formomis.

Vintage suknelės

Korsetinės suknelės, kurias moterys dėvėjo prieš šimtmetį, yra žavingos, bet ne itin patogios. Jie pasižymi elegantiškais važiavimais, nėrinių buvimu, petticoats gausumu, brangiu aukso apdaila ir kitomis detalėmis. Dėl šių atributų derliaus suknelės atrodo elegantiškos, prabangios ir šventinės.

Šiandien tokios suknelės dėvimos daugiausia filmavimui ir dalyvavimui teminiuose renginiuose.

Spalvos

Juoda

Šios suknelės, kurias papildo korsetas, yra geras pasirinkimas šventėms ar publikavimui. Juoda apranga su korsetu ne tik slanki, bet ir leidžia jums pasiimti įvairius priedus.

Juoda odinė suknelė su korsetu yra populiarus gundymo įrankis.

Baltos

Tai yra balta suknelė, kuri tuoj pat primena, kai kalbama apie modelį su korsetu. Šis apranga atrodo iškilmingiausias ir elegantiškas.

Baltos korseto suknelės pateikiamos ne tik vestuvių modeliuose.

Raudona

Suknelė su raudona korsete pasirenka aistringos ir drąsios moterys, nes visą dėmesį šventiniame renginyje pritrauks tik tokia suknelė.

Ilgis

Visos korseto suknelės, priklausomai nuo jų ilgio, skirstomos į šiuos tipus:

 1. Ilgas Tai klasikinė suknelių su korsetais, kuriuos dėvėjo įžymybės, nuotakos ar absolventai, versija. Šios suknelės yra pagamintos iš šifono, satino, šilko ir kitų gražių audinių.
 2. Vidutinis ilgis. Šios suknelės dažnai turi griežtą siluetą, todėl jos atrodo kuklios ir suvaržytos. Juos papildo striukė arba skara, batai su mažais kulnais ir mažai raktų turintys priedai.
 3. Trumpas Tokių korsetų suknelės sijonas yra pūkuotas arba storas. Tokioje suknelėje galite eiti į datą ar madingą vakarėlį. Būtinai dėvėkite aukštakulnius batus ir ryškius priedus.

Kaip suvilioti korsetą?

Kad krūtinė atrodytų viliojanti ir didelė, svarbu tinkamai užveržti karkasą. Jūs galite pradėti gaminį nukirpti iš bet kurios pusės, bet ant viršaus pritvirtinti yra labiau paplitę ir laikomi klasikiniais. Pravažiavus virvę per viršutines skyles, korsetą kryželiu, tada pradėkite nuo viršaus į apačią. Baigdamas įtvarą, būtinai padarykite mazgas ant šilko nėrinių, kurie neleis jam judėti.

Skaityti daugiau straipsnyje kaip nėriniai vestuvių korsetas ir pažiūrėkite į Torsanos Kozorovitskajos - Korseto akademijos autoriaus - vaizdo įrašą.

Mados tendencijos

Beveik kiekviena mados šou galite pamatyti komplektus su korsetais. Tarp trumpų suknelių taip pat yra labai populiarūs produktai, kuriuose yra viršutinė dalis, o sijonas yra trumpas ir pūkuotas (skirt-tutu).

Ypač dabar populiarūs modeliai, kuriuose liemens linija yra per maža. Jas pasirenka mergaitės, kurių figūra panaši į smėlio laikrodį. Negalima prarasti populiarumo ir modelių su aukšta juosmens linija.

Tarp vasaros komplektų, labai reikalingos trumpos suknelės ant plonų spagetinių diržų, išteptų iš erdvių audinių. Asimetriški modeliai su pasterinėmis spalvomis pagamintu korsetu yra labai patrauklūs.

Neįprastai madingi korseto komplektai, kurių sijonas yra trumpas, bet papuoštas skirtingo ilgio traukiniu. Ši suknelė atrodo ypač moteriška.

Tarp ilgų korsetų modelių mūsų dienomis įgyja populiarumo suknelę su pledu sijonu. Taip pat paklausa yra produktai, pagaminti iš satino ir šifono, nes tokių audinių minkštumas ir lengvumas padeda padaryti figūrą aiškesnį.

Ilgomis suknelėmis su korsetais naudojami akmenys, akmenys, nėriniai, odos intarpai ir siuvinėjimai. Tarp ilgų korsetų komplektų sijonų stilių taip pat galima atskirti pjaustytą „pieštuką“ ir „tulpę“, taip pat asimetrinius sijonus.

Ką dėvėti?

 • Korseto suknelė su ryškia daugiaspalviu apdailos drabužiu su monofoninėmis.
 • Dėl šio stiliaus suknelės pasiimkite sankabą, kad atitiktų mažą maišelį su grandine arba ilgą ploną dirželį. Masiniai maišai bus blogas pasirinkimas.

Puikus papildymas šonuose bus bolero.

Vėsioje aplinkoje šią suknelę galima dėvėti su megztiniu.

Priedai

Jei pasirinkta suknelė su korsetu išsiskiria ryškiu atspaudu ar turtingu dekoru, papuošalai su tokiu apranga yra minimalūs. Pakanka vienos apyrankės, auskarų poros ir elegantiško karolio, ir vaizdas bus baigtas.

Jūs galite pridėti daugiau dekoracijų prie monochrominės suknelės. Vakarinės suknelės yra optimaliai derinamos su perlais ar brangakmeniais.

Batai

Geriausias batų pasirinkimas korseto aprangai bus batai arba sandalai su pleištu ar stiletu. Plonas aukštas kulnas yra būtinas, jei norite sukurti romantišką įvaizdį.

Komentarai
 1. Lena
  21.02.2016

  Kaip ir vargšios moterys, jos prisirišė prie korseto ... tai tik košmaras. Net ir vidaus organai buvo deformuoti dėl vietos trūkumo. Taigi, brangios mergaitės, būkite atsargesnės ir ne per daug dažnai nešiokitės suknelės su korsetu.

 2. Olga
  15.02.2016

  Ateikite, jums nereikia įtempti korseto, - ir viskas bus patogu.

 3. Alina
  13.02.2016

  Pora seksualių suknelių buvo priimta) Vakarinė suknelė su korsetu - tai tikrai graži, bet nepatogu. Tačiau ypatinga proga gali būti toleruojama pora valandų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys