Suknelės stiliai ir modeliai

Kas yra neįprastas rusų sundress?

Kas yra neįprastas rusų sundress?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kiek istorijos
 3. Kas ketina?
 4. Veislės
 5. Populiarios spalvos
 6. Dabartinės tendencijos
 7. Ką dėvėti?
 8. Batai
 9. Priedai

Tradiciniai liaudies drabužiai turi žmonių. Rusijos moterims tokia suknelė yra marškinėliai su sundress. Kartu su didėjančiu susidomėjimu savo šalies etnografiniu ir istoriniu požiūriu, šiuolaikiniai Rusijos sarafanai tapo mados dizainerių dėmesio objektu. Sužinokite daugiau apie tokius drabužius ir jų naudojimą praeityje ir šiuolaikinėje spintoje.

Savybės

Tradicinė suknelė pasižymi tiesioginiu laisvu iškirpimu. Didesnė tokių drabužių judėjimo laisvė suteikė tarpai tarp gaminio detalių. Rusijos sundreso kontūras gali būti vadinamas lygiu ir labai minkštu. Tai buvo ypač pastebima judant.

Be to, būdingi sundress bruožai yra:

 • Didelis sijono ilgis.
 • Ilgos rankovės.
 • Sluoksniuotas apranga.
 • Originalus dekoras sudėtingų ryškių ornamentų pavidalu.
 • Puiki svorio apranga.

Kiek istorijos

Iki 16 a. Ilgas suknelė vyrams buvo vadinamas sundress, ir tik vėliau šis pavadinimas buvo perkeltas į moterų aprangą, kuri buvo dėvėta virš galvos arba priekyje.

Nuo XVIII a. Pasikeitė Rusijos sundresas, susijęs su Petro I reformomis, įvedant europietišką kostiumą į Rusijos visuomenę. „Sundresses“ toliau dėvėjo tik burgherus, prekybininkus ir valstiečius.

Tokie tradiciniai drabužiai ilgiausiai truko ilgiausiai tarp valstiečių, taigi pats parapijos valstiečių variantas sutelkė visas būdingas šio Rusijos kostiumo elemento savybes.

Kas ketina?

Rusų kalboje bet kurios kūno dydžio ir bet kokio amžiaus moteris atrodys patraukli ir originali. Dėl laisvo pjaustymo tokie drabužiai nekliudo judesių ir visiškai paslėpti visus figūros trūkumus.

Veislės

Sundresses rusų liaudies kostiume atstovavo šie tipai:

 1. Tunikos tipo sundress, kuriame nėra vidinės siūlės. Šis apranga taip pat buvo vadinamas kurčias, nes jis buvo siuvamas iš vieno audinio ir šoninių plokščių. Šio tipo sundress yra seniausias. Priekinis iškirpimas paprastai buvo mažas, stačiakampis arba apvalus. Be to, ten dažnai buvo nedidelis pjūvis, ant kurio buvo stygos arba užtrauktukas. Kurtiems kurortams pritaikyti naudojami audiniai, drobės ir kiti naminiai audiniai. Ant rankų ir kaklo linijų kilpų, rankų kiaurymių elementai buvo nupjauti kibiru, dažytos drobės, aplikacijos ar siuvinėjimo siauromis juostelėmis pavidalu.
 2. Kosoklinnaya modelis. Tokiam susiuvimui naudojamas vienas kietas nugaros skydelis, dvi tiesios priekinės juostos ir įstrižiniai šoniniai pleištai. Priekines drobes galima siūti arba pritvirtinti naudojant nėrinių arba metalinių mygtukų kilpas. Šiems sundressams, naudojamiems kaip naminiai audiniai, ir gamykloje pagamintiems audiniams. Jie buvo siūti iš brokato, tafto, kinų, aksomo, lino audinių, šilko, audinio, vilnos ir kitų medžiagų. Kai kurie iš šių sundressų turėjo storą pamušalą, kartais dygsniuotą. Norint papuošti kasdienius kosoklinnaya sundreso variantus, buvo naudojamos tekstilės juostelės arba kibirų juostelės, o šventinė apranga buvo apipjaustyta pynimu, nerijos, šilko juostomis, pakraščiais ar metalo nėriniais.
 3. Tiesioginis modelis Šis sundresas, kuris taip pat buvo vadinamas Maskva arba apvaliu, tapo labiausiai paplitusiu pavyzdžiu XIX a. Gaminant tokį sungrę, naudojami tiesūs plokštės, kurios buvo surinktos mažose viršutinės dalies raukšlėse. Siuvami tiesūs sundresai daugiausia iš gamyklos audinių.Dėl diržų tą patį audinį naudojo kaip sijonas, arba jį pakeitė juosta. Šios suknelės apvadas buvo papuoštas juostelėmis arba nėriniais.
 4. Modelis su bodice. Toks sundresas turėjo sumontuotą karkasą, prie kurio buvo nuvalytos tiesios plokštės, kad būtų sukurta plati sijonas. Toks apranga buvo paplitusi centrinėje šalies dalyje. Taip pat atskirai išskirti sundresses, kurių kėbulas buvo ant jungo.

Pagrindiniai ir išvestiniai Rusijos sarafanų tipai pateikti žemiau esančiame paveiksle.

Populiarios spalvos

Rusijos moteriškų kostiumų ypatumai yra daugiaspalvis ir savitas ornamentas. Mėgstamiausios spalvos sundresses buvo raudonos. Tai buvo vestuvių sundresses spalva.

Baltas sundresses su auksiniais raštais atrodė spalvingi.

Taip pat suknelės spalvos buvo mėlynos, rudos, juodos, oranžinės, rudos ir geltonos spalvos. Vyresnio amžiaus moterys dažniau dėvėjo mėlyną arba juodą spalvą.

Dabartinės tendencijos

Dizaineriai dabar gana dažnai naudoja rusų liaudies kostiumą kaip kūrybinį jų kolekcijų pagrindą. Šiuolaikiniams drabužiams jie prideda Rusijos sundreso elementus.

Taip pat populiarėja tradiciniai sundresai, kurie yra perkami už teminius renginius, vaikų matinus ar festivalius.

Šiandien Rusijos sarafanai reaguoja į konstruktyvias formas, kurios buvo naudojamos siuvant tokius drabužius praeityje. Šiuolaikiniai kostiumai, nupjauti liaudies siuvinėjimu, pateikiami įvairiais kiekiais. Jis gali būti tik akcentas ir įdomus dekoras ir gausiai dekoruoti produktą.

Ką dėvėti?

Anksčiau suknelė buvo dėvėta ilgu marškiniu, kuris dažniausiai buvo baltas. Dabar, pagal sundress, jie taip pat dėvi daugiausia marškinius su ilgomis rankovėmis, puošia siuvinėjimu, tačiau kartais jis pakeičiamas balta palaidine. Žiemą Rusijos drabužiai dėvimi kailiu arba šiltesnėmis striukėmis.

Batai

Vasaros modeliai rusų sundress yra dėvimi su pinti sandalai. Atvėrusiais orais batai puikiai tinka.

Priedai

Visi juvelyriniai dirbiniai ir kiti aksesuarai yra atrenkami atsižvelgiant į įvykį, su kuriuo susiduriama su Rusijos sundress.

Tokiems drabužiams tinka tiek trumpos, tiek ilgos karoliukai, ryškios metalinės ar plastikinės apyrankės ir auskarai, juostelės, taip pat megztiniai, pagaminti iš etninio stiliaus. Stilingas rusų sarafano priedas yra nėrinių kokoshnikas.

Komentarai
 1. Galina
  21.02.2016

  Noriu raudonos rusiškos suknelės fotografuoti. Yra tokių gražių modelių!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys