Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelės su raganų rankovėmis - slepia trūkumus ir suteikia žavesio

Suknelės su raganų rankovėmis - slepia trūkumus ir suteikia žavesio

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Stiliai ir modeliai
 4. Megzta Raglan suknelė
 5. Ką dėvėti?

Daugelis moterų drabužių spintos daiktų ir stilių buvo pasiskolinti iš karinių uniformų. Tai pavyzdys - kelnės, kelnės, plati diržai su didelėmis sagtimis, kepurė, vadinama dangteliu. Raglano rankovė taip pat paimta iš vyrų karinių drabužių. Tiksliau sakant, jis pasiskolino iš vieno generolo drabužių, kurie mūšio metu prarado vieną ranką. Šis generolas buvo vadinamas Raglanu, ir jis dėvėjo uniformą su tokiomis rankovėmis, kad paslėptų šį savo kūno trūkumą.

Savybės

Raglaninių rankovių esmė yra tai, kad jie yra iškirpti kartu su nugaros ir gaminio lentyna, ty drabužių rankovės ir peties dalis yra viena visuma. Produktuose su tokiomis rankovėmis nėra peties siūlės, todėl gali būti viršutinė movos siūlė.

Drabužiai su tokiomis rankovėmis atrodo labai neįprasti, įdomūs ir todėl pritraukia dėmesį. Nepaisant to, kad, siuvant tokias rankoves, dažniausiai naudojamas daugiau audinių nei siuvant paprastus, jie atrodo gana paprasti ir lengvi.

Kas yra tinkamas?

Suknelės, megztiniai, marškinėliai ir palaidinės su tokio tipo rankovėmis tinka daugeliui moterų. Jie taip pat gražiai papuošs tiek platus, tiek siaurus pečius. Ypač jie atrodo gerai ant riebalų merginų. Kadangi plačios rankovės užmaskuos plonus pečius ir rankas. Išlenkta siūlė, jungianti rankoves su gaminiu ir einanti iš kaklo linijos į rankos angą, vizualiai sumažina krūtinės tūrį.

Mergaitėms su apvaliu trikampiu siluetu optimalios yra suknelės su giliu arba vidutiniu V-kaklo apykakle ir trumpomis raglaninėmis rankovėmis arba trimis ketvirčiais. Juose pečiai bus mažiau ryškūs ir siauresni. Mergaitėms, kurių figūra yra trikampis, priešingai, pageidautina nešioti raglano sukneles, turinčias seklią iškirptę. Aptakios rankovės vizualiai padės išplėsti pečius. Raglan komplektai nerekomenduojami plonoms merginoms su stačiakampiu siluetu.

Stiliai ir modeliai

Dažniausiai su raganų rankovėmis yra trapecijos stiliaus suknelės ir apvalkalo suknelės. Yra įvairių „Raglan“ pjovimo rankovių variantų. Jie skiriasi vienas nuo kito rankos angos gylyje ir konfigūracijoje, pačios movos ilgyje ir pločio, rankų ar elastinių juostų ant riešų buvimo ar nebuvimo. Tokios rankovės gali būti suknelės, palaidinės, marškinėliai ir megztiniai iš įvairių audinių. Jie savo ruožtu gali būti laisvi, sumontuoti arba tiesūs.

Tinkamiausi „Raglan“ supjaustytų gaminių pjaustymo stiliai yra: valtis, angelija, apvalinta pagal gerklę ir iškirptė V formos. Kartu su plačiomis ir apvaliomis rankovėmis jis vizualiai padidina silueto viršūnę, kuri ypač svarbi mažoms krūtinėlėms.

Dažnai aplink vartai yra suknelės su nėriniais arba plonomis juostelėmis. Jos skirtos užtikrinti, kad mergaitės galėtų pataisyti kaklo gylį. Kad sumažintumėte iškirptės gylį, reikia juos nuleisti ir šiek tiek ištirpti. Suknelės su tokiomis rankovėmis ir angelikos iškirpte daro vaizdą labai viliojančią ir romantišką.

Kaip jau minėta, įvairių audinių siuvimui naudojami tokie rankovės. Tai daugiausia plonos ir minkštos medžiagos, lengvai pritaikančios kūnui ir netrukdo judėti. Audinių ir spaudinių spalvos taip pat gali būti skirtingos: monofoninės, spalvingos, gėlių ar abstrakčios.Įdomu tai, kad produktai su tokiomis rankovėmis gali būti kasdieniniai ir ceremoniniai, bet bet kuriuo atveju, tokio stiliaus drabužių moteris atrodys švelnus, erdvus ir išsiskiria iš bendros fono.

Megzta Raglan suknelė

Megzta suknelė su raglaninėmis rankovėmis yra labai patogus, šiltas ir jaukus dalykas. Ypač ši suknelė yra svarbi šaltu oru.

Iškirpta iškirptė, vėžlio iškirptė ir laivo iškirptė yra laikomi tinkamiausiais tokio suknelės išpjovimo stiliais. Tokias sukneles galite įsigyti arba megzti. Internete yra pakankamai skirtingos informacijos apie tai, kaip megzti megztų raglanų suknelę su savo rankomis. Todėl, jei turite laiko ir noro, tai bus lengva tai padaryti.

Ką dėvėti?

Atsižvelgiant į tai, kad raglaninės rankovės sudaro didesnę silueto dalį, turėtumėte pabandyti padaryti apatinę aprangos dalį paprastesnę ir siauresnę. Suknelių ilgis gali būti skirtingas, tačiau apatiniai ir mažieji ir midi apranga atrodo daug įspūdingesni.

Batai šio suknelės suknelėms geriau pasirinkti klasiką. Pageidautina, kad jų spalva skiriasi nuo suknelės spalvos. Priklausomai nuo aprangos, galite pasiimti batus arba stiletinius sandalus.

Iš priedų galite dėvėti stilingą diržą, kuris atitiktų jūsų batų spalvą ir nemažai papuošalų. Gerai derinamos su tokiomis suknelėmis ilgais ir dideliais auskarais. Jie gali būti derinami su plona grandine ar karoliu, taip pat su apyrankėmis arba dideliais laikrodžiais.

Komentarai
 1. Vita
  24.02.2016

  Man labai patinka suknelės su nėriniais arba permatomomis raglaninėmis rankovėmis - vaizdas tampa įdomesnis ir netgi paslaptingesnis.

 2. Alina
  23.02.2016

  Dabar nusprendžiau savo gimtadienio vakarinę suknelę - tai tikrai bus su raglano rankovėmis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys