Suknelės stiliai ir modeliai

Kaip pasirinkti vestuvių suknelę?

Kaip pasirinkti vestuvių suknelę?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Atrankos taisyklės
 2. Ilgis
 3. Stiliai
 4. Nėščioms moterims
 5. Pilnai
 6. Spalva
 7. Priedai
 8. Šukuosena
 9. Užpildykite

Kiekvienos mergaitės gyvenime yra tas pats žmogus, su kuriuo ji yra pasirengusi susieti mazgą. Dažnai pasitaiko, kad jaunavedžiai nusprendžia prisiekti aukštesnėms jėgoms ir eiti į bažnyčią, kad susituoktų. Kas turėtų būti vestuvių suknelė ir kaip ją teisingai pasirinkti?

Atrankos taisyklės

Jei nuspręsite dėl vestuvių, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikras vestuvių suknelės pasirinkimo taisykles:

 • Vestuvių ceremonijai netinka apranga, pernelyg plikios rankos, pečių, nugaros, kojų ir krūtinės. Suknelė turi būti uždaryta arba papildyta bolero.
 • Tas pats pasakytina apie ilgį - jis turėtų būti žemiau kelio. Jūs negalite dėvėti vestuvių trumpos ir įtemptos suknelės.
 • Nereikia pasirinkti suknelės su išgalvotu apdaila. Subtilus siuvinėjimas, perlų karoliukai ar draperija bus teisūs.
 • Satinas, šifonas, guipure ar bet kuris kitas audinys tinka audiniams, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį į aprangą, kad atrodytų natūralus ir paprastas.
 • Ergonomiškas vestuvių modelis bus suknelė su tiesia arba šiek tiek iškirpte.
 • Traukinys yra katalikų vestuvių aprangos elementas, todėl jis nėra tinkamas stačiatikių bažnyčioms.
 • Galva būtinai uždengta skrybėlę.
 • Drabužių laikymasis tęsiasi nepastebimame makiaže ir kukliuose, bet patogiuose batuose.

Ilgis

Daugelis yra įpratę daryti prielaidą, kad geriausias vestuvių pasirinkimas yra maxi ilgis. Gražus, iškilmingas, kuklus. Grindų ilgis, žinoma, visuomet aktualus, tačiau bažnyčia nedraudžia vidutinio ilgio suknelių, kol keliai yra uždaryti.

Ilga suknelė iš nėrinių ar satino atrodys grakštus, elegantiški ir tiesiog puikūs. Prie galvos ir pečių galite pridėti švelnų šydą arba nėrinių skara.

Ypač populiarios yra suknelės, kuriose sijonas gali pakeisti formą arba atlaisvinti. Tarp jų galite rasti tinkamo stiliaus vestuvių modelį ir iškilmingą renginį. Nuimamas sijonas išspręs ilgio problemą, jei esate trumpų suknelių meilužis.

Stiliai

Suknelės, skirtos princesės stiliui, ir metai yra labai retai renkami vestuvėms. Manoma, kad tai nėra pūkuotas sijonas, leidžiantis nuotakai parodyti kuklumą. Tačiau mados tendencijos turėjo įtakos vestuvių suknelės modeliams. Leidžiama pasirinkti suknelę su suknelėmis ir permatomo audinio iškirpte.

Su rankovėmis

Vestuvinė suknelė gali būti gaminama įvairiomis rankovėmis: žibintuvėlis, tiesus, slinkingas, ilgas ar trumpas.

Švelnumas ir moteriškumas pučia nuo suknelių su ilgomis rankovėmis. Geriausias variantas būtų suknelė su nėrinių kojomis ir rankovėmis, taip pat satino modeliai.

Jei pasirinkote modelį su trumpomis rankovėmis, tuomet į šoną reikia įdėti pirštines, atitinkančias spalvą ir medžiagą.

Uždaryta

Pasak bažnyčios kanonų, suknelė, apimanti rankas, pečius, krūtinę ir kojas, būtų ideali vestuvėms. Uždaros stiliaus suknelės tinka nedidelėms ir rimtoms mergaitėms, norinčioms atrodyti puikiai. Ir rankovėmis ir guipure bodice atskiedė sunkumą.

Laced

Vestuvių suknelės, pagamintos iš nėrinių ir gipso, pabrėžia merginos trapumą ir švelnumą. Tokia vestuvių suknelė bus rafinuota ir turtinga.

Kitas privalumas yra tai, kad dėl medžiagos prabangos, apranga neturi jokių specialių dekoracijų ir papildymų. Suknelė gali būti siuvama iš ažūrinių audinių arba jų papuošti.

Paprasta

Paprastumas ir grožis, suknelė be nereikalingų pintinių, pabrėžia nuotakos nekaltumą, suteikia jai švelnumą ir moteriškumą. Ši apranga bus optimaliausia vestuvių ceremonijai. Paprasta satino suknelė su nėrinių šydu bus pats laimingiausias variantas.

Nėščioms moterims

Jei vestuvės pasirodys nėštumo metu, reikia atidžiai išsirinkti siluetą. Pirmuosius nėštumo mėnesius geriausias variantas būtų A-linijos apranga arba graikiškas suknelė, turinti aukštą juosmens dalį, kuri paslėptų pilvą.

Kadangi baltą suknelę, remiantis religine dogma, gali nešioti tik mergelė, merginos, turinčios poziciją, turėtų pasirinkti kitą šviesios spalvos suknelę.

Pilnai

Būtina rūpestingai kreiptis į modelio pasirinkimą, atsižvelgiant į konstitucijos ypatybes. Universalus graikų siluetas paslėps beveik visus pilvo trūkumus, o A-silueto apranga vizualiai ištaisys klubų trūkumus.

Jei turite aiškiai apibrėžtą juosmenį, pabandykite apžiūrėti undinę silueto suknelę.

Dress-trapeze paslėpti plačius klubus ir vizualiai padaryti pečius platesnius.

Spalva

Be tradicinės baltos spalvos, bet kokių lengvų ir subtilių atspalvių komplektai taip pat puikiai tinka vestuvėms: rožinė, kreminė smėlio, pieno, žalia, mėlyna.

Netinkama vestuvių suknelėms, turinčioms tamsių spalvų.

Baltoji suknelė yra tradicinis vestuvių sprendimas, todėl šis apranga niekada nebus prarasta. Be baltos spalvos simbolizmo, ji taip pat gerai dera su nuotaka. Taigi, jei prieš vestuves pavyko eiti į jūrą arba soliariume, balta apranga atrodytų labai gera ant bronzos odos.

Priedai

Batai

Būtinai atkreipkite dėmesį į batus, kuriuose stovėsite visa vestuvių ceremonija. Ji turėtų būti kukli ir patogi žemas kulnas, nes virš galvos bus vainikėlis.

Nereikia kreiptis į batus su ryškiomis ir akį traukiančiomis detalėmis, nes jos gali netelpa į paprastą vaizdą.

Galvos apdangalai

Vestuvėje galite naudoti šydą, permatomą skarelę ar kepurę ant galvos, taip pat kaip skrybėlę. Be to, šiuolaikinis sprendimas bus šlepetės arba nėrimo gaubtas.

Galite papildyti vaizdą naudodami kitus priedus, pavyzdžiui, naudodami bet kokio ilgio pirštines, natūralių gėlių apyrankes arba pečius ant pečių.

Vestuvių suknelės sunkumas ir paprastumas reiškia padengtas pečius ir rankas, bet tai nereiškia, kad suknelė turėtų būti uždaryta. Pasirinkite suknelę su nėrinių bolero, skara arba pailginto šydu ir jūs neturėsite atsisakyti atvirų modelių.

Šukuosena

Šukuosena taip pat turėtų būti paprasta, kad ji nebūtų sugadinta po galvos apdangalais, su kuriais jūs padengsite galvą. Jei šukuosena papildoma šydu, tuomet nereikės papildomai padengti galvos - svarbiausia yra tai, kad šydas padengia galvos viršūnę.

Labai gražiai atrodo šviežios gėlės ir dekoracijos.

Užpildykite

Šiuolaikiniame pasaulyje jūs negalite daryti be makiažo, todėl jums reikia eiti į bažnyčią su nedideliu ir paprastu makiažu. Šviesus natūralus makiažas yra geriausias, bet neturėtumėte dažyti lūpų, nes jūs turite pabučiuoti piktogramą ir krucifiksą.

Ir geriausias variantas būtų išsiaiškinti šį klausimą su kunigu.

Vestuvės yra labai atsakingas įvykis ir svarbiausias sprendimas jaunų žmonių gyvenime. Štai kodėl verta jį apsvarstyti visais sunkumais ir visais klausimais - makiažas, suknelės ilgis, aksesuarai, kepurės ir kt.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys