Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelės iš laužo medžiagų - nuo paprastų iki ekstravagantiškiausių vaizdų

Suknelės iš laužo medžiagų - nuo paprastų iki ekstravagantiškiausių vaizdų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įvairių laužo medžiagų
 2. Kodėl jums reikia originalios suknelės
 3. Vyriški marškiniai
 4. Marškinėliai arba marškinėliai
 5. Nuo šaliko
 6. Iš vyrų ryšių
 7. Iš palapinės
 8. Popierius
 9. Iš blizgančio žurnalo
 10. Valgomasis
 11. Iš rutulių
 12. Iš patiekalų
 13. Iš šiukšlių maišelio
 14. Iš krepšių
 15. Diskų
 16. Žaibas
 17. Scotch juosta
 18. Rudens lapai
 19. Iš gėlių ir augalų
 20. Iš kitų medžiagų

Laiko srautas nesibaigia. Negalima sustoti ir mada. Kiekvieną dieną lengviau sekti mados tendencijas, nes vis dažniau drabužiai iš laužo medžiagų atsiranda ant bėgių.

Suknelės, pagamintos su savo rankomis, ne tik parodo savo įgūdžius ir kūrybiškumą, bet ir atnaujina drabužių spintą su naujais originaliais drabužiais. Dauguma šiame straipsnyje pateiktų suknelių nėra labai tinka kasdieniam gyvenimui, tačiau pora idėjų bus puikiai įgyvendinta ir jūsų vaizdai taps įdomesni.

Įvairių laužo medžiagų

Norėdami sukurti drabužius iš improvizuotų reiškia viską, išskyrus didelių ir sunkių medžiagų.

Žodžiu, kurso metu verta ištuštinti viską, kas gulėjo aplink mezzanine, ir jau turėjo vieną pėdą šiukšliadėžėje.

Kodėl jums reikia originalios suknelės

Suknelė iš improvizuotų priemonių leis jums parodyti savo kūrybiškumą, dalyvauti konkurse, išsiskirti šventėje, taip pat atnaujinti senus drabužius, kurie nėra madingi ar jau pavargę nuo jūsų.

Be to, tai yra originaliausias būdas gauti suknelę be specialių finansinių išlaidų.

Vyriški marškiniai

Populiarumo viršūnėje dabar yra suknelė iš didelio vyriško marškinio. Galite rasti daug būdų, kaip suknelę paversti sukneliu, bet mes susitelksime į du pagrindinius.

Pirmasis būdas yra be siuvimo. Mes tvirtiname marškinėlį, kad kaklas būtų didesnis už krūtinę, o apykaklė yra tarsi apačia. Rankovės apvyniotos aplink juosmenį ir pririšamos prie lanko. Paruošta neįprasta ir stilinga suknelė!

Skaitykite daugiau apie straipsnį kaip padaryti suknelę iš vyrų marškinių.

Antrasis variantas, kaip jau supratote, yra marškinių transformavimas į suknelę siuvimo pagalba. Internetas yra užpildytas įvairiais būdais, kaip juos pertvarkyti, kad galėtumėte lengvai rasti tinkamą variantą ir atrodyti nepaprastai ir ryškiai.

Marškinėliai arba marškinėliai

Kita populiari medžiaga yra vyrų marškinėliai arba marškinėliai. Taip pat yra daug nuostabių ir įdomių modelių.

Jei marškinėliai yra dideli ir jūs esate plonas mergaitė, tuomet jūs galite sukti šį marškinėlį į suknelę siuvimo pagalba.

Nuo šaliko

Paplūdimys pareo arba didelis skara su tuo pačiu lengvumu virsta suknele.

Atsižvelgdami į dvi vienodas skara, susieti juos viename kampe. Tarkime, tai yra dešinysis petys. Mes mesti vieną nosinę į priekį, antrą - atgal. Šarvą nunešėme šoniniais kampais ir susiejame dešinėje pusėje, o priekinėje pusėje - šonuose ir kairėje pusėje. Pridėkite ploną diržą prie diržo ir esate gražus!

Taip pat galite padaryti įdomų aprangą iš vieno skara, susiejant jį įvairiais būdais.

Iš vyrų ryšių

Net ir prieš tai, ir su ja, ir dizaineriai. Kaklaraiščiai, sudėti ir organiškai suderinti vienas su kitu, virsta neprilygstama ir puiki mini suknelė. Jei turite daug žaliavos, galite sukurti maksimalaus ilgio suknelę.

Dviejų spalvų suknelė, ne tik siuvinėta tarpusavyje, bet kai kuriose vietose formuoja pynimus, atrodo išskirtinė ir puiki.

Iš palapinės

Kodėl gi ne? Įsivaizduokite suknelę su atviru ir sumontuotu viršuje, užtrauktuku, ilgomis sijomis ir uodegą, nukreiptą į nugarą. Ši suknelė atrodo įspūdinga. Ir jei pašalinsite viską, kas nurodo ankstesnį audinio paskirtį ir panaudojimą, tada labai nedaugelis žmonių spėliotų, kad šią suknelę sukūrėte iš improvizuotų priemonių.

Kūrybiškumas ir toliau buvo derinami su turizmu su madomis, kuriant sukneles.

Popierius

Kiekvienas namas turėjo remontą, po kurio buvo gabalai, netgi tapetai ir popierius. Laikui bėgant, mansardoje ar mezzanine jie tapo dulkių. Atėjo laikas juos gauti ir įkvėpti antrą gyvenimą į juos, sukuriant popierinę suknelę su savo rankomis.

Viršutinės liemens apačioje pritvirtinkite keletą popieriaus sruogų. Už arba šoną klijuojame popierių su juosta. Tokiu būdu jūs taip pat galite pagaminti tiesiąją siję, kurią sujungiame su kėbulu. Jei jums nepatinka ši parinktis, galite paimti seną sijoną, prie kurio pridedami popieriaus ir kelių sluoksnių kūginiai žiedai. Gauti didelę ir purus sijoną. Tokiu būdu galite siūti traukinį arba papildomus lygius.

Labiausiai nuostabus dalykas yra tai, kad sukurtos visos dirbtuvės, kuriančios originalius komplektus.

Norėdami sukurti popieriaus aprangą, galite imtis: tapetai, laikraščiai, žurnalai, servetėlės, saldainiai, dėžutės, pakuotė, kartonas, gofruotas popierius ir net tualetinis popierius.

Tačiau ne visi galvoja apie suknelės siuvimą iš vaikų knygos.

Suknelės, pagamintos iš popieriaus, gali būti dėvimos kelis kartus, jei jos yra kruopščiai nupjautos „palei siūlę“, kuri užsandarinama juosta. Paprasta ir praktiškai nemokama. Ir svarbiausia - gražus. Nenuostabu, kad jie sako, kad visi išradingi paprastumu.

Iš blizgančio žurnalo

Visiškai visi namai turi nereikalingų blizgančių žurnalų, kuriuose jums patinka vienas ar du straipsniai. Mes supjaustome ar nuplėšiame straipsnius ir sulankstome juos į tėtis, o žurnalai eina į suknelę. Galų gale, jūs neturėjote suknelės iš žurnalų?

Jums reikalingas adatas ir siūlai, segiklis, žirklės, žurnalai, lipni juosta ir suknelė.

Valgomasis

Saldainių

Taip, taip, jūs negirdėjote. Jei nesate saldi dantis, pabandykite sukurti šokolado suknelę. Pakuotės įvairovė padės jums sukurti konkretų spalvų asortimentą, o skirtingų formų saldainiai padės jums papuošti įvairius aprangos elementus.

Jums tereikia nusipirkti saldainių ir aprūpinti adata ir siūlais. Siuvinėkite seną suknelę, pateikdami juos kaip fantaziją diktuoja, ir jūs garantuojate sėkmę. Būsite rutulio karalienė, svarbiausia, nuo saldaus danties, kad liktumėt.

Iš šokolado

Iš šio nuostabaus deserto sukurkite visas suknelių kolekcijas, kurios baigia šokolado festivalius.

Iš vaisių ir daržovių

Vegetarams ir sveikai gyvensenai iš Korėjos menininkas sukuria kopūstų, svogūnų, žaliųjų, bananų žievelių ir kitų skanių ir sveikų daržovių sukneles.

Kepimas

Mados dizaineriai parodė, kaip pakeisti puff sleeves su skaniais duonos kepalais. Paprastieji bageliai taip pat rado vietą ekstravagantiškame mados pasaulyje. Jie buvo naudojami kaip apdaila.

Iš mėsos

Valgomos, bet ne labai skanios žaliavos mėsos suknelė. Jis taip pat atrodo ne estetiškai malonus, tačiau tai neužkerta kelio Lady Gagai ją naudoti savo pasipiktinimams.

Iš rutulių

Drąsiems eksperimentuotojams bus sukurta idėja, kad suknelė pagaminta iš balionų. Sukūrimui tinka tiek pailgos kamuoliukai modeliavimui, tiek paprasti, interjero puošiantys rutuliai.

Juos galite sujungti visais pynimais ir raštais - viskas yra jūsų rankose ir priklauso nuo jūsų vaizduotės. Šviesiai suknelė, pagaminta iš kamuoliukų, efektyviai ir nepamirštamai blizganti ir žaisdama su šviesa, tinkama lemiamoms mergaitėms, kurios nebijo būti dėmesio centre.

Švelniai nostalgiški vaikiškoms suknelėms, pagamintoms iš vaikų žaidimų aikštelės. Jei stambus siluetas yra truputį nerimą keliantis, po dekoravimo juos galite pakeisti dezodorantų ar teniso kamuoliukais.

Iš patiekalų

Sukauptos šakės ir šaukštai, taip pat vytiniai, taip pat gali būti naudojami kitiems tikslams. Suknelė, pagaminta iš plastiko, yra prieinamesnė ir atrodo švelniai, o nerūdijančio plieno suknelė suteiks norimą vaizdo ryškumą.

Nereikia manyti, kad skaldyti patiekalai - tai deja. Laimei - kaip nauja suknelė. Taigi, naudojant porceliano shards, galite sukurti šedevrą.

Iš šiukšlių maišelio

Puikios ir nuostabios suknelės gali būti sukurtos iš šiukšlių maišelių. Užpildytos pakuotės sukurs sodingą princesės aprangą. Ir pakuotės, supjaustytos pakraštyje, o tada susiūtos su sultingais rupliais, padės sukurti Amazonės kario įvaizdį.

Iš juodų pakuočių suknelės išvaizdos. Šis vaizdas puikiai tinka švęsti Heloviną.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į kitą buitinę plastiką. Iš butelių dugno gaukite puikią suknelę. Ir iš vienkartinių indų - kombinuota princesė apranga iš pasakos.

Iš krepšių

Kryžminės arba įprastos liaudies rinkos maišeliai nėra blogiausia medžiaga neįprastiems drabužiams sukurti. Be to, ląstelė visada yra mados.

Diskų

Sename monochromatiniame marškinėliai, marškinėliai ar suknelės dėka galite siūti diskus ar diskų gabalus - aprangą, skirtą į klubą ar diskoteka.

Iš diskų suknelė atrodo įdomi ir neįprasta, ir dėl atspindinčių savybių ji taip pat yra įspūdinga.

Žaibas

Žaibo suknelė, kurią pristatė vienas jaunas dizaineris, atrodo nuostabus ir ekstravagantiškas. O kas mes, o ne dizaineriai? Siuvame užtrauktukus tarp vienų ir kitų be darts. Dydžio pritaikymas.

Galite sukurti kombinuotą suknelę, kurioje karkasas arba sijonas yra pagamintas iš užtrauktukų, o antrasis elementas paimtas iš kito aprangos. Tai bus labai stilingas ir įdomus.

Scotch juosta

Keista, kad daugiaspalvė lipni juosta padeda sukurti neįprastas, rūgštines šalis.

Rudens lapai

Rudenį lapų suknelė bus labai patogi ir biudžeto galimybė. Norint ją sukurti, reikalingi švarūs sveiki lapai, kuriuos uodega prisiūta tuo pačiu principu kaip ir diskai. Atrodo skanus ir šviežias. Tačiau vis dar yra daug reikšmingų trūkumų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį.

 1. Suknelės lapai turėtų būti sukurti prieš pat renginį, kurį jūs ketinate dėvėti. Lapai išdžiūsta labai greitai, ir tai gali būti ne taip, kaip norėtumėte.
 2. Be to, lapai yra labai trapi medžiaga. Uodegos atsilieka, lapai nukrenta, sukelia drabužių kontūro spragas. Todėl suknelė turėtų būti dėvima atsargiai.

Iš gėlių ir augalų

Meilė gėlėms niekada neišnyks. Jie yra puiki priemonė jausmų, namų dekoro ir pastaruoju metu suknelės medžiagai pasirodyti.

Natūralūs gėlių drabužiai išlieka aktualūs ne tik įvairiems festivaliams, bet ir koncertams.

Iš kitų medžiagų

Padėjėjų medžiagos yra tokios daug, kad jas sunku pritaikyti viename straipsnyje.

Suknelės gaminamos iš povų plunksnų, tačiau niekas nedraudžia eksperimentuoti su paukščių plunksnomis.

Džiovinta žolė ir šiaudai taip pat tinka austi rutuliukams.

Trumpai tariant, kai kurios iš pirmiau minėtų medžiagų, taip pat pirštinių, senų skėčių, nereikalingų meškiukų, alaus kepurės, alaus skardinės, lemputės, plaukai - nemeskite. O kas kartais patogu.

Ir jei pritrūksta fantazijos, naudokite skirtingų produktų gamintojų reklamą.

Tikimės, kad straipsnis bus naudingas jums ir bus naudingas. Atminkite, kad viskas yra jūsų rankose - pagrindinis dalykas yra būti kantriai ir rankomis save fantazija, o likusi dalis bus sekama. Sėkmės jūsų pastangose.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys