Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su pakraščiu - originalios pastabos paveikslėlyje

Suknelė su pakraščiu - originalios pastabos paveikslėlyje

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Populiariausi modeliai
 3. Vakarinės suknelės
 4. Šokių salė
 5. Čikagos stilius
 6. Populiarios spalvos
 7. Ką dėvėti?

Fringe yra labai savotiškas suknelės apdailos elementas, nes jis buvo labai populiarus praėjusio šimtmečio 20-ajame dešimtmetyje. Jis naudojamas drabužių apdailai šalies, boho ar estetikos stiliaus. Šiandien garsūs mados dizaineriai ją naudoja kaip stilingų, šviesių ir sudėtingų suknelių dekorą.

Fringe padeda atnešti aistrą įvaizdžiui, drąsai ir nepasotinamam laisvės jausmui. Tačiau dažnai taip pat suteikia mergaitėms elegantišką, rafinuotą ir aristokratinę.

Savybės

Šiandien pakraštis gali būti sukurtas iš bet kokios medžiagos, turi skirtingus ilgius ir spalvas. Kurdami stilingą ir įspūdingą pakraštį, dizaineriai naudoja odą, zomšą, šilką ir medvilnę, taip pat ypatingos tekstūros audinius. Šios juokingos stygos gali būti atskiras suknelės dekoro elementas arba papuošti suknelės iškirptę, apykaklę, apykaklę ar rankovę.

Suknelės gali būti pateikiamos rafinuotų kutų arba plonų retikulų pavidalu.

Populiariausi modeliai

 • Trumpos suknelės, pristatytos „Latina“ stiliaus, išsiskiria tuo, kad jos yra puoštos pakraštyje visą ilgį. Jei norite, galite suknelę patys madingi, pakanka sukti keturias ar penkias nėrinių eilutes ant paprastos suknelės su plonu dirželiu.
 • Suknelės su pakraštyje apačioje atrodo labai gražios ir patrauklios, ypač jei siūlai yra apie 40 centimetrų ilgio. Šiandien poncho suknelė su pakraštyje yra mados, nes suteikia moteriai moteriškumą, silpnumą, o ploni virvės tampa šviesūs ir energingi.
 • Suknelės, kuriose tik sijonas arba kėbulas yra papuoštas pakraštyje. Ši suknelė tinka mergaitėms su netobulomis proporcijomis, nes pakraštyje galite suteikti reikiamą tūrį arba ištiesti visą siluetą. Taigi, norint sukurti garsą, naudojami trumpi siūlai, o ilgas pakraštis leidžia vizualiai formuoti plonesnę formą.
 • Trikotažinės suknelės arba trikotažas taip pat dažnai puošiamos pakraštyje. Rankų mezgimas leidžia jums padaryti tą pačią temą kaip trikotažą.
 • Labai įdomi suknelė, pagaminta iš plonų audinio juostelių su pakraštyje. Nereguliarios juostelių formos padės suteikti tūrį tinkamose vietose.
 • Šalies stiliaus suknelės dažnai puošiamos pakraštyje, ty iškirpte, apykaklėse ir rankovėse. Blauzdos, esančios ant ugnies sijono sąnarių, atrodo įspūdingai ir stilingai.

Vakarinės suknelės

Vakaro ir kokteilių suknelės, papuoštos pakraštyje, atrodo įspūdingos ir prabangios. Puikiai atrodo plonose juostose arba trijų ketvirčių rankovių ilgio.

Fringe yra savarankiškas moterų drabužių spintos elementas. Ji sugeba papuošti net griežtą aprangą, romantiškai ir originaliai.

Šiandien daugybė madingų moterų vyksta vakarėliuose, kuriose ne tik puošia vaizdą, bet ir suteikia lengvumo, elegancijos ir patrauklumo.

Vakarinė suknelė gali būti papuošta tiek ilga, tiek trumpa pakraštyje, viena spalva arba daugialypė.

Šokių salė

Latino stiliui priskiriamos truputį trumpos antklodės su truputį pastebimomis juostomis. Šiame apranga kiekviena mergina visada bus šokių aikštelės centre, nebūtinai šokdama.

Dažnai rutulio suknelė apipinta juosmeniu, kuris leidžia pabrėžti jo rafinuotumą. Pirštinės, puoštos pakraštyje, puikiai tinka ilgų, plonų rankų savininkams.

Plonos virvės iškirptės srityje tikrai pritrauks kitų dėmesį.Tačiau dauguma mergaičių, norinčių šokti, mėgsta sukneles su pakraštyje.

Čikagos stilius

Šį sezoną daugelis madingų moterų savo drabužių spintoje yra Čikagos stiliaus suknelė, kuri yra mylima klasika ir atrodo labai įspūdinga.

Šio stiliaus vakarinė suknelė:

 • Kokteilių suknelės ilgis gali skirtis nuo kelio iki kulkšnies. Jei reikia atkurti XX a. Trisdešimtųjų metų atmosferą, galite pasirinkti aprangą, turinčią drąsesnį ilgį.
 • Būdinga maža juosmens, nors jūs negalite laikytis šios taisyklės, nes natūralios proporcijos yra vertinamos. Dvidešimtojo amžiaus dvidešimtmečiuose jie dažniausiai nesirūpino juosmeniu arba iki šlaunų vidurio naudojo nepakankamą versiją, po to dešimtmetį jie pradėjo vadovautis įprastu moterišku siluetu, siuvant sukneles.
 • Populiariausi audiniai yra satinas, tačiau taip pat yra įprastos šilko, šifono ir aksomo suknelės. Čikagos stiliaus suknelei papuošti papuošalai, rhinestones ir karoliukai, blizgučiai ir blizgučiai.

Suknelės akcentas - tai pjaustymas, kuris puikiai apibūdina moterų siluetą. Šis pjūvis šiandien yra retas, daugiausia naudojamas vakarietiškų suknelių pritaikymui vakarėliams, skirtiems trisdešimčiai metų.

 • Apranga pasižymi giliu pjūvis ant nugaros ir tvirtas siluetas, kuris palaipsniui plečiasi nuo šlaunų linijos.
 • Puikus Čikagos stiliaus suknelės paveikslas yra sudėtingas siluetas su elegantiškomis linijomis ir plačiais pečiais.

Populiarios spalvos

Kiekviena mados moteris gali pasiimti visų mėgstamiausių spalvų suknelę, kai visi dizaineriai siūlo drabužius su skirtingų spalvų schemomis. Klasikinės parinktys yra juodos, baltos ir pilkos.

Dėl ryškių spalvų mėgėjams tinkama suknelė, šviesiai žalia, raudona arba mėlyna. Pirštinės turėtų būti pasirinktos taip, kad atitiktų apdailą.

Šiemet populiariausios kokteilių suknelės su pakraštyje spalvos yra klasikinės baltos arba juodos, prabangios auksinės spalvos, taip pat seksualios raudonos arba raudonos spalvos.

Renkantis spalvas būtina pasirinkti visus vaizdo elementus, kad jie harmoningai papildytų vienas kitą. Taigi, koralų suknelė su sidabro apdaila bus puikiai derinama su sidabro spalvos sankaba.

Ką dėvėti?

Stilingą suknelę, pasižyminčią nepaprasta išvaizda, galima papildyti išskirtine rankine, sudėtingomis pirštinėmis, originalia skrybėlę ir madingais batais. Pagrindinė taisyklė, kurią reikia laikytis, yra ta, kad visi elementai turi būti toje pačioje spalvų schemoje.

Maža kepurė arba kepurė su plačiu kraštu bus puikus papildymas. Originalus galvos apdailos sprendimas - juosta, puošta plunksnomis, gėlėmis ir blizgučiais. Renkantis rankinę turi likti ant maišelio voko. Norėdami papuošti kaklą, galite pasirinkti prabangius kailinius batus, karoliukus arba šviesų lanką. Labai populiarus puošmena - ilgas karoliai, dažniausiai pagaminti iš perlų, kuris yra rišamas.

Taip pat būtina prisiminti apie pirštines, nes trisdešimt trečiaisiais metais jie buvo privalomi požymiai. Velveto arba šilko pirštinės yra puikus pasirinkimas.

Dėl suknelės, skirtos stiliaus lotynų bateliai su kulnais akiniai yra gerai tinka. „Cowboy“ batai puikiai atrodys su šalutiniu šalies apranga.

Norėdami sukurti vakaro išvaizdą, ilgi auskarai ir elegantiškos grandinės bus puiki tandemo suknelė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys