Suknelės stiliai ir modeliai

Persirengimo suknelė - absoliutus komfortas

Persirengimo suknelė - absoliutus komfortas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Kiek istorijos
 4. Stiliai ir modeliai
 5. Audiniai
 6. Kokie modeliai tinka visam?
 7. Ką dėvėti?

Daugumos moterų chalatai yra susiję su valymu ir virimu, o ne romantiška ir madinga suknelė. Tačiau yra gražus ir patogus chalatas.

Savybės

Persirengimo suknelė yra labai paprasta. Produktas pasižymi laisvu kėbulu ir įdegtu sijonu, taip pat kvapo ir diržo buvimu. Skirtingos šio suknelės versijos ilgis skiriasi, apykaklės buvimas, supjaustymo tipas, rankovių ir kitų detalių buvimas.

Rūbų spalvų variantų apribojimai nėra. Jūs galite pamatyti tiek paprasto spalvos aprangą, tiek su gėlių, žirnių, geometrinių ar abstrakčių spaudinių produktais. Be to, suknelė gali būti apipjaustyta nėriniais, grioveliais ar grioveliais.

Kas yra tinkamas?

Šis suknelių stilius gali būti vadinamas universaliu, nes jis tinka skirtingų formų merginoms ir įvairioms progoms. Tokioje suknelėje galite jaustis patogiai namuose, šventėje ir biure.

Aprangos drabužis puikiai atrodys visais skaičiais, sėkmingai paslėpdamas galimus trūkumus ir pabrėždamas privalumus. Jei mergaitė yra plona arba jos figūra yra panaši į stačiakampį, ji apsivilks labiau moterišku drabužiu. Šis stilius atrodo ypač patrauklus smėlio laikrodžio paveiksle, nes jame bus labai sėkmingai aprašytos krūtinės, juosmens ir klubų kreivės.

Kiek istorijos

Moteriškoje spintoje XX a. Aštuntojo dešimtmečio aštuntame dešimtmetyje mados dizainerio Diane von Furstenbergo dėka pasirodė apranga ir drabužis su kvapu.

Jie tapo labai populiarūs mados, nes tokios suknelės buvo elegantiškos ir labai patogios naudoti. „Dress-robe“ modeliai sėdėjo gerai ant figūros ir galėjo būti dėvimi tiek namuose, tiek darbe arba vaikščioti.

Stiliai ir modeliai

Su kvapu

Atkreipkite dėmesį, kad klasikinė chalato versija yra modelių su kvapu. Tokių suknelių kvapas kerta siluetą įstrižai, o tada šoninės gaminio dalys yra sujungtos juosmens juosta. Taip pat yra modelių, kuriuose kvapas eina ne vertikaliai, bet vertikaliai. Be to, yra suknelės su padirbtu kvapu.

Šio suknelės modelių ilgis yra nuo maxi iki ultramini. Tokios suknelės vasaros versijos siuvamos iš tekančio lengvo audinio, o rudens ir žiemos modeliams gaminti paprastai naudojamas trikotažas.

Pagrindinis variantas

Šio stiliaus namų modeliai yra ne tik patogūs, bet ir labai patrauklūs. Perkant naminę chalatą, jie dažnai renkasi ryškias spalvas, tokias kaip juostelės, didelės gėlės arba polka. Jie dažnai dėvimi kontrastingais spalvų diržais.

Mygtukas

Tokie chalatų modeliai yra labai praktiški ir priklauso atsitiktiniam stiliui. Tokia suknelė turi netikrą kišenę, kuri leidžia atrodyti kaip safari suknelė. Dažniausiai suknelė su mygtukais yra siuvama iš tankių audinių ir dėvima rudenį. Labai patraukli yra tokie džinsų modeliai, kurie dėvimi su kepurėle ir skara. Taip pat įdomios išvaizdos įtemptos suknelės su ilgomis rankovėmis, pagamintos iš trikotažo.

Ilgos suknelės

Drabužių apsiaustą prie grindų galima naudoti kaip kokteilių aprangą, ypač jei šios suknelės viršuje yra V tipo iškirptė, o jos ilgas sijonas yra iškirptas. Šį modelį papildo platus diržas, sankaba ir masyvi papuošalai.

Audiniai

Šio stiliaus apsirengimo metu suknelės buvo siuvamos iš Jersey, nes ši medžiaga buvo labai praktiška.Šiandien galite pamatyti šios rūšies atsitiktines sukneles, pagamintas iš medvilnės, viskozės, džinsinio audinio, vilnos, kalio ar kalio. Elegantiški chalatai yra siuvami iš brokato, aksomo ar veliūro, taip pat šilko ir gipso.

Kokie modeliai tinka visam?

Mergaitėms, turinčioms kreivą suknelę, chalatas atrodo labai harmoningas. Modelio, kurio ilgis šiek tiek mažesnis už kelius, galite paslėpti plačius klubus ir problemas su papildomais centimetrais ant pilvo. Jei moteris turi obuolių formą, naudodama persirengimo suknelę, galite vizualiai sukurti juosmens, dėl kurio siluetas taps plonesnis.

Kalbant apie spalvas, pilnos mergaitės turėtų atidžiau pažvelgti į monofonines sukneles ir modelius su vertikaliais atspaudais.

Ką dėvėti?

 • Su chalatu galite dėvėti striukę ar mažą skarelę.
 • Renkantis juvelyrinius dirbinius prie šio stiliaus suknelės, reikia atsižvelgti į suknelės apdailą. Kuo kuklesnis chalatas bus, tuo mažiau juvelyrinių dirbinių turite dėvėti. Kartais pakanka tik apyrankės ir mažos rankinės.
 • Jei suknelė neturi rankovių arba neturi diržų, naudokite ilgus karoliukus ir ilgus auskarus. Dėvėkite trumpą rutuliuką, kad sukurtumėte naminio modelio tokią suknelę.
 • Suknelė suknelė tinka bet kuriam batai ar sandalai. Šis stilius puikiai tinka batus su plokščiais padais ir skirtingų aukščių kulnais.
 • Šios suknelės diržas gali būti papildytas kontrastinga juosta.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys