Suknelės stiliai ir modeliai

Bustier suknelė - klasikinis gundymas

Bustier suknelė - klasikinis gundymas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Kas yra tinkamas?
  3. Populiarūs stiliai
  4. Ilgis
  5. Ką dėvėti?
  6. Priežiūra

Pavadinimas „bustier“ atėjo pas mus iš prancūzų. Jis yra kilęs iš žodžio buste, kuris verčia į „krūtinę“. Iš pradžių bustieris buvo apatinis trikotažas. Tai buvo korseto ir modernios liemenėlės kryžius. Jo misija buvo nuleisti juosmenį ir palaikyti krūtinę.

Šiandien bustier yra standi liemenėlė be diržo, kuri dėvima daugiausia atviroms vakarinėms suknelėms. Tačiau laikui bustieris iš apatinio trikotažo persikėlė į įprastų drabužių kategoriją. Vis dažniau galite rasti bustierių ir bustierių suknelių, kurios tapo nepriklausomais drabužiais.

Šiame straipsnyje mes papasakosime apie švelnesnes sukneles: apie tai, kas jie yra, kas tinka ir ko jie sujungia.

Savybės

Taigi, bustierinė suknelė yra savotiškas suknelės ir liemenėlės hibridas. Jai būdinga atvira viršutinė strapless ir rankovėmis ir bodice, pagaminta iš puodelių formos.

Bustierinė suknelė dažnai turi gana atvirą iškirptę, todėl ji teisėtai laikoma vienu iš seksualiausių moterų drabužių spintos elementų. Jis gali tilpti figūrą ir gali turėti pūkuotą sijoną, bet viršus visada lieka kuo atviresnis. Visas dėmesys sutelkiamas į pečius, krūtinę, rankas ir kaklą, todėl, kai uždedate panašų aprangą, turite būti tikri, kad ši sritis atrodo tobula.

Kas yra tinkamas?

Švelnesnė suknelė turėtų būti traktuojama labai atsargiai: nepaisant stulbinančiai gražios išvaizdos, jis gali sugadinti vaizdą, jei pasirinksite netinkamą modelį. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas iškirpimui ir rankoms, nes suknelė viską parodo. Jei turite labai pilną pečių ir rankų padėtį, virš bodos gali būti surenkamos bjaurios odos raukšlės. Tokiu atveju geriau atsisakyti bustieriškesnės suknelės (išėjimas - tai elegantiška striukė arba viršūnė).

Prabangios krūtinės, tokios suknelės, gali būti palankiausios šviesos. Tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį: jei kūnas yra pernelyg storas, bus jausmas, kad krūtinė „išeis“ iš jo.

Geriausia, kad mergina su smėlio laikrodžiu ir stačiakampio tipo sėdynėmis sėdi bustierinė suknelė. Jei priklausote pastarajam tipui, rekomenduojame pasirinkti modelį su pilnu sijonu, kad paveikslas taptų labiau moteriškas. Pilnas sijonas taip pat padės subalansuoti platus pečius.

Populiarūs stiliai

  • Montavimas Suknelė, atkartojanti figūros kontūrus, atrodo neįprastai patraukli. Tiesa, jis turėtų būti dėvimas tik tada, jei jūsų figūra yra artima idealui.
  • Baskų kalba. Šiandien suknelės su baskais yra populiarumo viršūnė. Šis dekoratyvinis elementas suteikia vaizdui šiek tiek koetrio. Be to, Baskų kraštas puikiai maskuoja juosmenį.
  • Su pilnu sijonu. Suknelė su įtempta viršūnė ir pilnas sijonas daro mergaitę gražią. Ypač gerai šis stilius atrodo ant mažų, plonų moterų.
  • Su kvapu. Suknelės su kvapu vienodai gerai sėdi ant skirtingų tipų figūrų, todėl jie gali saugiai dėvėti tiek pyshechki, tiek plonus asmenis. Kvapas yra nepastebima ir elegantiška detalė, kuri sėkmingai animuoja vaizdą.

Ilgis

Suknelė-bustier paprastai yra vakarinė ar kokteilio suknelė. Kalbant apie jį, nėra griežtų rekomendacijų dėl ilgio: kokia turėtų būti sijonas tik jums nusprendus, remiantis skaičiaus charakteristikomis ir renginio forma.

Ilgas

Svarbiausioms progoms turėtų būti pasirinkta bustierinė suknelė su sijonu prie grindų.Tokioje suknelėje būtų tikslinga atvykti į vestuves (net ir savo pačių), vakaro priėmimą ar pristatymą. Sijonas gali būti pūkuotas, bet bustieras atrodo elegantiškesnis su pusiau laisvu ar tiesiu, tekančiu dugnu.

Midi

Bustierinė vidutinio ilgio suknelė tinka beveik viskas, todėl ji laikoma visuotine atostogų galimybe. Jį patogu nuvykti, todėl dažnai įdėti ten, kur šokiai planuojami iki ryto. Kelio ilgio suknelė gali turėti bet kokį siluetą. Populiarus modelis su sijonu, įtemptais klubais, su sijonu ir sijonu.

Trumpas

Dar viena „šokio“ suknelės versija - bustierinė suknelė su miniskirtimi. Dėl savo atvirumo jis yra tinkamas tik neformaliems renginiams. Suknelė, kuri visiškai užsidegė rankas, pečius, viršutinę krūtinės dalį ir žymiai atveria kojas, ne kiekviena mergaitė drįsta dėvėti. Svarbiausia, kad trumpas bustieriškas suknelė tinka įtemptos figūros savininkams ir lieknoms kojoms.

Ką dėvėti?

Apatiniai drabužiai

Pagal drąsesnę suknelę turėtumėte pasirinkti labiausiai nepastebimus apatinius su lygiu paviršiumi, be nėrinių, siuvinėjimo ir kitų dekoracijų. Šiai aprangai yra specialios liemenėlės, tačiau jei kūnas yra pakankamai storas, jūs galite tai padaryti be jų.

Drabužiai

Bustierinė suknelė yra atskira apranga, kuriai nereikia papildomų detalių, be reikalingų priedų. Tačiau, jei esate drovūs dėl pliko pečių ar vėsioje patalpoje, galite įdėti į švarką, bolero ar gražią suknelę, kuri atitiktų suknelės stilių.

Priedai

Pasirenkant juvelyrinius dirbinius ir aksesuarus suknelėms, labai svarbu laikinai sustoti, todėl norėsite dėvėti visus geriausius ir gražiausius daiktus tokiai neįprastai suknelei. Į vietą bus maža rankinė ant grandinės ar maža sankaba. Jei suknelė nėra dekoruota turtingu dekoru, rankinė gali būti apipjaustyta nėriniais, karoliukais ar rhinestones. Dėl labai papuoštos suknelės geriau rinktis kažką paprastesnį.

Didesnė suknelė atveria iškirptę ir yra puikus būdas parodyti savo mėgstamus karolius ir pakabučius. Rankų malonę galima pabrėžti naudojant originalias apyrankes. Nepamirškite apie auskarus: tai gali būti tokie glausti smeigės ir didžiuliai pakabukai. Realūs papuošalai gali pakeisti aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius.

Batai

Suknelė bustier - tai apranga, kuri negali egzistuoti be lydinio kaip aukštakulniai batai. Kuo didesnis kulnas, tuo įspūdingiau atrodys. Tačiau avalynė gali būti pakeista stilingais sandalais - jūsų vaizdas nebus prarandamas. Jei dėl kokių nors priežasčių negalėsite dėvėti batų su kulnais, drąsiai dėvėkite baleto butus (tačiau pasirinkite tik tuos, kurie puošia koją, todėl taps švelnesnis).

Priežiūra

Daug šiuolaikinių medžiagų, iš kurių gaminamos bustierės, reikalauja ypatingos priežiūros. Dėl kai kurių dalykų yra draudimas skalbti skalbimo mašinoje, verpti ar lyginti. Todėl labai svarbu laikytis vidinėje etiketėje nurodytų nurodymų - kitaip dalykas gali tapti vienkartiniu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys