Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelės su atviru nugariniu - viliojančiu ir patraukliu vaizdu

Suknelės su atviru nugariniu - viliojančiu ir patraukliu vaizdu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ilgis
 2. Modeliai ir stiliai
 3. Laced
 4. Vasara
 5. Nertos
 6. Megzti
 7. Gylis ir išpjova
 8. Iškirpimo apdaila
 9. Fantasy cutout
 10. Vestuvės
 11. Vakaras ir kokteilis
 12. Baigę studijas
 13. Spalva
 14. Ką dėvėti
 15. Šukuosena

Kokia suknelė, jūsų nuomone, gali padaryti jūsų įvaizdį patrauklią, viliojančią ir drąsią? Gal su giliu iškirpte? Ir galbūt su kojos pjaustymu? Be abejo, tokia suknelė yra atvira atgal!

Atviro nugaros dizaino variantai yra įvairūs. Daugiau apie juos gyvena žemiau.

Ilgis

Ilga suknelė su atvira nugara yra labiau tinka mergaitėms, kurių aukštis ir puikios proporcijos.

Nesvarbi tai, kad turėtumėte išlaikyti savo laikyseną ir vaikščioti ant kulnų. Visos suknelės su atvira nugara yra labiau tinka vakaro veiklai.

Trumpos suknelės su atvira nugara galimybė yra būdinga plonoms moterims, kurios nėra aukštos. Jis paprastai yra kuklesnis.

Trumpus modelius galima dėvėti kaip iškilmingą renginį ir jaustis patogiai kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, karštą vasaros dieną paplūdimyje arba romantiškai.

Taip pat yra galimybė suknelę su pjaustymu ant nugaros midi ilgio. Šios suknelės atrodo labiau suvaržytos, bet visa tai ne mažiau patraukli ir moteriškas.

Modeliai ir stiliai

Su rankovėmis

Suknelės modeliai su rankovėmis yra labai populiarus lauko renginio pasirinkimas vėsioje dieną. Ir netgi tiesiausias nugarėlis ant nugaros kompensuojamas rankovės buvimu.

Labiausiai harmoninga šio derinio monochrominių aprangų išvaizda. Pavyzdžiui, lankas aktorė Kate Hudson.

Su skaldymu

Suknelės, kurių kaklo ir nugaros dalys yra atviros tuo pačiu metu, skirtos ryškioms, pasitikinčioms moterims, kurios nebijo parodyti visko vienu metu.

Iš esmės šio stiliaus modelių iškirptė nėra pernelyg gili.

Su pjūviu

Manoma, kad bet koks pjūvis vizualiai papildo kojas. Suknelės su iškirpte ir plyšiu yra labai populiarios tarp mados įžymybių.

Verta pažymėti, kad pasirenkant tokį suknelį yra niuansų. Pavyzdžiui, ilgiau nukirpta į šlaunį bus tinkamesnė jaunoms mergaitėms, o „balzac amžiaus“ moterims tinkamesnis bus elegantiškas pjūvio pjūvis.

Trumpas priekinis ilgis

Trumpas priekinis ilgas galas, vadinamoji „HighLow“ stiliaus suknelė, ne mažiau populiari. Atviras nugaros ir kelio elementas prideda šiek tiek viliojimo ir žavesio vaizdui.

Uždaras priekis

Visiškai, diskretiškai ir paslaptingai suknelė bus visiškai uždaryta priekyje, bet su atvira nugara.

Iš pirmo žvilgsnio tai suteiks jūsų įvaizdžio griežtumo, tačiau kai tik paversite savo nugarą, niekas neturės abejonių dėl jūsų gundymo. Ši modelio versija idealiai tinka eiti į restoraną.

Švelnus

Ne mažiau populiarus yra atviros nugaros ir pilnos sijono suknelėje derinys. Ir tokios suknelės ilgis visai nesvarbu. Labai svarbu rasti jų kompetentingą ir harmoningą derinį.

Tiesioginis

Galima apsvarstyti, kaip plačiai paplitusi ir veiksminga tiesioginė suknelė, sklandžiai kartojanti moterišką siluetą.

Jie pabrėžia harmoniją, vizualiai papildo augimą. Dažniausiai jie dėvi socialinius renginius.

Undinė

Neįtikėtinai puikiai gali atrodyti kaip mergaitės suknelė su traukiniu ir iškirpte. Jie yra populiarūs vakare ir vestuvėse.

A-siluetas

A-silueto suknelės jau daugelį metų suteikia merginoms komfortą ir patogumą.

Šviesa teka ir atvira nugara puikiai pabrėžia jo savininko malonę. Be to, tokios suknelės tinka puikių formų savininkams.

Su traukiniu

Suknelės su traukiniu ir atvira nugara visada džiaugiasi, net jei jos gaminamos pagal minimalizmo stilių. Jų iškilminga išvaizda pabrėžia stilingos suknelės savininko statusą.

Laced

Suknelės su atvira nugaros apranga atrodo švelniai ir savarankiškai. Jie gali būti dėvimi tiek socialiniuose renginiuose, tiek kasdieniame gyvenime.

Svarbu tik pasirinkti tinkamą spalvų schemą ir žiedo dydį konkrečiai progai.

Vasara

Vasara yra puikus laikas pagundyti ir suvilioti stipresnę seksą. Šviesūs audiniai, moteriški siluetai, atviri atgal - sunkus šių šukių ginklas.

Nertos

Neregintos suknelės išvaizda jūsų spintoje bus labai naudinga. Jūsų vaizdas bus įsimintinas dėl savo originalumo ir išskirtinumo.

Megzti

Ploni trikotažas puikiai pabrėžia gražią figūrą. Nedidelis atviros nugaros atvaizdas arba imitacija atneš vaizdui lašą prieskonių.

Gylis ir išpjova

Griovelio gylis priklauso nuo pečių ir coccyx regiono.

Labai populiarūs yra apvalūs ir trikampio formos pjūviai, esantys žemiau pečių, kurie puikiai atrodo su mažais kabliais.

Įvairios romantiškų figūrų išpjaustymo formos, esančios lašų, ​​širdies ar gėlių pavidalu, pasiekiančios nugaros vidurį, tinka nedidelėms moterims. Kalbant apie ilgį, suknelė gali būti ir trumpa, ir ilga.

Ištempta kaklo linija iki juosmens gali suteikti idealios figūros ir odos savininkams.

Neįtikėtinai seksualios išvaizdos suknelės su ovaliomis iškirpte iki uodegos.

Kalbant apie iškirpimus, jie yra tokie skirtingi, kad jų negalima suskaičiuoti.

Ne mažai žinoma ir paplitusi pjūvis. Jos pusėje yra atidaryti pečių ir pakabos.

Dvigubi gabalai atrodo įspūdingi.

Iškirpimo apdaila

Taip pat yra įvairių būdų papuošti pliko nugarą.

Dažniausiai yra užpakalinės juostos. Jų skaičius, storis ir vieta priklauso nuo fantazijos dizainerių.

V-iškirptę dažnai galima pamatyti su prabangiais siuvinėjimais su visais akmenimis, rhinestones ir fliteriais. Aktyviai naudojami įvairūs perlai ir karoliukai, mygtukai ir įdomus satino lankai.

Apskaičiuota iškirptė į pečių ašmenis, dažnai sutinkama vestuvių mados būdu, yra išsiuvinėta lurex, nėriniais ir akmenimis.

Fantasy cutout

Renkantis suknelę su atvira nugara, reikia atsižvelgti į kai kuriuos apribojimus, pvz., Odos būklę, tačiau tai netaikoma suknelei, kurios imitacija yra plika nugara.

Giliai iškirptė yra padengta mėsos spalvos audiniu arba plonu permatomu nėrinių įdėklu, ant kurio sukuriami įvairūs modeliai.

Vestuvės

Bet kuri iš sąžiningos lyties nori būti nenugalima savo vestuvėse. Iki šiol daugelis dizainerių siūlo įvairias vestuvių sukneles su nugarėlėmis.

Jūs taip pat galite pasirinkti pjūvio gylį ir formą, jos apdailą pagal savo norus ir skonį.

Vakaras ir kokteilis

Elegantiškos suknelės su nugarėlėmis tapo mėgstamiausia vakare. Kuklus arba šokiruojantis - jie geriausiai pabrėžia figūros orumą, bet turėtumėte apsvarstyti kai kuriuos niuansus.

Jei liemenė nėra aiškiai pažymėta, tuomet siauros pailgos išpjovos su įtvarais arba užsegimais užtemdys šį trūkumą.

Merginos, kurios nėra aukštos suknelės su ovaliomis iškirptėmis ir trikampio formos, baigiančios už mentės linijos, yra geriau nešioti, nes jos pridės nereikalingus centimetrus, kurių negalima pasakyti apie aštrias ir pailgas.Šios parinktys išjungiamos ir mergaitės, turinčios trumpą liemens dalį, kurios turėtų būti maksimaliai pailgintos.

Merginos aukštas turi pažvelgti į mažas ovalo, trikampio ar lašinio formos griovelius.

Baigę studijas

Savo iškilmingame vakare absolventai įsijungė į viliojančias sukneles, kad atrodytų labiau subrendę, taip pabrėždami jų pasirengimą savarankiškam gyvenimui.

Priklausomai nuo jų pageidavimų ir bruožų, pasirenkama ilga arba trumpa puošmena. Unikalus dizainas - tai skaidrūs arba blizgūs audiniai, sluoksniavimas ar montavimas, gražūs papuošalai ir dekoras ant iškirptės.

Spalva

Juoda

Juoda suknelė yra klasika. Bet kuriuo atveju juoda suknelė su atvira nugara, atrodys puikiai.

Raudona

Raudona suknelė su atvira nugara yra savimi pasitikinčios baisios moters esmė.

Balta

Atviros nugaros tendencija įvyko būtent su balta suknelė. Labai svarbu, kad audinys atrodytų brangus ir aukštos kokybės.

Žalia

Suknelė su atvira žalia spalva atvaizduoja ne mažiau elegantišką. Tai gali būti tiek vakaro, tiek kasdienio pasirinkimo galimybė.

Rožinė

Rožinė suknelė atrodys neįtikėtinai romantiška ir patraukli.

Smėlio spalvos

Pasirenkant suknelę su plika nugaros spalva, turėtumėte būti atsargūs. Jūs rizikuojate sukurti įspūdį, kad atvykote į renginį „nuogas“.

Ką dėvėti

Priedai

Renkantis tokių suknelių priedus, nepamirškite apie pagrindinį akcentą - grįžti atgal. Minimalizmas ir dar daugiau!

Negalima nešioti ryškių stambių papuošalų. Puikus auskarai, plonas grandinės apyrankė ir pakabukas ant grandinės papildys jūsų išvaizdą.

Liemenėlė

Net jei esate teisėtai laikomas idealių formų savininku, neturėtumėte pamiršti tinkamo apatinio trikotažo pasirinkimo tokioje suknelėje.

Visų rūšių liemenėlės be diržų ir atraminių laikiklių juosmens srityje taps jūsų nepakeičiamais pagalbininkais.

Jei jūsų iškirptė yra labai atvira, tuomet jums reikės juostos be silikono. Ir jei pasirinkimas nukrito ant suknelės su dirželiu ant kaklo, tada galite pasiimti liemenėlę, kuri pritvirtinama ant nugaros ir kaklo.

Šukuosena

Už glaustą apdailos vaizdą reikia padaryti tinkamą šukuoseną. Atminkite, kad akcentas bus jūsų atvira nugara, o visa kita turėtų tik pabrėžti jūsų pranašumą.

Geriausias dalykas yra pasiimti plaukus ir, jei neturite ilgų plaukų, sklandus stilius atrodys darnesnis.

Suknelių su nugarėlėmis populiarumas nepasikeitė, o jų stilių įvairovė leis jums pasirinkti tiksliai tą suknelę, kurioje bus apakinti nepamirštami, moteriški ir seksualūs, puikūs.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys