Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė balionas - pridėti garsą klubams?

Suknelė balionas - pridėti garsą klubams?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Sijonų tipai
 4. Audiniai
 5. Megzti
 6. Suknelė su balionu
 7. Mados tendencijos
 8. Ką dėvėti?
 9. Batai
 10. Priedai

Savybės

Baliono suknelė turi tokią neįprastą ir įsimintiną formą, kad ją negalima supainioti su kitu stiliumi. Kas yra šis modelis? Baliono suknelės „triukas“ yra didelė, tarsi pripūstos sijonas, dėl kurio apranga gavo pavadinimą. Tūris gali prasidėti nuo juosmens arba nuo krūtinės, tačiau sijonas būtinai susiaurės.

Toks stilius pasirodė praėjusio šimtmečio viduryje, kai moterų figūra su sodriu klubu, krūtimi ir plonu juosmeniu - vadinamasis „smėlio laikrodis“ - buvo laikomas idealu.

Suknelės cilindras leido skaičiuoti proporcijas į norimą standartą. Sijono pompa buvo pasiekta keliais būdais. Dažniausiai šiam tikslui jie sutrumpino pamušalą ir apgaubė suknelės apvadą. Norint sukurti tūrį, ant sijono buvo padaryta ir daug smiginio ar raukšlių.

Kas yra tinkamas?

Nepaisant to, kad baliono suknelės stilius yra gana konkretus, mergaitės su skirtingais skaičiais gali dėvėti tokį aprangą. Jaunų asteniškos kūno sudėties moterys, turinčios mažų krūtų, siaurų klubų ir neišreikštą juosmeninę suknelę-balioną, padės formuoti apimtis tinkamose vietose.

„Apple“ tipo figūrai taip pat būdingas ryškus juosmens trūkumas, nes jis yra tokio pat dydžio kaip krūtinė ir klubai. Padėtį galite ištaisyti naudojant baliono suknelę, kuri užsikabinusi į skrandį su plačiu diržu arba diržu.

Kriaušių formos figūrų savininkai gali pasigirti nuostabiais klubais. Ši mergaičių kategorija tikriausiai yra vienintelė, kuri turėtų būti vengiama suknelėmis su dideliais sijonais, nes jos apatinę kūno dalį pernelyg sunku.

Sijonų tipai

 • Baliono suknelė švytėjęs sijonas Šiandien ji atrodo ne visai įprasta, tačiau XX a. Tokia suknelė buvo labai populiari. Tomas sukuriamas tuo pačiu metu dėl sutrumpinto pamušalo ir didelio skaičiaus raukšlių, susirinkusių prie juosmens.
 • Suknelės su tulpės sijonas atsiranda gana dažnai. Ypač gerai atrodo plonų juosmens, siaurų klubų ir lieknas kojų savininkams. Paprastai tulpių sijonas yra gana trumpas, jo ilgis retai nukrenta žemiau kelio. Ant sijono būtinai yra plati jungė ir kelios išilginės raukšlės.
 • Apatinė sijonas ant dantenų, atrodo gana ekstravagantiška, todėl šį aprangą dažniausiai pasirenka drąsios, pasitikinčios asmenybės. Suknelė-balionas su tokiu neįprastu sijonu dažnai neturi vidinės linijos, sijonas pradeda įgyti tūrį iš krūtinės ir smarkiai susiaurėja žemiau kelio.

Audiniai

Sukurti sukneles - cilindrai naudojo įvairias medžiagas - jei tik jie susieti su metų laiku ir suknelės stiliumi. Pagrindinis audinio reikalavimas yra gebėjimas išlaikyti formą, todėl medžiagos paprastai naudojamos gana tankiai.

Dažnai drabužių siuvimui pasirenkamas trikotažas, nes jis puikiai dera. Šaltuoju metų laiku galite pasirinkti vilnonį audinį - tada galite atkurti mados madą nuo praėjusio šimtmečio.

Kamuoliai gali būti šventiniai ar net vestuvių drabužiai. Šiuo atveju pirmenybė teikiama šviesiems, erdviems audiniams, tokiems kaip taftas arba organza. Permatomos medžiagos erdvinė sijonas atrodo kaip tikras šviesos debesis.

Megzti

Balioninė suknelė, pagaminta iš verpalų, yra puiki galimybė žiemai, nes net ir šalčio dienomis mes norime likti moteriški. Šilti drabužiai, žinoma, gali būti gražūs.Įspūdingas pavyzdys - įvairios megztos suknelės ir sijonai. Jie atrodo labai gražūs ir jaukūs, be to, jie puikiai šilta.

Pirmenybė turėtų būti teikiama modeliams, pagamintiems iš verpalų, kurių sudėtyje yra kuo daugiau natūralios vilnos ir mažiausiai poliesterio arba akrilo. Tokia suknelė jums džiugins daugiau nei vieną sezoną, o dirbtinių medžiagų modeliai po kelių kojinių neteks.

Suknelė su balionu

Baliono suknelė puikiai atrodo ant merginų, visų pirma dėl to, kad ji sėkmingai slepia apimtis. Vienintelis dalykas, kurio neturėtų būti padaryta, yra dėvėti tokią suknelę su sutrumpintu sijonu, jei turite mažą aukštį ir pilnas kojas. Visais kitais atvejais galite saugiai eksperimentuoti su šiuo modeliu.

Jei turite problemų, venkite šių vietų dekoratyvinių elementų. Pavyzdžiui, pilnos rankos ir pečiai neturėtų būti akcentuojami trumpomis, didelėmis rankovėmis, tokiomis kaip „sparnai“ arba „žibintai“. Jei jau turite didelių klubų, venkite cilindro suknelių su pleistrų kišenėmis ant sijono.

Mados tendencijos

 • Artimiausiame mados sezone ypač populiarūs suknelės, pagamintos iš nėrinių ar nėrinių. Jei jums nepatinka permatomi sijonai, bet nenorite atsilikti nuo mados, pažvelkite į balionų sukneles su nėriniais.
 • Šią vasarą visose madingose ​​madose puošnės sluoksniuotos suknelės ir sijonai. Įsitikinkite, kad sau sukate balioninę suknelę su sijonu, pagamintu iš kelių sluoksnių smulkių audinių. Tokioje suknelėje jums bus panašus į egzotišką žiedą.
 • Suknelės su V-kaklu turi neįtikėtinai naudingą savybę: jie pabrėžia krūtinę ir vizualiai ištiesti kaklą. Trikampė iškirptė yra viena iš pagrindinių mados sezono tendencijų. Balioninė suknelė su patrauklia iškirpte leis pagauti kitų žavisią žvilgsnį.

Ką dėvėti?

Balionas, kaip ir bet kuri kita jūsų drabužių spinta, turi būti tinkamai prižiūrima. Pagrindinis uždavinys - subalansuoti apatinėje kūno dalyje sukurtą tūrį, o ne perkrauti viską, kas yra žemiau juosmens, su didžiulėmis detalėmis.

Jūs galite dėvėti trumpą striukę ar bolero ant baliono suknelės. Jei sijonas nėra labai ilgas, tai darys klasikinis tiesios arba sumontuotos stiliaus tranšėjos.

Spalvingas pėdkelnės ar antblauzdžiai gali būti dėvimi su suknelėmis, pagamintomis iš trikotažo ar kitų šiltų audinių. Jei apranga yra tvirta, pabandykite dėvėti pieštinius pėdkelnius - taip jūs turėsite neklaužada, žaismingas vaizdas.

Batai

Baliono suknelė yra ryškiausias jūsų išvaizdos elementas, todėl visa kita neturėtų pritraukti daug dėmesio. Batai turėtų būti pasirenkami kuo paprastesni, bet elegantiški, nes pats suknelės dugnas yra gana didelis.

Todėl įdėkite batus su plataus viršaus ir batus ant storos platformos. Suknelės balionui tinka kažkas mažiau patrauklus: siurbliai, sandalai su plonu dirželiu, elegantiški batai su aukštais kulniukais. Batai, turintys plokščių padų, turėtų būti palikti, nes suknelė su tokia neįprastu sijonu reikalauja kulno - siekiant išlaikyti figūros proporcijas.

Priedai

Priedai yra ne mažiau svarbūs vaizdo elementai nei batai ar suknelė, todėl juos reikia pasirinkti taip, kad jie atitiktų aprangą. Stilistai teigia, kad klasikiniai papuošalai, pagaminti iš aukso, sidabro ir brangakmenių - elegantiški karoliai ir ažūriniai auskarai - blogai įeina į baliono suknelę (tik jei tai nėra vestuvių galimybė).

Dėl šios suknelės geriau pasirinkti kažką paprastesnio, bet vis dėlto originalą. Pažvelkite į kokybiškus papuošalus - neįprasta žiedo forma, auskarai ir karoliai atrodys puikiai su balionu. Galite pasirinkti gana masyvius papuošalus, kad jie subalansuotų sunkią suknelės apačią.

Komentarai
 1. Galya
  20.02.2016

  Ši sijonas atrodė apgauti! Manau, kad neturėtumėte dėvėti tokios suknelės moterims, vyresnėms nei 25 metų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys