Suknelės stiliai ir modeliai

Suknelė su amerikietiška kilpa - puikiai tinka gražiams pečiams

Suknelė su amerikietiška kilpa - puikiai tinka gražiams pečiams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kas ketina?
 3. Kiek istorijos
 4. Rūšis
 5. Patarimai, kaip pasirinkti
 6. Ką dėvėti?
 7. Priedai

Moteriški, šventiniai ir labai romantiški suknelės modeliai, turintys amerikietišką rankovę. Šį viršūnę dažniausiai sudaro vakarinės suknelės ir elegantiškos palaidinės.

Savybės

Amerikietis vadinamas kilpa, kuri yra įstrižainė, kuri prasideda pažastyse ir baigiasi merginos kakle. Šis iškirpimas leidžia palikti pečius atidarytus.

Kas ketina?

Modelis su tokiu rankos anga puikiai tinka plonoms mergaitėms, turinčioms mažus pečius.

Kai kurios suknelės versijos puikiai tinka vidutinio statinio grožiui su maža krūtine, siaura liemenė ir apvalūs klubai. Uždaros rankos skyles teikia pirmenybę vyresnėms moterims, o suknelės modeliai su atvira nugara yra jaunos mergaitės.

Suknelė, kurios viršuje yra amerikietiška kilpa, atrodo moteriškas ir gražus, bet netinka visiems.

Tokia suknelė turėtų būti atsisakyta moterims, kurių pečiai yra plati arba nuožulni. Jei mergaitė, turinti tokį figūrą, vis dar nori dėvėti amerikietišką suknelę, ji turėtų būti papildyta įmontuota striukė arba lengva skara.

Vestuvinės suknelės su amerikietiška rankenėle atrodo labai elegantiškos ir suteikia neaiškaus moteriškumo įvaizdį, ypač jei iškirpte apipinta nėriniai ar guipure.

Kiek istorijos

Pirmą kartą XX a. Penkiasdešimtajame dešimtmetyje, kai buvo išleistas filmas su „Monroe“, tapo populiarios suknelės su amerikietiška ranka. Šio legendinio aktoriaus balta suknelė patiko visuomenei, kuri įvedė tokią rankovę į moterišką spintą.

Iki devintojo dešimtmečio susidomėjimas šiuo drabužiu išnyko, tačiau nuo 2011-2012 m. Amerikiečių rankos anga vėl pasirodė ant kilimo ir tūpimo takų. Nors šiuolaikiniuose drabužiuose jis pasikeitė, tokį seksualų ir jausmingą elementą dabar galima pavadinti gana populiariu tarp žinomų mados dizainerių ir mados.

Rūšis

Amerikietišką rankovę aprangoje galima atvaizduoti šiomis parinktimis:

 1. Suknelės modelis pagamintas su atvira nugara, bet pati ranka ant krūtinės yra uždaryta. Tai yra labiausiai paplitęs suknelės tipas su amerikietiška kilpa. Tokie kostiumai atrodo įspūdingi ir seksualūs, bet tuo pačiu ir išskirtiniai. Juose rankos angą galima pabrėžti su nėriniais, aukso apdaila, tinkleliu ir kitais dekorais. Dažniausiai šios suknelės yra pagamintos iš šifono ir kitų tekančių audinių.
 2. Šio tipo rėmas yra sujungtas su stovinčiu apykakle. Šis modelis yra kompromisinė galimybė mergaitėms, kurios nenori grįžti. Suknelėje su tokiais viršutiniais pečiais bus atidaryta. Ši suknelė pasirenkama šventei ir biurui.
 3. Suknelė turi V-iškirptę. Tokiame gaminyje kryžius vaizduojamas kilpa, kuri „apima“ kaklą. Toks kilpas gali būti vienas pjovimas, bet taip pat gali būti pritvirtintas arba pritvirtintas.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Prieš perkant šio stiliaus suknelę, būtinai pasirūpinkite montavimu. Jūs turite būti tikri, kad modelis puikiai tinka jūsų figūrai, o visi ryšiai ar tvirtinimo detalės yra labai patogūs.
 • Negalima nusipirkti sunkiosios suknelės su amerikietiška ranka, nes ji sukels spaudimą kaklui ir sukels diskomfortą.
 • Atminkite, kad stilius gali vizualiai išplėsti ir pabrėžti pečius. Ir todėl apranga bus puikus pasirinkimas mergaitėms su siaurais pečiais.
 • Jei jūsų kaklas yra trumpas, geriausias pasirinkimas būtų suknelė su rankomis, pagaminta iš V tipo iškirpte. Paėmę modelį su stovinčia apykakle, jūs vizualiai darote kaklą dar trumpesnį. Jei turite ilgą kaklą, amerikietiška suknelė su stendu Jums puikiai tinka.

Ką dėvėti?

Dėl kokteilių ir vakarinės suknelės, papuoštos amerikietiškos rankenos, rekomenduojama pasiimti ilgas pirštines. Šis apranga taip pat gerai atrodo su palatine arba kailiu. Taip pat pridėkite tokią suknelę su sankabos maišeliu ir batus su kulnais ar pleištais.

Priedai

Su šio stiliaus suknelėmis, pakabukai ant ilgų grandinių, ilgi auskarai, vidutinio dydžio apyrankės yra gerai sujungti.

Tačiau, jei amerikietiška suknelė turi V panašią iškirptę, geriau atsisakyti karoliai.

Komentarai
 1. Svetlana
  18.02.2016

  Laikysena, laikysena, dėvėti tokias gražią suknelę!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys