Džinsai

Westland džinsai

Westland džinsai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Modeliai
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Apžvalgos

Džinsai, kurie tapo vienu iš mėgstamiausių šiuolaikinių vyrų ir moterų drabužių, šiandien neturi tautybės, nes jie gaminami ir parduodami daugelyje pasaulio šalių. Ne taip seniai tai buvo amerikietiško mados ir Amerikos gyvenimo būdo simbolis.

Dabar džinsus galima rasti garsių italų couturiers kolekcijose ir Kinijos rinkos žlugimo metu, todėl jie nebeturi nuolatinių asociacijų su Naujuoju pasauliu.

Nepaisant to, kad džinsiniai kelnės nebėra laikomos „amerikiečiais“, kai kurie iš aukščiausios kokybės ir stilingų džinsų yra siuvami Jungtinėse Valstijose.

Šiandien siūlome susipažinti su įmonės „Westland“ produktais. Mes kalbėsime apie šio gamintojo funkcijas ir geriausius džinsų modelius, taip pat apie tai, kaip pasirinkti tinkamą dalyką.

Kiek istorijos

Pasak legendos, kuri yra reklamos kompanijos, reklamuojančios „Westland“ drabužius, dalis, praėjusio amžiaus 30-ajame dešimtmetyje „Adams“ vardu įkūrė džinsinio drabužių gamybą.

Dovydo įmonė ir Walter Adams įsikūrė Čikagoje. Pirmieji prekės ženklo egzistavimo metai, drabužiai buvo pagaminti pagal „W & D“ prekės ženklo „Adams“ įmonę, tačiau bendrovė vėliau buvo pervadinta į „Westland“ - pirmosios ir paskutinės naujos vardo raidės tapo nuoroda į prekės ženklo kūrėjus.

Įdomu tai, kad ši istorija, pasakyta bendrovės oficialioje svetainėje, nėra patvirtinta. Jei pradėsite išsiaiškinti šį klausimą, paaiškėja, kad Jungtinėse Valstijose, kurios yra paskelbtos kaip prekės ženklo gimimo vieta, nieko apie tai nėra žinoma, kaip ir Europos šalyse. Informaciją apie tai, kad šio prekės ženklo drabužiai Rusijoje buvo gana seniai - maždaug prieš 20 metų.

Šiandien mūsų šalyje yra daugiau nei penkiasdešimt taškų, parduodančių džinsus iš „Westland“ prekės ženklo.

Modeliai

Išnagrinėję parduotuvių ir drabužių katalogų asortimentą, parengėme Jums populiariausių ir įdomiausių Westland džinsų modelių pasirinkimą. Visi toliau pateikti modeliai šiuo metu parduodami. Kaip ir jūs galite lengvai rasti internetinėje parduotuvėje arba „Westland“ įmonių skyriuje.

 1. Apkarpyti džinsus giliai mėlynos spalvos su šiek tiek išblukimu. Šis modelis tvirtai priglunda ir turi didelį tinka.
 2. Klasikinis šviesiai mėlynos spalvos vasaros modelis. Dėka tiesios kelnės ir aukšto juosmens, šie džinsai puikiai atrodys bet kuriame paveiksle.
 3. Jaunimo džinsai liesas iš dirbtinai senų džinsų. Pagrindinis šio modelio bruožas yra modernus, stilingas dekoras: balintas audinys ir tarpai tarp kojų.
 4. Platus džinsai, pagaminti iš 100% medvilnės ir virinto poveikio. Blaškytos kelnės iš šlaunų, aukštas nusileidimas - šis modelis idealiai tinka jaunoms moterims, turinčioms kreivą.
 5. Lengvi džinsai su ryškiu gėlių atspaudu. Jie puikiai dera prie paveikslo, siuvami iš ištemptos medžiagos. Modelis turi tvirtą siluetą ir klasikinį.

Patarimai, kaip pasirinkti

Rasti džinsus, kurie puikiai sėdės ant jūsų, gali būti labai sunku, ypač dėl to, kad yra daug džinsinio kelnės modelių.

Yra keletas svarbių parametrų, kuriuos reikia naršyti, kai einate į parduotuvę naujiems džinsams. Be fit ir stiliaus, didelį vaidmenį vaidina ir džinsų spalvos ir medžiaga.

 1. Klasikinė džinsinio spalva yra mėlyna. Mėlyni džinsai puikiai tinka bet kokiems drabužiams, todėl jie taps universaliu dalyku jūsų drabužių spinta.
 2. Mėlyni džinsai - tai paprastai vasaros, lengvas variantas. Jie derinami su ryškiais ir lengvais drabužiais, pagamintais iš plonų audinių.
 3. Tamsiai mėlyni ir juodi džinsai yra puikūs verslo kelnės. Be to, jie turi galimybę vizualiai paslėpti keletą papildomų svarų.

Šie džinsai turėtų būti pagaminti iš medvilninio audinio, o medvilnės kiekis medžiagoje turėtų būti maksimalus. Aukštos kokybės džinsai turi 98-99% medvilnės.

Išimtis yra griežti modeliai: norint, kad jie gerai pritvirtintų figūrą, sudėtyje turi būti sintetinių pluoštų. Elastano ar poliesterio kiekis tokiuose džinsuose gali būti iki 30%.

Apžvalgos

Nepaisant to, kad kyla abejonių dėl „Westland“ džinsų amerikiečių „pilietybės“, jie turi gerą klientų poreikius.

Ir ne tik reklama, bet ir tai, kad produktų kokybė iš tiesų yra labai vertinga. Tie, kurie jau sugebėjo nusipirkti šio prekės ženklo džinsus, atkreipia dėmesį į tai, kad viskas yra labai gerai padaryta, ilgai tarnauja, nesumažėja ir nėra deformuota.

Be to, tarp „Westland“ produktų privalumų klientai nurodo platų produktų asortimentą, kuris leidžia jiems rasti tinkamas džinsus bet kokiai formai.

Džinsai turi gražią išvaizdą ir patrauklų dizainą. Džiaugiuosi, kad egzistuoja odos etiketės ir metalo detalės su įmonės prekės ženklu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys