Džinsai

Džinsai mustang

Džinsai mustang

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Modeliai
 3. Spalvų diapazonas
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Apžvalgos

Džinsai yra tvirtai įsitvirtinę mūsų gyvenime. Jie tapo viena iš neatskiriamų moterų drabužių spintos dalių. Mes einame džinsus pėsčiomis, vakarėliui ar teatre.

„Mustang“ džinsai jau seniai turi turėti dalyką kiekvienos „fashionista“ spintelėje. Jie yra praktiški, patogūs ir aukštos kokybės.

Kiek istorijos

Nežinomas iki 60-ųjų, Europos fabrikas, gaminantis ne tik džinsus, bet ir kitus vyrų ir moterų drabužius, pradėjo dirbti mažame Vokietijos mieste Künzelsau 30-ojo dešimtmečio pradžioje.

1932 m. Louis Hermann atidarė darbuotojų drabužių gamyklą. Gamykloje vos pavyko išgyventi prieškario ir pokario metus, išgyvenusius ekonominėje krizėje.

Po pokario Vokietija nebuvo pasirengusi mados tendencijoms, nes bendrovės įkūrėjas Louis Hermann kartu su savo giminaitis Albertu Zefraneku užsiėmė viršutinių drabužių gamyba, tikėdamasis padidinti pardavimus.

Pirmieji džinsai buvo siuvami tik 40-ųjų pabaigoje. Ir tik 50-ojo dešimtmečio viduryje europietiški džinsai tapo populiarūs. Tada, 1958 m., Bendrovė gavo originalų pavadinimą „Mustang“.

Nuo 80-ųjų pradžios iki šių dienų, nepaisant pakilimų ir nuosmukių, „Mustang“ prekės ženklas tapo vienintele Vokietijos kompanija, kuri užkariavo pasaulinę rinką.
„Scorpions“ grupė parašė ir dainavo dainą „Living for tomorrow“ už prekinį prekės ženklą „Mustang“

Modeliai

Klasikinis

Bendrovė „Mustang“ nori gaminti klasikinius džinsų modelius. Vidutinis iškrovimas yra labiau paplitęs nei pernelyg brangus arba sutrumpintas. Jie pateikiami klasikinėmis spalvomis, tokiomis kaip tamsiai mėlyna, klasikinė mėlyna, juoda arba balta.

Lieknas

Madingi moteriški džinsai gaminami ne tik klasikinėmis spalvomis, bet ir ryškiomis spalvomis. Taip pat galima nudegti liesus modelius. Prikabinta ant kelio arba per visą kojos ilgį. Dizaineriai siūlo ploną siuvimą priekyje arba už jos. Skinny idealiai tinka mergaitėms, turinčioms smėlio laikrodžio figūrą, taip pat plonų figūrų savininkams.

Norite pritraukti priešingos lyties dėmesį? Tada išsirinkite madingą mėtos atspalvį su nuluptais atspalviais arba gėlėmis.

Jūs galite derinti liesą iš įmonės Mustang su šviesia palaidine ar marškinėliais. Taip pat idealus būtų derinys su plačiu tuniku arba marškinėliai su spauda.

Draugai

Šie džinsai geriau dėvėti plonas mergaites, kad padidintų šio modelio poveikį - platus kelnės ir žemas juosmuo. Dizaineriai daug dėmesio skiria tokių džinsų dekoravimui. Nepaisant to, kad prekinis ženklas yra klasikinis, mados nepaisė „Mustang“ partijos. Dabar jų kiaulytėje yra draugai su pertraukomis ant kelio arba išilgai viso kojos ilgio, sutrumpintas iki kulkšnies ar vidurio.

Geriau dėvėti draugus su skaidriais ir šviesiais palaidinukais, skirtingų ilgių viršūnėmis.

Unisex

Nustatykite, kam džinsai yra siuvami - moterims ar vyrams - gali būti tik dydžio tinklelyje. 27 dydis ir aukščiau reiškia, kad prieš jus esate vyriški džinsai. Moterų modeliai yra prieinami nuo 22 iki 49 dydžio tinklelio.

Tokiuose modeliuose moteriški džinsai yra paspaudžiami, o vyriški džinsai - ant didžiulės spynos

Unisex modelį galite nustatyti pagal diržų kilpų skaičių. Tokiuose modeliuose kilpos 6-7. Kituose moterų modeliuose yra 5 kilpos, vyriškuose modeliuose - 7 kilpos.

Spalvų diapazonas

Įvairios spalvos ir atspalviai yra svarbus Vokietijos prekės ženklo privalumas. Klasikiniai džinsų modeliai pateikiami klasikinėmis spalvomis, pvz., Mėlyna, klasika, juoda, mėlyna. Mados tendencijų ir šiuolaikinių džinsų mėgėjams kompanija siūlo madingas ryškias spalvas, tokias kaip mėtų arba rožinės spalvos.

Prekės ženklo asortimente yra daugelio madų mėgstamų atspaudų, taip pat džinsai su baltais siūlais. Netgi pati pikantiškiausia mergina gali pasirinkti savo džinsus.

Patarimai, kaip pasirinkti

Klasikiniai džinsai „Mustang“ skiriasi:

 • jie visi turi 5 skirtingų dydžių kišenes: du nugaroje, du priekyje ir kitą mažą kišenę su etikete, siuvama viršutinėje kairėje moterų kišenėje. O dešinė - vyrams;
 • moteriški džinsai dažniau pritvirtinami mygtukais nei užtrauktuku;
 • ant modelių su užraktu ant šuns yra užrašas YKK;
 • Ant kišenių prisiūta etiketė su balta siūle „Mustang“.
 • odos etiketė su įspaustomis raidėmis, būtinai prisiūta prie diržo;
 • Ant kišenių yra siuvinėta firminė M linija.

Apžvalgos

Paprastai „Mustang“ džinsų pirkėjai turi šiuos privalumus:

 • išskirtinių modelių buvimas;
 • puiki Vokietijos kokybė;
 • modelių praktiškumas ir patogumas;
 • aukštų moterų ir trumpų moterų modeliai;
 • idealiai tinka rusų moterims, nes mūsų šalyje dažniausiai yra „smėlio laikrodis“ ir „kriaušė“, o Europoje tai yra „obuolys“;
 • suderinti išlaidas ir kokybę.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys