Džinsai

Atspėk džinsus

Atspėk džinsus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Modeliai
 3. Spalvoti sprendimai
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Ką dėvėti
 6. Apžvalgos

„Jeanswear“, sukurtas kaip darbo drabužiai, tapo madinga ir stilinga dėka Amerikos kompanijų. Atspėk prekės ženklo džinsus nėra išimtis.

Skaitydami mūsų straipsnį, galite sužinoti daugiau apie prekės ženklą, kūrimo istoriją ir pagrindinius modelius.

Kiek istorijos

Bendrovėje yra trys prekės ženklai: „GUESS“, „GUESS“, „Marciano“ ir „GUESS Kids“. Šios vienos įmonės linijos gamina drabužius, aksesuarus ir batus su skirtinga kainų politika.

70 metų pradžioje kompanijos įkūrėjai, broliai Marciano, Prancūzijoje atidarė nedidelį verslą.

1977 m., Palikę savo gimtąją Prancūziją, jie atvyko į Kaliforniją, kad atstatytų savo įmonę.

1981 m. Jie sukuria pirmąjį savo kompanijos džinsus Europoje įkvėpto stiliaus. Amerikoje tai neįprasta, nes praktiški ir patogūs džinsinio drabužiai tapo ryškūs ir neįprasti.

Marilyn džinsų modelis, kurį pavadino garsus aktorė Marilyn Monroe, labai populiarus.

Tuo pačiu metu, praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje atsiranda naujų vyrų ir vaikų džinsų linijų, todėl bendrovė tampa dar populiaresnė.

„GUESS“ prekės ženklo dizaineriai sukūrė džinsinio drabužius, skirtus kulto filmo „Atgal į ateitį“ pagrindiniam veikėjui.

Įveikiant krizę nulio pradžioje, bendrovė „GUESS“ tapo žinoma pasaulyje, padidinusi savo apyvartą iki dešimčių milijonų dolerių per metus.

Šiandien kompanija turi biurus 60 šalių.

Modeliai

Įmonė gamina džinsus aktyvioms, ryškioms ir drąsoms moterims.

Dauguma prekės ženklo modelių yra dekoruoti metalizuotais elementais, pavyzdžiui, užtrauktukais, esančiais užpakalinėje arba žemiau kojų, kniedėmis kišenėse.

Kompanija nuolat seka laikus, išleidžia modernius ir stilingus džinsus. Šie džinsų modeliai padės jums tapti įdomiais, patraukliais:

 • Su dideliu juosmens. Kitas tokių modelių pavadinimas yra mama-džinsai. Šie džinsai pateikiami klasikinėmis spalvomis: mėlyna, juoda ir mėlyna. Taip pat gali būti atspausdinti aukštai apsirengę džinsai. Jie gali būti susiaurinti iki apačios, nulupti ar ašaroti. Tokie modeliai yra geresni dėvėti plonomis palaidinukėmis ar marškinėliais, įkištais į džinsus.
 • Su mažu juosmens. Galbūt labiausiai paplitęs modelis. Dizaineriai puošia džinsus su mažu juosmens siuvinėjimu, metalo danga, kniedėmis.
 • Lieknas Didžiausias modelių asortimentas, ryškios spalvos. Yra modeliai, kuriuose spynos yra siuvamos už, o ne priekyje. Džinsai su skirtingais atspaudais, išdėstyti tiek kelnių ilgio, tiek tiesiog ant nugaros kišenių.
 • Draugai. Ne pirmuoju sezonu išlieka tendencija. Jie gali būti dėvimi su kulniniais siurbliais.
 • Trumpi modeliai pateikiamos įvairiomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlynos spalvos su skylutėmis.
 • Klasikiniai modeliai. Galima įsigyti klasikinių spalvų: mėlyna, tamsiai mėlyna ir asfaltuota. Tokie modeliai gali būti dekoruoti kišenėmis su spauda.
 • Blaškytos kelnės. Kitas modernių džinsų GUESS modelis baltos, juodos arba pilkos spalvos.

Spalvoti sprendimai

Prekės ženklo banke yra ne tik klasikinės spalvos: juoda asfaltas, klasikinis baltas ir mėlynas. Taip pat yra madingas alyvuogių, turtingas geltonas, dangaus mėlynas.

Kai kurie modeliai dekoruoti „floros ir faunos“ temomis, pavyzdžiui, rožėmis ar gyvatės oda, yra džinsai su dekoru.

Patarimai, kaip pasirinkti

Svarbiausias kompetentingo specialisto patarimas - pirkti džinsus specializuotoje parduotuvėje.

Bet net ir čia jūs nesate apdrausti nuo „juodųjų“ prekių, nes turėtumėte tai žinoti

 • Bendrovės odos etiketė ne visada yra nugaros, kaip ir dauguma įmonių.
 • Įmonės identifikavimo ženklas buvo mažas trikampis, kuris, priklausomai nuo modelio, yra pritvirtintas prie galinių arba šoninių kišenių.
 • Džinsų siūlės turi būti stiprios, be sutvirtinimo ir ašarojimo. Neteisingos siūlės yra apdorojamos overlock.
 • Jei modelis pagamintas iš kišenių, atkreipkite dėmesį į audinį, iš kurio pagamintos kišenės. Dėl liesų modelių kišenės vidus turi būti siuvamas iš tos pačios tekstūros kaip ir pagrindinis produktas.
 • Aukštos kokybės džinsuose sagtis turi dvigubą užraktą. Tai reiškia, kad jei tvirtinimo elementas nėra visiškai uždarytas, jis jokiu būdu nebus atlaisvintas.
 • Šuo turi būti išgraviruotas YKK.
 • Įsigydami moterų Guess džinsus, atkreipkite dėmesį, kad diržų kilpos turi būti penkios dalys.

Ką dėvėti

GUESS džinsai yra skirti jaunoms ir ryškioms moterims, nes pasirinkus savo vaizdą, visada būsi tendencija

Vasarą rinkitės šviesias palaidines, medvilninius marškinius arba apkarpytus viršūnes. Praskirkite lanką su madingais aksesuarais apyrankės, auskarai ir dideli žiedai.

Žiemos laikotarpiui dėvėkite izoliuotas ilgas rankoves, megztinius, negabaritinius megztinius. Pasirinkite batus pagal orą, skiedžiant vaizdą dideliais maišeliais.

Apžvalgos

Prieš perkant džinsus, dauguma klientų kreipiasi į specializuotas svetaines.

Paprastai „Guess“ džinsų pirkėjai turi šiuos privalumus:

 • geros kokybės džinsai;
 • įvairių modelių;
 • neįprastos spalvos;
 • ryškus dekoras rhinestones, kniedės ir kt. pavidalu, kuris neabejotinai daro GUESS džinsus atpažįstamą prekės ženklą;
 • kainodaros politiką, atitinkančią kokybę. Tai reiškia, kad bendrovė orientuojasi ne tik į VIP klientus, bet ir į vidutinių pajamų pirkėjus;
 • ryškus montavimas;
 • prieinamumą. Kitaip tariant, džinsus galima įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir žinomose internetinėse parduotuvėse.

Be pirmiau minėtų privalumų, klientai vadino pagrindiniu įmonės pranašumu - jaunimo stiliumi, pristatytomis kaip blauzdos ir skylės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys