Baltos džemperiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Ką dėvėti?
 3. Įspūdingi vaizdai

Baltas džemperis yra klasikinis pagrindo spinta. Jį lengva sujungti su daugeliu dalykų, pridedant įspūdingų priedų. Toliau išsamiai aptarsime rinkinių su baltu megztiniu parinktis ir apsvarstysime keletą pagrindinių modelių.

Modeliai

 • Sutrumpintas. Galimybė ne tik vasarai, bet ir žiemai. Šaltojo sezono metu, dėvėkite jį pagal marškinėlius ar marškinėlius, priklausomai nuo kaklo tipo.
 • Pailgos. Šį modelį galima dėvėti su džinsais arba sijonu, tiesiog jį užsikabinęs priekyje. Ilgis gali pasiekti kelį arba tiesiai virš kelio.
Ilgi balti džemperiai vis dažniau dėvimi kaip suknelės, jei pageidaujama, juos ant diržo.
 • Užjūrio. Džemperiai įgyja vis daugiau pasitikėjimo pozicijų. Tamsūs, su ornamentu ar veido paviršiu, galite nešioti juos su džinsais, su sijonu.
 • Su laivo iškirpte. Tai elegantiškas apykaklės dizainas. Kai kuriuose modeliuose laivo apykaklė gali atverti petį, tarsi kaklas būtų ištemptas skalbimo metu.
 • Su v-kaklu. Modelis su tokiu supjaustymu yra svarbus ne tik biurui, bet ir atsitiktiniam stiliui. Kaklo iškirptė išryškina palankią šviesą.
 • Su apykakle. Dideli apykaklės vėl yra mados. Jie gali būti panašūs į megztinį - ažūrinius ar nerijos, arba stovo pavidalu.
 • Klasikinė versija yra džemperis į klubų ir kaklo linijos vidurį.. Yra modeliai su pjovimo šonais. Tokie iškirpimai dažniausiai naudojami kaip dekoras.
 • Kombinuoti modeliai. Dizaineriai siūlo sujungti megztus baltus džemperius su audiniais ir kailiais. Pavyzdžiui, klasikinis ilgio megztinis derinamas su kailiais, kuris papildo patobulinimo modelį.

Ką dėvėti?

 • Su džinsais. Tai yra labiausiai paplitęs variantas. Galite pasirinkti bet kurio modelio ar ilgio džinsus. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto vaizdo.

Jei pageidaujate minimalizmo, tuomet rudos spalvos liesos džinsai ir baltas džemperis bus geras duetas. Šalies stiliaus batai ar kulkšnies batai bus jūsų išvaizdos.

 • Mados kelnės, pavyzdžiui, palazzo ar culottes, gali būti dėvimos pilkos spalvos atspalviais arba sukurti bendrą baltą lanką.
 • Pėdkelnės atrodo geriau su pailgais džemperių modeliais.
 • Ilgi sijonai iš tekančių audinių, sijonai su asimetrija sukurs romantišką lanką.
 • Pieštukų sijonas yra geras pasirinkimas tiek verslo stiliui, tiek kasdieniam darbui.
 • Sijonas ar mini sijonas tinka jaunimo lankui sukurti. Sijonas gali būti labai ryškus, pavyzdžiui, geltonas, arba ramioje spalvoje, pavyzdžiui, pilka.
 • Šortai yra ryškūs, spalvas vasarą. Šiltos šortai, įskaitant odą, vėsesnėms dienoms.

Priedai

Gaminiai iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediniai karoliukai, odiniai diržai arba metalinės grandinės, atrodys įspūdingi.
Laikrodis yra geriau pasirinkti ryškią spalvą, pavyzdžiui, iš geltonos spalvos, arba ant tos pačios spalvos silikono juostos, kaip ir rinkinio apačia.

Batai

Baltas megztinis yra universalus dalykas. Kadangi batų pasirinkimas priklauso nuo drabužių stiliaus. Taigi, negabaritinių modelių atveju, odos ar zomšos kulkšnies batai bus geras duetas.

Klasikiniams modeliams tinka batai - siurbliai su kulnais arba be kulnų. Protektoriai puikiai tinka atsitiktiniam stiliui.

Bet sandalai tinka bet kuriam jūsų pasirinktam rinkiniui.

Įspūdingi vaizdai

Romantiškas

Maišytuvą sumaišykite su rausvos spalvos sijonu su rudomis detalėmis. Šviesiai rudi batai, tamsiai ruda kepurė ir odinis diržas.

Atsitiktinis

Klasikinis modelis kartu su marškinėliais narve ir rudi batai pavers jūsų biurą į atsitiktinį.Dėl aiškios išvaizdos pasirinkite juodas pėdkelnes ir juodą pieštuką.

Biuras

Sunkumas ir paprastumas - tai raktas į sėkmingą biuro lanką. Dėvėkite klasikinį megztinį kartu su tamsiu sijonu. Priedams pasirinkite laikrodį arba apyrankę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys