Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių auksiniai auskarai

Kūdikių auksiniai auskarai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Kiek pakabinti auksą?
  3. Kaip pasiimti?
  4. Gamintojai: mes tiriame prekinius ženklus
  5. Išlaidos
  6. Atsiliepimai: dviprasmiškos nuomonės
  7. Kaip dėvėti?

Laimingesni dukterų tėvai anksčiau ar vėliau stebisi: kada galite papuošti savo princesės ausis auksiniais auskarais? Kokius papuošalus pasirinkti, kad jie būtų saugūs ir patrauklūs? Mes žinome atsakymus į šiuos klausimus!

Savybės

Daugelis tėvų nusprendžia perkelti savo kūdikio ausis pirmąjį gimtadienį - per vienerius metus. Tačiau ekspertų nuomonė šiuo klausimu yra dviprasmiška. Galų gale, mergaitė dar nežino apie juvelyrikos esmę ir negalės pasakyti savo tėvams, ar auskarai su ja susidurs. Be to, maži vaikai gali lengvai sužeisti arba pabandyti „nuplėšti“ auskarus.

Kinų medicinos atstovai taip pat teigia, kad ant ausies ragelio yra daug nervų galūnių. Nekvalifikuotas specialistas punkcijos atveju gali juos sugadinti ir sukelti sveikatos problemų. Kuo jaunesni ir mažesni ausis, tuo didesnė žalos tikimybė.

Atsakingi ir apdairūs tėvai paprastai dainuoja savo dukterų ausis sąmoningame amžiuje, dovanodami auksinius auskarus. Šiuo metu mergaitė jau lanko darželį ir turi naują merginos apdailą.

Kiek pakabinti auksą?

Kaip pirmuosius auskarus vaikams, rekomenduojama pasirinkti auksą arba medicininį plieną. Šios medžiagos nėra oksiduojamos ir nesiliečia su oda.

Iki šiol labiausiai paplitęs aukso papuošalų pavyzdys yra 585. Tačiau juvelyrikos salonuose galima rasti ir 375 aukso elementus.

Mėginys yra produkto tauriųjų metalų kiekis. Mažas kiekis garantuoja pagrįstą kainą ir didelį atsparumą dilimui. Produktai iš 375 mėginių nėra deformuojami ir tarnauja ilgą laiką.

Tačiau klasikinio 585 mėginio auskarai turi patrauklesnę išvaizdą ir turi mažiau priemaišų. Ką pasirinkti vaikui, jūs turite pats.

Kaip pasiimti?

Juvelyrikos parduotuvės siūlo plačiausią auksinių auskarų asortimentą mergaitėms ir mergaitėms. Auskarai jauniausioms madoms išsiskiria savo mažu dydžiu ir plonu raišteliu. Kūdikis nejaus savo svorio ant ausų, nes jis svyruoja apie 1 gramą.

Auskarai mažoms mergaitėms paprastai turi klasikinį prancūzišką kablio ir varžto uždorį. Jos dėka auskarai gali būti perkeliami į ausis. Šis triukas leidžia neseniai pradurtas ausis išgydyti neskausmingai.

Auskarai mergaitėms ir vyresnėms mergaitėms dažnai būna įvairesni. Net ir pačios reikliausios jaunos merginos galės rinktis papuošalą, kuris puikiai dera prie ausų, veido, kaklo ilgio ir akių spalvos.

Auskarai mergaitėms turi daugiau svorio, taigi ir angliškas užsegimas. Anglų užsegimas yra labiausiai paplitęs papuošalas. Tai labai patikima ir patogi. Jei užraktas veikia tinkamai, prarasti auskarus beveik neįmanoma.

Ar norite pasirinkti prancūzų ar anglų kalbą? Kaip pirmieji auksiniai auskarai, ekspertai rekomenduoja pirkti produktą su prancūzišku užsegimu. Vyresnėms mergaitėms, lankančioms mokyklą ar darželį, angliškas užsegimas bus patogesnis. Tai sumažins nuostolių riziką ir išgelbės tėvus nuo papildomų išlaidų.

Pagal amžių

Svarbus veiksnys pasirenkant yra vaiko amžius. Kuo jaunesnė mergina, tuo atidžiau ir informuotiau turėtų būti pasirinkta.Mažoms mados moterims „darželio amžius“ ekspertai rekomenduoja pirkti minimalaus svorio papuošalus. Auskarai neturėtų nuleisti ausies ragelio. Tai nėra estetiška ir pavojinga merginos sveikatai.

Vienerių metų mergaitei reikia įsigyti nedidelius, patogius auskarus be akmenų. Tas pats mielas papuošalas gali būti perkamas kaip dovana, jei kūdikis yra 2 ar 3 metų amžiaus.

Beje, jūs galite duoti auksinius auskarus savo mažai seseriai ar duktėliui vienerius metus. Net jei tėvai dar neperkrauks savo ausų, auskarai tikrai laukia savo aukšto taško ir taps puikia įsimintina dovana.

Auskarai-smeigės puikiai tinka kūdikiams nuo 5 iki 7 metų amžiaus, jaunos mados moterys nuo 8 iki 9 metų jau gali pirkti auskarus su akmenimis. Tačiau 10-12 metų mergaičių ausyse beveik bet kokie miniatiūriniai auskarai atrodys tobulai. Visas pasirinkimo sudėtingumas priklausys tik nuo merginos skonio ir tėvų piniginės apimties.

Dekoratyviniai elementai

Gamintojai siūlo auskarus vaikams įvairiais dizainais. Vaikams populiarūs auskarai su emaliu. Tai auksiniai auskarai su spalvinga ryškia medžiaga.

Emalio pagalba dizaineriai sukuria neįprastus produktus ryškių gėlių ir drugelių, sultingų vyšnių ir braškių pavidalu. Kūdikiai dažnai pasirenka auskarus animacinių filmų personažų pavidalu: Mickey Mouse arba, pavyzdžiui, Mikė Pūkuotukas. Auskarai su emaliu atrodo labai mieli mažų princesių ausyse. Jie pabrėžia jų švelnumą ir vaikų spontaniškumą.

Fianitai

Mokinukės vis dažniau dėvi auskarus su kubiniais zirconijomis. Tai nedideli sintetiniai skaidrūs akmenys, imituojantys deimantą. Jie dažnai naudojami papuošalų dizainui.

„Fianit“ yra nebrangus akmuo, ir tai labai svarbu daugeliui mažų madų tėvų. Tačiau verta paminėti, kad fianitas ilgainiui nyksta. Ir po metų, kai dėvėjote akmenį, jis beveik prarastas ir nebus matomas ant auskarų. Jis atrodys kaip stiklo gabalas. Išnyksta blizgesys ir perpildymas saulėje.

7 nuotrauka

Todėl, jei norite auskarus su kubiniais zirconijomis, atkreipkite dėmesį į jų skaičių ir dydį. Tai geriau, jei akmenys yra nedideli ir tik papuošia produktą, o ne paviršiaus.

Deimantai

Deimantai papuošalų auskarai vaikams ne visada priimtini. Didelių deimantų dėvėjimas suaugusiems moterims laikomas bloga forma. Tačiau, jei norite įdėti stilingus papuošalus vaikams, turintiems brangakmenių, tai yra tinkama.

Keletas gamintojų siūlo vaikams auksinius auskarus, žiedus ir deimantų pakabučius įdomiu dizainu. Paprastai produktas yra papuoštas nedideliu akmeniu, pabrėžiant jo savininko kuklumą ir taktiką.

Forma

Būtų geriau, jei auskarai būtų supaprastinti. Atsargiai patikrinkite ir palieskite gaminį. Tai neturėtų būti smulkinimo, aštrių briaunų. Jei pasirinksite auskarus, jų užsegimas turi būti suapvalintas. Tik tada auskarai bus patogūs ir nesukels traumų.

Pasirinkus formos auskarus, reikia vadovautis tik jaunos moters skoniu. Mažieji mėgsta neklaužada katapus, drugelius, nulupiančius ant ausų, ar flirtuojamus širdies formos auskarus.

Labai madingas šį sezoną, auskarai. Jie atrodys puikiai su stilinga suknelė arba griežta palaidinė. Pouceta, beje, puikiai papildys motinos ir dukros šeimos išvaizdą. Oficialus stilius ar įvaizdis dešimtojo dešimtmečio stiliuje? Pusety bus puikus priedas kūdikiui.

Klasikinis variantas yra auskarai. Jie paprastai veikia kaip pirmieji auskarai, tačiau jie turi vietą kasdienėje išvaizdoje. Gvazdikai puikiai tinka kiekvienai dienai: eiti į mokyklą ar darželį.

Žiedų auskarai taip pat bus patogūs kūdikiams. Nedideli, lengvi, ploni papuošalų žiedai nesubraižys subtilios ausų ir kaklo odos su aštriomis briaunomis ir atrodys elegantiškos.

Populiariausia vaikų tendencija tapo „Hello Kitty“ - auskarai ir kiti vaizdo elementai su anime kitty įvaizdžiu.Jei jūsų kūdikis yra japonų kultūros gerbėjas, tuomet ji tiesiog turi turėti tokią savo papuošalų dėžutę.

Auskarai yra mažiau paplitę tarp mergaičių. Tai auskarai, turintys ilgą tvirtinimo elementą su „megztiniu“. Auskarai yra įsriegti į ausis, ilgoji sagties dalis tiesiog kabo už skilties, balansuodama priekį.

Tai logiška, kad tokie auskarai yra lengvai prarandami, jie yra nepatogūs aktyvioms mergaitėms. Sraigtės yra sunkesnės nei klasikiniai vaikų auskarai, dėl kurių atsiranda diskomfortas mažoms ausims. Todėl rekomenduojame jas pirkti tik mergaitėms, vyresnėms nei 12 metų. Tebūnie auskarai iškilmingai, bet ne kasdieniam drabužiui.

Gamintojai: mes tiriame prekinius ženklus

Adamas

Didžiausias gamintojas „Adamas“ siūlo klasikinio dizaino auskarus mažiems. Daugybės aukso produktų su deimantais asortimente.

Pavyzdžiui, įdomūs karūnėlės formos auskarai, puošti brangiu akmeniu, idealiai papildo tą patį stilių pakabą. Ką dar reikia pabrėžti mažosios princesės įvaizdį? Galbūt tik regali išvaizda ir sulaikyta šypsena.

„Adamas“ galite lengvai įsigyti auskarus, kurie puikiai atitinka jūsų akių ar suknelės spalvą. Galų gale, šis gamintojas turi didelį vaikų gaminių pasirinkimą su topazu, rubinais, ametistais. Šviesūs akmenukai pabrėžia individualumą ir leidžia mergaitei sukurti estetinį skonį.

Saulės šviesa

Prekės ženklas siūlo vaikų auksinius auskarus moderniu dizainu. Šis gamintojas siūlo plačiausią išdidžių papuošalų pasirinkimą su emaliu. Šviesios vyšnios, lokiai, gėlės, žuvys, drugeliai - dizaino įvairovė ir unikalumas leis tėvams ir mergaitėms ilgą laiką pasilikti aplink juvelyrikos ekraną.

Labiausiai prieinama siurprizas bus demokratinė aukso papuošalų kaina. Net pirkėjai, turintys nedidelį biudžetą, galės pasimėgauti savo mažomis princesėmis.

Sokolovas

„Sokolov“ prekės ženklas gausiai siūlo panašaus naughty stiliaus vaikų aukso papuošalus.. Čia galite įsigyti klasikines auskarų versijas. Klasika papildo įvairių spalvų kubinį cirkonį. Parduotuvėse „Falcons“ siūlo didelį auskarų pasirinkimą su prancūzišku užsegimu.

Aukso amžius

Ukrainos juvelyrikos gamykla „Auksinis amžius“ gamina įvairių auskarų vaikų auskarus. Jis siūlo klientams platų vaikų auskarų, auskarų ir auskarų pasirinkimą. Šios formos papuošalai daugelio juvelyrikos įmonių asortimente beveik niekada neįvyksta. Gamyklos „Aukso amžius“ produktų kainos taip pat yra gana demokratiškos.

Jasper

Rusijos prekės ženklas "Yashma" auksas specializuojasi papuošalų gaminiuose, kuriuose yra natūralių akmenų. Bendrovė pristatė išplėstinį firminių juvelyrikos parduotuvių tinklą visoje Rusijoje, tačiau neturi oficialios interneto svetainės. Todėl, norėdami apsvarstyti ir paimti auskarus, gali būti tik parduotuvėse. Jei nerandate vaikų juvelyrinių dirbinių, tuomet jūs tikrai pasieksite kažką kaip dovaną sau ar artimiesiems.

Išlaidos

Mažų madų tėvai ne tik rūpinasi vaikų auskarų saugumu ir originalumu, bet ir jų kaina. Kaina susideda iš medžiagos, perdirbimo, projektavimo, logistikos ir produkto prekės ženklo populiarumo.

Auksiniai gvazdikai ir emaliniai auskarai yra labiausiai prieinami. Tai kainuos apie 3-4 tūkst. Rublių. Beveik tiek pat mažų auskarų be įdėklų su prancūzišku paprasto dizaino užsegimu kainuos. Šie auskarai bus puikus pirmasis papuošalas kūdikiui.

Auskarai „suaugusiųjų“ dizainu yra skirtingi ir aukštos kainos. Už anglišką užsegimą, akmenų įdėklus, įdomus dizainas turės mokėti daugiau nei 5 tūkst. Rublių. Ir jei pridėsite šį rinkinį, vis labiau apčiuopiamas produkto svoris, auskarai kainuos 6-7 tūkst.

Remiantis internetinių parduotuvių stebėjimo rezultatais, prieinamiausias tinklas yra „Sallight“ salonų tinklas. Išskirtinius ir brangiausius produktus siūlo „Sokolov“ prekės ženklas.Vaikų auskarus galite pasirinkti bet kuriame papuošalų salone. Svarbiausia, kad kainos ir kokybės santykis jums neleistų.

Atsiliepimai: dviprasmiškos nuomonės

Interneto erdvėje jaunų mergaičių tėvai dažniausiai aptaria auskarų patogumą su tam tikra spyna skirtingo amžiaus mergaitėms. Neįmanoma neabejotinai atsakyti, kad jūsų kūdikis bus tinkamas. Dažnai idealūs auskarai kūdikiams yra atrenkami pagal bandymus ir klaidas.

Daugybė motinų netgi kyla dėl to, kokiu metų laiku geriau perverti ausis? Žiemą temperatūros pokyčiai ir skrybėlės trukdo punkcijos vietos gijimui. Vasarą aktyvuojasi bakterijos ir bakterijos, padidėja prakaitavimas, o žaizda išgydys sunkiau. Geriausias laikas punkcijai - tai sezono pabaiga - pavasario pabaiga arba rudens pradžia.

Būtina pasirinkti laikotarpį, kai vaikas yra visiškai sveikas ir neturi alergijos. Apsvarstykite procedūros savybes su kūdikiu iš anksto, papasakokite apie savo patyrimą dėl ausų pradūrimo. Ir tada auskarai papuošs jūsų princesės ausis, nesuteikdami skausmo ir nerimo.

Kaip dėvėti?

Esame įsitikinę, kad įsigijote geriausius savo princesės auskarus. Ir daugelis tėvų domisi atsakymu į klausimą: kada po punkcijos galiu įdėti auksinius auskarus?

Dabar mažos mados ausys paprastai yra perkeliamos steriliu instrumentu - pistoletu. Į punkciją automatiškai įterpiamas sterilus medicininio plieno kaištis.

Po procedūros kūdikio ausys turi būti kasdien gydomos alkoholio tirpalu ir atsargiai užsukite auskarus. Svarbu - per kelias dienas negalite pašalinti auskarų, kitaip ausys turi būti vėl pradurtos.

Auskarų vėrimo specialistas neabejotinai pateiks rekomendacijas ir atsakys į visus nerimą keliančių tėvų klausimus. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma kosmetologų rekomenduoja dėvėti auksinius auskarus ne vėliau kaip po dviejų mėnesių.

Daugelis motinų ir tėvų skubėja ir nelaukia rekomenduojamų datų. Ir veltui: viduje esantis punkcija gali būti atidėta ne iki galo, bet tik padengta pluta. Tuomet aukso auskarai išleidžiami diskomfortu ir infekcijos rizika.

Jei ausys gerai išgydo, nelaikykite, kūdikis nesiskundžia dėl skausmo ir diskomforto, po kurio laiko gali būti dedami auksiniai papuošalai. Dabar brangios jūsų dukros ausys blizgiame rėme!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys