Moterų apranga ir avalynė

Išvalykite batus

Išvalykite batus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Charakteristikos
  3. Patarimai, kaip pasirinkti ikimokyklinio ugdymo įstaigų batus

Aktyviai vystosi ir formuojasi vaikas pirmaisiais gyvenimo metais. Tėvai turėtų šiuos procesus atsakingai ir padėti kūdikiui tinkamai vystytis. Kai vaikas pradeda pirmuosius žingsnius, atėjo laikas pasirinkti savo pirmuosius batus. Tėvai turėtų įsigyti pirmuosius savo vaiko žingsnius, atkreipdami dėmesį ne į išvaizdą. Kadangi kojos eina per ilgą formavimo procesą, kurio aktyvi fazė patenka į pirmuosius trejus vaiko gyvenimo metus, kūdikių vaikų darželių batai turėtų būti pasirinkti teisingai.

Savybės

Šiandien yra daug rūšių vaikiškų batų: sandalai ir batai, taip pat įvairių dizaino batai užvaldo vaikų parduotuvių lentynų. Tačiau turėtumėte nusipirkti batus tik iš patikrintų gamintojų, kurių batai yra sertifikuoti ir atitinka visus reikalavimus.

Charakteristikos

  • Gamtinių medžiagų naudojimas. Dėl mažų vaikų šilumos mainų sistemos netobulumo, darželio batai turėtų būti gaminami tik iš natūrali medžiaga - oda arba tekstilė. Šių medžiagų savybės apsaugo kūdikio kojas nuo perkaitimo ir pernelyg didelio prakaitavimo.

Specialus išorinis padas. Ši vaikų darželio dalis nusipelno ypatingo dėmesio. Vaikų avalynė turi būti gana plona ir lanksti, tačiau tuo pačiu metu ji skiriasi standumu. Dažniausiai guma gaminama vaikiškų batų padas, tačiau taip pat yra modelių su odiniais padais.

  • Tvirtas nosis ir kulnas. Nugara turėtų pasiekti kulkšnį ir gerai prisitaikyti prie kūdikio pėdos. Vaikų batų pirštų dalis paprastai yra suapvalinta ir plati, todėl pirštai gali laisvai prisitaikyti prie batų. Siekiant apsaugoti pirštus nuo smūgių, pirmenybė turėtų būti teikiama uždariems vaikų lopšio batų modeliams.

Kulno buvimas. Ši funkcija yra būtinybė vaikų darželiams. Mažas kulnas yra būtinas, kad išlaikytumėte tiesią kūdikio laikyseną ir raumenų vystymąsi kojose.

  • Ortopedinis vidpadis. Vaikų avalynės vidpadyje turi būti įmontuota atrama - tankus paklotas vidpadžio vidinėje pusėje. Šis mechanizmas paskirsto apkrovą per visą pėdos paviršių, kuris leidžia kojoms vaikščioti.
  • Tvirtas fiksavimas. Dar viena svarbi pirmųjų žingsnių avalynės sąlyga - tvirtinimo detalės tvirtai ant kojų. Paprastai „Velcro“ tvirtinimo detalės veikia kaip tvirtinimo detalės, kurias lengviausia pritvirtinti prie vaiko. Kai kuriuose modeliuose yra nėrinių.
  • Tinkamas dydis. „Clare“ batai turi būti ne daugiau kaip vienas centimetras daugiau nei vaiko pėdos. Batai turi būti bandomi tiesiai ant kūdikio kojos, arba įdėkite į ruošinį su kojų kontūrais. Bato išorinė pusė neatitinka tikrojo batų dydžio.

Patarimai, kaip pasirinkti ikimokyklinio ugdymo įstaigų batus

Vaikų darželiuose negalima pakeisti šlepetės ir kitų minkštų rūšių batų. Geriausi yra uždarieji batai, galbūt su pjūviais, kad būtų užtikrinta geresnė ventiliacija.

Jei tėvai neturi lėšų odinių batų įsigijimui, tada turėtumėte pasirinkti batų porą, kurioje bent jau yra pagaminti iš natūralių medžiagų.

Vaiko kojos auga labai greitai, todėl batai keičiasi maždaug kartą per šešis mėnesius. Jei po dėvėjimo yra batų pėdsakų, seną batų porą reikia pakeisti naujais didesniais batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys