Moterų apranga ir avalynė

Suknelės ant keturių klasių mergaičių

Suknelės ant keturių klasių mergaičių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Atrankos taisyklės
  2. Modeliai
  3. Ilgis
  4. Spalva
  5. Priedai

Tikra ponia niekada nepraleis progos išeiti į gražią suknelę, net jei ji vis dar yra labai jauna. Baigimasis nuo pradinės mokyklos nėra vienintelė priežastis parodyti save, bet viena iš svarbiausių.

Šiame amžiuje mergaitės paprastai jau žino, ko nori, todėl tėvai gali vadovautis dukters skoniu. Bet vis dėlto patarimai, kaip pasirinkti geriausią suknelę kūdikiui, netrukdys, nes kartu galite pasirinkti geriausią aprangą.

Atrankos taisyklės

Visuotinės konsultacijos dėl suknelės pasirinkimo nėra, nes kiekvienas asmuo yra individualus. Todėl geriau atsižvelgti į tai, ką neturėtumėte daryti:

  • nereikia nusipirkti suknelės su labai ilga sijona, ji gali atrodyti juokinga vaikui;
  • juvelyriniai dirbiniai turi būti tinkami amžiaus, auksas ir brangakmeniai yra netinkami;
  • suknelės stilius turėtų būti patogus ir patogus;
  • Svarbu, kad suknelė pasirinktų tinkamus batus, ji turėtų būti graži ir patogi tuo pačiu metu.

Modeliai

Kreivi

Kai kurie mano, kad vaikai netelpa pernelyg purus. Iš tiesų, jei dukra mėgsta tokią suknelę, ji gali ją nusipirkti. Galų gale, kol ji yra tokio švelnaus amžiaus, galite leisti jai atrodyti kaip princesė.

Norint, kad mergaitė ne atrodytų kaip Kalėdų eglutė tokioje suknelėje, rinkitės aprangą su minimaliu dekoru.

Spalvos neturėtų būti labai ryškios, pageidautina pastelinės rožinės ir mėlynos, dramblio kaulo ir pistacijų.

Graikų

Didžiosios graikų stiliaus suknelės mergaičių bet kokios rūšies figūroms. Aukštas juosmens ir lengvasis audinys pabrėžia jaunuolio trapumą ir žavesį.

Suknelė netrukdo judėjimui, todėl jūs galite paleisti ir nuliūdyti. Tokioje suknelėje kūdikis visą dieną jaustis patogiai.

Mažoji ponia

Ketvirtoje klasėje mergaitė jau virsta jauna mergina, todėl šiam statusui tinkanti elegantiška suknelė bus sveikintina. Jis gali būti bet kokio ilgio, ant diržų arba su rankovėmis-žibintuvėliais.

Galite pridėti tokią suknelę su kontrastingos juostos, juostelės, lanko arba pasirinkti modelį su nėrinių apdaila.

Kokteilis

Jei mergaitė yra labai aktyvi ir negali sėdėti, turėtumėte rinktis trumpą kokteilių suknelę, kuri netrukdys jos judėjimui. Žinoma, ši suknelė nėra tokia elegantiška kaip rutuliukas, paprastai ji yra kuklesnė apdaila, tačiau tai puikiai tinka jaunoms merginoms.

Jį galite papildyti batus ant mažo kulno ar baleto batelių.

Su traukiniu

Suknelė su traukiniu yra tikros princesės pasirinkimas. Jis gali būti trumpas ir ilgas, turėti atviras pečių ar elegantiškas rankoves. Neabejotinas šio suknelės pranašumas yra greitas stiliaus pakeitimas.

Ceremoninėje dalyje dukra gali spindėti elegantiškoje suknelėje su traukiniu, važiuojančiu palei nugarą, ir tada nuvilkti jį ir pasilikti gražioje elegantiškoje suknelėje.

Šviesus

Šviesios suknelės yra labai populiarios mažose mergaitėse, todėl tai puikus sprendimas. Jei norite, kad jūsų dukra neužmirštų, pasirinkite modelius su neįprastais atspaudais, papuoštais rhinestones, juostelėmis ir net plunksnomis.

Jis gali būti papildytas blizgiais batų ir rankinės, ant pečių ant viršaus ir nuostabiu kirpimu. Žinoma, pasirenkant tokį aprangą, jūs turite būti labai atsargūs, kad nebūtų pernelyg didelis, todėl pasitikėkite savo skoniu.

Ilgis

Trumpas

Dauguma mergaičių pasirenka ilgas sukneles, taigi jei jūsų dukra nori būti originali, galite pasirinkti trumpą suknelę. Jis gali būti su pūkuotu sijonu su daugeliu sluoksnių, todėl ji atrodys kaip balerina. Be to, madoje įrengtos suknelės su blizgančiais arba lygiais pjaustymo modeliais, kurie atrodo labai elegantiški.

Ilgas

Suknelė prie grindų atrodo labai graži ir elegantiška, nes jame mergaitė jaučiasi kaip tikra princesė. Ilgas suknelės stilius gali būti pasirenkamas pagal savo nuožiūra pateiktus variantus. Vienintelis įspėjimas - jis neturėtų būti labai siauras ar per storas, pasirinkti patogų modelį, kuriame ji bus patogi judėti ir dalyvauti konkursuose.

Spalva

Idealiu atveju, jei suknelė bus jos dukters mėgstamiausia spalva, ji mielai ją džiugins. Tinkamiausi šio amžiaus atspalviai yra mėlyna, turkis, smaragdas, persikas, šviesiai rausvos, baltos spalvos.

Atsisakykite tamsiai prisotintų spalvų - bordo, tamsiai mėlynos, tamsiai žalios spalvos, mergaitė vis dar turi laiko dėvėti šią suknelę daugiau nei vieną kartą, kai ji tampa senesnė.

Iš esmės kai kurie modeliai gali būti juodi, pavyzdžiui, elegantiškas nėriniai arba trumpas kokteilis atrodys gerai. Patartina ją papildyti ryškiais priedais. Juoda ir raudona arba juoda ir aukso kombinacija atrodo gražiai.

Iš esmės, suknelė su aukso ar sidabro atspalviais paprastai yra puiki galimybė baigti studijas, nes šiuo ypatinga diena yra tinkamiausia.

Priedai

Jei pasirenkate papuošalus, pirmenybę teikkite aukštos kokybės papuošalams, o ne papuošalams. Taip pat svarbu pasirinkti rankinę, kuri atitiktų spalvą, kuria dukra gali įdėti visus reikalingus dalykus: telefoną, higienišką lūpų dažą ir servetėles.

Nepamirškite apie plaukų priedus. Tai gali būti šilko juostelė, Bezel, dirbtinės arba natūralios gėlės, plunksnos. Be to, originali skrybėlė, atitinkanti suknelę, atrodys graži.

Šiandien Prom suknelės mergaitėms randamos ne tik įprastinėse parduotuvėse, bet ir garsių dizainerių kolekcijose. Todėl pasirinkti tinkamą Prom apranga nėra taip sunku. Svarbiausia yra išklausyti savo dukters nuomonę, ir tada ji tikrai bus gražiausia šioje šventinėje dieną!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys