Moterų apranga ir avalynė

Lassie pirštinės

Lassie pirštinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Spalvoti sprendimai
  3. Dydžio diapazonas
  4. Modeliai
  5. Priežiūra
  6. Apžvalgos

Taip atsitiko, kad motinos savo vaikams bando pasirinkti geriausius drabužius. Pasirinkimas grindžiamas drabužių kokybe. Jis turėtų būti ne tik šiltas, bet ir patogus. Negalima tapti išimtimi ir pirštinėmis.

Išnagrinėję rinkos pasiūlymus, daugelis mamų pirmenybę teikia Suomijos prekės ženklui Lassie. Šios įmonės drabužiai yra labai populiarūs.

Savybės

„Lassie“ kumštinės pirštinės yra geriausios aktyviems ir mobiliems kūdikiams. Skirtingi bruožai - kokybė, patikimumas ir funkcionalumas. Tuo pačiu metu jie yra madingi ir patogūs, todėl jiems patiks vyresni vaikai.

Daugelis žmonių per internetą perka drabužius, nesugeba išbandyti. Tam, kad jie būtų patogesni, Suomijos prekės ženklui internete buvo išleistas vaikų viršutinių drabužių, šlepetių, pirštinių ir pirštinių matmeninis tinklas. Jame, atsižvelgiant į amžių, nurodyti matmenys.

7 nuotrauka

Spalvoti sprendimai

Įmonė siūlo įvairias spalvas. Mergaitėms, mėlynos - berniukams, pageidautina rožinės ir violetinės spalvos. Neutralus - juodas, pilkas, žalias, tinka visiems.

Dydžio diapazonas

Buvo parengta vaikų pirštinių dydžio lentelė, priklausanti nuo amžiaus: nulis - nuo gimimo iki vienerių metų, pirmasis - kūdikiams 6-8 mėn., Antrasis - nuo vieno iki dvejų metų, trečiasis - nuo dviejų iki ketverių metų, penktasis - 4-6 metai, šeštas - 9–12 metų.

Modeliai

Pirštinės yra įvairių tipų:

  • Klasikinis - pagamintas tik iš poliesterio su poliuretano danga. Ši danga yra gera vaikų rankų apsauga nuo vėjo ir lietaus. Jie skirti jauniausiems, iki vienerių metų.
  • „Lassietec“ modelis yra visiškai pagamintas iš modernios kvėpuojančios „Supratech“ membranos su vandeniui atspariu impregnavimu. Audinys yra stiprus, atsparus punkcijai, trinčiai, mechaniniams pažeidimams. Tai puiki galimybė, jei jūsų vaikas mėgsta visus aktyvius žaidimus gatvėje.
  • Neperšlampamame „Suprafill“ audinyje gali dalyvauti žaidimai su vandeniu, nes išorinė medžiaga yra guma. Jie puikiai tinka pavasarį ar rudenį.

Kompanija „Lassie“ gamina specialias žiemines pirštines su izoliacija, kuri naudojama kaip poliesteris. Jie nebijo šalčio iki -20 laipsnių.

Nors kumštinės pirštinės yra pagamintos tuo pačiu stiliumi, „Reima“ „Lassie“ suteikia išvaizdą, išskirtinį, kruopščiai apgalvotą ir funkcinių detalių įvairovę. Tarp tokių detalių yra įvairių būdų, kaip pakeisti riešo dydį: modeliai su dirželiu, velcro arba elastinga guminė juosta pirštinės viršuje ir ant riešo.

Modeliai be tvirtinimo detalių, su užtrauktuku, Velcro. Yra modelių, kurie turi pailgos rankogalių. Tačiau nepaisant to, galėsite dėvėti pirštines vaikui po striukėle arba ant rankovės.

Tie, kurie paprastai dėvimi ant rankovių, su Velcro ant riešo, vadinami antblauzdžiais.

Visų šio modelio modelių varpinė yra su elastine gumine juosta, kad sniegas ar vanduo nepatektų į vidų ir, svarbiausia, galite greitai jį įdėti.

Siekiant užtikrinti vaikų saugumą, „Lassie“ kumštinės pirštinės yra su atspindinčiais elementais.

Visi modeliai yra geri. Galima tikėtis, kad pasirinkimas bus ant pirštinių, kurie idealiai tinka esamiems drabužiams ir avalynei.

Priežiūra

Lassie pirštinės nereikalauja ypatingos priežiūros. Pakanka juos nuplauti švariu šiltu vandeniu be ploviklio ir išdžiovinti šaltame. Jei užteršimas yra tik išorėje, galite tiesiog nuvalyti jas drėgnu skudurėliu.

Apžvalgos

Klientai teigiamai atsiliepia apie šį produktą. Pirštinių kokybė atitinka lūkesčius. Kaina neviršija tūkstančių rublių už porą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys