Batai Skorohod

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Apie įmonę
  2. Privalumai
  3. Faktiniai modeliai

Apie įmonę

„Skorokhod“ gamykla yra viena iš lyderių tarp vietinių vaikų avalynės gamintojų. Nuo 1998 m. Įmonė specializuojasi tik vaikų produktų kūrimo srityje. 2012 m. Prasidėjo Rusijos prekės ženklo bendradarbiavimas su Mokslo vaikų ortopedijos institutu. Darbo rezultatas buvo gaminių išleidimas, atsižvelgiant į pagrindines ortopedinių gydytojų rekomendacijas, siekiant užkirsti kelią pėdų ligoms ir koreguoti laikyseną.

Vietinis prekės ženklas kasmet atneša pirkėjams daugiau nei 150000 porų skirtingo amžiaus vaikams kiekvienam sezonui.

Privalumai

  1. Visi modeliai yra siuvami Sankt Peterburge. Kuriant produktus, labai svarbi yra gydytojų, pataisančių padėklo teisingumą, nuomonė. Batai „Skorokhod“ turi standų kulną, tvirtai pritvirtinantį koją ir pašalinant jos deformaciją. Plati priekinė kiekvienos poros dalis pasižymi pakankamu laisvumu pirštams.
  2. Modeliai turi lankstų padą, suteikiantį teisę stumti kiekvieną žingsnį.
  3. Gamykla siuvinėja batus iš natūralios odos ir tekstilės. Kokybės komponentai leidžia sukurti praktiškus ir patvarius produktus vaikams.
  4. Prekių ženklo batų padai sėkmingai išlaikė atitiktį plokščių pėdų prevencijai.

Faktiniai modeliai

Vidaus gamintojų produktai skiriasi spalvinga spalvų paletė. Merginų kolekcijos yra mėgstamos Barbie spalvos: baltos, rožinės, koralinės, raudonos, alyvinės ir raudonos spalvos spalvos puošia geriausius Skorokhod batų modelius.

Mažos mergaitės patrauks spalvingus dekoratyvinius elementus. Poros harmoningai dekoruotos siuvinėtu dekoru, aplikacijomis, lankais, gėlėmis, sagtimis ir apdailos linijomis. Žavingi lokiai ir pasakų princesės yra mėgstami mažų mergaičių batų atspaudai.

Įmonės produktai turi platų dydį nuo 17 iki 35 dydžių. Toks įvairių dydžių pasirinkimas leidžia įsigyti poras ne tik vaikams, bet ir paaugliams.

„First Step“ serija pasižymi odos modeliais, turinčiais aukštą kulną, kad vaikas vaikščiojant būtų tinkamas padėčiai.

Atviri pirštai yra pritvirtinti prie trijų velcro, užtikrinantys tikslesnį pėdos fiksavimą. Serijos dydis yra nuo 17 iki 21 dydžio. Poroms yra TEP padas su išplėstu krokotu ir higieniniu odos vidpadžiu. Natūrali oda yra patvari ir praktiška.

Žavingi rožiniai batai yra suderinti su baltojo vienuolio ir kontrastingo įdėklu ant kulno viršaus. Minkštas įdėklas pašalina trinties kojas.

Tvirtinimas kulno dalyje patikimai pritvirtins pėdą, o atviras kojų pirštai suteiks laisvę ir papildomą orą. Dekoratyvinė gėlė, esanti ant Velcro, bus maloni. Harmoningą dekorą užbaigia dvi sagtimis esančios sagtys, perforacija eina ant batų šonų.

Uždaryti batai su minkštu kontrastu baltos ir šviesiai rožinės spalvos atrodo labai švelniai. Garbanos pjūviai priekyje yra puošti perforuotais lapais, o pakeltas padas užtikrina gerą sukibimą. Tokiuose batai neįtraukiami, kad apsaugotų vaiką nuo kritimo.

Vyresnio amžiaus mergaičių batai turi plačią pastovią kulną ir praktiškesnį spalvų diapazoną. Klasikiniai batai su nedideliu kulnais tinka bet kokiam mokyklos rinkiniui.

Sniego baltos batai specialioms šventėms turi tris poras nuimamų lankų, leidžiančių pakeisti poros stilių priklausomai nuo iškilmingo renginio ar atostogų.Lankai gali būti montuojami ne tik priekinėje dalyje, bet ir pačiame tvirtinimo elemente.

Kiekvienas papuošalo gabalas gali pakeisti laivo stilių, o priedų spalvų kontrastas leis mergaitėms dėvėti ne tik mokyklą, bet ir kitoms progoms sukurti nuostabų vaikų aprangą.

Avalynė paaugliams turi ryškesnį pirštą. Mažas platus kulnas leis tolygiai paskirstyti krovinį ir turės teigiamą poveikį vaikų sveikatai. Rusijos gamintojo avalynei vaikiškos kojos nevargsta ir įgyja teisingą kojų padėtį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys