Moterų apranga ir avalynė

Mokykliniai batai paaugliams

Mokykliniai batai paaugliams

prisijungti prie diskusijos

 

Reikalavimai

Mokykliniai batai mergaitėms turėtų būti griežti be jokių švelnumo ir neįtraukti dygliuotų metalinių detalių, galinčių pakenkti kojoms.

Paauglių mergaičių aukštis ne didesnis kaip 5 cm. Mažesni kulnai sukelia pėdos deformaciją, o didelės smeigės ne tik pėdos, bet ir laikysenos, o tai neigiamai paveiks stuburą.

Gydytojai ortopedai rekomenduoja modelius, kurių kulnas yra ne didesnis kaip 5 cm. Butai ir pasirinktys platformoje turėtų būti ištrinti. Geriausias sprendimas bus batai su arkos atrama, ortopediniu vidpadžiu ir storu kulnu.

Geriausios poros yra pagamintos iš natūralių viršutinės ir vidinės medžiagos. Jie turi higieninių savybių ir užtikrina maksimalų komfortą bei patogumą, leidžiantį pėdai kvėpuoti.

Batai neturėtų būti stambūs ir gremėzdiški, trukdyti vaikščioti. Priimtinos spalvų poros yra praktiškos ir tamsios spalvos. Juodosios, pilkos, rudos, bordo ir mėlynos spalvos yra labiausiai ieškomos poros.

Madingiausi modeliai

Tradicinė Mary Jane yra populiariausia mokyklų pora. Jie turi dirželį ant kėlimo ir nedidelį pastovų kulną. Šie batai puikiai tinka bet kokiam mokyklos uniformos stiliui. Dėl savo universalumo, jis papildys eleganciją ir išraiškingumą ne tik gražioms suknelėms, bet ir kelnių kostiumui.

Skirtingi stiliaus variantai leidžia keisti kasdienį lanką, priklausomai nuo formos objektų pasirinkimo. Pilki variantai su nedideliu lanku papildys suknelę, žaismingumą - ansambliui su pilnu sijonu ir balta palaidine su trumpomis rankovėmis. Puikus pilkas kaklaraištis, atitinkantis batus, akcentuoja priklausymą mokyklai.

Juodosios lakoniškos poros su dviguba sagtis papuošs visą turimą mokyklinę uniformą. Platus kulnas, tinkantis klasikų mėgėjams. Tie, kurie renkasi moteriškumą ir malonę, patiks kaip tvarkingi akiniai.

Nepaisant to, kad gydytojai nerekomenduoja baleto butų, jų populiarumas tarp paauglių nesumažėja. Šiandien pora su aštria nosimi tendencija. Ir jei merginos pasirinkimas sustoja tokioje poroje, kulnas turi būti ne mažesnis kaip 4 cm.

Patogius ir stilingus kepurėlius ir „Oxfords“ gerbėjai pasirenka ypatingą požiūrį į mokyklos lanko kūrimą.

Jei klasikiniame vaizde jie prideda įprastą, tada anime stilius bus tiesiog nuostabus. Trumpas sijonas, viršuje esantis jūrinis stilius ir stilingos kelio viršūnės gaus visiškai naują vaizdą.

„D’orsay“ atviroje pusėje mėgstamos romantiškos merginos, ieškančios švelnų ir rafinuotą stilių. Klasikinė lakoninė forma su nedideliu pleištu šį sezoną turi smailią kojinę.

„Olympus“ mados gerbėjai negali praeiti per „T-Strap“. Tokie batai pabrėžia vaizdo iškilmingumą ir lengvumą.

Kačiukų kulnai yra garbinami aukštų paauglių, kurie nenori atsisakyti savo kulnų batų. Dėl mažo laivo kulno ir modelių paprastumo jis yra universalus ir tinkamas bet kuriam mokyklos dalykui.

Mokinių bateliai paaugliams padeda sukurti skonio jausmą ir pasitikėjimą savimi.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys