Moterų apranga ir avalynė

Mokyklos mergaitėms

Mokyklos mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Pasirinkimo funkcijos
  2. Stiliai
  3. Ilgis
  4. Spalva
  5. Priedai

Ne taip lengva pasirinkti mokyklos suknelę, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ji turi atitikti daugelį reikalavimų - būti griežta, bet tuo pačiu metu graži ir madinga. Svarbiausia yra tai, kad jis turėtų patikti jo savininkui, kitaip ji tiesiog nenorės to dėvėti.

Tai buvo ilgas laikas monotoniškoms negražioms mokyklų suknelėms, šiandien dizaineriai siūlo mums didelį drabužių pasirinkimą mergaitėms, tarp kurių galite pasirinkti kažką savo dukrai.

Pasirinkimo funkcijos

Būtinai atkreipkite dėmesį į ilgį, jis neturėtų būti labai trumpas. Idealūs vidutinio ilgio modeliai, baigiasi kelio srityje. Dėmesys verslo aprangos kodui, nes jūs tikriausiai neturėjote dirbti mini sijone.

Tamsūs nutildyti tonai tinka kiekvieną dieną: juoda, tamsiai mėlyna, ruda, pilka, bordo, tamsiai žalia.

Vamzdiniai modeliai gali būti derinami su šviesiomis palaidinukėmis. Jei biudžetas yra ribotas, tai labai patogu. Suknelė gali būti tokia pati, ir dukra kiekvieną dieną gali pakeisti marškinius.

Svarbu atsižvelgti į rankovių ir kaklo stilių. Žiemą neturėtumėte nusipirkti suknelių su didelėmis rankovėmis. Tikriausiai suknelės viršuje reikės dėvėti striukę ar striukę, todėl geriau, kad rankovės atitiktų kūną.

Šilto sezono kaklas gali būti atidarytas, o žiemą - mažas stovas, kaklas po kaklu arba apykakle.

Svarbu pasirinkti tinkamus batus mokyklinei suknelei. Pavasarį ir rudenį, kad būtų lengviau, vidutiniškai uždaryti sandalai, baleto bateliai tinka. Žiemą geriau rinktis batus arba elegantišką batų modelį. Jei dukra eina į mokyklą, būtų tikslinga, kad pakeistos batai atrodytų elegantiški.

Jei mokyklos aprangos kodas leidžia nešioti sportinius batelius, galite įsigyti patogių sportinių sportinių batelių su ryškiomis nėrinėmis.

Nepamirškite apie pėdkelnes, kurias galima priderinti prie suknelės.

Stiliai

Jei mokykloje nėra griežtų drabužių pasirinkimo taisyklių, galite pasirinkti savo suknelę. Yra keletas universalių stilių, kurie visada atrodo tinkami.

Apvalkalo suknelė

Atrodo gana griežtas ir elegantiškas, toks didelis mokyklai. Nepirkite pernelyg griežto pasirinkimo, tai yra netinkamas pasirinkimas jauname amžiuje, ir pati mergina gali būti labai nepatogu.

Blizgantis sijonas

Yra daug vietos vaizduotei. Tai gali būti čiuožimo sijonas, trapecijos sijonas, kriauklė. Jei pasirinksite rutuliuotą suknelę, ši parinktis bus tinkamiausia.

Modelis su tulpės sijonu

Šis stilius puikiai atrodo mergaitėms, nes tai leidžia pabrėžti juosmenį ir pridėti garsą klubams, kurie dar nėra suapvalinti.

Suknelė

Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į sukneles, sundresses, nes jie nusipelno ypatingo dėmesio moksleivės spintoje. Tai klasikinis modelis, kuris niekada nepraras savo aktualumo, net jei stilius pasikeis nuo sezono.

Jūs galite dėvėti jį su marškinėliais, palaidinukais ir megztiniais, papildyti švarkus, švarkus, megztinius, džemperius su mygtukais. Ši suknelė idealiai tinka pradinių ir vidurinių mokyklų mergaitėms, šiais laikais visi vaikai yra labai aktyvūs, dažnai mokyklinių palaidinių rankovėmis dažomos pastos iš rašiklio ar bandelės įdaro, todėl bus labai patogu keisti marškinius kasdien, likti švarioje ir gražioje suknelėje.

Ilgis

Mergaitė turėtų būti kukli, taigi mini ilgis bus nereikšmingas.Per ilgas suknelė taip pat nėra verta dėvėti, ypač pradinėje mokykloje. Vaikai mėgsta pailsėti ir pykti, ilgas suknelė tai trukdo.

Idealus ilgis yra du pirštai virš kelio, bet jūs galite šiek tiek nukrypti nuo šių standartų, kai pora centimetrų.

Tapęs vyresnio amžiaus, dukra gali pasirinkti trumpesnę, įprastą, sijoną, kai suknelė yra virš kelio ant delno. Atkreipkite dėmesį, kad tai tinka mergaitėms, turinčioms gerą skaičių. Apatinė kojos geriau paslėpti po sijonu, pora centimetrų žemiau kelio.

Spalva

Tinkamiausia mokyklos suknelės spalva yra juoda, kuri sėkmingai derinama su bet kokia spalvų skalė. Bet jums nereikia gyventi vienoje spalvoje.

Visi rudos, pilkos, mėlynos, bordo ir žalios spalvos atspalviai yra tinkami. Šiuo atveju suknelė neturi būti tamsi, jei mergina yra tvarkinga, galite pasirinkti savo smėlio, dūmų, pastelinės mėlynos arba šviesiai žalios spalvos aprangą. Svarbiausia yra tai, kad atspalvis nebuvo šviesus ir harmoningai derinamas su batus ir aksesuarais.

Ląstelė visada svarbi, tačiau horizontali juosta taip pat gali būti puiki alternatyva. Ši spalva atrodo labai elegantiška, tačiau nesiskiria nuo klasikinio aprangos kodo.

Priedai

Nuo pat jaunystės mergaitė turėtų turėti galimybę naudotis priedais, kurie padėtų jai kasdien atrodyti kitaip. Jei dukra yra pradinėje mokykloje, tai būtų tinkamas mokyklos tematikos priedas su mėgstamų animacinių filmų ar knygų simboliais. Pavyzdžiui, plaukų segtukai, guma, žiedai su gėlėmis ir ryški kuprinė, kurios sklypas sutampa su plaukų papuošalais.

Būdama vyresnė, mergina nori atrodyti stilingesnė ir suaugusi, kad ji būtų tokia pati kaip motina. Todėl turėtumėte galvoti apie stilingą krepšį, glaustus rankinius laikrodžius, griežtus papuošalus. Tai gali būti nedideli sidabro ar aukso auskarai ir pakabukas ant mažos grandinės. Paaiškinkite savo dukrai, kad geriau savaitgaliui ar atostogoms palikti masyvius papuošalus ir aksesuarus.

Renkantis mokyklos suknelę bet kokio amžiaus mergaitei, būtinai apsvarstykite jos figūrą ir išvaizdą. Taip pat svarbu nedelsiant galvoti apie tai, ką ji dėvės ir sujungs pasirinktą suknelę, nes tik su integruotu požiūriu galima gauti griežtą, bet stilingą vaizdą, kuris bus vertas bet kuriai mokyklai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys