Moterų apranga ir avalynė

Batai mergaitėms Pablosky

Batai mergaitėms Pablosky

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Apie prekės ženklą
  2. Įmonės modelių ypatybės ir skirtumai
  3. Merginų modeliai

Apie prekės ženklą

Pablosky yra avalynės pramonės rinkos lyderė gamybos aplinkoje vaikams ir paaugliams. Prekės ženklo sėkmė priklauso nuo didelio amžiaus poreikio ir amžiaus. Prekės ženklą 1969 m. Sukūrė Juan Pablo Martin-Caro.

Skirtingas prekės ženklo bruožas yra vaikų batų kūrimas ir gamyba. Šis požiūris leidžia sutelkti dėmesį į vaikų kojų struktūros ir augimo ypatybes. Per 50 metų įmonės šeimos verslas daro vaikus laimingus aukštos kokybės ir stilingais produktais, atliktais pagal mados tendencijas. Gamintojas didžiuojasi, kad gamina vaikų batus. Visas asortimentas yra siuvamas Ispanijoje.

Vaikų pėdų savybių tyrimas padėjo kaupti žinių bazę, kuri sudarė pagrindą modelių su ortopedinėmis tendencijomis plėtrai.

Įmonės modelių ypatybės ir skirtumai

  • Įmonės asortimentas sudaromas atsižvelgiant į vaikų plokščių pėdų prevenciją. Kiekvienoje poroje atliekama ortopedinių gydytojų nuomonių analizė.
  • Šie produktai padeda pritvirtinti pėdą tinkamoje padėtyje.
  • Sustiprintas kulnas patikimai pritvirtina pėdą, išskyrus šoninį stumdymą. Jo tankis neleidžia deformuotis, o anatominė vidpadžio turi higieninių savybių.
  • Naudojant natūralias viršutinių ir vidinių dalių medžiagas prisidedama prie palankios mikroklimato susidarymo, leidžiantis vaikų kojoms kvėpuoti. Geras oro mainai pašalina prakaito ir nemalonaus kvapo atsiradimą.
  • Specialios patentuotos technologijos „Pablosky“ naudojimas leidžia pasiekti maksimalius rezultatus, apsaugodamas pėdas nuo sužeidimų.
  • Visos medžiagos, susijusios su surinkimu, yra griežtai kontroliuojamos ir atitinka aukštus kokybės standartus. Be to, atsižvelgiant į padidėjusį vaikų aktyvumą, jie turi antibakterinių ir absorbuojančių savybių.

Įmonės laboratorija kuria unikalius modelius, kurie užtikrina maksimalų patogumą ir komfortą eksploatacijos metu.

Kiekvienais metais vaikų naujovių spektras papildomas modeliais, atitinkančiais dabartines mados tendencijas.

Įsigydami gražius prekės ženklus, tėvai gali būti tikri, kad šis produktas patikimai apsaugo vaikų kojų ir padeda jiems tinkamai vystytis. Tai svarbu laikant pozą.

Prekės ženklo produktai yra plačiai žinomi daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Merginų modeliai

Bet kuris pateiktas modelis sukurtas taip, kad mergaitė galėtų laisvai judėti, paleisti ir šokinėti. Tuo pačiu metu pora nešlifuos kojų ir nesulaužys dėl sustiprintos nugaros ir patogumo.

Platus modelių asortimentas nuo 20 iki 38 dydžių leidžia pasirinkti porą skirtingo amžiaus vaikams nuo labai jaunų moterų iki paauglių. Platus linijų asortimentas leidžia pasirinkti savo mėgstamą modelį, pasirenkant spalvą iš kelių variantų. Įvairių dydžių asortimentas bus patogus ir lengvas, o tai yra svarbu perkant batus labai jaunoms mergaitėms.

Ortopediniai nuolydžio modeliai linijose gali būti atliekami ne tik padėklu ir sustiprintu kulnu. Kartais pats kulno aukštis skiriasi.

Kūdikių modeliai dažnai primena princesės stilių: visi Barbie mėgstamiausių spalvų atspalviai yra įtraukti į mažų kūdikių prekės ženklų linijas.

Vasarinės odos poros išsiskiria ne tik nuo šviesių spalvų įvairovės, bet ir dėl ypatingos medžiagos tekstūros, taip pat įvairių spalvų (gėlių ir gyvūnų).Gražus baltas, rožinis, grietinėlė, milteliai atspalviai dažnai pakeičiami sidabru ar auksu, pabrėžiant mažų ponų didybę ir princesės statusą.

Atskiras dėmesys skiriamas porų modeliams, kartu su paprastais įdėklais ant pirštų ir diržų.

Sklandžiai kirto juostelė, perforacija, jūrinė žvaigždė, apskritimai, geometriniai atspaudai, drugeliai, gėlės ir širdys - batai su daugybe dizainerių. Šis metodas yra sumaniai papuoštas poromis, o dekoruoti elementai lankai, metalo detalės, širdys, daugiasluoksnės odos spalvos ir kompozicijos tampa galutiniais batų akcentais.

Vasaros ansambliui harmoningas pasirinkimas bus atviri karamelės kolekcijos sandalai su plačiu kavos spalvos padu.

Smėlio odos vidpadis su arkos atrama prisitaiko prie pėdos savybių, o patvarios velcro juostos reguliuoja garsumą ir tvirtina koją teisingoje padėtyje.

Koralų spalvos arba baltos spalvos modelis yra dekoruotas logotipu ant velcro dirželyje. Dekoratyvinis diržų derinys širdies siūlu, kuris baigiasi lašeliu, leis poroms derinti ne tik elegantišką suknelę, bet ir dinamišką sporto stiliaus ritmą.

Klasikinės spalvos džiugins vyresnes merginas. Šios kolekcijos yra modeliai, kurie puikiai tinka mokyklų batams.

Pateikiamos moksleivių parinktys juoda, ruda ir mėlyna. Kai kurios parinktys siūlomos. bordo atspalvių konkrečiai tos pačios spalvos.

Dėl neslystančios padėties judėjimo laisvė yra neribota. Pado atrama užtikrins maksimalų sukibimą, o diržai galės reguliuoti pėdą pagal tūrį. Velcro ant batų padaro modelius patogius, todėl galite greitai išimti ir įdėti porą ir keisti batus po fizinio lavinimo pamokų.

Tokie batai bus papuošti bet kokią mokyklinę uniformą, nesvarbu, ar tai būtų kelnės kostiumas, sundress, suknelė, ar sijonas su švarku. Skirtinga medžiagos tekstūra ypatingu būdu papildys stilių, suteikdama jai iškilmingumą.

Gražios juodos valtys iš lako ir putojančios odos derinio padarys visas moksleivių formas protingas.

Lako įdėklai ant kulno ir pirštų, dygsniuoti dvigubu siūlu, ne tik atsiveria kilnojamam modelio blizgesiui, bet ir suteikia batų stiprumo. Paskutinis poros pojūtis bus nedidelis lankas, pririštas nuo odos nėrinių ir į šoną įsisiuvęs logotipas. Juoda juodo spalva bus kiek įmanoma praktiškesnė. ilgą laiką išlaikydami reprezentatyvią ir tvarkingą išvaizdą.

Bronzinės spalvos poros su python odos spauda puikiai tinka rinkinio rinkiniui, turinčiam smėlio ar rudos spalvos tonus. Blizgus bato pagrindas turi matinį briauną palei laivą ir matinę mato spalvą.

Jie atrodo gražiai ant laivo kojos su nedideliu pločiu 1,5 cm kampu.

Jie yra labai stabilūs, o platus blokas puikiai kartoja pėdos formą. Sezono naujumas pasižymi supjaustytu liežuviu, o dekoratyviniai puokštės priekyje prideda paprastą stilių. Šiame modelyje akcentuojamas vaiko individualumas ir originalumas. Bronziniais tonais pagamintas interjeras suteiks modeliui bajorų.

Kai kurie batai turi perforacijas šonuose. Tai suteikia papildomą orą kojoms. Kiekviena jauna moteris paprašys lankų su drugeliais su rhinestones forma.

Šis akcentas švelniai pabrėžia odos perforuotą tekstūrą. Gėlių motyvas išlieka mėgstamiausia mažųjų madų tema.

Dažnai batai yra papuošti modeliu, išklotu iš mažiausių metalinių elementų. Šis raštas sumažina tamsų praktinį toną.

Nė viena mergina išliks abejinga prekės ženklo linijų akyse. Tinkamas kojų nustatymas, elastingų pod-lašų ir pirštų kepurės, apsaugančios vaikų pirštus nuo sukrėtimų, suteikia įmonės produktams pirmenybę pasirenkant aukštos kokybės avalynę vaikams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys